641 (edited by Vytautas 2017-02-22 04:13)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Antanas Patamsis wrote:

Kestai, gal paaiskink man kvailam, is kur tas jezus suzinojo apie ta auksciausia buti? kas jis buvo? didis mokslininkas?  siandien tokiu pranasu kiekvienam kampe pilna, kiekvienas narkosa tokias nesamones paisto, kodel butent jezaus nesamones pasirinkai? visai nepatriotiska smile

galima dar aš atsakysiu ir pasiūlysiu kritišką mastymo būdą(taip pasiūlysiu prasiplauti smegenis savanoriškai) - ir juokinga ir graudu, bet beveik visų mūsų samonė apgailėtino lygio(p.s.: kalbi apie kažkokį patriotiškumą - reikėjo pasirinkti kogero Dievą Perkūną, ar kas būtų patriotiška?). karočia - esam visi dalbajobų ****(sory, kad kalbu nevienaskaita ir dar ne pirmam asmenyje), kai daugiau pasiekusius už mus pačius menkinam(čia kalbu apie autoretetingus mokytojus)... ir jeigu Dievas Perkūnas irgi būtų Dieviškoji samonė kaip Kristus, Buda, Saibaba, Mahometas(tiesa, galimas daiktas, kad net ir tarp šių vardų yra kažkokia hierarchija), tai kodėl nea, būtume patriotiški ir skaitytume Perkūno šventraščius. Anksčiau išvardinti asmenys turėjo Dieviškąją samone, net nekalbėsiu ka jie dar turėjo Dieviško, nes pats nelabai turiu žalio supratimo, pas mane dabar yra tik Dieviškas pyktis:D.
Ir pati esmė (kur ir reikia prasiplauti smegenis) - pati Dieviškoji samonė tai nėra asmuo ir koks sup***as skirtumas kurią tiesą ir kuria kalba savinsiesi, jeigu ji yra viena. Kristus sakė- "aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas, kas seks manimi..." (toliau nerašau citatos, nes neužteks keiksmažodžių aiškinti...) svarbiausia ką jis turėjo mintyje tai sakydamas, kad pas jį esanti gyvenimo logika, tvarka yra VISA APIMANTI(o ne atskirai kaip-matematika; fizika; psichologija; biologija; filosofija ir pan) ir harmoninga ir jo egzistencija žemėje padovanoja tai galimybę priimti kiekvienam(neslėpsiu kitose religijose panaši situacija ir būtent ne asmuo, o žinia apie tiesą, nors kaip matome šie du dalykai yra tapatinami, tačiau mūsų ego priverčia sutepti ir iškreipti šio sutapatinimo esmę). kitas klausimas kodėl visgi dalbojobais esam ir vis dar po Kristaus egzistencijos?(pasakysiu savais žodžiais), jis sakė- kas klausosi mano žodžio ir jo nevykdo - panašus į dalbojobą(neišmanėlį) kuris pasistatė namą ant jūros kranto, atėjo audra ir tas namas sugriuvo į šipulius, o tas griuvimas buvo smarkus. Tas kuris klausosi mano žodžio ir jį vykdo yra panašus į išmintingą žmogų kuris pasistatė namą ant uolos, ir atėjus audrai tas namas liko sveikas.

Kristus mokė žydus nes žydų protai buvo praplauti labai stipriai(visokios griežtos taisyklės)(sakė- "atėjau gelbėti pražuvusių Izraelio avių") , ir jiems reikėjo lyderio, šiuolaikinei visuomenei lyderio irgi reikia(tačiau ne dėl griežtų taisyklių-prie ko nuvedė visos inovacijos, branduolinės fizikos, paprastos demokratijos keliu? ar taip gali padaryti savarankiškai protaujanti būtybė?), kodėl tai negali būti Kristaus mokymas? o tiems kam grūdus nuo pelų atskirti pavyksta patiems Buda sakė-
"Netikėk tuo, ką girdi.
Netikėk tradicija, nes ji perduodama iš kartos į kartą.
Netikėk niekuo, kas buvo kartota daug kartų
Netikėk dėl to, kad užrašyti teiginiai pasiekė mus iš žilos senovės.
Netikėk Spėlionėmis.
Netikėk mokytojų ar vyresniųjų autoritetu.
Tačiau po atidaus stebėjimo ir analizavimo, kai tai neprieštarauja sveikam protui ir pasitarnaus kiekvieno bei visų žmonių labui, priimk ir gyvenk pagal tai."

