421

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Iškasti maždaug 2 tūkstančių metų senumo žmonių palaikai, kurie spinduliuoja radijaciją. Manoma, kad tuomet jau buvo atominis ginklas ir sunaikino nemažai toje teritorijoje žmonių. Mokslininkai spėja kad piramidės buvo statomos kaupti energiją Teslos principu. O obeliskus jie vadina žemės akupunktūrinėmis adatėlemis.

422

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Elle, turek omenyje: - kai gimsta mergaite, ji i pasauli ateina veiduku i zeme, kai ateina berniukas, tai veiduku i dangu. Berniukas jau gimsta su intencija i laisve, cia tik jo pasirinkimas, o va mergaite, tam, kad pasiekti dangu, tai realizuoti gali tik per berniuka. Vyrui moteris nereikalinga, jis jau laisvas, jis neturi jokiu kazkokiu isipareigojimu. Sukure kara, kad jo deka butu galima turiningai iseiti is sio gyvenimo. O moters misija be vyro, tai prarastas laikas. Todel, seno sukirpimo moterys, kurios is tikro visa savo esybe jaute vyro reiksme jos gyvenime, vyra taip globojo, kad musei neleisdavo ant jo nutupti. Atitinkamai, kai moteris sergedavo savo vyras, vyras uz ja kaip siena. Todel, priesai, kai siekdavo palausti savo priesininka, pirma nuzudydavo moteri, o kai moters neliko, vyrui nera jokio stimulo gyventi. Kai vyras turi moteri, didziausia laime, tai kad ji butu laiminga visame kame, tas rupestis vyra tiesiog kelia kaip ant sparnu ir tuo paciu, is paskos su juom kyla ir moteris. Tai unikalus tendemas kuriame nei viena is pusiu negali buti nusmelkta, pazeminta, paniekinta. Moterys, raskite vyre dieva ir jums deives vieta garantuota.

Parantu, sita tavo atgyvenusi filosofija buvo aktuali tada kai dar net video is tu laiku nebuvo. Tu, kuris apie sexa su lelem ir ateiviais svajoji, zmoniu bijodamas, ka tu gali apie santykius patart? Tu vartydamas google neatskiri anekdotu nuo faktu, samokslo teoriju nuo fantaziju, feiku nuo ziniu. Kokius tu gali moterims patarimus duot? Nu gali. Viena: "Moteris, atleiskite man". Tai max.

423

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kaip sakoma, cia nera jokiu vaistu, teks reinkarnuoti. Neturiu zodziu, rodos viska tiesiog ant pirstu sudeliojau. Visa tai rodo, kokias idejas, nuomones savyje sukaupete, atitinkamai, tuom ir kvepiate ir nikas jusu nepakeis, tik grabo lenta. Taip, tai tauri iseitis, lieka patirtis, atmintis dingsta. Tiesiai sakau, neturiu ka pridurti, tai akligatvis, nes neradau jokio suvokimo padeties. Atsiprasau, cia as turiu savo suvokima, bet jis pagrystas daugeli traktatu, kuriuose autoritetai deste savo apmastymus, atradymus ir jie pripazinti visuomeneje. Tiesa sakant, liuda, tiesiog be galo.

Tavo suvokimas pagrįstas kažkieno traktatais, apmąstymais pripažintų visuomenės. O mano suvokimas išplaukia iš savo patirties, iš mano gyvenimo, iš mano santuokos ir abipusės meilės.

424

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Aukščiausioje piramidėje atrasta vieta, kurioje galbūt buvo išgaunamas vandenilis. Manoma, kad piramidė buvo tam ir pastatyta.
Panašiu statinių yra ne tik Egipte. Prè-astronommai teigia, jog tai sąsiekis su aliens, o astronomai verčia aukštyn kojom evoliucijos teoriją. Mano, kad žmonija egzistuoja kur kas ilgiau. Bet tai tik prielaidos su mažais atramos taškais.

425

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kas idomu, visuomeneje geju ir leisbijieciu skaicius visa laik islieka stabilus, 4%. Cia kaip zmoniu, kurie turi kraujo rezusa neigiama, ju skaicius taip pat islieka stabilus, berods, desimt milijonu. Tuo tarpu, tarp juodaodziu nera kas turetu rezusa minus.

Mano minusinis

426

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Nezinau kaip perduoti video, bet ten rodo Baidena be peruko, jo galvoje kazkokios kibernetines plokstes, jokiu smegenu. Jis gyvas, kalba, o jam ten kazka kaukoleje tvarko. Kieno jis rankose, kas ji valdo?

