501 (edited by gluspetris 2016-12-05 00:25)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

is kur tada zinai kad tu esi?kaip aptikai?kam klausi irodymu jei neidomu?

502

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o tu pabandyk man irodyt kad manes nera big_smile

503

Re: Ar egzistuoja Dievas?

vel kartotis,kad galva nurovus ir nebebus taves.kur tavo irodymas?

504

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o kur tavasis?

505

Re: Ar egzistuoja Dievas?

beviltiska....su fanatikais.kai turesi smegenyse augli pamatysi..

506 (edited by Bezpredelas 2016-12-05 00:48)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tu fanatikas, ne as smile su tavim neimanoma jokia diskusija, nera argumentu, kitu puzliu detaliu nepriimsi, daryk isvadas smile linkiu pabusti is neismanymo ir mastymo is ko sudaryta kede, o ne kam ji skirta smile tu  turesi smegenyse augli, o ne as, o tu ar atlaikysi? smile

507

Re: Ar egzistuoja Dievas?

pazeidus smegenis ir pasikeiti tu ir visos tavo funkcijos kam tu manaisi skrtas.tai tik delto kad neuronus pazeidei ar kokia hormonaline sistema.o siela kur?tai tik niekuo neparemta fantazija.

508

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris wrote:

dar karta -,kas yra dievas?bezdziones atsirado pacios.atranka ir evoliucija.viskas materialu ir nera jokiu sielu su dievais.

Gluspetris.

509

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas wrote:
Vytautas wrote:
Kęstas wrote:

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

vienas iš induistų mokytojų sako, kad mes neesame nei žmonės netgi nesielos, mes esame tai kas visa tai patiria - intelektą, jausmus, kančias, ego... mes esame patiriantieji. nzn gal nesamonė, tačiau kai remiesi logika, būni atviras informacijai, domėtis gali visų religijų tiesomis ir randi labai daug bendrumo.

Esmė ta, kad iki tokio suvokimo mes turime ateiti per savo pačių patirtį. Žinojimas, kas mes esam, turi atsirasti mumyse, kad tai būtų tikras, natūralus, prigimtinis žinojimas. Todėl aš ir siūliau tyrinėti save, išsiaiškinti "Kas aš esu?". Tas mokytojas teisus, mes esam tai, kas viską patiria. Kol mes nežinom, kas mes esam, ir laikome save asmenybe - mes esam ego. Asmenybė yra ego. Asmenybė yra istorija, minčių sankaupa. Asmenybė = ego = protas = iliuzija. Svarbiausia yra nuoširdumas, nuoširdus kalbėjimas apie save, nuoširdus žvilgsnis į kokią nors situaciją, nuoširdus santykis su kitais. Visur ir visada turi būti nuoširdus. Nuoširdus ir paprastas. Nuoširdumas yra tarsi ėjimas į save, sugrįžimas į savo tikrąją prigimtį, į savo natūralumą. Nuoširdumas praskiria ego debesis. Nuoširdumas išlukštena tave sluoksnis po sluoksnio kaip svogūną, kol galiausiai nieko nelieka, nes nelieka asmenybės. Ir kai nieko nelieka, tada esi tu.

EDIT: "Tas mokytojas teisus, mes esam tai, kas viską patiria" - ir net ne tai... Tada reikia eiti dar toliau ir atrasti "kas visa tai patiria?", nes vis dar yra kažkas, kas kažką patiria... ir vėl grįžti prie to, kad aš viską patiriu... tuomet, kas esu aš?

na čia toli užsibrėžei eiti, gerai:)) tik nėra labai lengva ir visgi turi vertinti tai kas yra duota, o žmogui yra duota tiek kiek jo vaizduotė leidžia, o tai yra tas pat, kad būti Dievu, o, bet, tačiau turim didžiulį purvo šleifą, todėl iš pradžių vertą pasimokiti iš panašių į Dievą. manau nekartą visi yra girdėja Dievo įsikūnijimas...