jeigu kažko nesupratai ar kažkas tau nedera, tai bbd ir liksi dalbajobu:D. O jeigu tai tau senai aišku, tai nors tavo savimeile paglostys, kurios glostyti jeigu žinai nederėtų...Amen

642

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tačiau po atidaus stebėjimo ir analizavimo, kai tai neprieštarauja sveikam protui ir pasitarnaus kiekvieno bei visų žmonių labui, priimk ir gyvenk pagal tai

kas yra svekas protas?16mecio alkoholiko ir 50mecio genijaus jie visiskai skirtingi.tai kuo tiketi,savimi?

643

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Be abejo, kiekvienas turi praeiti savo kalvarijas...Net ir 16metis alkoholikas...
Is kur tie, kurie is kersto sau ir zmonijai viska naikina, kas pasipina po ju kojom...?
Klausimas senas , kaip ir pasaulis...
Gal ir is tu, kuriems Dievas ir jo bausme neegzistuoja...

644

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas wrote:

Dievo nėra, kam jums tas Dievas?:D
o jeigu iš asmeninės patirties replikuojant ankstesnę žinutę...
Anksčiau lankiausi bažnyčioj kiekviena sekmadienį ir ėjau ten savo noru, nes neslėpsiu prieš tai patyriau kvailą dvasinę nelaimę- netekau meilės,(sėdėjau ten ne šeip sau verkdamas, o gana giliai mastydavau ir visuose Krikščioniškuose ritualuose ir atskiruose elementuose ieškojau prasmės ir su pagalba jas radau) dabar jau pamiršęs tą netektį ir kotais iš gero gyvenimo nelabai nueinu į bažnyčią (katalikas vadinuosi, nors klebonas jau nelabai šiltai su tuom sutiktų). ir reziume, esu neperprotingiausias(gyvenimo esmės klausimais), tačiau mažiausiai kvailas buvau, kai ėjau dažnai į bažnyčią. duok Die, kad pradėčiau ten vėl lankytis nepatyrus naujos nelaimės. Reziume visos dvasinės praktikos yra naudingos, banalu, bet tokius kvailius kaip aš gal truputį privers susimastyti toks nesenas filmas kaip "daktaras Streindžas", ten vieta kur sako senoji -"praregėk"... ir šeip Budistai siekia "pabusti", tai gal Krikščionims derėtų nueiti bent į bažnyčią...

Vytautai, ačiū. Nuoširdu. Aš irgi nieko nežinau. Na taip, aš daug žinojau, daug knygų skaičiau, daug domėjausi, nes mane tai nuolat traukė. Kažkas mane traukė sužinoti, kas yra anapus šio gyvenimo. Galų gale akis į akį sutikau pirmąjį žmogų, kurį pavadinsiu Mokytoju. O jis pasakė: pamiršk viską, ką žinai. Jis sakė: pamiršk visas idėjas, visas žinias, visus tikėjimus, visus tikslus, įsitikinimus, nuomones, viską. Ir kai nieko tavyje nebeliks, tada viskas paaiškės. Dar vėliau sutikau kitą žmogų, kuris sakė, kad svarbiausia yra nuoširdumas. Jis sakė: gyvenime svarbu trys dalykai - nuoširdumas, paprastumas, dėkingumas, tada pradėsi save jausti. Taigi visos mano žinios nieko vertos. Tai, ką mes kalbam, vertinga tik šią akimirką. Ateis kita akimirka ir šie žodžiai taps praeitim. Kitą akimirką bus kiti žodžiai, jeigu jų reikės. Kitą akimirką bus kiti veiksmai ir kiti poelgiai, jeigu jų reikės. Praeitis praeičiai. Ateitis ateičiai. Dabartis dabarčiai.

