7,821

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 wrote:

Linai, visu musu dzaugsmu ir nelaimei as dziaugiuosi kad ir kokie tie musu defektai bebutu (fiziniai ar dvasiniai) juos visus galima isgydyti, bent trumpam, uzvartojus viena ar kita backike Svyturio aliuko big_smile

na jau na jau... kas mum jauniems ar ten litras ar ten ;D

7,822

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 wrote:
Nijolė, 20 wrote:

saldziu saldziuteliausiu, Dianele. :::419... bet.... :::818 jau galejai ir palinket man gero sapno... o dabar jei jo nesapnuosiu, tai pyksimes zinok... neatleisiu tau visa gyvenima, kad TOKI sapna :::742 is manes atemei wink ir padiskutuosim teisme apie mano moraline sapnu zala :?


nu jo, pradek tu cia mane dar po teismus tampyt... ;D


tai jau gavai kvietima, brangioji :? nes TO KLIPO jau neberodo :::634:::634:::634:::634 ka tu ten uzkeikei man:::d74 kokia tu man drauge :::838:::838 toks geris buvo.....

7,823

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nekeikiau as nieko Nijolyte ;D
Linai, Auri, zmonu jus negausit, netbent patys budami girti, jas dar prigirdysit ir nuvesit pasirasyt biski smegenis papudrine, kad daug pinigu turit.... kurioms mergaitems girti patinka? :::818
neperseniausiai grizau is pirmosios pagalbos kursu... supratau viena dalyka - jei tektu kam nors suteikt pirmaja pagalba, po to man reiketu psihologines pagalbos... :V
oj, nepasisveikinau, labas smile

7,824

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi, Dianele, nekeik musu maziuku :::742 tokius kaip juos, bet kuri ir girtus paimtu ;D
>>>Auri, jau Linukas beveik ir zenotas :::b30 ir te nebando padu pustyti ;D tu pirmas musu pabrolys ;D o jau pirmaja pamerge tai zadejom Tau gera, dora, protinga, grazia, ismintinga parinkti :::639:::639:::639:::639:::a50

7,825

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

oi, Dianele, nekeik musu maziuku :::742 tokius kaip juos, bet kuri ir girtus paimtu ;D
>>>Auri, jau Linukas beveik ir zenotas :::b30 ir te nebando padu pustyti ;D tu pirmas musu pabrolys ;D o jau pirmaja pamerge tai zadejom Tau gera, dora, protinga, grazia, ismintinga parinkti :::639:::639:::639:::639:::a50

ei o tokios dar egzistuoja siam pasauly ????

7,826

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D gal ir egzsituoja, tik reik paieskot :::008 sekmes Nijolyt ir Linuk tokios ieskant big_smile

7,827

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo man jau ju gaila pasidare :DDDDDDDDDDDDDD

7,828

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D o jei ras, kaip jiems atsidekosi? :::008

7,829

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau jungsim pajegas visokiausias ir surasim;), kol nerasim nesizenavosim ;D skraidinsim :::522 kad ir is bet kokio pasaulio krasto wink ir tik DEL TAVES :::419

7,830

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, o nebijai likt netekejus? ;D

7,831

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie tai nesusimasciau.... va, kodel, Linukas cia ta pamerge zadejo rast :? ot netikelis koks ;D
tai jis mane ant ledo palikt nori... issiaiskinau tavo keslus LINAI....:::838... viskas... nieko,nieko... as surasiu, svarbiausia grazia ;D, kad fotkutes mano vestuviu grazios butu ;D
>>> gerai, lekiu, vaikuciai :::419

7,832

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tia kad man vien grazios neuztenka big_smile

7,833

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, jinai grazios ne del taves nori, o kad jos vestuviu foto grazios butu ;D

7,834

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu tai butent ta ir sakau kad jei man nepatix tai as busiu negrazus big_smile tai zaftomatiskai negrazios foto gowsis smile

7,835

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D nu ir zodziu rauni... o tai gal geriau tu pats issirink, ir jei tau mergele bus grazi ir tu ji, tai bus grazios foto ir tai bus jiedviem vestuvine dovana ;D

7,836

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nia as per daug nedrasus tokiems viesiems rinkimams;)

7,837

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auriui rinksim draugute kuri zibes ne tik isore bet ir vidum nes ji geras jaunikaitis tai jam kutvelos isiulyti nevalia :-)


>> Nijolyte gi taremes jei  ne tu mane tao as tave ka jau cia ne vienas neprisilauzysim wink

7,838

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

em, o as maniau, kad tik porininkes ieskot ;D

7,839

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tai gal bus vestuvese porininke o jei nores tai gi ir poruotis gales big_smile

>> as kaip visada gashliai :::a38

7,840

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

hmm... kazkaip as net sudvejojau ar benoriu i tas vestuves...