81

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kiekvienas pasirenka savo gyvenimo kelia,kas gyvena del saves tai tikrai beprasmiskai leidzia laika,o kas del kitu - tai igauna prasme wink

82

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tomas nu ir pairukes esi, padarome taip jai tu man irodysi kad dievas egzistuoja, as tapsiu tokiu paciu fanatiku ir tau dar 10 000 busiu skolingas jai ne tai neskiesk savo ereziju ir neknisk normaliems zmonem proto sutarem? galime net sutarti notariskai pasirasyti bet turesi irodymus pateikti akivaizdzius kad galeciau as pats isitikinti jog jis tikras o ne koks isgalvotas ar koks ciuvakas is siukslyno pries mane stovi tinka, juk jis yra tai neturi ko bijoti big_smile vadinasi ir irodymu man pateikti bus ka big_smile galime viska oficialiai surasyti jai manai kad esi teisus ir sugebesi man irodyti big_smile va tau ir diskusija bus baigta ir tada bet kuris kuris sakys kad jo nera as asmeniskai duosiu i snuki kad ir kas bebutu vaikas, moteris nesvarbu tada man bus, bet salyga turi irodyti kad jis yra, o kol neisugebi to padaryti esi visiskai bevertis pasnekovas siuo atveju ir tavo tiesos cia nera visiskai kad ir kaip isssusiketum ir megintum irodyti kad 0 padaugisnus is bet kokios ksaiciau bus tas skaicius o ne nulis tongue

83

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gerietis wrote:

Tomas nu ir pairukes esi, padarome taip jai tu man irodysi kad dievas egzistuoja, as tapsiu tokiu paciu fanatiku ir tau dar 10 000 busiu skolingas jai ne tai neskiesk savo ereziju ir neknisk normaliems zmonem proto sutarem? galime net sutarti notariskai pasirasyti bet turesi irodymus pateikti akivaizdzius kad galeciau as pats isitikinti jog jis tikras o ne koks isgalvotas ar koks ciuvakas is siukslyno pries mane stovi tinka, juk jis yra tai neturi ko bijoti big_smile vadinasi ir irodymu man pateikti bus ka big_smile galime viska oficialiai surasyti jai manai kad esi teisus ir sugebesi man irodyti big_smile va tau ir diskusija bus baigta ir tada bet kuris kuris sakys kad jo nera as asmeniskai duosiu i snuki kad ir kas bebutu vaikas, moteris nesvarbu tada man bus, bet salyga turi irodyti kad jis yra, o kol neisugebi to padaryti esi visiskai bevertis pasnekovas siuo atveju ir tavo tiesos cia nera visiskai kad ir kaip isssusiketum ir megintum irodyti kad 0 padaugisnus is bet kokios ksaiciau bus tas skaicius o ne nulis tongue

Tai tu cia ir bandai itikinti visus,kad pasaulis yra 0.

84

Re: Ar egzistuoja Dievas?

dalija wrote:
Gerietis wrote:

Tomas nu ir pairukes esi, padarome taip jai tu man irodysi kad dievas egzistuoja, as tapsiu tokiu paciu fanatiku ir tau dar 10 000 busiu skolingas jai ne tai neskiesk savo ereziju ir neknisk normaliems zmonem proto sutarem? galime net sutarti notariskai pasirasyti bet turesi irodymus pateikti akivaizdzius kad galeciau as pats isitikinti jog jis tikras o ne koks isgalvotas ar koks ciuvakas is siukslyno pries mane stovi tinka, juk jis yra tai neturi ko bijoti big_smile vadinasi ir irodymu man pateikti bus ka big_smile galime viska oficialiai surasyti jai manai kad esi teisus ir sugebesi man irodyti big_smile va tau ir diskusija bus baigta ir tada bet kuris kuris sakys kad jo nera as asmeniskai duosiu i snuki kad ir kas bebutu vaikas, moteris nesvarbu tada man bus, bet salyga turi irodyti kad jis yra, o kol neisugebi to padaryti esi visiskai bevertis pasnekovas siuo atveju ir tavo tiesos cia nera visiskai kad ir kaip isssusiketum ir megintum irodyti kad 0 padaugisnus is bet kokios ksaiciau bus tas skaicius o ne nulis tongue

Tai tu cia ir bandai itikinti visus,kad pasaulis yra 0.