645

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ka tai parodo?dievo egzistavima?

646

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

ka tai parodo?dievo egzistavima?

Jeigu klausimas man, tai atsakymas - parodo, kas tu esi iš tiesų. O kai žinai, kas tu esi iš tiesų, tada daugiau jokių klausimų.

647

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kiek gali statyti lazybom kad as tau parodyciau jog tu nezinai kas tu esi.vargu ar mes suzinosime ir mirdami kas esame.bet tai visai ne i tema

648

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

kiek gali statyti lazybom kad as tau parodyciau jog tu nezinai kas tu esi.vargu ar mes suzinosime ir mirdami kas esame.bet tai visai ne i tema

Verčiau būk tylus savyje. Nereikia niekam nieko įrodinėti. wink Kuo mažiau kažkam kažką įrodinėsi, tuo daugiau ramybės viduje turėsi. wink O kuo daugiau ramybės turėsi, tuo mažiau norėsis kalbėti. Tyla išmintinga.

649 (edited by marek 2017-02-22 19:38)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

rekomendacija lakunui ir dispeceriui smile be kalbos nieko nebus.ji ne siaip sau yra.dievas juk taip dave savo noru.supranti pats kad nezinai kas esi.

650

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

rekomendacija lakunui ir dispeceriui smile be kalbos nieko nebus.ji ne siaip sau yra.dievas juk taip dave savo noru.supranti pats kad nezinai kas esi.

Aš žinau tik, kas nesu. Ir tu nežinai, kas esi. Ir mes nieko vienas kitam įrodyti negalim. smile Jeigu tau rūpi proto žaidimai, tada bandysi įrodinėti, nors tai niekur nenuves. Tai tik žaidimas. O jei norėsi baigti žaidimą, tada praeis noras ir įrodinėti... Rinktis tau. Pasirinkimas vienas - žaisti ar ne.

651

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Manau, jus abudu teisus...Ar tai, ka vadinam Dievu pazinu? Pagal rastus irgi ne visai...Buvo, kad kudikio lytis likdavo paslaptyje iki jis gimdavo, o dabar patobulejom...

652

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gerai,tu tik materialus,robotas?sito negali zinoti.ir dar daugybe nezinai kas esi.be proto ne zingsnio,kaip ir be kurybos.dievas ar pazinu,performuluosiu ar protas turi ribas?

653 (edited by Kęstas 2017-02-22 20:35)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

gerai,tu tik materialus,robotas?sito negali zinoti.ir dar daugybe nezinai kas esi.be proto ne zingsnio,kaip ir be kurybos.dievas ar pazinu,performuluosiu ar protas turi ribas?

Taip, protas yra ribotas, labai labai labai ribotas... O kas esi tu? Ar tu esi protas? Nė viena mintis nėra tavo. Nė viena mintis tau nepriklauso. Kas yra tavo protas? Kur yra tavo protas? Ar tu kada nors matei savo protą? Tau kyla noras kažką pasakyti ir tu sakai - man kilo mintis! smile Kaip gražiai pasakyta - MAN KILO MINTIS! smile Ir šiame sakinyje yra paslėptas atsakymas... kuris sako, kad mintis nebuvo sugalvota, bet TAU ji kilo, TAU ji atsirado. smile Tu ją pamatei, pastebėjai ir pasakei - man kilo mintis! big_smile Ir tuoj pat pasakei - čia mano mintis! Pagauni? smile Taigi yra du. Esi TU, kaip kažkas, kuriam atsiranda mintys. Ir yra mintis. Mintys visada visada visada ATSIRANDA tavo AKIVAIZDOJE. smile Jeigu tu sugebi stebėti mintis, reiškia, TU esi už jas subtilesnis. Taigi pradžioje, tyrinėjant save, užtektų tiesiog stebėti savo mintis. Taip, kaip stebim kažką išorėje per atmerktas savo akis, taip galim stebėti ir mintis. Visi jas stebi, tik tai vyksta dažniausiai nesąmoningai. Nesąmoningai - reiškia, kad, kaip ir sakiau, tu pastebi mintį, tuoj pat laikai ją savo mintimi ir pradedi su ja žaisti - kalbėti, mąstyti ir t.t. Tos mintys tave užliūliuoja. Tai kaip savotiška hipnozė. Reikia tiesiog stebėti mintis. Nelaikyti jų savomis, nevertinti, nepulti joms paklusti, bet nešališkai jas stebėti.

