21

Re: karas keliuose

Per radiją dabar dažnai girdima: "vairuotojai, vyrai ir moterys, prieš sėsdami į automobili galvokite ne ar laiku pasieksiu tikslą, o ar apskritai pasieksiu" ar kažkas pan. Labai teisingi žodžiai.
> O kiek teko girdėt statistikos, daugiausiai avarijų dėl neleistino ir nesaugaus greičio padaro 1-3 metų vairavimo patirtį turintys vairuotojai.  Jie mano, jog pavairave metus ar pusantrų jau turi pakankamai patirties, puikiai valdo automobilį ir nieko nebebijo, atseit "aš jau viską žinau, viską moku ir esu krūts". Pasirodo ne. Pati vairuoju oficialiai ir reguliariai apie metus ir galiu iš savo patirties pasakyt, kad būtent taip ir yra. Nebėra baimės važiuot, atsiranda noras viršyti greitį ir pasirodyti kokia aš šūstra. Nesakau kad taip nebūna :::818 Tikrai būna kad ir palakstau, ir taisykles kai kurias pažeidžiu :::818 Bet viskas proto ribose. Tikrai nelėksiu nežinomam mieste, nežinomu keliu 80km/h.. Nežinau kodėl, bet mane asmeniškai labai veikia tas trikampis ženkliukas su juodu skrituliu vidury.. :V Tokioj vietoj niekas nenukreips dėmesio nuo kelio ir veiksmo aplink..

22

Re: karas keliuose

jei kas buve uzsieny, tikrai pasakysit kad ten taip nera kaip pas mus. ka tik grizau pravaziaves nuo paryziaus iki vilniaus, ir man cia vaziuot buvo baisiausia smile iskart i akis krenta gezai su bemsais ir golfais, arba kokios agresyvios rusu grimasos bemsuose, brrr... pas mus tokia problema tikrai yra, ir tikrai nesuprantu kodel.. per visur rodo ir sneka, kad vis zuna jaunimas uz vairo, bet tai ne kiek neatgraso kitu.
Beje del provinciju, tai vaziuojant i mano kaima uz juodojo kelio iki pat kaimo irgi labai daug geliu su zvakutem guli ir vis daugeja. daugiausia jaunimas pakelese zuna.

23

Re: karas keliuose

Bože moj, kuo jum visiem tie golfai kliūna???

24

Re: karas keliuose

kliuna ne golfai, o kas jais vazineja, kaip atrodo ir kaip elgiasi.

25

Re: karas keliuose

Karolina, 19 wrote:

Bože moj, kuo jum visiem tie golfai kliūna???

Gal todėl, kad jais dažniausiai važinėja "rimtas" jaunimėlis smile

26

Re: karas keliuose

dar viena likimo ironija pries pusmeti istiko mano kaimyna .visa gyvenima dirbo vairuotoju,niekad avarijos nebuvo padares isejo i pencija ir suvazinejo ji jaunuolis vienas ,bet si kart su audi coupe.viso labo kaimynas tik salikelia vaziavo viduri baltos dienos.

27

Re: karas keliuose

Prisiminiau vieną atvejį, dėl kur nukentėjo niekuo dėti žmonės. Važiuojant netoli kažkokios gyvenvietės pamatėm slydimo žymes, ir atrodo moteris ant kelio išėjusi buvo, ji buvo sužalota, taip pat gulėjo vaikas. Sustojom. Pamatėm griovyje (skrydis buvo gal nuo kokių 2.5m.) apsivertusį automobilį, patikrinau ar degimas išjungtas, buvo įjungtas, tačiau pavyko išvengt dar vienos nelaimės. Taigi paklausus kas atsitiko gavom atsakymą, kad lenkė automobilį, o staiga šis pradėjo manevrą į kairę, nerodydamas prieš tai posūkio signalo, taigi norint išvengti susidūrimo su tuo kaltininku, staigiai mestasi į kitą pusę, o tada jau prasidėjo mėtymas ir taip atsidūrta griovy. O kaltininkas, kuris visa tai galėjo tikrai puikiai stebėti, net nesivargino sustoti ir padėti... Tiesiog pasišalino, na o tokioj situacijoj, kažin ar pirma mintis: "Reikia pažiūrėt skrendant pro šalį kokie to asilo numeriai"...

28

Re: karas keliuose

aha man irgi panasi situacija buvo ziema toks siauras keliukas aplink kalna ir labai slidu,greiciai musu nedideli, staiga islenda automobilis priesais mane ,as suku i desine i griovi ,o tas sau laimyngas net nepristabdes nuvazevo toliau.butu bent padejas istraukt uz tai ,kad as pasiaukojau

29

Re: karas keliuose

tokiu tikrai buna. vienas toks "kietas fruktas bemse" mane nustebino, rimi stovejimo aikstelej vaziuoja vidury kelio, as jau pasitraukiau kiek galiu i desine, o jis vis tiek per viduri vaziuoja, ziuri man i akis, ir ne nemano trauktis, jau maniau trenksis, bet kazkaip prasilenkem. is kur toks naglumas pas zmones atsiranda..

