21

Re: Issukis vaikinams!

Arunas, 20 wrote:

aurelija as tavo svajoniu princas big_smile
be abejoniu

manau papugele man tiks smile

22

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 wrote:

na del sesto punkto tai ji pateikiau nes pagal santykius su mama gali spresti kaip jis elgsis su tavimi kai gyvensit kartu santuokoje.Kaip sutaria su mama taip sutars su savo gyvenimo partnere

Jei pagal tai sprendi, tada mergina turetu but lygiai tokia pat kaip ir vaikino mama, taciau zmoniu vienodu nera....
Ir apskritai, cia kazkoks visiskai nesamoningas palyginimas, kad ir kokie santykiai su mama, nieko panasaus nera tarp merginu, su kuriomis teko bendraut ir tenka bendrauti dabar... big_smile

23

Re: Issukis vaikinams!

na as tox esu....

24

Re: Issukis vaikinams!

durnas topikas...o panu ar tokiu isvis buna?;D;D;D kodel jus norit visko idealaus jei pacios tokios neesat, m?

25

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 wrote:

Sveiki!Esu siek tiek nusivylusi vaikinais.Tad noriu kad jus paneigtumete mano nuomoneir pasakytumete kad dar liko tokiu kurie atitinka siuos kriterijus:
1.Protingi
2.Komunikabilus
3.Savaime suprantama, ir simpatiski
4.Geri kaip zmones(saziningi,atsakingi ir t.t.)
5.Visapusikai istikimi
6.Puikiai sutaria su savo motinom
Na manau uztenka,lb prasau jei yra tokiu,prasau atsiliepti ir paneigti mano nuomone kad tokiu nera.


bet visgi as netoks :V nepataikau i viena kriteriju big_smile

26

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 wrote:

Sveiki!Esu siek tiek nusivylusi vaikinais.Tad noriu kad jus paneigtumete mano nuomoneir pasakytumete kad dar liko tokiu kurie atitinka siuos kriterijus:
1.Protingi
2.Komunikabilus
3.Savaime suprantama, ir simpatiski
4.Geri kaip zmones(saziningi,atsakingi ir t.t.)
5.Visapusikai istikimi
6.Puikiai sutaria su savo motinom
Na manau uztenka,lb prasau jei yra tokiu,prasau atsiliepti ir paneigti mano nuomone kad tokiu nera.

Tu apibudinai mane..Juokauju aisku, bet.. man visi kriterijai patiko..:D

Ypac:
4.. man sitie dalykai labai svarbus, plius dar nuosirdumas..
5.. Irgi labai svarbus dalykas man..

Ir visuose kituose tikrai yra kazko panasaus..Taiva, tik manau tokiu nera daug laisvu..kaip ir as jie turbut turi kam buti istikimi..:)

27

Re: Issukis vaikinams!

Jei nusivylei vaikinais - gerink savo skonį jiems, būk išrankesnė. Igrįso iki gyvo kaulo jau tokie atvejai, kai mergina draugauja vien su idiotais ir paskui aiškina kad visi lyties atstovai tokie. Visiškai nejaučiu jokios pareigos dabar vaizduoti koks aš "fainas ir ne toks kaip visi" vaje vaje..

28

Re: Issukis vaikinams!

Rolandas, 21 wrote:

Jei nusivylei vaikinais - gerink savo skonį jiems, būk išrankesnė. Igrįso iki gyvo kaulo jau tokie atvejai, kai mergina draugauja vien su idiotais ir paskui aiškina kad visi lyties atstovai tokie. Visiškai nejaučiu jokios pareigos dabar vaizduoti koks aš "fainas ir ne toks kaip visi" vaje vaje..

Na visu pirma neaiskinu kad visi vyriskos yties atstovai yra idiotai ir vargu ar su tokiu draugavau kada, tiesiog jie turi tokiu minusu kurie man ne prie sirdies.Ir neprasau kitu vaizduoti tuo kuo nesa, paprasciausiai paprasiau atsakyti i topiko tema.Argi tai nusikaltimas?

29

Re: Issukis vaikinams!

Egidijus, 25 wrote:
Aurelija, 18 wrote:

Sveiki!Esu siek tiek nusivylusi vaikinais.Tad noriu kad jus paneigtumete mano nuomoneir pasakytumete kad dar liko tokiu kurie atitinka siuos kriterijus:
1.Protingi
2.Komunikabilus
3.Savaime suprantama, ir simpatiski
4.Geri kaip zmones(saziningi,atsakingi ir t.t.)
5.Visapusikai istikimi
6.Puikiai sutaria su savo motinom
Na manau uztenka,lb prasau jei yra tokiu,prasau atsiliepti ir paneigti mano nuomone kad tokiu nera.


bet visgi as netoks :V nepataikau i viena kriteriju big_smile

I koki? smile

30

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija akivaizdu kad pati nežinai ko tu nori, pagal tavo kriterijus tau reikia kažkokių tobulybių kurios neegzistuoja.
Ir kodėl tau taip reikia kad jis puikiai sutartu su savo motina? O kaip apie tuos atvejus kai motina visiška egoistė, nulatos besistengianti kontroliuoti savo sūnų, ir mananti kad jis nežino ko jam pačiam reikia? Kaip apie tokį atvejį kai sūnelis taip gerai sutaria su savo psiche mamyte, kad net palieką savo merginą vien dėl to, jog ji jam LIEPIA taip padaryt? Ojei su tom mamyčiukėm kiek idomių atveju pasitaiko.. tu juk negalvoji kad visos motinos yra nuostabios pasakų fėjos? Pilna tokų moteriškaičių, kurios žino kokią galią jos turi prieš savo sūnus ir sąmoningai ją naudoja. (Ir tik nepradėk galvot kad mano motina bloga).