654

Re: Ar egzistuoja Dievas?

per lapus medzio nesimato.trumpiau ir aiskiau prasyciau.tiketi kaip aksima kad protas ribotas?neatsakei nei viena klausima.matyt nesubtilesnis uz mintis esi.sita zinojei?

655

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

per lapus medzio nesimato.trumpiau ir aiskiau prasyciau.tiketi kaip aksima kad protas ribotas?neatsakei nei viena klausima.matyt nesubtilesnis uz mintis esi.sita zinojei?

Matyt. Pabūsiu tylus. wink

656

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Mes cia konkuruojam, ar diskutuojam...? Geriau diskutuoti vengiant asmeniskumu ir noro tiesmukiskai pasipuikuoti. Kuo daugiau minciu, tuo arciau tiesos...

657

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ka teigi manau reikia ir patvirtinti,nes teigti galima betka.ka dabar parasiau ne tiesmukiska?tai taippat asmeninis vertinimas.

658

Re: Ar egzistuoja Dievas?

marek wrote:

Tačiau po atidaus stebėjimo ir analizavimo, kai tai neprieštarauja sveikam protui ir pasitarnaus kiekvieno bei visų žmonių labui, priimk ir gyvenk pagal tai

kas yra svekas protas?16mecio alkoholiko ir 50mecio genijaus jie visiskai skirtingi.tai kuo tiketi,savimi?

tai priimi mano siūlymą, kad esi dalbajobas? nes kažkas tau čia nedera? po teisybei tai atsiprašau jeigu spėjai įsižeist, tokius dalykus taip grubiai nedera pateikinėti kaip aš pateikiau, na bet tas kur važiavo ant Kristaus...:D(sakydamas Kristaus turiu mintyje ne vein tiesą, bet ir asmenį).
kaip čia protingiau tau atsakyti... matai mus formuoja aplinkybės ir aplinka(nors siekemybė būtų, kad kuo mažiau įtakotų, čia gerąja prasme) va protą be išimties formuoja aplinka, gi visos juslės dirgina protą.
šeip Buda tarp eilučių atsakė į tavo klausimą- sveikas protas yra kritiškas, savarankiškas ir jautrus visų gerovei... todėl aš ir akcentavau, kad tiems kas atskiria grūdus nuo pelų...

659

Re: Ar egzistuoja Dievas?

https://www.youtube.com/watch?v=iVHHb73LuGI

660

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Antanas Patamsis wrote:

nu, bliamba, Teo, ''' ...kaip sake dievas...'' tai tavo dievas (samoningai is mazos raides) sake 'netikek kitais dievais, tik manim vienu''.  kaip rodo faktai, labiausiai tiki krikscionisku dievu tie, kas maziausiai susipazines su sventu rastu - zydu pasaka, kuri nepagrysta absoliuciai jokiais faktais.  kodel niekas vietoj svetimu dievu (kaip sake, atseit, kristus) netiki savo tautos pasaku dievais?
visagalis zydiskas marketingas, kaip jiems taip beveik visas kitas tautas durnint iki siol pavyksta?

Zydiska religia neisjuokiama pabandytu koks politikas ar zurnalistas bent koki anegdita uzvemti jo karierai bus galas . Tuo tarpu krikscionube naudoja kaip toletini popieriu anegdotams papuosti .