21

Re: Sportavimas namu salygom

Ar darysi atsispaudimą ar spaudimą su štangą jei nesimaitinsi, tai nieko ir nepasieksi. O namų sąlygom, be nieko tikrai galima. Dauguma boksininkų nenaudoja svorių, o tik savo kūno svorį - ir atrodo įspūdingai. Žinoma, kultūristu netapsi, atletiškas taipti gali drąsiai.
Pagrindiniai pratimai:

Atsispaudimai - krūtinė, rankos, pečiai
Prisitraukimai - nugara
Pritupimai - šlaunys, nubiniukas.
Na ir presui daug pratimų yra.

O nusipirkus pigius hantelius gali daryti papildomai pečius, ir traukas nugarai (jei nėra sąlygu ar jėgų prisitraukinėti) kas irgi puikus pratimas.

Yra daug žmonių kas 10 metų eina į salę ir tą pačia 50 kg štangą stumdo... Tai jiems daryti atsispaudimus dar ir progresas būtu smile Jei sveri 100 kg, tai paprastas atsispaudimas gali būti kaip 65kg štanga.. 20 kartų padaryti taisyklingai megėjui, nėra lengva.. O tai ir yra stimulas raumeniui augti

22 (edited by Ingridux 2023-02-09 17:43)

Re: Sportavimas namu salygom

Tempimo pratimai ir kiti pratimai su iliustracijos ir pratimų aprašymai.

23

Re: Sportavimas namu salygom

Ingridux wrote:

Tempimo pratimai ir kiti pratimai su iliustracijos ir pratimų aprašymai.

Ačiū :-)

24

Re: Sportavimas namu salygom

Andrius wrote:

Ar darysi atsispaudimą ar spaudimą su štangą jei nesimaitinsi, tai nieko ir nepasieksi. O namų sąlygom, be nieko tikrai galima. Dauguma boksininkų nenaudoja svorių, o tik savo kūno svorį - ir atrodo įspūdingai. Žinoma, kultūristu netapsi, atletiškas taipti gali drąsiai.
Pagrindiniai pratimai:

Atsispaudimai - krūtinė, rankos, pečiai
Prisitraukimai - nugara
Pritupimai - šlaunys, nubiniukas.
Na ir presui daug pratimų yra.

O nusipirkus pigius hantelius gali daryti papildomai pečius, ir traukas nugarai (jei nėra sąlygu ar jėgų prisitraukinėti) kas irgi puikus pratimas.

Yra daug žmonių kas 10 metų eina į salę ir tą pačia 50 kg štangą stumdo... Tai jiems daryti atsispaudimus dar ir progresas būtu smile Jei sveri 100 kg, tai paprastas atsispaudimas gali būti kaip 65kg štanga.. 20 kartų padaryti taisyklingai megėjui, nėra lengva.. O tai ir yra stimulas raumeniui augti

Matosi kad zmogenas sportu neuzsiima, kad tokius briedus skiedzia big_smile

25

Re: Sportavimas namu salygom

Andrius wrote:

Ar darysi atsispaudimą ar spaudimą su štangą jei nesimaitinsi, tai nieko ir nepasieksi. O namų sąlygom, be nieko tikrai galima. Dauguma boksininkų nenaudoja svorių, o tik savo kūno svorį - ir atrodo įspūdingai. Žinoma, kultūristu netapsi, atletiškas taipti gali drąsiai.
Pagrindiniai pratimai:

Atsispaudimai - krūtinė, rankos, pečiai
Prisitraukimai - nugara
Pritupimai - šlaunys, nubiniukas.
Na ir presui daug pratimų yra.

O nusipirkus pigius hantelius gali daryti papildomai pečius, ir traukas nugarai (jei nėra sąlygu ar jėgų prisitraukinėti) kas irgi puikus pratimas.

Yra daug žmonių kas 10 metų eina į salę ir tą pačia 50 kg štangą stumdo... Tai jiems daryti atsispaudimus dar ir progresas būtu smile Jei sveri 100 kg, tai paprastas atsispaudimas gali būti kaip 65kg štanga.. 20 kartų padaryti taisyklingai megėjui, nėra lengva.. O tai ir yra stimulas raumeniui augti

O sportuojat dabar namie, kai taip karšta? Aš kondicionieriaus neturiu, tai įmanoma tik arba labai anksti ryte arba vakare judėti, nes šiaip dienos metu tiesiog sėdint ir nieko nedarant prakaitas bėga big_smile

26

Re: Sportavimas namu salygom

Vytautas wrote:

O sportuojat dabar namie, kai taip karšta? Aš kondicionieriaus neturiu, tai įmanoma tik arba labai anksti ryte arba vakare judėti, nes šiaip dienos metu tiesiog sėdint ir nieko nedarant prakaitas bėga big_smile

siek tiek pasportuoju bet labai nedaug) padarau 20 atsispaudimu ar 30 atsilenkimu ir viskas) bet per paskutines dvi savaites surengiau du dviraciu zygius tai irgi sportavimas ir numeciau 4 kg svorio

27

Re: Sportavimas namu salygom

Šiaip yra labai patogių treniruoklių specialiai pritaikytų namams. Pati per pirmąjį karantiną įsigijau sulankstomą bėgimo takelį tai iki šiol naudoju. Aišku nėra jie pigūs

28

Re: Sportavimas namu salygom

Kamilė wrote:

Šiaip yra labai patogių treniruoklių specialiai pritaikytų namams. Pati per pirmąjį karantiną įsigijau sulankstomą bėgimo takelį tai iki šiol naudoju. Aišku nėra jie pigūs

Vibro Shaper irgi neblogas variantas.

