741

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas wrote:
OLA wrote:
Arturas wrote:

Kai salia tokios daunes kaip tu tai neina nesinervinti, o ugis cia del to ne prie ko.

Tame ir beda, kad zemaugiams vien daunes vaidenasi, tu nesinervink isgerk uspakajonsu, kreipkis i nemokama jaunimo psichologine pagalba gal tau pades jai ka yra dar vasaros 5 psichologiskai sutrikusiems asminims pagyti, tu tik  nesinervink jai nepades del tokio reikalo galiu tau pastu atsiusti muila ir virve, nuo tilto ar pastato nesok labai nestetiskai atrodysi grabe:::010, be to kam varginti aplinkinius, pagalvok ne tik apie save bet ir apie aplinkinius, jai iseit is sio pasaulio tai tik su estetika, jai karsies tai namie i policijai maziau vargo ir artimiesiems aisku ku do polvonu laidot reiks, dar nepamirsk parasyti pries mirtini laiska-pasikoriau nes mano ugis 170cm, pimpio ilgis 1cm, plastakos 50cm, kojos pedos 38 dydis i t.t.
Pastaba: teisingai parasei ugis ne prie ko, kai galvoje tuscia.

o koks skirtumas ta estetika gi ne man paciam reiks lavona tvarkyti

Egoizmas-va is jo ir visos bedos + tustuma galvoje = bambantis, egocentriskas tustukas forume:::012

742

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis wrote:
Arturas wrote:

O man pvz storos merginos nesiziuri, jos nevertos tureti vaikinu.

o cia gera sovei ! smile  uzskaitau smile

Tai suprantama kur tau patiks storos, savisaugos instinktas, abu esat mazuciai, smulkuciai, kauliukai smulkus-trapus dar praalkus palaikis uz maista ypac Artura toks visas riebalais isteptas visai kaip ant grylio pakepintas gaidys sues net mirktelt nespesi jai laiku nepamaitinsi, o jai dar uzgrius ant jusu abieju tai tik slape vieta liks i nepades jums jokie kumfu, karate, kulturizmas, busit pridusinti jos svorio ir riebalu.
Storas myli tie kurie megsta isukius ir ekstryma bei negaili lesu ant edesio-maisto, o patys esat mazi, pikti, irzlus,egocentriski, patys mazai edat i kitiems neleidziat, patys neverti jokios merginos net storos.:::001

743

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Zinai Ola,kiek pastebejau tai cia tu pastoviai pikta ir nepatenkinta smile Bet kokioje temoje vis bandai sumenkint vyriska lyti smile Kazin ar pati verta esi turet ta antra puse smile Ne del to nepatinka stambios kad baisu ir pan,o del to,kad kaip ir jus pacios sakot,kaip as atrodyciau su zemesniu vaikinu.Tai automatiskai pagalvok kaip atrodytu kudas su stora? Ir nereikia cia kisti zmoniu hobio ir gyvenimo uzsiemimo,pati gyvenime turbut niekuom naudingu neuzsiemi tai ir bambi cia forumuose is pavydo ir pykcio wink

744

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tai suprantama kur tau patiks storos, savisaugos instinktas, abu esat mazuciai, smulkuciai, kauliukai smulkus-trapus dar praalkus palaikis uz maista ypac Artura toks visas riebalais isteptas visai kaip ant grylio pakepintas gaidys sues net mirktelt nespesi jai laiku nepamaitinsi, o jai dar uzgrius ant jusu abieju tai tik slape vieta liks i nepades jums jokie kumfu, karate, kulturizmas, busit pridusinti jos svorio ir riebalu.

fantazinjos tai tau netruksta big_smile

745

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jeigu musha, geria, isdavineja- cia niekis. Svarbiausia- ugis.

746

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis wrote:

Zinai Ola,kiek pastebejau tai cia tu pastoviai pikta ir nepatenkinta smile Bet kokioje temoje vis bandai sumenkint vyriska lyti smile Kazin ar pati verta esi turet ta antra puse smile Ne del to nepatinka stambios kad baisu ir pan,o del to,kad kaip ir jus pacios sakot,kaip as atrodyciau su zemesniu vaikinu.Tai automatiskai pagalvok kaip atrodytu kudas su stora? Ir nereikia cia kisti zmoniu hobio ir gyvenimo uzsiemimo,pati gyvenime turbut niekuom naudingu neuzsiemi tai ir bambi cia forumuose is pavydo ir pykcio wink

