1

Topic: Ko jus cia atejot ?

Noriu išsiaiškint ar aš čia kažkoks ne toks ar čia žmonės ne susipažinti ateina .

2

Re: Ko jus cia atejot ?

esu naujokė, kaip susipažinti atėjau, bet kol kas nesusipažinau :DDD

3

Re: Ko jus cia atejot ?

motyvai įvairūs gali būti

4

Re: Ko jus cia atejot ?

Ko atėjau? Aš tai netyčia... Aš pro šalį ėjau. O kur aš?

5

Re: Ko jus cia atejot ?

atėjau paerzinti virkaujančių "vyrų" - kokie jie nelaimingi ir kokios bobos blogos big_smile.

6

Re: Ko jus cia atejot ?

Miglė wrote:

esu naujokė, kaip susipažinti atėjau, bet kol kas nesusipažinau :DDD

Tai susipažįstam tada big_smile

7

Re: Ko jus cia atejot ?

Lilit wrote:

motyvai įvairūs gali būti

Pasakyk pavydžiu

8

Re: Ko jus cia atejot ?

Breinas wrote:

Ko atėjau? Aš tai netyčia... Aš pro šalį ėjau. O kur aš?

Man toks įspūdis susidaręs kad dauguma čia tokių big_smile

9

Re: Ko jus cia atejot ?

O kokiu tikejotes ? :::008

10

Re: Ko jus cia atejot ?

Daug žmonių atėjo čia ieškoti meilės, bet jų išdidumas neleidžia to pripažinti. smile

Atėjau čia susirasti draugės. smile Dar prieš čia ateinant buvau sutikęs seną studijų laikų draugą, kuris pasipasakojo apie tai, kad turi draugę, kurią kaip tik čia ir sutiko. Taigi įkvėptas jo žodžių ir aš čia patekau. smile Ir kol čia buvau, mačiau daug šaltų širdžių. Mačiau ir nuoširdumo. Bet su niekuo nesuartėjau. Norėjau suartėti, bet tai yra keblu... smile

11 (edited by Tamsiai Mėlynas Vilkas 2017-02-10 20:30)

Re: Ko jus cia atejot ?

Tiesiog čia dar neatėjo ta, su kuria tiktumėte, jei jau peržiūrėjai, išbandei visas esančias. Kai taip bus - taip bus. smile

12

Re: Ko jus cia atejot ?

gerai butu antra puse rast jei imanoma

13

Re: Ko jus cia atejot ?

atejau ieskoti tikros meiles ir nuosirdumo,tikiuosi kad neisnyko kaip dinozaurai

14

Re: Ko jus cia atejot ?

atejau pabendrauti su graziom ir idomiom moterimis) pakolkas per visa buvima ieskoke sutikau tik tris tokias)

15

Re: Ko jus cia atejot ?

Trolinti morozų :::740:::627

16

Re: Ko jus cia atejot ?

Nepudruokit smegenų, "trolintojos"...  Tos, kurios snukutį bijo parodyti, ateina į čia, nes neturi apie ką kalbėtis su savo išrinktuoju... Tas arba geria, arba po kelias savaites nebūna namuose - fūrą vairuoja...... Visos tikitės kuo brangiau parduoti savo š... užpakalį.
O net jei ateitumėt erzintis, tai labai mažai garbės teikiantis užsiemimas. Nėra kuo girtis...

17

Re: Ko jus cia atejot ?

O mes cia uzsukome susirasti miela mergina ar moteryte netradiciniam bendravimui...:) Tad jei tu esi tokia,parasyk mums smile

18

Re: Ko jus cia atejot ?

Isabelle wrote:

Trolinti morozų :::740:::627

labai jau pritrolinai su 1 zinute

19

Re: Ko jus cia atejot ?

Porele wrote:

O mes cia uzsukome susirasti miela mergina ar moteryte netradiciniam bendravimui...:) Tad jei tu esi tokia,parasyk mums smile

o gal jums vyrukas tiktu?)

20

Re: Ko jus cia atejot ?

Tam reikia laaaaaaaaabai daug pinigu...ir gero fizinio pasiruosimo. :::008