510

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis wrote:
dalija wrote:
Deivis wrote:

Aaaiiik tu nevykeli, tu.... xD

Tikintis dievu man aiskina, kad smegenim naudotis. Nu bet turek tiek naglumo...
Nu bet durni protingu nesupras.
Ypac durnumas pasimato sitoje eiluteje  'akivaizdžiai tu kitus ir ypač kitaip mastančius laikai žemesniais'.
Net nezinau ka pasakyt realiai. Grynas zmonijos degradavimo irodymas. Mazdaug 'realybe yra tokia kokia tu galvoji, kad yra ir visu realybes reikia gerbti, nes jos visos tikros' xD.
Tau kaip paprasciokui paaiskinsiu, kad yra viena realybe ir yra skirtingi budai ja interpretuoti. Tu ja renkiesi interpretuoti ir gerbti visu interpretacijas. As atsisakau interpretuoti ir renkuosi matyti realybe kokia yra. Ir vienintele iterpretacija kuria sau leidziu tai siust n.x visus iki vieno kurie man pysa prota su savo interpretacijom, nes jos turi 0 tiesos vertes. As zmones pagal isminti ir prota vertinu. Priesingai tau man negalioja 'visi zmones lygus, nes siaip sau, nes jie zmones'. Visi subjektyvumo vergai yra mano vertybiu priesai ir as dziaugiuos juos visus galedamas **** siust. Jei dievas yra tikejimo ar netikejimo klausimas, vadinasi jokio dievo cia nera. Tikiuosi izeidziau.

Asileli...manai izeidi kitus savo kvailumu ,jau gaila taves darosi. Bet tu pasidraskyk dar kol uzaugsi.

Kvailumu? xD
As uz tave protingesnis kalyte.
Labiau issilavines.
Daugiau moku.
Daugiau zinau.
Ir siaip pranasesnis.
Taciau tu surudijusi gelda, tau jau senai laikas nuskesti.
Vadindama mane kvailu ir asilu tik parodai savo neisprusimo lygi, nes as nieko naujo nepasakiau nei viename savo komentare, tik tai ka pasake zinomiausi pasaulio filosofai. As tik veidrodis atspindintis ju idejas, nes jos atsipindi tikrove. Mane vadinti kvailu tai vadinti nyce ir platona bei aristoteli kvailais. Bet tu... 40 metu sene sedinti pazinciu svetaineje, tikinti i dieva ir pysanti prota visiem savo subjektyviom nesamonem, nenuostabu kad senmerge. Sedi sitoj pazinciu svetainej 24/7 jau nezinia kiek metu tu jau gyveni, knyga paskaityk, blondine.

Bandai kandziotis,o dantukai dar neislinde, tik nuo to pats dar labiau ir sirsti. Grazu ziureti kaip tu nesamones rasydamas susilauki vis daugiau tau priestaraujanciu. Visi tau kvailiai o tavo skaitytos filosofines knygos tau nieko gero ir nedave, nes kaip buvai kausu taip ir likai. Protingas durnius,kurio laukia psichiatrijos kusete. Savo monotoniskais kilometro ilgio laiskais cia bandai rasti auditorija,tik niekam neidomios besikartojancios frazes,vaikeli.

511 (edited by Bezpredelas 2016-12-05 11:35)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris wrote:

pazeidus smegenis ir pasikeiti tu ir visos tavo funkcijos kam tu manaisi skrtas.tai tik delto kad neuronus pazeidei ar kokia hormonaline sistema.o siela kur?tai tik niekuo neparemta fantazija.

taigi kalbejom apie tai kad tu neesi smegenys. Smegenys tai prietaisas buti adekvaciam sitoj realybej, nebus smegenu, tu pasikeisi kaip zmogus, kaip funkcija sitioj realybej, bet nepasikeisi kaip as, kiek kartot. Jei sedesi masinoj ir tau padanga nuleis tai pasikeis masinos funkcija, kitaip masina valdysis, bet tu pats taigi nepasikeisi. Pabandyk toki eksperimenta padaryt, visiskai savaite nesidomek mokslu, medituok vakarais, pamatysi kiek naujo suzinosi apie tai kas tu esi ir kur tu randiesi ir kaip cia viskas veikia, kolkas tu nieko negali irodyti savo isivaizduojamais irodymais. Perskaityk dar karta savo pranesimus, pamatysi kad tik metaisi kazkokiais pavadinimais, bet po to nieko nepaaiskini, isivaizduodamas kad numetus kazkokia moksline fraze savaime suprantama kad tai yra tiesa, nes tai tipo sudetinga, nors tai tera mokslininku susikurtoje sistemoje plaukiojancios frazes ir daznai tenka skaityti tokius mokslinius pranesimus kad mokslininkai viendelto nepatvirtina isradimo, nes tas isradimas paneigtu visa ta sistema kuria jie yra susikure ir kurioje uzsisedeje jau 200 metu perdaug darbo, tai lieka tik hipotezem, nes visas ju keliu simtu metu darbas nueitu perniek.