nemaisyk pasaulio su dievu, nes pasaulis realus o dievo nera tongue

85

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kaip galima neikt dieva,net nezinant kas jis yra ? Tat ka tavo manymu tureciau tau parodyt,kad tu ji palaikytum dievu,ar pagalvojei?
Cia beprasmiska diskusija wink

86

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Zmones gyvenimus vienuolynuose praleidzia,atsiskyre nuo pasaulio kad bent kiek priartetu prie Dievo ir jo suvokimo,ir toli grazu nekiekvienam tai pavyksta... wink

87

Re: Ar egzistuoja Dievas?

pasaulis yra 0, o kartu ir 1 big_smile

88

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Dievas tai ar ne Dievas, kazkas ta pasauli sukure, is nieko neatsirado. Kazkas sukure kosmosa, begalini, gal su galu, mum neduota zinot. Jei tai sukure musu vadinamas Dievas, tai kyla klausimas: kas sukure ta Dieva ? O toliau seka beprotyste...

89

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Suvokt Dievo paslapties zmogaus protui neimanoma,bet kaip veja atpazystam kai juda medziu lapai,taip ir Dieva galima pazint per jo darbus wink

90 (edited by Val Das 2015-05-08 08:59)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Egzistuoja Viskas Vyksta. O tai kaip Dievas. Ir tai akivaizdu. Pavyzdžiui, širdies plakimas vyksta. Kraujo judėjimas vyksta. Žemės sukimasis vyksta. Gimimas, gyvenimas, mirtis taip pat vyksta. Kitimas vyksta.

Kas nevyksta?


Negali sakyti, kad tiesa, kad kažkas yra dievas, kažkoks objektas, kažkoks organizmas, kažkokia jėga, jei nežinai, kad tai yra. Galima taip galvoti, tuo tikėti, bet konstatuoti kaip fakto, kad už kalno kažkas yra, to nepamačius - ne. Nes gal ten nieko nėra smile

Bet jei žmonės tūkstančius metų tiki, sako ir rašo, kad dievas yra, tai neabejotinai dievas yra.

Klausimas kas tas dievas.

Čia kaip per radiją girdėjau tokį pokalbį. Kalbino žmogų, tyrinėjusį vieno paveikslo autentiškumą, Ir jam niekaip nebuvo iki galo aišku, ar paveikslas autentiškas ar ne. Jis dėl to vis suko galvą, analizuodamas turimą informaciją, ir buvo neramus.

Tai matydama jo motina vieną dieną jam tarė: 'Jie saugo jį tūkstantį metų. Žinoma jis autentiškas'.

91 (edited by Vaidas 2015-05-08 12:09)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sveiki, idomu pamatyti tokia tema cia, kaip maza zoles daigeli zemes plotelyje. Atsizvelgiant i daugumos zmoniu mentaliteta ir koks palaipsnis yra zmogaus suvokimo augimas visose srityse, atitinkamai mano rasymas cia apsiribos: kalbomis apie priezastinguma tarp panasiu zmoniu, identifikuojant pasirinkimu priezastis ir stabdzius; elementariais esminiais teiginiais; gal dar kazka kaip saltinius, jei egzistuotu alkis. Kas zino, neirodineja. Kas nori pasidalinti ar tikrai zinoti kitokiame nei dauguma lygyje, jei tai svarbu galit parasyt pm privacia zinute.

[Atmetamas tik biblijinis dievas]
Dauguma turi fantazijos tik apie is tevu girdeta Dievo koncepcija is biblijos, kuria jie atmeta matydami netvarka ir blogybes pasaulyje, kai pati biblija nepaaiskina kas kaip kodel, ir atrodo kad ten tik grazios idejos apie zmoniu brolyste, dievo tevyste, meile, plius visokie ritualai beprasmiai kur tik pinigai lupami ir nelabai kazkas veikia.

[Religijos tema - stresas]
Manau dauguma vengia kalbeti ir galvoti apie kazka panasaus i Dieva, nes pirmiausia jiems atrodo kad dievas tai galios ir teisingumo simbolis kuris rades kieno nors nepaklusnum ar netobuluma tuoj pat ji nuteis. O dar jei zmogus pasiziures i ale esamus dievo isakymus, tai turbut pasijaus nu va as nusidejelis dabar dievas man kazka blogo padarys - geriau darysiu tai kas man patinka ir malonu, o kas jau bus po mirties tas, db nesuksiu sau galvos.
Zmones yra linke teisti kitus ir save, ir retai rasdami tikrai mylincius ir artimus zmones, santykius.