31

Re: Issukis vaikinams!

pasirodo tokiu dar yra smile be to pamirstama paminet kulturingi big_smile

32

Re: Issukis vaikinams!

Rolandas, 21 wrote:

Aurelija akivaizdu kad pati nežinai ko tu nori, pagal tavo kriterijus tau reikia kažkokių tobulybių kurios neegzistuoja.
Ir kodėl tau taip reikia kad jis puikiai sutartu su savo motina? O kaip apie tuos atvejus kai motina visiška egoistė, nulatos besistengianti kontroliuoti savo sūnų, ir mananti kad jis nežino ko jam pačiam reikia? Kaip apie tokį atvejį kai sūnelis taip gerai sutaria su savo psiche mamyte, kad net palieką savo merginą vien dėl to, jog ji jam LIEPIA taip padaryt? Ojei su tom mamyčiukėm kiek idomių atveju pasitaiko.. tu juk negalvoji kad visos motinos yra nuostabios pasakų fėjos? Pilna tokų moteriškaičių, kurios žino kokią galią jos turi prieš savo sūnus ir sąmoningai ją naudoja. (Ir tik nepradėk galvot kad mano motina bloga).

pritariu:)

33

Re: Issukis vaikinams!

Su 6sestu sunkiausia,nu bisky megstu yrodyti sawo tiesa,tai kartais pasigincijam:)
O kas su sawo mamom nesutaria?Dar taip buna?:D

34

Re: Issukis vaikinams!

Su wisais reikia grazei sutarti,tai ir gywenti bus linksmiau:D

35

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 wrote:

na del sesto punkto tai ji pateikiau nes pagal santykius su mama gali spresti kaip jis elgsis su tavimi kai gyvensit kartu santuokoje.Kaip sutaria su mama taip sutars su savo gyvenimo partnere


Atsiprasau, va cia tai jau nesamone. Jei su motina pykstiesi, vadinasi yra del ko. PVZ. motina sako nevaziuok pas mergina, ka tu veiksi su ja. O tu atsakai, gerai mama, o pyrago iskepsi.
Motinos tam ir skirtos, nes jos dazniausiai nenori savo vyruku paleisti ir atiduoti kitai.
Is patirties, kai brolis vede, mama taip ir pasake, tu pas mane likai vienintelis, atsakiau ne mama taip nebus, as turiu savo gyvenima ir manes nekontroliuosi, tai ka baisiausiai supyko. Nesiginsyti su motina, net negalima

36

Re: Issukis vaikinams!

Antanas, 25 wrote:
Aurelija, 18 wrote:

na del sesto punkto tai ji pateikiau nes pagal santykius su mama gali spresti kaip jis elgsis su tavimi kai gyvensit kartu santuokoje.Kaip sutaria su mama taip sutars su savo gyvenimo partnere


Atsiprasau, va cia tai jau nesamone. Jei su motina pykstiesi, vadinasi yra del ko. PVZ. motina sako nevaziuok pas mergina, ka tu veiksi su ja. O tu atsakai, gerai mama, o pyrago iskepsi.
Motinos tam ir skirtos, nes jos dazniausiai nenori savo vyruku paleisti ir atiduoti kitai.
Is patirties, kai brolis vede, mama taip ir pasake, tu pas mane likai vienintelis, atsakiau ne mama taip nebus, as turiu savo gyvenima ir manes nekontroliuosi, tai ka baisiausiai supyko. Nesiginsyti su motina, net negalima

na tu gal ir teisus sioje situacijoje,bet as dar sakau kad jei vaikinas yra prates meluoti savo motinai tai ko gero taip elgsis ir su sugyventine

37

Re: Issukis vaikinams!

Gal keista bus tau ta girdeti ne is vyro, bet zinai idealiu nebuna nei vyru nei moteru, o tavo issakyti reikalavimai biski nesa i ideala, net ir nzn ar pati tokia neprikaistinga:) O jei vyras salia jausis gerai ir tau turbut stengsis bent jau buti gana geru. Tai sekmes...

38

Re: Issukis vaikinams!

nu ne visi gi vaikinai tokie, kokie tu nori kad butu.. rasi toki kada nors.. wink

39

Re: Issukis vaikinams!

na ir tikiuosi smile

40

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 wrote:
Antanas, 25 wrote:
Aurelija, 18 wrote:

na del sesto punkto tai ji pateikiau nes pagal santykius su mama gali spresti kaip jis elgsis su tavimi kai gyvensit kartu santuokoje.Kaip sutaria su mama taip sutars su savo gyvenimo partnere


Atsiprasau, va cia tai jau nesamone. Jei su motina pykstiesi, vadinasi yra del ko. PVZ. motina sako nevaziuok pas mergina, ka tu veiksi su ja. O tu atsakai, gerai mama, o pyrago iskepsi.
Motinos tam ir skirtos, nes jos dazniausiai nenori savo vyruku paleisti ir atiduoti kitai.
Is patirties, kai brolis vede, mama taip ir pasake, tu pas mane likai vienintelis, atsakiau ne mama taip nebus, as turiu savo gyvenima ir manes nekontroliuosi, tai ka baisiausiai supyko. Nesiginsyti su motina, net negalima

na tu gal ir teisus sioje situacijoje,bet as dar sakau kad jei vaikinas yra prates meluoti savo motinai tai ko gero taip elgsis ir su sugyventine

labai klaidingas poziuris !!!
visu pirma reikia issiaiskinti kodel jis meluoja , o tada jau ziuret kaip jis zada elgtis su sugyventine big_smile
tiesiog asantykiai ir bendravimas tarp kartu ir tarp bendraamziu yra labai skirtingi ...

netikciau pagal 2 ir 6 punktus  ;D