15,301

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eeei! big_smile Edgarai, as nelabai supratau ka cia parasei :? kiek isgeres buvai? big_smile ar cia peresibraskiavimo pozymiai? :::961

15,302

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia manyciau man biski pazymiai psykikos sutrikimu pradeda po truputi lyst ;DDD

15,303

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

pazymiai? big_smile kazkokia nuoskauda matau tau likus is mokyklos laiku big_smile issipasakok, visgi as "socialine klubo darbuotoja" :::858

15,304

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jomajo muha baha pozymiai ten ;D

15,305

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kiek aš Jus, ponaiti, pažįstu, tai neteko dar tokio energingo matyti ... tikrai kažkas tamstai negerai .. ar čia toks mano lietuviškas bruožas, kam gerai, tas nesveikai atrodo? big_smile

15,306

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 27 wrote:
Diana, 20 wrote:

sveiki, va jau ir as galiu pasirodyt, beveik atostogos prasidejo big_smile tai sukas mintys ka cia nuveikus per vasarele :::008 ka jus planuojat savo vasarom? :::817


o Tu mokykla pabaigiai :? man jau pencia big_smile


du meteliai jau kaip mokyklos nebelankau big_smile

15,307

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

DD>DZIANA...wo o tu kur prapuolus buwai taip uzwaziuot norejau samanes atsiwest taip dingai is radaro ;D

15,308

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

radaras matyt sugedo ar iskilo ;D

15,309

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

matyt reikia per naujo imagnetint ;D

15,310

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

reik tik antro magneto, kvailiukai jus :::818

15,311

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo o jis yra siaures asigalyje ;D ;D :::934

15,312

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 wrote:

DD>DZIANA...wo o tu kur prapuolus buwai taip uzwaziuot norejau samanes atsiwest taip dingai is radaro ;D


kazkodel as maniau, kad mano nr turi :? big_smile matai, turbut per ilgai galvojai kada cia uzsukus big_smile kaip sakoma, ir kalakutas ilgai begalvodamas i bulvyne ikrito ;D
be to, kad manes cia nesimato, nereiskia, kad pasto nepasitikrinu, reikejo rasyt asmeniskai tongue o dabar jau saukstai po pietu big_smile nebent nori i mano puse atvaziuot wink

15,313

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jo as mielai tik wa kad matai man keleta tukstanciu kilometru db tektu waziuot ;D

15,314

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

wow, tai kur jau isdumei?

15,315

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia avarte kur ta braske tai is anglisku braskiu lauku, ;D draugas parnese keles tai nufotkinau ba neteko dar tokiu matyt ;D as tai auto kara wairuoju ;D braskes kilnoju ;D

15,316

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgarai, tik nesakyk, kad tu buvai toks nieksas ir paskui ta braske savo stipriais ir niekingais pirstais idejai i seileta, mikrobu pilna burna? :x

15,317

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as ir nesakau ;D ba det tai tikrai nedejau ;D nes netilpo niekaip tai kasniais as ja sunaikinau ;D

15,318

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bent jau butum mum i Lietuva atsiuntes, vis is uzsienio big_smile zinai, "po blatu" butu buve big_smile sakytume, o koks Edgaras ...

15,319

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo o koks nenaudelis ;D

15,320

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ei tu, negi tokia braske noretum valgyt? ;D man ji atrodo truputeli pripompuota visko ir nesveika big_smile