1,001

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis wrote:
Anna wrote:
gedukas wrote:

banali tema butu.buko ir dar bukesnio diskusija.

kodėl? labai gera tema būtų - pvz., kodėl didelio džipo vairuotojas manosi esąs daug protingesnis už golfuko savininką? kodėl JAV ir Rusija mano, kad geriau išmano apie pasaulio valdymą nei kad pvz. Butanas?
kodėl tas, kurio sąskaita didesnė, jaučiasi esąs protingesnis už žmogų su nuline sąskaita?

bet Gedukui, aišku, tai tik mažos moteriškutės klausimai, kuriuose sąmoningumo nedaug smile

cia gyvulinis pradas veikia, todel taip vyksta su dzipu vairuotojais smile paprasciausias sprendim budas nekreipti demesio smile man tai nuli emociju kelia isviso tokie zmones smile cia kada avarija padariau su dzipuku, tas pribega aiskint kad as kaltas, nors jis kaltas ir jis tai zino smile skambinau iskart mentam ir elgiausi taip lyg jis neegzistuotu, greiciau baigiam sita reikala kur jis kaltas ir skirstomes, sumokesi saibas oficialiais budais, jei nepripazysti to paprastai big_smile taip paprasciausia nekreipi demesio, o jei lenda toliau duodi i galva, kitu sprendimo budu nera, taip juk logiska smile o del Rusijos su JAV tai cia paprasta, isivaizduok tu turi galinga valstybe ir nejaugi leisi ja valdyt kazkokiam Butanui, mazytei valstybelei smile juk kiekviena valstybe savo interesus turi smile

1,002

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargi,toks afigenas tu!!:D tik pats save sulominai big_smile pribego vairuotojas aiskintis,o tu bernas budamas tipo ji pazeminai,nes nekreipei demesio?! :DDD blecha pasigyre,kad mentams paskambino..geda skaityt..nuleistas tu butum tarp Zmoniu i tokia vieta,kur net tam tarpe tokias nesamones bijotum sneket...ieskok kur razinka pametei.. smile

1,003

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis wrote:
Anna wrote:

sargi, mielasis, kad ir ką konkretaus čia berašytumei, tu man esi nekonkretus žmogus, net nežinau, vyras ar moteris, o gal koks mokinys pirmūnas, o gal pensininkas, tad ir tavo žodžiai, nors kokie gražūs pažiūrėti, tėra žodžiai smile ne, ne, nesakau, kad tušti, bet vis tiek - virtualumas ir yra virtualumas.
Iš kitos pusės yra ir privalumas - mūsų pačių kiekvieno svarbumas ir originalumas irgi tėra iliuzija smile

tad ką dar konkretaus pasiūlysi? kur ta konkrečioji riestainio skylė? smile

tu neziurek i mane kaip i zmogu, tu ziurek ka as sakau, koks skirtumas kas as esu, gi mes kalba ar yra dievas ar ne, o tu mano asmenybe domiesi big_smile tipo jei as inteligentas tada gal verta apmastyt ka pasakiau o jeigu bomzas tai net neanalizuosi? big_smile tu cia jau pati pagal ta skale vertini, del kurios cia skundeisi katik big_smile o ka as tau siulint turiu nelabai suprantu smile

1,004

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tu eini ten is kur kiti jau seniai pareje ir metai kazkoki brieda uz kuri gali ne kitus izeisti,o pats ave sulauzyti..butybe,gali pasakyt kuo skiriasi bomzas nuo intiligento? man niekuo,nes abu smirda vienodai,tik vienas is isores o kitas is vidaus..intiligentas su prisiktais trusiakais big_smile

1,005

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:
Vytautas wrote:
Anna wrote:

mrrrr, Sargi smile
Dievas yra Dievas - protingiausia, ką žmogus gali apie jį pasakyti.

