181

Re: Mano svajoniu masina:)

Na cia turejau galvoje masinas labiau skirtas mirtingiesiems, o ne monstrus po 400 ag smile Nors pavyzdys tinkamas.

182

Re: Mano svajoniu masina:)

As visada svajojau apie Audi TT. Super masiniukas

183

Re: Mano svajoniu masina:)

Ilona, 19 wrote:

nminkšta sportinė važiuoklė, komfortas, tfu tfu tfu negenda (v) pasilakstymams, pasidraskymams, ir ramiems pasivazhinejimams smile

xi xi xi smile) tai ji ar kieta ar minksta? smile siaip tik patys prabangiausi modeliai turi sportiskas taciau pakankamai minkstas pakabas (visokie mersedesu, bmw ir pan klasiu modeliai). O del komforto tai irgi drisciau pasigincyti - cia juk coupe. Ir siaip celicos NERA sportines savo sirdimi. Jos paprasciausiai madingo, stilingo dizaino - coupe. Kaip mineta yra keli modeliai galingesni, taciau bendroji mase - ramus, graziai atrodantys japoniski barskaliukai. p.s. jeigu esi sedejusi SPORTINEJE masinoje su SPORTINE pakaba apie savo masinos sportiskuma nepradetum kalbet wink Peace. apsisprendziam ka rasom

184

Re: Mano svajoniu masina:)

Teresė, 18 wrote:

audi TT visai nieko, tik kad labai maza..


tai kad ir as kompaktiskas smile

185

Re: Mano svajoniu masina:)

subaru wrx wrc..zodziu kazkas toookio smile nerealu..sakiau turesiu kada wink o kodel nezinau.. tiesiog like.. belekajp ;P

186

Re: Mano svajoniu masina:)

Viktorija, 16 wrote:

subaru wrx wrc..zodziu kazkas toookio smile nerealu..sakiau turesiu kada wink o kodel nezinau.. tiesiog like.. belekajp ;P

Tik ne WRC o STi geriausiu atveju..nes WRC (nera WRX WRC, yra tik WRC) kainuoja belekiek kartu daugiau nei WRX STi ( kiek gandu girdejes WRC auto kainuoja apie 2 000 000 LT), ir yra tik raline versija nelabai mieste ji tinka..Nu nebent tu rali dalyvausi..:D

187

Re: Mano svajoniu masina:)

Viktorija, 16 wrote:

subaru wrx wrc..zodziu kazkas toookio smile nerealu..sakiau turesiu kada wink o kodel nezinau.. tiesiog like.. belekajp ;P

vava teisingai mergina galvoja wink big_smile as ir subaru noreciau smile
tik as noreciau Subaru Group-N Impreza WRX STi Spec-C 2006.
big_smile

188

Re: Mano svajoniu masina:)

a man gerai butu ir audi 5000 kokiu 92 metu.. kam cia uzhsiplesht kahzko nerealaus,jei dar poto sulupsi ir nagus graushies big_smile

189

Re: Mano svajoniu masina:)

kad audi bent jau V8 kapeikas tekainuoja. va tik islaikymas, oi oi oi.

190

Re: Mano svajoniu masina:)

Jo as kai pamatau mieste V8 tai i vairuotoja ziuriu su ironija ir su uzuojauta..:D

191

Re: Mano svajoniu masina:)

o as su trupuciu pavydo: blyn jis neblogai uzdirba smile

192

Re: Mano svajoniu masina:)

nu jos 3,6L arba 4.2L varikliukai... bet shiaip kaip tokiam varikliui tj valgo "tik" 20-26l/100km.

193

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 wrote:

nu jos 3,6L arba 4.2L varikliukai... bet shiaip kaip tokiam varikliui tj valgo "tik" 20-26l/100km.

tiek nevalgys, nebet mieste lakstant. Kiek zinau BMW 750 IL tiek naudoja, o ten 12 cilindru.

194

Re: Mano svajoniu masina:)

Nevalgyme ju esme..O tame kad detales netinka jokios kitos..Tik nuo V8..

195

Re: Mano svajoniu masina:)

nemau kad tai burantis auto ir kad daznai ten ka taisyt reiktu. Nors remontas tai nepigus, vien jau apie varikli galvojant, o jei dar quattro...

196

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 wrote:
Vitalijus, 19 wrote:

nu jos 3,6L arba 4.2L varikliukai... bet shiaip kaip tokiam varikliui tj valgo "tik" 20-26l/100km.

tiek nevalgys, nebet mieste lakstant. Kiek zinau BMW 750 IL tiek naudoja, o ten 12 cilindru.

nu tai ash ir kalbu apie tai kad lakstant tiek ryja...

197

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 wrote:

nemau kad tai burantis auto ir kad daznai ten ka taisyt reiktu. Nors remontas tai nepigus, vien jau apie varikli galvojant, o jei dar quattro...

byra nebyra, bet viskas kainuoja:) kaladelės ~1000lt, toliau netęsiu.. chebra kalba, kad kai pamato, kad pas juos v8 atvažiuoja, tai rankom ploja, nes žino, kad be 1000 iš serviso niekada neišvažiuos:) (čia audi atstovas vilniuj)

198

Re: Mano svajoniu masina:)

o 750iL iki 26litrų 100km "davaryti" yra vienas juokas:)

199

Re: Mano svajoniu masina:)

Vilius, 20 wrote:
Rolandas, 23 wrote:

nemau kad tai burantis auto ir kad daznai ten ka taisyt reiktu. Nors remontas tai nepigus, vien jau apie varikli galvojant, o jei dar quattro...

byra nebyra, bet viskas kainuoja:) kaladelės ~1000lt, toliau netęsiu.. chebra kalba, kad kai pamato, kad pas juos v8 atvažiuoja, tai rankom ploja, nes žino, kad be 1000 iš serviso niekada neišvažiuos:) (čia audi atstovas vilniuj)

tai tie firminiai servizai, plius kemi ir panasus visada lupa kaip reikalas. ir nebutinai masina turi buti limuzinas.

200

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 wrote:


tai tie firminiai servizai, plius kemi ir panasus visada lupa kaip reikalas. ir nebutinai masina turi buti limuzinas.

pabandyk su v8 nuvažiuoti į "servisą pas jeronimą"