Daznai zmones yra nelinke keistis, daro ka iprate, nera vietos galvoje kazkam naujam, o kazka ismokti galim tik kai patys keliame klausimus, patys bandom but nuosirdus ir suprasti kas tiesa labiau, nei kad jaustis saugiai vien del to kad iprate laikytis kad ir blogu nuostatu, bijant jas prarasti net jei jos neteisingos.

Ar egzistuoja dievas, kaip manot? - manau dievas nera tikejimo ar netikejimo objektas, manau kad dievas yra pazinimo objektas. gerai jeigu tikime tokiais dalykais kaip "dirbsiu ilgai ir gal man pavyks pasiekti norima rezultata" mes is anksto nezinom, bet zinom savo prioriteta ir tada tiesiog atsiduodam kas bus tas bus - cia manau tinka zodis tikejimas, visais kitais atvejais ne.

Man patinka posakis "kas zino tas daro". Ar teko pazinti nuo pradziu kazkoki zmogu? Ar tai neimanoma? Manau einant metams imanoma. Tas pats su dievu.

Ir siaip, kodel keliamas toks klausimas, ar yra dievas? Ar cia zmogus galvoja apie pomirtini gyvenima? Ar galvoja apie savo gyvenimo prasme, ar apie gyvenimo ir minciu desningumus? Ar didesnis suvokimas apie dieva padetu zmogui jaustis labai laimingam, ir sinchroniskam su visa kuo kas vyksta? ar zmogus asocijuojantis save su dievu, prarastu ka nors gero?

Kas tikrai iesko, tas randa. Siaip, cia toks Gerietis siule pinigu uz irodyma apie dievo egzistavima, irodymas yra kaip prievarta pilimas arbatos i pilna puoduka, vienas is kurinijos desniu yra kad duodama tai ko norima, jei zvelgiama su teiginiu kad jo nera, viskas irodys ir parems kad jo nera, jei manot kad esat nemylimi, viskas parems ir irodys kad esat nemylimi, jei ziuresit atvirksciai irgi viskas bus paremta ir irodyta pagal jusu pasirinkima. Kurinija apskritai yra kaip "noru pildymo kurinija", deja izoliacija veda i nebuti, integracija i ateiti. Tai as galiu papasakoti daug apie desnius ir dieva, jei viskas ka sakau logiska ir atodo imanoma visai nieko gal butu uz valandini ikaini pakalbet vertinant laika, jei neatrodo logiska ar imanoma ir pinigu nereikia. Jei turiu kada laiko, pagal nuotaika ir nemokamai galiu kalbetis jei kita puse mato prasme ir dziaugsma tame.

Jei zmogus butu nuosirdus su savim 100% ir nesusipainiojes tada jam nereikalingos jokios teorijos.

Svarbiau minciu busena ir savijauta nei tai kas aplink. Tai kas aplink - musu paciu samone, vertybes padarytos matomos mums patiems.
Mes esam atsakingi uz save ir kas vyksta gyvenime, patys viska pasirenkam.

Dievas panasus i interneta kazkiek, o mes kaip zmones turintys nelabai veikiancius kompiuterius. dievas veikia per jam atsiverusias asmenybes. Jis gali ikvepti zmones, parodyt kelia, suteikt mokyma, matyma, aplinkybes, galimybes - bet veikti savo rankom turi zmogus. Todel visa kurinija tampa "musu visu kurinija" kaip sodas kuri visi kartu priziurim, ka padarysim - ta ir turesim. Tai nera kad viskas sutvarkyta ir priziurima, o mes tik ateinam pasinaudoti kaip kokia paslauga, kur viskas ne musu.

Kai mokinys pasirenges, ir mokytojas ateina. Jei zmogus turi akis ir mato medi - supranta visus jo desningumus, zino kad analogiskai ir gyvenime galima pritaikyti tai. Kiti nieko neismoks kad ir i ka ziuretu.. nebent per kancias gal. Tai tiek "trumpai", ir - atsakymai egzistuoja, idomiausia kad egzistuoja dalykai pranokstantys fantazija, kur neapsiriboja senu "kopijavimo ka iki tol maciau" principu.