Kiekviena religija aiškina Dievą savaip - pagal to laikotarpio kultūrą, pagal to laiko mokslo atradimus, pagal žmonių lygį ir, ką čia slėpti, pagal tuo metu valdantiesiems patogius principus smile nors beveik visos naudoja tuos pačius principus - jibaimės, galimybės išsipirkti pinigais ir kitaip mąstančių naikinimu ar perauklėjimu. Ne visos, bet..
paimkim kad ir krikščionybę - Biblijoje tėra tik 10 įsakymų. Jokių bažnyčių, jokių dešimtinių ir pan. keista, kad iki šiol išlikę epizodai, kaip Kristus paauklėjo apkerpėjusius šventikus ir išvaikė ir šventoriaus prekeivius smile
Sutikit, kad tai baisu, kad geroji krikščionybė ir Bibliją laikė užspaudusi, neleido jos išversti į paprastą kalbą, kad VISI mokantys skaityti galėtų patys paskaityti, kas ten rašoma. Juk Liuterį dėl to ir buvo paskelbę baisiu bedieviu, kad jis, būdamas kunigu (ar kuo ten) išvertė Bibliją ir ją padarė prieinamą visiems...
Arba kaip musulmonai moka tobulai išsukti, kad kitatikius reikia žudyti. Nors sufijų pasakojimuose yra akcentuojama, kad Dievas - tai meilė ir kaip pvz pateikiamas šeichas, kuris įsimylėjo europietę, o toji jį uždarė su kiaulėmis, kas musulmonui išvis mintis. O jis ją garbino ir vardan meilės atsisakė islamo. ir kaip tik, anot pasakojimo, Dievui tai patiko, nes šeichas atsisakė savo įsitikinimų ir pakilo aukščiau religijos ir mylėdamas visa širdimi ir būdamas kažkam kitam atsidavęs, paaukojęs savo turtus, garbę, įsitikinimus priartėjo prie Dievo.
bet tai kas aš tokia, kad komentuočiau, tegaliu miauksėti it kačiukas smile

O jūs skaitėte kas parašyta bevardžių knygų bevardžiame rinkinyje (Biblija)?

Žinoma. Tik kas iš to?

1,006

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

Cia tai kazkas Tokio!! atsleiskit,nenoriu nieko apkraut ar izeist..nu blecha man truksta zodziu...del Dievo meiles!!prasau  jusu ismintingi zmones atsakykit,pagal kokius filmus ar knygas jus egzistuojat?! sorry,kad ta sauktuka uzmeciau,bet jus rasot apie kazkokius koranus,musulmonus,apie dedes su skiauterem ryzom..man asmeniskai visi tu visu ali baba tikejimai,tai tas pats kas duru rankena..toks vaizdas,kad lenktyniauja zmonija,kuris uz kuri protingesnis ir kiek kas apsisvietes ir tai turbut nezino patys del ko..ir is vis visu pirma Biblijos niekas negali perskaityt,nes Ji ne pasaka ar romanas..kiek afigenu mokslininku bande Ja isverst,dauguma apsiablomino..:D ir is vis toks vaizdas,kad daugumai tikejimas atsiranda tik tada,kai gyvenimas gerai per stubura duoda,tik tada atsiranda gyvenimo liudijimas,meile ir pagarba..Tikintieji,gatvej eidami pakeliat siuksle?ar matydami pavargusi nuo nepakelto gyvenimo prie konteineriu besirausianti ir visaip nesvaru zmogu paspaustumet jam ranka?nezinau kaip jus,bet atsakau uz savo zodzius man tai yra daugiausiai gyvenime mates zmogus su didele sirdim ir afigena ismintim..ir nei viena knyga apie ju praeita kelia neraso..va kas man yra svarbiausia,tikru ir negyvenanciu dvigubo gyvenimo asmenybiu iskvepuotas gyvenimas,o ne knygos ar kazkoks mokslas,kuris veda iki isprotejimo..ar esat padekoje ar palaimine zmogu,kuris jus izeide..na,is savo gyvenimo kelio galiu paliudyt,kad man neteko,nes jiems didele karuna ir puikybe to neleidzia..jei apsiko,apsiksim du kartus..pirma ju taisykle:D aisku,turbut skaitantis visa sita eile minciu pagalvos nu ir atsilupus,o man giliai dzin..ne dulkem turi patikt,itikt,aiskintis ar tuo labiau irodynet..man yra malone,kai man nepasiseka,bet as uz tai dekoju,nes tik is to galiu mokytis ir eiti i prieki..kodel didieji mokytojai uzsiseda ant paciu maziausiu ir silpniausiu,nes tik jie mato kokia istikruju didele asmenybe vystosi...