30

Re: karas keliuose

katik vazinejau po lenkija slovakija,tai tik vienam vairuotojui pasimaisiau su bemsu.tipo per letai vazevau farom man jis mirkseno,pypseno,bet paskiau paziurejau valstybini numeri... LT smile

31

Re: karas keliuose

o cia ivykis nutikes praeita savaite, dabar kai kelias marijampole-kaunas viena puse uzdaryta del remonto, tai vaziuoja visi senu keliu. furos lekia nepaiso nei kaimu nei zenklu. tai vienu zodziu mes vaziuojam apie 60km/h ir mus tik dvi lenku furos kad pralenks lekdamos nezinia kokiu greiciu....ir cia per gyvenviete. o is prie matesi kad mazina arti. tai viena fura spejo persirykiuoti o kita sustojo priesingoje kelio puseje nes jai jau nebuvo kur dingti. paskui islipo lietuviai is savo lengvuju ir kelis tarptautinius zenklus jiems parode big_smile kad sprastu jos jiems cia ne lenkija wink ne briedkeliai big_smile tai paskui tie lietuviu vairuotojai nemaza kelio atkarta lenku furom neleido isibegeti ir lekt, vaziavo ju priekyje ir pristabde wink va koki saunus musu lietuviai vairuotojai kartai del kitu saugumo ir pakovoja wink ne toki ir jau beviltiski wink 

32

Re: karas keliuose

Lina, 24 wrote:

o cia ivykis nutikes praeita savaite, dabar kai kelias marijampole-kaunas viena puse uzdaryta del remonto, tai vaziuoja visi senu keliu. furos lekia nepaiso nei kaimu nei zenklu. tai vienu zodziu mes vaziuojam apie 60km/h ir mus tik dvi lenku furos kad pralenks lekdamos nezinia kokiu greiciu....ir cia per gyvenviete. o is prie matesi kad mazina arti. tai viena fura spejo persirykiuoti o kita sustojo priesingoje kelio puseje nes jai jau nebuvo kur dingti. paskui islipo lietuviai is savo lengvuju ir kelis tarptautinius zenklus jiems parode big_smile kad sprastu jos jiems cia ne lenkija wink ne briedkeliai big_smile tai paskui tie lietuviu vairuotojai nemaza kelio atkarta lenku furom neleido isibegeti ir lekt, vaziavo ju priekyje ir pristabde wink va koki saunus musu lietuviai vairuotojai kartai del kitu saugumo ir pakovoja wink ne toki ir jau beviltiski wink

furistai visi liakia nes jiems spaudzia laikas ir pinigai.kazkur skaiciau statistika mazdaug tokia: furos sudaro 7 procentus keliu srauto, ir sukelia 22 procentus auto ivikiu,baisiau nei lengvieji. ir pats buvau papuoles i masine avarija kuria pradejo lietuvos furistas(4 automobiliai nukentejo)beto lenkai per givenvietes liakia nes ten policijos tiek nera jie vienodai prate vaziuot.ten taip nekrusa del 10 km kaip cia .o del pamokymo tai lenkijoj tu nepavaziuosi tarkim diena be sviesu net puse km nes visi vairuotojai tau mirkses praeiviai gestus rodo.arba palyginus kamsciu musu ir ju tai jai tau reikia papult i pagrindini tai pas mus nachaliskai reik lyst kad uzleistu,o pas lenkus tai graziai vienas juda pagrindiniu ,sekantis leidzia  ivaziuot is salutinio ,taip kas antras uzleidzia ir taip graziai be nervu visi ivaziuoja i pagrindini.ir avariju kiek tukstanciu km po lenkus ir uzsieni pravazinejau beveik nepamatysi labai retai,o vilniui kiekviena diena regiu kai daug vazineju

33

Re: karas keliuose

apie vilniu galima man ir nepasakoti, kol nuo seskines kalno nusileisdavau tai vos ne valanda praeidavo big_smile na o apie ta uzleidima tai ir lietuvoj jo vairavimo kulturingumo yra smile bet kai furos kaimais laksto tai atsiprasau... jei netycia koks per pesciuju pereja eitu tai ir nusinestu ji ...

