1,141 (edited by Valdas 2017-12-17 18:34)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Juk iš tiesų niekas nežino, kaip viskas susikūrė, ar žino?

Turiu galvoje mokslininkus ir visus protingiausius pasaulyje žmones.

1,142

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kodėl nežino? Žino. Bobutės ant suoliuko viską žino. "Uolūs" tikintieji apie dievą viską žino. Gal todėl ir pjaunasi tarpusavyje, kad viską žino.

1,143 (edited by Valdas 2017-12-17 18:40)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Matai, aš matau, kad tu kabinėjiesi prie žodžių, o aš juokauju, nes ši tema čia - yra beprasmė.

Ji galbūt prasminga aukščiausio lygio mokslininkų tarpe. Bet tik ne čia, nes čia jų nėra.

O visų žinių, kurias galima gauti iš mokslinių dokumentų ar jų sutrumpinto transliavimo per žiniasklaidą - turbūt jie nepateikia visuomenei, bent jau ne iš karto.

Kas žino.

O gal nėra ką pateikti.

1,144 (edited by Valdas 2017-12-17 18:44)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tai tikintieji tegul pjaunasi ir bendrauja apie tai tikėjimo pagrindu - jiems to reikia. smile

O man patinka Deivė ir Deivė Makštis (kuri atsivėrė iš niekur ir viską sukūrė). Išsirinksiu vieną iš jų - ir galėsiu pateikti kito tikėjimo atstovams kaip garantuotą versiją. smile

1,145

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gali būti, kad žmogaus smegenims neįmanoma to suprasti, yra dievas ar ne. Ar tokia versija yra nuodugniai patikrinta?

1,146

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ne prie žodžių, o prie visažinių pozicijos kabinėjuosi. Manau, kad temos kūrėjas tenorėjo išgirsti subjektyvias nuomones, o ne iš piršto laužtus "faktus". Man visada įdomu pabendrauti su žmonėmis, kurie, kalbant apie dievą, tikėjimą painioja su žinojimu. Gerbiu kitų nuomonę tol, kol ji yra jų, o ne kažin kieno primesta.

1,147 (edited by Valdas 2017-12-17 18:52)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Subjektyvi nuomonė gali būti tas pats, kas iš piršto laužti faktai.

O mano nuomonė šiuo atveju - objektyvesnė, nes pagrįsta žmonių elgesio faktais, kurie rodo, kad a: DIEVAS NEABEJOTINAI YRA, nes jie tuo per daug ilgai tiki. Ir b: jis yra ne Dievas, o Deivė, nes visa esmė virš galvos - laikoma moteriška. smile

1,148

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas wrote:

Gali būti, kad žmogaus smegenims neįmanoma to suprasti, yra dievas ar ne.

Prisiminiau knygą "Sofijos pasaulis" :::a58

1,149

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas wrote:

Subjektyvi nuomonė gali būti tas pats, kas iš piršto laužti faktai.

Taip, bet tai yra konkretaus žmogaus tikėjimas/mintis, o ne teigimas, kad tai įrodė mokslininkai.

1,150

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Palaiminti, kurie tiki nematę...:::008

1,151 (edited by Valdas 2017-12-17 19:03)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Daiva,

Jei tai niekur neveda - koks skirtumas ir koks įdomumas? smile

Todėl man tai neįdomu. Jei tai vestų į tiesą, į sužinojimą - tada tai būtų super įdomu.

O dabar - juk žinai, kad kiekvieno nuomonė tau neduos atsakymo.

Ar tu tikiesi išgirsti tai, ko negirdėjai (naują nuomonę), ar tai, ko negirdėjai, kas būtų tikrasis atsakymas?

Tai du skirtingi norai, ir antro tu negausi.

Kaip ir nelaimėsi milijono, ar ne?

Nekenčiu loterijų. Tie patys bilietai - su kitaip išdėstytais skaičiais. Ar taip pat - bet krenta iš aparato kitaip. smile

Geriau parūkysiu. smile

1,152

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tegul tiki, Marina. Jiems to reikia. smile

1,153

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Daiva wrote:

O dėl deivės? Rimtai. Įdomu paanalizuoti kiek tame mokslo.

Panašiais pranešimais lengva platinti pletkas. Niekas gi netikrins kas ir ką įrodė. Net jei ir iįrodė, kas iš to?

1,154

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas wrote:

Ar tu tikiesi išgirsti tai, ko negirdėjai (naują nuomonę), ar tai, ko negirdėjai, kas būtų tikrasis atsakymas?

Naujų nuomonių tikrai daug. Neseniai sužinojau, kad žemė - skaistykla. Dievulis sėdi ant debesėlio ir žiūri ką į pragarą, o ką į dangų nusiųsti. Todėl miršta labai geri ir labai blogi. Pažadėjau tam žmogui kuo ilgiau pabūt viduriuke. Nesinori dar su tuo dievuliu susitikti.

1,155

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Dievas nėra nei mokslas nei atsakymas į visus klausimus-Dievas yra.... bet nei vienas nei tikėjimas nei bažnyčia jo nežino, tiesiog pats Dievas yra tikėjimas ir nežinomybė, kiekvienas savy jį galim turėt arba ne, bet lengviau turėt

1,156

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gitana,
nepriklausot jokiai religinei bendruomenei?

1,157

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tikrai ne, bet tikiu Dievu, tokiu koks jis mano mintyse, o su kuo susidursiu-nežinau, tiesiog niekas nežino

1,158

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas wrote:

Pati pagalvok, kodėl ne Dievas, o Deivė.

Žemė - Moteris. Visata - Moteris. Galaktika - Moteris. Net Juodoji Skylė - Moteris.

Kur tas Jis?

Visa kita - Classified. smile

dar siela ir dvasia - moteris. Ir vibracija ir energija. O visa tai ir yra Dievas:)

1,159

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Diskutuojat apie Dievo lytį? ne per anksti pradėjot švęsti? :-)

1,160

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gitana,
Smagu girdėti.

Anna,
AČIŪ už gerą juoko dozę.