Egzistuoja pagal filmus ir knygas... Kažkas naujo... Žmogus gyvenantis pagal filmus ar knygas big_smile
Ir kas tie afigieni mokslininkai-vertėjai nesugebantys Biblijos išversti? Ką jie ten vartalioja? Kažką tarp eilučių ieško?:D
Sakai eini į priekį. Į priekį tai čia kur???

1,007

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas wrote:
Beatrice wrote:

Cia tai kazkas Tokio!! atsleiskit,nenoriu nieko apkraut ar izeist..nu blecha man truksta zodziu...del Dievo meiles!!prasau  jusu ismintingi zmones atsakykit,pagal kokius filmus ar knygas jus egzistuojat?! sorry,kad ta sauktuka uzmeciau,bet jus rasot apie kazkokius koranus,musulmonus,apie dedes su skiauterem ryzom..man asmeniskai visi tu visu ali baba tikejimai,tai tas pats kas duru rankena..toks vaizdas,kad lenktyniauja zmonija,kuris uz kuri protingesnis ir kiek kas apsisvietes ir tai turbut nezino patys del ko..ir is vis visu pirma Biblijos niekas negali perskaityt,nes Ji ne pasaka ar romanas..kiek afigenu mokslininku bande Ja isverst,dauguma apsiablomino..:D ir is vis toks vaizdas,kad daugumai tikejimas atsiranda tik tada,kai gyvenimas gerai per stubura duoda,tik tada atsiranda gyvenimo liudijimas,meile ir pagarba..Tikintieji,gatvej eidami pakeliat siuksle?ar matydami pavargusi nuo nepakelto gyvenimo prie konteineriu besirausianti ir visaip nesvaru zmogu paspaustumet jam ranka?nezinau kaip jus,bet atsakau uz savo zodzius man tai yra daugiausiai gyvenime mates zmogus su didele sirdim ir afigena ismintim..ir nei viena knyga apie ju praeita kelia neraso..va kas man yra svarbiausia,tikru ir negyvenanciu dvigubo gyvenimo asmenybiu iskvepuotas gyvenimas,o ne knygos ar kazkoks mokslas,kuris veda iki isprotejimo..ar esat padekoje ar palaimine zmogu,kuris jus izeide..na,is savo gyvenimo kelio galiu paliudyt,kad man neteko,nes jiems didele karuna ir puikybe to neleidzia..jei apsiko,apsiksim du kartus..pirma ju taisykle:D aisku,turbut skaitantis visa sita eile minciu pagalvos nu ir atsilupus,o man giliai dzin..ne dulkem turi patikt,itikt,aiskintis ar tuo labiau irodynet..man yra malone,kai man nepasiseka,bet as uz tai dekoju,nes tik is to galiu mokytis ir eiti i prieki..kodel didieji mokytojai uzsiseda ant paciu maziausiu ir silpniausiu,nes tik jie mato kokia istikruju didele asmenybe vystosi...

Egzistuoja pagal filmus ir knygas... Kažkas naujo... Žmogus gyvenantis pagal filmus ar knygas big_smile
Ir kas tie afigieni mokslininkai-vertėjai nesugebantys Biblijos išversti? Ką jie ten vartalioja? Kažką tarp eilučių ieško?:D
Sakai eini į priekį. Į priekį tai čia kur???

1,008

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautai,tu mane vargini ir nervini nuosirdziai tau sakau..issikrapstyk tu kriaukles is smegenu ir is vis birbink tu geni su savo deklaracijom..

1,009 (edited by Vytautas 2017-11-19 08:51)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

Vytautai,tu mane vargini ir nervini nuosirdziai tau sakau..issikrapstyk tu kriaukles is smegenu ir is vis birbink tu geni su savo deklaracijom..