34

Re: karas keliuose

Lina, 24 wrote:

apie vilniu galima man ir nepasakoti, kol nuo seskines kalno nusileisdavau tai vos ne valanda praeidavo big_smile na o apie ta uzleidima tai ir lietuvoj jo vairavimo kulturingumo yra smile bet kai furos kaimais laksto tai atsiprasau... jei netycia koks per pesciuju pereja eitu tai ir nusinestu ji ...

del pesciuju irgi galiu pridurt, negalima kelt kojos jai auto maziau nei 20 metru nuo perejos(cia istatimas toks) ir jai jau zmones eina per kelia tai galetu galva pakreipt i abi puses ivertint auto greiti, paziuret ar stabdo.daznai pastebiu ,kad i mane vairuotoja pestysis net nepaziuri .o jai as irgi neziureciau:)maga reguliuociau pvz

35

Re: karas keliuose

beto furose greicio  valandu ribotuvai yra.tai nelabai pavirsysi greiti,gal kai didele masina atrodo greit,arba tie ribotuvai neuzuodzia  givenvieciu :)tai jie atsirauna:)taip galvoju

36

Re: karas keliuose

tai va jei ne gyvenviete tu vaziuoji 90-100km/h o tave fura lenkia tai cia normalu :? man regis kad joms is vis 80km/h :? ar as klystu :? vieni furistai kartais lenkia ir su juodom saibom, tai jiems dzin.. tiesiog rizikuoja ir viskas, galvoja sustabdys susimokesiu bauda ir viskas.

37

Re: karas keliuose

Jei nori pazhiureti fotkiu tai netas perpildytas tokiais dalykais. Shiaip nesutikchiau kad tokias nuotraukas ir vaizdus reikia slepti ir niekam nerodyti, reikia kad visuomene suprastu kokios pasekmes buna kai nesilaikai eismo tasykliu ir virshiji greiti. Per zhinias pasako tiek ir tiek zhuvo, per laikraschius irgi kad suzheisti ar zhuvo, bet kai ish tiesu pamatai rimta ivyki visai kitaip i tai pradedi zhiureti. Besilankydamas uzhsieny netgi machiau skelbimus galtvese ir plakatus ant sienu kad zhmones laikytusi eismo taisykliu ir su nuotraukomis kokios butu pasekmes. Bet labiausiai istrigo per telika matyta reklama kur buvo rodoma viena mergina kaip atrode priesh avarija ir kaip po avarijos. Kraupus vaizdai.

38

Re: karas keliuose

Tomas, 27 wrote:

Jei nori pazhiureti fotkiu tai netas perpildytas tokiais dalykais. Shiaip nesutikchiau kad tokias nuotraukas ir vaizdus reikia slepti ir niekam nerodyti, reikia kad visuomene suprastu kokios pasekmes buna kai nesilaikai eismo tasykliu ir virshiji greiti. Per zhinias pasako tiek ir tiek zhuvo, per laikraschius irgi kad suzheisti ar zhuvo, bet kai ish tiesu pamatai rimta ivyki visai kitaip i tai pradedi zhiureti. Besilankydamas uzhsieny netgi machiau skelbimus galtvese ir plakatus ant sienu kad zhmones laikytusi eismo taisykliu ir su nuotraukomis kokios butu pasekmes. Bet labiausiai istrigo per telika matyta reklama kur buvo rodoma viena mergina kaip atrode priesh avarija ir kaip po avarijos. Kraupus vaizdai.


tai dar ziurek kiti stebisi ,kad taip gali nutikt:)cia kaip karo laikais demonstruodavo pakaruokli ,kad kareiviai nebektu is fronto ,vaizdine priemone efektingiausia

39

Re: karas keliuose

Lina, 24 wrote:

tai va jei ne gyvenviete tu vaziuoji 90-100km/h o tave fura lenkia tai cia normalu :? man regis kad joms is vis 80km/h :? ar as klystu :? vieni furistai kartais lenkia ir su juodom saibom, tai jiems dzin.. tiesiog rizikuoja ir viskas, galvoja sustabdys susimokesiu bauda ir viskas.

viska furose matuoja kompas ,po 4 valandu turi ilsetis, tai ir rauna.net greicio negali virsyt cia pagal kelio pavadinima atrodo plentas 90 km/h magistrlej 130 gal net .bet nzn ne furistas as

40

Re: karas keliuose

Gintautas, 25 wrote:
Lina, 24 wrote:

tai va jei ne gyvenviete tu vaziuoji 90-100km/h o tave fura lenkia tai cia normalu :? man regis kad joms is vis 80km/h :? ar as klystu :? vieni furistai kartais lenkia ir su juodom saibom, tai jiems dzin.. tiesiog rizikuoja ir viskas, galvoja sustabdys susimokesiu bauda ir viskas.

viska furose matuoja kompas ,po 4 valandu turi ilsetis, tai ir rauna.net greicio negali virsyt cia pagal kelio pavadinima atrodo plentas 90 km/h magistrlej 130 gal net .bet nzn ne furistas as


tai as zinau kad po  4 val turi ilsetis smile furom man regis kitoki greicio reikalavimai, bent jau tralistam tai tikrai smile