101

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

na, juk pati sakiai, kad esu ne žmogus, o kam esant ne žmogui reikalingi tie santykiai?

102

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

sakei*

103

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Пока существуют люди, которых я раздражаю, я буду жить и продолжать свою великую миссию. big_smile Man žmones irgi nelabai big_smile

104 (edited by GeraširdisSvolačius 2015-01-08 15:41)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva wrote:

??????
dabar aisku...
maniau, reikia realiu santykiu

O nemanai kad panele ir moteris du skirtingi dalykai?paneles jaunimui  smile

105

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

nesiulau saves, dirbu su jaunimu
pazistu tiek nerealiu vienisu merginu.... o jus cia kandziojates smile

106

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

18likinių man taipogi nereikia, ačiū smile

107

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ele wrote:
OLA wrote:

Jauciu pilietine pareiga apsviesti forumo dalyves koks Tadas-Jūsų Košmaras "rupestingas" ir uzknisanciai geras.

Vau, drama.
Aišku, nemalonus toks bendravimas, bet man tik vienas klausiams pasistojo - kodėl OLA paskelbėt žinutes tik iš vienos pusės ir nepaskelbėte savo rašytų? Ar tai reiškia, kad niekuo nenusileidote savo oponentui? ;]

Tai reiskia, kad is mano puses zinuciu nebuvo, isklotine istraukiau is archyvo, velniop pasiunciau per foruma. Jai labai idomu tai jis nuo pat registracijos pradzios mane uzgaulioja, jam mat neitinka mano nuomone yra nusistates pries mane, jo pagrindiniai argumentai tai uzgauliot ir persekiot. Tadas yra ne kosmaras o nestabilios psichikos ligonis su perdeta saviverte ir nenusisekusiu lytiniu gyvenimu, man i ji giliai nusispjaut i privacias zinutes neregavau, bet kai atsibodo uzblokavau, taciau jis "raunasi" matyt labai truksta demesio o kodel nenumetus alkanam suniui kaulo tegu springsta.:::027

108

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva wrote:

nesiulau saves, dirbu su jaunimu
pazistu tiek nerealiu vienisu merginu.... o jus cia kandziojates smile

Ale Daiva irgi gera kuom tos nerealios vienisos merginos nusikalto, kad toki slamsta ketini isiulyt, negi nematai jis juk moteru -panu nekencia, jis cia kokia kvailesne susivilioja isverda ir suvalgo.

109

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ten bus kažkas su mityba. Kažką netaip valgo. Tada būna visokie košmarai smile

110

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

:::041 Kanibalu cia dar yra? big_smile Na reik tada košmaro paklausti o kokia mesyte mėgsta kūdesne ar riebesne big_smile

111

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

OLA wrote:
Daiva wrote:

nesiulau saves, dirbu su jaunimu
pazistu tiek nerealiu vienisu merginu.... o jus cia kandziojates smile

Ale Daiva irgi gera kuom tos nerealios vienisos merginos nusikalto, kad toki slamsta ketini isiulyt, negi nematai jis juk moteru -panu nekencia, jis cia kokia kvailesne susivilioja isverda ir suvalgo.

turiu vilties, kad tas kosmaras nera toks beviltiskas:)

112

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kosmarai kosmarai, kodel esat toks kategoriskas?
Ka zinot apie sia moteri?
ji tiesiog sako tiesa, savo moteriska tiesa, kuri ne visai maloni ...
ir as sakau savo tiesa,
ir jus sakot savo tiesa.
lieka tik is visos tos makalynes atsirinkti tai, kas reikalinga.
tikslas pokalbio koks? pasigincyti? Save parodyti? o gal - noras gauti atsakyma i savo klausima?

113

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva wrote:
OLA wrote:
Daiva wrote:

nesiulau saves, dirbu su jaunimu
pazistu tiek nerealiu vienisu merginu.... o jus cia kandziojates smile

Ale Daiva irgi gera kuom tos nerealios vienisos merginos nusikalto, kad toki slamsta ketini isiulyt, negi nematai jis juk moteru -panu nekencia, jis cia kokia kvailesne susivilioja isverda ir suvalgo.

turiu vilties, kad tas kosmaras nera toks beviltiskas:)

Paskaicius jo nesamones tau dar kyla vilciu:::036, cia ne seip beviltiskas, cia zluges reikalas. Pas ji nestovi tai sriubauja is apmaudo, matai dar pranasu asmeniniu mums isipaise:::810

114

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras wrote:

tu nevykėlė, ir tau svarbu tik pastumti ant kitų smile o aš stumu ant tavęs ne todėl, kad mane laaaaabai smarkiai pykdai, o tiesiog, tu tik tiek teverta esi smile ir iš manęs pagarbos per amžius nesulauksi smile

O vat manes tokie kaip tu visai nepykdo, mane prajuokina, na kartais kai visai jau pievos tai net uzjauciu nabagus. Ale isivaizdini cia is saves pona Dieva verte cia mat mannustato piemburnis, butu graudu jai ne juokinga, reikalinga cia man tavo ta pagarba kaip rasysi taip tau ir atsilieps:::012

115

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

tokia motera linkstanti i konfliktus tiesiog nepasotinama lovoje turetu buti;D

116

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Aš konfliktuoju tik su tavim, atkreipk dėmesį smile tad nemanau, kad problema manyje smile jei su visais čia draskyčiausi, tada susimąstyčiau smile o dabar, mano sąžinė švari smile

117

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

visos forumo temos galiausiai baigiasi tarpusavio konfliktais.. big_smile

118

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

profesoriux wrote:

visos forumo temos galiausiai baigiasi tarpusavio konfliktais.. big_smile

O kam dabar lengva:DDDD

119

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva wrote:

Kosmarai,
ar ne geriau butu prisiminti kuria nors is tu, su kuria dukote? ji jau vistiek sava kaip ir... gal irgi iesko dabar... gal irgi issidukusi, o svarbiausia, kad issidukusi su jumis:)

Nebūk tokia kategoriška. Išsidūkimas gali reikšti ne vien ėjimą per mergas. Tiesiog visų gyvenime ateina laikas, kai nebesinori duotis per naktis su draugais po barus ar balius, kai norisi pastovumo ir kažkokių santykių.

120

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ponaitissss wrote:

Daiva, kaip moteris rasai tokias nesamones, kabinejies prie zmogaus, vadini oziu, prifantazuoji kazkokius nebutus dalykus. Gal nedarykit sau ir moteriskai lyciai gedos, nes siuo metu ta ir darot.

Teisingas pastebėjimas.