Mažule-pupule, ko tu nervuojiesi. Mąstyk ką rašai ir viskas bus nuostabu big_smile

1,010

Re: Ar egzistuoja Dievas?

:::d58 isduok paslapti kada supratai,kad esi toks neiprastas zinduolis?

1,011

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

:::d58 isduok paslapti kada supratai,kad esi toks neiprastas zinduolis?

Senai supratau, kad visi neįprasti! O tu?

1,012

Re: Ar egzistuoja Dievas?

labai atsiprasau Vytautai,bet tu esi asmuo,kuriam reiketu isskirtines aplinkos..nuosirdziai sakau,tu toks..net nerandu zodzio kaip teisingai issireikst..tavo vietoj nebeskaityciau tos mokalaturos,kuri tave dauzo..gero ir turiningo sekmadienio keistuoli :::d08

1,013

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate wrote:

Teo, visiskai jums pritariu.Jus saunuolis. Sis klausimas lb.zmogiskas, ar yra Dievas. Yra religiju, kur sis zodis - tabu, nes jis zmoniu sugalvotas ir zmogisko mastymo zodziais apibudinamas. Jis yra, tai, ka siek tiek nuvokiam esant, bet ivardinti nesugebam...Net Kristus ivardijo save kaip Dievo sunu, bet ne Dieva...
Visiems linkiu daugiau kuklumo ir gilesnio pamastymo...:::001

Taigi...:::008

1,014

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

labai atsiprasau Vytautai,bet tu esi asmuo,kuriam reiketu isskirtines aplinkos..nuosirdziai sakau,tu toks..net nerandu zodzio kaip teisingai issireikst..tavo vietoj nebeskaityciau tos mokalaturos,kuri tave dauzo..gero ir turiningo sekmadienio keistuoli :::d08

Beatriče, gal ir makulatūra, bet ji manęs visiškai nejaudina. Tiesiog pateikiau kitą temos matymą. Kam įdomu pasižiūrėti - tegu žiūri. Ne - linksmos kelionės kitais keliais.
Teisybė tik burtažodis, kuriuo siekiama pritraukti dėmesį ir puiki priemonė manipuliacijomis.

Linksmo likusio sniegingo sekmadienio!

1,015

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

Cia tai kazkas Tokio!! atsleiskit,nenoriu nieko apkraut ar izeist..nu blecha man truksta zodziu...del Dievo meiles!!prasau  jusu ismintingi zmones atsakykit,pagal kokius filmus ar knygas jus egzistuojat?! sorry,kad ta sauktuka uzmeciau,bet jus rasot apie kazkokius koranus,musulmonus,apie dedes su skiauterem ryzom..man asmeniskai visi tu visu ali baba tikejimai,tai tas pats kas duru rankena..toks vaizdas,kad lenktyniauja zmonija,kuris uz kuri protingesnis ir kiek kas apsisvietes ir tai turbut nezino patys del ko..ir is vis visu pirma Biblijos niekas negali perskaityt,nes Ji ne pasaka ar romanas..kiek afigenu mokslininku bande Ja isverst,dauguma apsiablomino..:D ir is vis toks vaizdas,kad daugumai tikejimas atsiranda tik tada,kai gyvenimas gerai per stubura duoda,tik tada atsiranda gyvenimo liudijimas,meile ir pagarba..Tikintieji,gatvej eidami pakeliat siuksle?ar matydami pavargusi nuo nepakelto gyvenimo prie konteineriu besirausianti ir visaip nesvaru zmogu paspaustumet jam ranka?nezinau kaip jus,bet atsakau uz savo zodzius man tai yra daugiausiai gyvenime mates zmogus su didele sirdim ir afigena ismintim..ir nei viena knyga apie ju praeita kelia neraso..va kas man yra svarbiausia,tikru ir negyvenanciu dvigubo gyvenimo asmenybiu iskvepuotas gyvenimas,o ne knygos ar kazkoks mokslas,kuris veda iki isprotejimo..ar esat padekoje ar palaimine zmogu,kuris jus izeide..na,is savo gyvenimo kelio galiu paliudyt,kad man neteko,nes jiems didele karuna ir puikybe to neleidzia..jei apsiko,apsiksim du kartus..pirma ju taisykle:D aisku,turbut skaitantis visa sita eile minciu pagalvos nu ir atsilupus,o man giliai dzin..ne dulkem turi patikt,itikt,aiskintis ar tuo labiau irodynet..man yra malone,kai man nepasiseka,bet as uz tai dekoju,nes tik is to galiu mokytis ir eiti i prieki..kodel didieji mokytojai uzsiseda ant paciu maziausiu ir silpniausiu,nes tik jie mato kokia istikruju didele asmenybe vystosi...