512

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jei tau nedasyla,kad po smegenu operacijos tu visiskai pasikeiti,tai as nezinau kokiu tau dar yrodymu reikia.o manai kad nepasikeiti nes lieki toks pats zmogus kad ir visas smegenis isemus.ne 200 o keli tukstanciai o gal ir dar daugiau.internetas taippat hipoteze ))) su lsd medituoji?

513

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Teo wrote:

Vargu ar naudojant viena ar kita pavizdi galima yrodyti kad dievas yra , lygiai taip pat galima keturis pavyzdzius kad jis neegzistuoja .Skururkite dieva ir jis bus ! Pasistatykite kambaryje buda ir turesite savo personalu dieva .Taigi ar dievas yra ? Taip yra mano miegamajame :::b02.Pakalbekim ne apie sukurtus dievus ne parasytus ir isgalvous .Manau Dievas sedi mums ant nosies o mes ji nematome !

514

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gilintis reiki dometis, ne vienerius metus. taip suprast paprastai, aiskiai tuos reiskinius paprastam zmogui tuom nesidominciam, nelabai ir imanoma.  cia kaip vaikui pirmokeliui apie nanotechnologijos pradek kazka pasakot, nu ka jis supras?

515

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jeigu negali paaiskinti vaikui apie nanotechnologijas aiskiai, vadinas arba nesupranti arba blogas mokytojas.

516

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris wrote:

jei tau nedasyla,kad po smegenu operacijos tu visiskai pasikeiti,tai as nezinau kokiu tau dar yrodymu reikia.o manai kad nepasikeiti nes lieki toks pats zmogus kad ir visas smegenis isemus.ne 200 o keli tukstanciai o gal ir dar daugiau.internetas taippat hipoteze ))) su lsd medituoji?


taigi kartoju kad as neesu smegenys, jau asunta karta sakau ir tau nedasyla, smegenys sitai tikrovei skirta ir pasikei tik mano funkcija sitoj tikrovej o ne as pasikeisiu, tu domiesi kaip ten kokie neuronai juda bet nesidomi kodel jie juda ir kas juos vercia judeti, tai tirdamas daeisi iki to kad nezinosi kas vercia juos judeti, sakau tiri kedes turini is ko ji sudaryta bet tau vienodai kam ji skirta. tuo mes ir skiriames kad as domiuoi esme, o tu neesme.

517

Re: Ar egzistuoja Dievas?

.kas yra " as "?as zinau ka tu sakai man nereikia kartoti savo kliedesiu.ir jeigu jau niekaip neapsireiskia is kur zinai kad esi?esme yra kas?

518

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tu siunti bloga energija kitam zmogui, mintis  kaip ir zodis yra energijos forma. cia tokiu paciu principu veikia kaip imtuvas ir siustuvas radijo.  nuomone pareikst gali, nieks tau netrugdo.............. bet zodzius reik rinkt

519

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Pritariu Mindaugui, kad ta pati galima pasakyti ir kitais zodziais. Ka gi, ir taisyklese raso, kad turime buti pakantus ir nesiduoti provokuojami...Jauni dar, pasitaisys .:::008

520

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris wrote:

.kas yra " as "?as zinau ka tu sakai man nereikia kartoti savo kliedesiu.ir jeigu jau niekaip neapsireiskia is kur zinai kad esi?esme yra kas?

as yra demesys, o kliediesiai pas tave ne pas mane, nes tavo kliedesiai nepretenduoja i tiesa viendelto nes nepaaiskina visko ir betko o mano kliediesiai tokia teise turi smile irodyk man kad neesu, tikiuosi pats supranti kad tai neimanoma, nors gali buti kad ir nesupranti, loginio mastymo pas tave nors ir bandai remtis mokslais neperdaugiausiai smile esme tai principai, tau nerupi principai, o rupi kokios daleles tuos principus sudaro, bet pats principas tau neidomus smile