Vejus cia rasot, jai nesupratai tai cia mano toks aplua:::010 varyt ant vyriskos lyties beja cia lankosi vien vede, apkiauteliai ir seksomanai tai, kad cia nieko naujo neparasau...is gyvenimiskos patirties zemaugiai neturi tu charakterio savybiu kuriuos yra ivalde aukstaugiai, kaip atrodai is salies su vaikinu nelabai ten i rupi jai esi laiminga sale jo, aktualu tai tampa kai bahuras pradeda uzknisti. O galvot man net nereikia tokiu vaizdu kur stora-as draugauja su kudu-da as matau kasdien, atrodo taip lyg vienas nustekentu kita, zodziu juokingai. Bet kai kokioje Maxim matau storuliu pora tai net abejoniu nekyla kas juos jungia kai ju abieju zvigsniai nukreipti i lasinius.:::010 As nepretenduoju i valstybine premija ar movzaleju todel nepradesiu rasyneti cia naudingumo traktata o pabambet juk visi pabamba juk ir pats rasineji persmektas pykcio i pavydo, kad bet kazkas i tavo niekinga persona atkreiptu demesi:::012

747

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

kad jau man merginos ugis svarbus, manau ir merginom -svarbu.

748

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

cotyyy wrote:

Jeigu musha, geria, isdavineja- cia niekis. Svarbiausia- ugis.

big_smile:D

749

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA wrote:
Rytis wrote:

Zinai Ola,kiek pastebejau tai cia tu pastoviai pikta ir nepatenkinta smile Bet kokioje temoje vis bandai sumenkint vyriska lyti smile Kazin ar pati verta esi turet ta antra puse smile Ne del to nepatinka stambios kad baisu ir pan,o del to,kad kaip ir jus pacios sakot,kaip as atrodyciau su zemesniu vaikinu.Tai automatiskai pagalvok kaip atrodytu kudas su stora? Ir nereikia cia kisti zmoniu hobio ir gyvenimo uzsiemimo,pati gyvenime turbut niekuom naudingu neuzsiemi tai ir bambi cia forumuose is pavydo ir pykcio wink

Vejus cia rasot, jai nesupratai tai cia mano toks aplua:::010 varyt ant vyriskos lyties beja cia lankosi vien vede, apkiauteliai ir seksomanai tai, kad cia nieko naujo neparasau...is gyvenimiskos patirties zemaugiai neturi tu charakterio savybiu kuriuos yra ivalde aukstaugiai, kaip atrodai is salies su vaikinu nelabai ten i rupi jai esi laiminga sale jo, aktualu tai tampa kai bahuras pradeda uzknisti. O galvot man net nereikia tokiu vaizdu kur stora-as draugauja su kudu-da as matau kasdien, atrodo taip lyg vienas nustekentu kita, zodziu juokingai. Bet kai kokioje Maxim matau storuliu pora tai net abejoniu nekyla kas juos jungia kai ju abieju zvigsniai nukreipti i lasinius.:::010 As nepretenduoju i valstybine premija ar movzaleju todel nepradesiu rasyneti cia naudingumo traktata o pabambet juk visi pabamba juk ir pats rasineji persmektas pykcio i pavydo, kad bet kazkas i tavo niekinga persona atkreiptu demesi:::012

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

750

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aš esu žemo ūgio ir man 24 metai, o mano aplinkoje jei ir yra žemų vaikinų, tai jie visi man per jauni. Man patinka vyresni ir truputį aukštesni už mane vaikinai.

751

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis wrote:
OLA wrote:
Rytis wrote:

Zinai Ola,kiek pastebejau tai cia tu pastoviai pikta ir nepatenkinta smile Bet kokioje temoje vis bandai sumenkint vyriska lyti smile Kazin ar pati verta esi turet ta antra puse smile Ne del to nepatinka stambios kad baisu ir pan,o del to,kad kaip ir jus pacios sakot,kaip as atrodyciau su zemesniu vaikinu.Tai automatiskai pagalvok kaip atrodytu kudas su stora? Ir nereikia cia kisti zmoniu hobio ir gyvenimo uzsiemimo,pati gyvenime turbut niekuom naudingu neuzsiemi tai ir bambi cia forumuose is pavydo ir pykcio wink