Ne dulkem turi patikt....Na..na...O kaipgi tada posakis-dulke esu ,dulke ir virsiu..? Gal kazkiek kertasi su nuosavu ego?

1,016 (edited by Sargis 2017-11-19 13:15)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

Sargi,toks afigenas tu!!:D tik pats save sulominai big_smile pribego vairuotojas aiskintis,o tu bernas budamas tipo ji pazeminai,nes nekreipei demesio?! :DDD blecha pasigyre,kad mentams paskambino..geda skaityt..nuleistas tu butum tarp Zmoniu i tokia vieta,kur net tam tarpe tokias nesamones bijotum sneket...ieskok kur razinka pametei.. smile


aciu, zinau kad as afigienas, bet as jo nepazeminau, tik jis pats gali pasizemint ,as jam tik padet galejau, bet nieko nedariau, tiesiog dariau ka reikejo daryt nes tingejau blaskytis big_smile kazkur imerkes rezinka tai nerandu :::047 Beatrice tu ir dabar viska kalbi lyg as patikeciau, bet as zinau kad nelabai tu man gali ka protingo pasakyt, nes iskarto matosi kad saibom nuejes tavo tas pasarabanintas protelis tongue big_smile

1,017 (edited by Sargis 2017-11-19 13:32)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatrice wrote:

tu eini ten is kur kiti jau seniai pareje ir metai kazkoki brieda uz kuri gali ne kitus izeisti,o pats ave sulauzyti..butybe,gali pasakyt kuo skiriasi bomzas nuo intiligento? man niekuo,nes abu smirda vienodai,tik vienas is isores o kitas is vidaus..intiligentas su prisiktais trusiakais big_smile

lusiu tai lusiu, ka padarysi big_smile bomzas nuo inteligento skiriasi funkcijom plius jie tie kas yra kune skiriasi samoningumo lygiu, nera nieko to pacio, manau ir penktokas tai zino big_smile stai ir tu pagal smarve supratai kad jie skiriasi :DD ir perdaug kalbi kas butu jeigu butu, ydingas mastymas iskarto pas tave jauciasi, yra kaip yra, susitaikyk su tuo smile gyvenimas yra grazus,sveik :::936:::243:::932:::d65:::246

1,018

Re: Ar egzistuoja Dievas?

taigi, paskaičius diskusijas, atrodo, kad  musulmonų ir bomžų žmonėmis kai kas nelaiko.. o kitaip galvojantys tai turėtų smegenis išsiplauti ir razinkų prikimšti.. tokie tad rytiniai pokštai vietoj sekmadieninio šventinio nusiteikimo :-)

1,019

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna wrote:

taigi, paskaičius diskusijas, atrodo, kad  musulmonų ir bomžų žmonėmis kai kas nelaiko.. o kitaip galvojantys tai turėtų smegenis išsiplauti ir razinkų prikimšti.. tokie tad rytiniai pokštai vietoj sekmadieninio šventinio nusiteikimo :-)

Na nereikia taip visko giliai imti i sirdi ,Anna,reikia suprasti,kad kai kam sekmadienis-irgi sunki diena...

1,020

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai kad nusiteikimas sventinis pas mane, nepriimu blogos zmoniu energijos, eina jie velniop, nesusipranta ju bedos, jei paprasys gal ir pamokinsiu big_smile