29

Re: Sportavimas namu salygom

Šiaip manau įmanoma sportuoti namų sąlygom,tik reikia noro ir užsispyrimo.Viskas nuo žmogaus priklauso smile

30

Re: Sportavimas namu salygom

po velniais, per ta kara kaip apleidau sporta. Vis tik ir norisi skaityt naujienas, diskutuot. Jau sivakar galvoju kelias valandas pasportuot ir jau 10 vakaro. O pasportavus taip velai miegas nebeima, nejau db vel priezastis nesportuot. Bet turbut reik, kad ir neims miegas, nes kazkaip reik pradet vel.

31

Re: Sportavimas namu salygom

kažin, jei turėčiau namą su atskira didele patalpa sportui - veidrodinė siena, gumos, kamuoliai ir kita sportinė bei muzikinė įranga, speciali danga, langai į mišką, baseinas - sportuočiau kasdien bent po valandą ar ne? smile

32 (edited by Fjord 2022-04-21 17:48)

Re: Sportavimas namu salygom

Andre wrote:

kažin, jei turėčiau namą su atskira didele patalpa sportui - veidrodinė siena, gumos, kamuoliai ir kita sportinė bei muzikinė įranga, speciali danga, langai į mišką, baseinas - sportuočiau kasdien bent po valandą ar ne? smile

Kas nesportuoja, tas ir sporto klube gyvendamas to nedarys. big_smile
Žinau pagal save. Užeina noras, susinešu į darbo kambarį visus sporto priborus kiek turiu ir po kelių kartų sportavimo... Subliūkšta mano entuzijazmas. big_smile

33 (edited by Ieva 2022-04-21 19:37)

Re: Sportavimas namu salygom

Kai susimokama už sporto klubą mėnesiui į priekį, tai motyvacija pagerėja. Juk gaila pinigų.

34 (edited by Dailius Inkstenis 2022-04-21 21:08)

Re: Sportavimas namu salygom

Sportavimo entuziazmas priklauso nuo vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumo nebuvimo, dėl kurio smegenys stabdo sunkią fizinę veiklą. Vien trūkstant kalio, nesinorės sportuoti, nes jis būtinas raumenų veikloje, o apie bulvių valgymą kilogramais galima tik pasvajoti, todėl sportininkai geria papildus tam, kad galėtų nuolat sportuoti. Taip pat jo gali nebūti nuo per dažno sekso, po kurio įsijungus atostogų po dauginimosi veiksmo funkcijai, norisi veikti minkštesnes veiklas ar tiesiog slankioti ir beveik nieko neveikti, natūraliai apsimetant, jog šiuo metu - medaus mėnuo. Amžinas medaus mėnuo, jei dažnumas pakankamas. Argi ne nuostabu?

35

Re: Sportavimas namu salygom

Aš asmeniškai sportuoju namie, manau tai yra įmanoma, ko reikia - noro ir užsispyrimo ir galima apsieiti be sporto klubų.
Naudoju pratimus, surastus "Sportuojantys.lt" pratimų skiltyje, čia yra ir nemokama pratimų programėlė

36

Re: Sportavimas namu salygom

Rytinė mankšta ir po dvidešimt pritūpimų du kartus per dieną. Užtenka sočiai.

37

Re: Sportavimas namu salygom

Laimutė wrote:

Rytinė mankšta ir po dvidešimt pritūpimų du kartus per dieną. Užtenka sočiai.

pas mane 20 atsispaudimu ant kumsciu, 60 atsilenkimu, 8 km begiojimas maudynes ezere jei netingiu o tada vel prie kompo

38

Re: Sportavimas namu salygom

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Rytinė mankšta ir po dvidešimt pritūpimų du kartus per dieną. Užtenka sočiai.

pas mane 20 atsispaudimu ant kumsciu, 60 atsilenkimu, 8 km begiojimas maudynes ezere jei netingiu o tada vel prie kompo

Nieko sau... Koks treniruotas smile

39

Re: Sportavimas namu salygom

Shameless wrote:
Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Rytinė mankšta ir po dvidešimt pritūpimų du kartus per dieną. Užtenka sočiai.

pas mane 20 atsispaudimu ant kumsciu, 60 atsilenkimu, 8 km begiojimas maudynes ezere jei netingiu o tada vel prie kompo

Prie too Kompoo VEL Kalorijos Didejaa Sedint Valgant ir Geriant Jofanaa Jomajoo PAVARGAU Nesikeikiant tongue tongue tongue

Ir aš šiandien pavargau. 4 fūras į Siriją ir Turkiją sukrovėm. Vieną fūrą bandė nugvelbti, bet laiku pastebėjau, kad užklijavo Ukrainos lipdukus ir etiketes. Vos neiškoliojau aš tos damos.

40

Re: Sportavimas namu salygom

Laimutė wrote:
Shameless wrote:
Konstantinas wrote:

pas mane 20 atsispaudimu ant kumsciu, 60 atsilenkimu, 8 km begiojimas maudynes ezere jei netingiu o tada vel prie kompo

Prie too Kompoo VEL Kalorijos Didejaa Sedint Valgant ir Geriant Jofanaa Jomajoo PAVARGAU Nesikeikiant tongue tongue tongue

Ir aš šiandien pavargau. 4 fūras į Siriją ir Turkiją sukrovėm. Vieną fūrą bandė nugvelbti, bet laiku pastebėjau, kad užklijavo Ukrainos lipdukus ir etiketes. Vos neiškoliojau aš tos damos.

pati krovei? koks krovinys? paletemis ar dezutem?