Geros ateinancios vasaros, linkiu grynam ore daugiau laiko praleist. Sveika :-)

edit: Dar del saltiniu, tai numesiu viena, youtube "tao te ching stephen mitchell" audio igarsinima galima rast, tai antra pagal verciamuma knyga pasaulyje (pasak unesco), tukstanciais senumo. Ttfn

92 (edited by Vytautas 2015-05-09 15:39)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gerietis wrote:

Tomas nu ir pairukes esi, padarome taip jai tu man irodysi kad dievas egzistuoja, as tapsiu tokiu paciu fanatiku ir tau dar 10 000 busiu skolingas jai ne tai neskiesk savo ereziju ir neknisk normaliems zmonem proto sutarem? galime net sutarti notariskai pasirasyti bet turesi irodymus pateikti akivaizdzius kad galeciau as pats isitikinti jog jis tikras o ne koks isgalvotas ar koks ciuvakas is siukslyno pries mane stovi tinka, juk jis yra tai neturi ko bijoti big_smile vadinasi ir irodymu man pateikti bus ka big_smile galime viska oficialiai surasyti jai manai kad esi teisus ir sugebesi man irodyti big_smile va tau ir diskusija bus baigta ir tada bet kuris kuris sakys kad jo nera as asmeniskai duosiu i snuki kad ir kas bebutu vaikas, moteris nesvarbu tada man bus, bet salyga turi irodyti kad jis yra, o kol neisugebi to padaryti esi visiskai bevertis pasnekovas siuo atveju ir tavo tiesos cia nera visiskai kad ir kaip isssusiketum ir megintum irodyti kad 0 padaugisnus is bet kokios ksaiciau bus tas skaicius o ne nulis tongue

Vis dar galioja 1000 pinuigų jeigu kas įrodys, kad Dievas egzistuoja? beja kokia valiuta? tikiuosi ne centai?:DD. aš savaip tirštinau spalvas ankstesniame poste(pats neesu idealus), tačiau tiesos mano manymu ten daug, paskaitykit dar kartą, kas nesutinka, nuginčykit, norėdami sau ir man gero, tada ginčas tikrai vertingas (būkit geresni už mane, leidžiu).... paskutiniame poste įrodymas gana aiškus, kad Dievas tas kuris atsakingas už egzistenciją privalėjo būti, ar pradžios vieninjanti mintis privalėjo būti. Visatos atsiradimo šaltinis - tas pats Dievas, kitu atveju nėra jokios prasmės(Šekspyras-"būti ar nebūti")... bet to negali būti, nes pvz. pamačius puodelį ir apie jį pamasčius, suprantame, kad privalėjo būti pirmiau mintis ir tos minties šaltinis, o tik tada puodelis buvo pagamintas. Įrodykit, kad puodelis galėjo atsirasti savaime, tada sutiksiu, kad ir Dievo nėra, tai bus jūsų įrodymas, kad Dievo nėra. kas manosi labai protingas ir netiki Dievo egzistavimu- konstruktyviai ir aiškiai kogero galėsit paneigti šį sugretinimą, bei orei galėsit priimti savęs kaip chemikalų maišų statusą:DDDDDDD. argi ne taikliai kalbu?:DDD

Persiprašau už sarkazmą, bet aš tokios pzicijos šalininkų nepalaikau, ne dėl to, kad noriu blogo tiems šalininkams, bet todėl, kad šitoje pusėje nėra nieko didingo, progresas veikiau panašus į regresą.

93

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas wrote:
Gerietis wrote:

Tomas nu ir pairukes esi, padarome taip jai tu man irodysi kad dievas egzistuoja, as tapsiu tokiu paciu fanatiku ir tau dar 10 000 busiu skolingas jai ne tai neskiesk savo ereziju ir neknisk normaliems zmonem proto sutarem? galime net sutarti notariskai pasirasyti bet turesi irodymus pateikti akivaizdzius kad galeciau as pats isitikinti jog jis tikras o ne koks isgalvotas ar koks ciuvakas is siukslyno pries mane stovi tinka, juk jis yra tai neturi ko bijoti big_smile vadinasi ir irodymu man pateikti bus ka big_smile galime viska oficialiai surasyti jai manai kad esi teisus ir sugebesi man irodyti big_smile va tau ir diskusija bus baigta ir tada bet kuris kuris sakys kad jo nera as asmeniskai duosiu i snuki kad ir kas bebutu vaikas, moteris nesvarbu tada man bus, bet salyga turi irodyti kad jis yra, o kol neisugebi to padaryti esi visiskai bevertis pasnekovas siuo atveju ir tavo tiesos cia nera visiskai kad ir kaip isssusiketum ir megintum irodyti kad 0 padaugisnus is bet kokios ksaiciau bus tas skaicius o ne nulis tongue