Vejus cia rasot, jai nesupratai tai cia mano toks aplua:::010 varyt ant vyriskos lyties beja cia lankosi vien vede, apkiauteliai ir seksomanai tai, kad cia nieko naujo neparasau...is gyvenimiskos patirties zemaugiai neturi tu charakterio savybiu kuriuos yra ivalde aukstaugiai, kaip atrodai is salies su vaikinu nelabai ten i rupi jai esi laiminga sale jo, aktualu tai tampa kai bahuras pradeda uzknisti. O galvot man net nereikia tokiu vaizdu kur stora-as draugauja su kudu-da as matau kasdien, atrodo taip lyg vienas nustekentu kita, zodziu juokingai. Bet kai kokioje Maxim matau storuliu pora tai net abejoniu nekyla kas juos jungia kai ju abieju zvigsniai nukreipti i lasinius.:::010 As nepretenduoju i valstybine premija ar movzaleju todel nepradesiu rasyneti cia naudingumo traktata o pabambet juk visi pabamba juk ir pats rasineji persmektas pykcio i pavydo, kad bet kazkas i tavo niekinga persona atkreiptu demesi:::012

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

752

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA wrote:
Rytis wrote:
OLA wrote:

Vejus cia rasot, jai nesupratai tai cia mano toks aplua:::010 varyt ant vyriskos lyties beja cia lankosi vien vede, apkiauteliai ir seksomanai tai, kad cia nieko naujo neparasau...is gyvenimiskos patirties zemaugiai neturi tu charakterio savybiu kuriuos yra ivalde aukstaugiai, kaip atrodai is salies su vaikinu nelabai ten i rupi jai esi laiminga sale jo, aktualu tai tampa kai bahuras pradeda uzknisti. O galvot man net nereikia tokiu vaizdu kur stora-as draugauja su kudu-da as matau kasdien, atrodo taip lyg vienas nustekentu kita, zodziu juokingai. Bet kai kokioje Maxim matau storuliu pora tai net abejoniu nekyla kas juos jungia kai ju abieju zvigsniai nukreipti i lasinius.:::010 As nepretenduoju i valstybine premija ar movzaleju todel nepradesiu rasyneti cia naudingumo traktata o pabambet juk visi pabamba juk ir pats rasineji persmektas pykcio i pavydo, kad bet kazkas i tavo niekinga persona atkreiptu demesi:::012

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

Ka nuskriaude gamta tai Olia, cia net komentaru nereikia kodel.

753

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas wrote:
OLA wrote:
Rytis wrote:

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

Ka nuskriaude gamta tai Olia, cia net komentaru nereikia kodel.

Na nera ko i gincytis tave nuskriaude labiause uzuojauta tau i tavo artimiesiems:::001

754

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Olia nepusk pries veja ,pavargsi big_smile Tu ir esi ta gyvenimo trauma ,kazin kurioje eilje stovejai kai Dievas prota dalino? Kazkaip privalumu pas tave nesimato jokiu smile

755

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturia ir Ritia nezinau i kam cia adresuojat savo paskutinius komentarus kokiai ten Oliai as tai Ola.:::001

756

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Taip, vaikino ūgis turi reikšmės.

757

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA wrote:

Arturia ir Ritia nezinau i kam cia adresuojat savo paskutinius komentarus kokiai ten Oliai as tai Ola.:::001

O koks cia skirtumas, ola tu ar olia ar kokia kita rusiska savalka, esme ta pati.

758

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

neverta cia su ja net gincytis smile Forumu ase .Beje, jei kas kokia tema norit ka parasyt forume tai rasykit tiesiogiai Olai, ji zino viska smile

759

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as tai suprantu OLA,jis ta situacija forumu zino ir teisingai kalba...nu man pasakykit,koks normalus bernas,kuris gyvenime pasieke kazka ir turi viska,cia rasines ir rasines ir taip metu metais big_smile as cia prisijungiu tam kad paskaitinet karsta linija ir foruma,nu bet zmones nesikeiscia jau keli metai,ira koki 4 zmones ir vis ta pati raso big_smile klausimas-ka gyvenime tie zmones turi ir pasieke?

760

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas wrote:

as tai suprantu OLA,jis ta situacija forumu zino ir teisingai kalba...nu man pasakykit,koks normalus bernas,kuris gyvenime pasieke kazka ir turi viska,cia rasines ir rasines ir taip metu metais big_smile as cia prisijungiu tam kad paskaitinet karsta linija ir foruma,nu bet zmones nesikeiscia jau keli metai,ira koki 4 zmones ir vis ta pati raso big_smile klausimas-ka gyvenime tie zmones turi ir pasieke?

   
  nieko geresnio nebuvau perskaicius cia smile Tomai , tu saunuolis  smile