721

Re: seksas automobilyje

O mylėjotės troleibuse? Naktį, kai nėra žmonių. Gale. Pi.si ją ir matai, kaip vairuotojas su pavydu ima rėkti. Nes jis to nedarys niekada.

722

Re: seksas automobilyje

Valdas wrote:

O mylėjotės troleibuse? Naktį, kai nėra žmonių. Gale. Pi.si ją ir matai, kaip vairuotojas su pavydu ima rėkti. Nes jis to nedarys niekada.

nea troleibuse neteko) bet automobilyje teko labai daznai netgi daug dazniau negu lovoje) as butent del to savo masinos neismetu ir laikau garaze nes ji man primena jaunystes laikus kiek merginu buvo pamyleta ant jos galines sedynes) tai dabar beliko gyventi tik senais prisiminimais)

723

Re: seksas automobilyje

Aš tai nesimylėčiau automobilyje. Per mažai erdvės.

724

Re: seksas automobilyje

Valdas wrote:

Aš tai nesimylėčiau automobilyje. Per mažai erdvės.

ziurint koks automobilis. jeigu sedanas tai vietos kaip lovoje) arba yra masinu kur nera pertvaros tarp bagazines ir salono. tai sulenki galines sedynes ir atsiguli kojos i bagazine o likes kunas ant sedyniu ir vietos pilnai uztenka) teko krovininiam buse myletis ten isvis vietos daug

725

Re: seksas automobilyje

Per Renuske auto,atsirado Alimentai vadinami big_smile big_smile Kaip sakoma Reno Pezo Gavno tongue big_smile big_smile

726

Re: seksas automobilyje

Tomas, 26 wrote:

Kai nori labai tai dzin tie patogumai..Man tai visai patinka..

gal ne tiek nore esme, paprasciausiai kazkas nauja, gal kazkam neisbandyta, vis del to viena karta gyvenam kodel neisbandziuss ir daugiau naujoviu, o ne vien atsikalt kaip triusiam lovoj viena poza wink;)

727

Re: seksas automobilyje

Konstantinas wrote:
Valdas wrote:

O mylėjotės troleibuse? Naktį, kai nėra žmonių. Gale. Pi.si ją ir matai, kaip vairuotojas su pavydu ima rėkti. Nes jis to nedarys niekada.

nea troleibuse neteko) bet automobilyje teko labai daznai netgi daug dazniau negu lovoje) as butent del to savo masinos neismetu ir laikau garaze nes ji man primena jaunystes laikus kiek merginu buvo pamyleta ant jos galines sedynes) tai dabar beliko gyventi tik senais prisiminimais)

o kam gyvent prisiminimuose, kas neleidzia to daryti dabar wink o del autobuso tai kvailyste, sakyciau kazkiek pritatus dalykas wink

728

Re: seksas automobilyje

Vairuojant bandet kad moteris pamiletu? Ekstrimas super smile

729

Re: seksas automobilyje

Jurgita wrote:
Konstantinas wrote:
Valdas wrote:

O mylėjotės troleibuse? Naktį, kai nėra žmonių. Gale. Pi.si ją ir matai, kaip vairuotojas su pavydu ima rėkti. Nes jis to nedarys niekada.

nea troleibuse neteko) bet automobilyje teko labai daznai netgi daug dazniau negu lovoje) as butent del to savo masinos neismetu ir laikau garaze nes ji man primena jaunystes laikus kiek merginu buvo pamyleta ant jos galines sedynes) tai dabar beliko gyventi tik senais prisiminimais)

o kam gyvent prisiminimuose, kas neleidzia to daryti dabar wink o del autobuso tai kvailyste, sakyciau kazkiek pritatus dalykas wink

merginos neturejimas neleidzia to daryti)

730

Re: seksas automobilyje

Gili uzuojauta...:::008

731

Re: seksas automobilyje

visur patogu. reikia moket tik patogiai issriesti panele

732

Re: seksas automobilyje

zivile wrote:

visur patogu. reikia moket tik patogiai issriesti panele

o jeigu aukstaugis vaikinas ir aukstauge mergina ir pabandyk tu patogiai isiriesti mazam automobilyje.  aisku jei labai nori tai ir mazam automobilyej pasimylesi bet senstant norisi patogumu

733

Re: seksas automobilyje

Butent...Patogumu ir silkiniu paklodziu.:::008

734

Re: seksas automobilyje

masinoje pradedi, viesbutyje pabaigi, easy smile