321

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Fjord wrote:

Pasidomėk kas yra fjordas, gal aiškiau pasidarys big_smile

Žuvų taukai tokie yra)

Teko vartoti ar šiaip naudoti? big_smile

322

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjordas – ledyno pergilintas slėnis, paprastai siauras, tęsiasi žemiau jūros lygio ir užpiltas druskingu jūros vandeniu. Fjordas susidaro, kai ledynas atsitraukia, palikdamas U formos slėnį labai stačiais kraštais, ir jūros vanduo jį užlieja. Gylis gali siekti daugiau nei kilometrą. Galinė morena, susiformavusi slenkant ledynui, yra fjordo gale po vandeniu, todėl vieta, kur fjordas jungiasi su jūra, yra šiek tiek seklesnė.
Nuostabus gamtos grožis. Patariu kur nors juos aplankyti, praplaukti ir pasigrožėti. Tikrai verta.

323

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord wrote:
Konstantinas wrote:
Fjord wrote:

Pasidomėk kas yra fjordas, gal aiškiau pasidarys big_smile

Žuvų taukai tokie yra)

Teko vartoti ar šiaip naudoti? big_smile

https://i.postimg.cc/B677s5qP/zuvu-taukai.jpg

324

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Fjord wrote:
Konstantinas wrote:

Žuvų taukai tokie yra)

Teko vartoti ar šiaip naudoti? big_smile

https://i.postimg.cc/B677s5qP/zuvu-taukai.jpg

Sveika. Anksčiau vaikams šaukštelyje duodavo. Fui. Nepaklusnius netgi gąsdino žuvų taukais, jei nesiliauja big_smile

325

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinai, ar teko juos matyti gyvai, fjordus? Buvai bent kartą? Nebūtinai Norvegijoje.

326

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord wrote:

Konstantinai, ar teko juos matyti gyvai, fjordus? Buvai bent kartą? Nebūtinai Norvegijoje.

Vokietijoj) Kieler Förde

327

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Fjord wrote:

Konstantinai, ar teko juos matyti gyvai, fjordus? Buvai bent kartą? Nebūtinai Norvegijoje.

Vokietijoj) Kieler Förde

Ten fjodrai?  aš net napavadinčiau taip. Aš turėjau omeny tuos didingus kaip, pavyzdžiui naująją Zelandiją. Aš ten buvau.

328 (edited by Konstantinas 2023-07-18 11:18)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

nu Kiel vadinasi fjordas ir kilme ta pati nors gal ne tokie didingi. o siaip as vargsas zmogelis man iki Zelandijos toli

329

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:

nu Kiel vadinasi fjordas ir kilme ta pati nors gal ne tokie didingi. o siaip as vargsas zmogelis man iki Zelandijos toli

Aš tada irgi ne milijonierė buvau, bet lemties dėka, turėjau draugą ornitologą. Tai kai jis darbo reikalais skrido, paėmė mane kartu savaitei. Jis paukštelius tykojo ir filmavimo, aprašinėjo, o aš prisijungiau prie grupių ir turistavau. Va ten tai įspūdžiai. Jautiesi lyg ant kitos planetos smile Flora, fauna... Magiška.

330 (edited by Fjord 2023-07-18 17:55)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Romas wrote:

Tomasz Beksiński(26/11/1958-24/12/ 1999) atsiseikinimas su siuo pasauliu,tai paskutine jo radio laida kuriu klausydavau naktimis 80-tais
https://www.youtube.com/watch?v=XHaa7HGhDo4

Pas tave labai didelis muzikos žinių ir vinylų lobis. Pagarba žmogau smile

331

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tau pritrūko argumentų, kad prisiknisai prie niko? Ar bukumui nebeužteko vietos tavo pilkoje masėje? Aš gi nekalta, kad esi uždarytas. Tavo gyvenimas tu ir tvarkykis. Nuo savęs nepabėgsi nors ir kaip čia mėtytum pėdsakus.

332

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Gryze amerikonai po samito i savo rancia eme viska griauti. Lai griuna, kad tik pasaulio neuzkabintu.

pritariu tegu griuna

333

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Parantu wrote:

Gryze amerikonai po samito i savo rancia eme viska griauti. Lai griuna, kad tik pasaulio neuzkabintu.

pritariu tegu griuna

Nieko naujo, tu visada savo bendraminčiams pritari big_smile

334

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

kazkaip paskutiniu metu per daug vibraciju

335

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

visur padetis liudna ziuresime kas bus toliau.

336

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Po Krimo tilto, ruseliai subombardavo Odesos uosta. Ne visai teisinga, nes tai anglu darbas. Kada gi smogs konkreciai uzsakovams.

per Krymo tilta jau eisma paleido ta pacia diena. o lietuviai pradejo blokuoti rusiskus ip adresus kad mes negaletume ju naujienu skaityti

337

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Nu čia daug kas yra pasisakę įvairiom temom, bet tiek negatyvo, kaip pas Parantu, nebuvo. Iš kur tiek fobijų, nepasitikėjimo ir panikos?  Kiek mėšlo gyvenime reikia patirti, kad tapti tokiu NEGATYVU ?

338

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Nu taip, Saules aktyvumai daro savo darba. Jie tampa vis aktyvesni ir energetiskai vis labiau ikrauti. Tai realus zmoniu apgreidas. Kas eina pagal ritma, tu laukia dideli pokyciai, kas atsilieka, cia ju paciu pasirinkimas.

Ką čia susakei? Tai jei saulės aktyvumas veikia visus, tai kas gali išsiskirti iš to ritmo? Juk nori - nenori, visi gaus gaus tą patį poveikį. Ar manai, kad tik tie, kurie tuo įsitikinę? Vaikšto tai visa žmonija po ta pačia saule.

339

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord wrote:

Nu čia daug kas yra pasisakę įvairiom temom, bet tiek negatyvo, kaip pas Parantu, nebuvo. Iš kur tiek fobijų, nepasitikėjimo ir panikos?  Kiek mėšlo gyvenime reikia patirti, kad tapti tokiu NEGATYVU ?

tai va butent kad zmones atnesa i tavo gyvenima mesla

340

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Na, nebent pasiteisinimui dėl savo nesėkmių ar nemalonių pykčio išsiveržimų stumti kaltę ant saulės aktyvumo. Tada suprantama .