Vis dar galioja 1000 pinuigų jeigu kas įrodys, kad Dievas egzistuoja? beja kokia valiuta? tikiuosi ne centai?:DD. aš savaip tirštinau spalvas ankstesniame poste(pats neesu idealus), tačiau tiesos mano manymu ten daug, paskaitykit dar kartą, kas nesutinka, nuginčykit, norėdami sau ir man gero, tada ginčas tikrai vertingas (būkit geresni už mane, leidžiu).... paskutiniame poste įrodymas gana aiškus, kad Dievas tas kuris atsakingas už egzistenciją privalėjo būti, ar pradžios vieninjanti mintis privalėjo būti. Visatos atsiradimo šaltinis - tas pats Dievas, kitu atveju nėra jokios prasmės(Šekspyras-"būti ar nebūti")... bet to negali būti, nes pvz. pamačius puodelį ir apie jį pamasčius, suprantame, kad privalėjo būti pirmiau mintis ir tos minties šaltinis, o tik tada puodelis buvo pagamintas. Įrodykit, kad puodelis galėjo atsirasti savaime, tada sutiksiu, kad ir Dievo nėra, tai bus jūsų įrodymas, kad Dievo nėra. kas manosi labai protingas ir netiki Dievo egzistavimu- konstruktyviai ir aiškiai kogero galėsit paneigti šį sugretinimą, bei orei galėsit priimti savęs kaip chemikalų maišų statusą:DDDDDDD. argi ne taikliai kalbu?:DDD

Persiprašau už sarkazmą, bet aš tokios pzicijos šalininkų nepalaikau, ne dėl to, kad noriu blogo tiems šalininkams, bet todėl, kad šitoje pusėje nėra nieko didingo, progresas veikiau panašus į regresą.

Kas sukure dieva nes kaip sakai viskas turi pradzia, parodyk man ji jis kaip sakiau turi stoveti pries mane jai nesugebi to irodyti vadinasi nieko neirodei ir tai kad prirasei nieko nereiskia juk sakiau turi buti irodymai ju neturi vadinasi pinigu negausi o kad sau priestarauji tai faktas nes nes kazkas turejo sukurti dieva tai kur tas kuris ji sukure zodziu nepasiseke eilinis nevykes bandymas kazka irodyti tai ko nesugeba smile)

94 (edited by Gerietis 2015-05-09 16:09)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

zodziu isidemekit man reikia irodymu o ne demagogiju kad kazkur kazkas kazka pasake pamaste nulipde, man tokie dalykai netinka turi buti konkretus irodymai kaip oras, vanduo atomas, molekules zmogus ir panasiai o ne sapaliones visokios kuriu pagristyi nesugebat tongue
nes man nera rodiklis kaip savokos: dievas nematomas ji reikai nematant myleti ir pan. su tokiu briedu galit eiti mano babcei knisti smegenis ji patikes bet ne as, as realistas kol neirodysi kad jis yra egzistuoja tai nedemagoginkit nesamoniu savo

95

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Net jeigu Dievas del Gerietsio igautu zmogaus pavidala ir patvirtintu kad jis yra tas kuris sukure visata,visvien niekas nepasikeistu...
Zmogus turi vidum subresti kad atskitu kas yra kas wink
P.s. nieko izeist nenorejau smile

96

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jauciuosi nejaukiai, mano anketoj vis lankosi Anonimas... big_smile

97

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Dievas ? Vampyras ? Zombiai ? Velniai ir kiti idomus veikejai , klausimu bus ?

98

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ar egzistuoja dievas.. nesuprantu esmės diskusijų, kur negali būti pateikta anei vieno fakto smile Tuomet tai nebe diskusija, o pilsčiojimas iš tuščio į kiaurą.
Kalbant apie temą, o koks skirtumas tasai dievas yra ar ne? Mano pozicija religiniais klausimais labai kategoriška, religija - geras būdas kontroliuoti didelę žmonių grupę. Dievas? Tokio nesutikau, ir vargu ar sutiksiu, o jei vis gi įvyktų toks stebuklas, pranešiu smile

99

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jei pranesi neturesi irodymu, darysi tai ka daro ir kiti big_smile patirtis yra asmenine, bet kartu mes esame ir viena, galime apsikeisti patirtim, bet jei taip nusistacius reiskia dar negalima big_smile

100

Re: Ar egzistuoja Dievas?

profesoriux wrote:

jauciuosi nejaukiai, mano anketoj vis lankosi Anonimas... big_smile

Pas mane lankosi net ne vienas anonimas o ir bernai tai ka man sakyti big_smile