121

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Toma, 20 wrote:

Mano manymu visai normalu,juk siais laikais jau normalu merginoms pirmoms pasiulyt vaikinams tuoktis:::220


Atimat is vyru medziotoju instinkta taip darydamos..

122

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Viktorija, 19 wrote:
Toma, 20 wrote:

Mano manymu visai normalu,juk siais laikais jau normalu merginoms pirmoms pasiulyt vaikinams tuoktis:::220


Atimat is vyru medziotoju instinkta taip darydamos..

Visiskai pritariu. Man pvz nepatinka kai prie manes limpa, nes tada jauciuos pats kaip grobis big_smile Vaje, mano vyryski genai pradeda chaosa daryt ir as tada begu kaip patrakes nuo tokios ;D

123

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

kitaip dar ir neteko:D

124

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

nieko nesupratau

125

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

o as manau kad niekas nieko ne TURI, jei as nesu pasiruoses siulyti draugauti, o noriu dar labiau pazinti zmogu(isivaizuokim mano rimtas poziuris:), tai as ir tempsiu kiek man atrodys reikalinga. Manau , kad siulyti draugyste turi pirmiausia tas kas mano kad viskas, man gana pazindintis, noriu rimciau.  Ir tai ne butinai yra vaikino iniciatyva. Masto ir jaucia tiek merginos tiek vaikinai, beto skirtingai.

126

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 wrote:

Mergina siulo vaikinui draugauti...tradiciju lauzymas? Ka apie tai mano vaikinai ir merginos???

kokia cia tradicija??? kuo moterys skiresi nuo vyru???? tik lytim...
nemanau kad yra skirtumas kas siulo draugauti .... mazu mergina jau nori ysipareigojimu o vaikinas dar nelabai todel jis ir nesiulo... tai mergina neistverus pati pasisiulo

127

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

as manau, kad gali siulyt bet kuris, taciau nereiketu nei vaikinams gasdint merginu, nei merginoms gasdint vaikinu siulant draugaut per anksti big_smile

128

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Negerai taip,vaikinas tyuri siulyt tongue

129

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

siaip ka belieka merginai daryti kai yra issisikus i berna zoskai..?  tai ir pasiuulO draugaut.

130

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Gabyte, 15 wrote:

siaip ka belieka merginai daryti kai yra issisikus i berna zoskai..?  tai ir pasiuulO draugaut.


merginai belieka žinoti savo vertę tongue
p.s. dauguma vyrų subobėję, negaliu pakęst ... vien dėl to nesiūlyčiau ..

131

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Gabyte, 15 wrote:

siaip ka belieka merginai daryti kai yra issisikus i berna zoskai..?  tai ir pasiuulO draugaut.


Kai tau ka slengas..."issisikus i berna zoskai.." big_smile

132

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

tai tu nortum rimtai su manimi draugaut

133

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Mergaites atsigaukit 21amzius jau. Daba wyras ir moteris turi lygias teises-Ypac moterys!  Tajgi Kaip sake wiena Nare Nestabdykit ir nebukit nenuowokios ir flegmatiskos, y kaulus nieks neduos. Beje wyru pasauly maziau taj kazin kas ce turetu siuly.

134

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Nerijus, 28 wrote:

Mergaites atsigaukit 21amzius jau.... Beje wyru pasauly maziau taj kazin kas ce turetu siuly.


Siųsčiau aš tokį, kuris man bandytų užsimint, jog vyrų mažai, todėl mes, moterys, turime pačios juos griebti! O su savo tom lygiom teisėm, tai irgi .. taip, pritariu, kad jos buvo reikalingos, pvz., kad moterys, lygiai taip pat kaip ir vyrai, galėtų balsuot ir pan., o ne dėl kažkokių kitokių dalykų, kuriuos sugalvojo kokios tai užsirūstinusios ant vyriškos giminės, moterys. Ką gero davė tos lygios teisės?? Subobėjusius bernus, kurie sėdi ir laukia, kol pas jį ateis kokia mergina?? Kam tada išvis toks reikalingas? Moteris nori jaustis saugi, mylima ... bet ji tokia dažnai nebesijaučia, nes viską turi išsikovoti pati ...
Nerijau, tu bent vyru jauties, kai tau kokia mergina siūlo draugyste? Įvardink bent kelis dalykus, kuriuos atlikti turi vyrai? Ar tokių jau jums nebeliko? smile

135

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida> cia tai bent zmoguti suvartei i vienus vartus....saunuole... geri zodziai

136

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

koks gi skirtumas?

137

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Vaiva, 20 wrote:

Ingrida> cia tai bent zmoguti suvartei i vienus vartus....saunuole... geri zodziai


tai jau .. visą mėnesį turbūt galvoja ką vyrai daro tokio, ko nedaro moterys big_smile

138

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

O wiespatie tu mano dar wiena Pasaku mergaite isreiske sawo nuomone-bent skaitei ka parasei? Atsigauk nieks ant balto zirgo nejos ir nesipirs.Dar del darbu kazko ce prikibai-pirma kart girdziu kad kazkur turetu but ir darbai suskirstyti wyriski ir moteriski. Atsimerk

139

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida>o tau nebutu sunku pasakyti.. as tai kai perskaiciau masciau ka vaikinas galetu pasakyti, bet taip ir nesugalvojau tokio ka vaikinai vieninteliai daro... net ir kosmose moteru yra...

140

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Nerijus, 28 wrote:

O wiespatie tu mano dar wiena Pasaku mergaite isreiske sawo nuomone-bent skaitei ka parasei? Atsigauk nieks ant balto zirgo nejos ir nesipirs.Dar del darbu kazko ce prikibai-pirma kart girdziu kad kazkur turetu but ir darbai suskirstyti wyriski ir moteriski. Atsimerk

karalaite tu, karalaite smile jei neatjos ant balto žirgo, atvažiuos su mėlyna volga wink... pirmą kart girdi apie darbų pasiskirstymą ... na, bent jau dabar žinosi. Jei augdamas nematei kaip bendrauja tėvai, tai niekuo negaliu padėti ...

Vaiva, 20 wrote:

Ingrida>o tau nebutu sunku pasakyti.. as tai kai perskaiciau masciau ka vaikinas galetu pasakyti, bet taip ir nesugalvojau tokio ka vaikinai vieninteliai daro... net ir kosmose moteru yra...

na, matai, yra skirtumas tarp žodžių daro ir tūrėtų daryti smile Pasirodysiu senų pažiūrų, bet man jos priimtinesnės smile Kaip pavyzdys galėtų būti šeima. Anksčiau namais turėjo pasirūpinti vyras, o dabar ...
cituoju:"Neabejotinai aišku, kad vyras yra tas asmuo, kuriam Dievas numatė namie užimti vyresnybės (autoritetingumo) poziciją... Dauguma vyrų tiki, kad jei namie jiems yra suteikta tokia pozicija, reiškia jie turi teisę elgtis kaip diktatoriai ir tiksliai nurodinėti žmonoms, ką jos gali daryti ir ko negali. Bet kita dauguma vyrų nenori būti atsakingi už tai, už ką turi būti atsakingas asmuo, kuriam suteikta vyresnybė, todėl jie leidžia savo žmonoms daryti tai, ką turėtų daryti patys". (Bryanas Malikas)
Nesakau, kad tie pasiskirstymai turi būti griežtai nustatyti, reikia padėt vienas kitam, bet tikrai nenorėčiau rūpintis namo statyba, kai tuo tarpu vyras kurs jaukią atmosferą namuose prižiūrėdamas gėles ...
labai įdomi diskusija šia tema smile Vyro ir moters pareigos