Gali būti fake video. Dabar juk įmanoma viskas. Kompiuterių programos leidžia padaryti viską. Klaidina žmones. Vieni juokauja, kiti kitais tikslais. Gal tai robotas su jo veidu

427

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Nezinau kaip perduoti video, bet ten rodo Baidena be peruko, jo galvoje kazkokios kibernetines plokstes, jokiu smegenu. Jis gyvas, kalba, o jam ten kazka kaukoleje tvarko. Kieno jis rankose, kas ji valdo?

Nukopijuoti linką ir įkelk jį į savo postą

428

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Teksta kopijuoja, o filmuko nesigauna.

Susirasiu, nevark.

429

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Jei tavo kraujo rezusas minus, tuomet tu dievisko kraujo. Mano pliusas. Visi, kas turi rezusa minusa, jie anksciau buvo zydro kraujo. Kadangi zmonija maisesi tarpusavyje su dievais, virsu paeme butent raudonas kraujas, bet atsirado rezusas minus. Zydras kraujas, tai hemoglobine pagrindine medziaga - varis, cia kol buvo zydras kraujas. Dabar hemoglobinas gelezis, todel kraujas raudonas. Rezus pliusas, jie stipresni fiziskai, o minusas - intelektualiai.

Mano netik minus rh, bet dar ir 1 grupė (0). Vadinasi aš galiu bet kam duoti kraujo, o gauti tik tokį, kokį turiu pati. 1(0) rh - negativ.

430

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ir kaip hromosomos susijusiu su rezusu, tavo destomoj medicinoj? Bent pats sau tu moki tai paaiskinti?

431

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Išsigelbėjimas nuo ko?
Tu vis įspėji , baugini ir vienaip ir kitaip... O kaip su pačiu tavimi? Tu išgelbėtas? Koks tavo tikslas ir užsibrėžimai? Misionierius rolėje esi?
Aš manau, jei jau skirta gyventi šioje žemėje čia ir dabar, tai reikia taip ir daryti. Nesidairant kur čia būtų geriau nei ant žemės. Rūpintis savo "namais" (žeme), juk esame ne tik laikini svečiai, bet ir šeimininkai, kuriems patikėta atlikti viską, kad žemė ir toliau egzistuotų. Kam švaistyti energiją nežinia dėl ko? Ateis laikas ir bus viskas nuspręsta už mus. Jei męs ant žemės, vadinasi taip buvo suplanuota. Vadinasi turime savo užduotį rūpintis savo "namais".

432

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Mane tai baugina Lt geografija. Is vienos puses jura is kitos Rusija o per Suvalkų koridorių tik 5 sienos kirtimo punktai jeigu neklistu. Tai uždarius Lt-Pl sieną tu iš šalies nuekur nepabegsi

433

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Va tai, kad, tipo, as visus bauginu, tiesiog uzknisa. Tai mano interesu pasaulis, man tai idomu ir man keista, kodel kitus tai baugina. Del manes tai visiska nesamone, kai kazkokia info gali kelti kazkoki nerima. Maza to, nera tokiu, kas tuom dometusi. Savotiskai kvieciu diskusijon, bet gaunu priekaisrta, kodel gazdinu. Na taip, zuvies taukai man sake, nemoku bendrauti. Kogero ji teisi. Na bet turi buti zmoniu, kurie kazkaip panasiai masto, o tai jauciuosi negyvenamoje saloje.
Kas del namu, cia visiskai individualu. Vienam namai, jo sklypas, bustas, kitam jo kaimas ar miestas, kitas savo namais laiko savo valstybe, dar kitas pasauli. Bet gi mes visatoje, kodel i manus nepazvelgus is sios puses. Man tiesiog idomu, kaip zmones galetu isilieti i visatos bendrija, kiek mums dar reikia pasiekti individualiame plane, kad tai realizuotusi. Bet kokia riba, kuria mes nubreziame, jau yra fronto, nesantaikos linija. Todel, yra visata ir joje nera jokiu liniju, nera mano, nera kazkieno, yra visatos dvasia, kurioje mes ir gyvename. Rodos viskas paprasta.

Bet kažkodėl tu užsiciklinęs ant politikos, ant valstybių, ant pranašysčių, religijų, pastoviai kalbi apie kažkokią pabaigą ir taip toliau. Visa tai juk žemės žemiški reikalai. Netgi visata tau turi ribas, nors tu tą dabar paneigei, bet tau nesvetimi žvaigždžių karai, galaktikų skirstymas ir kitų pasaulių buvimas. Daug kas ir tave patį baugina. Čia tu kažkaip klaidžioji lyg negalėdamas apsispręsti.
Čia mano nuomonė kilusi iš to ką tu rašai.

434

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Truputis magijos. Moteris negali imti nuo vienos kekes daugiau nei viena banana. Jei paeme antra, tai jau kvepia isdavyste. Jei vyras isvaziavo i komandiruote ir jam ten nutiko nesekme, ar patyre nuostoli, gryzes vyras gali moteri uzmusti, nes del to kalta tik ji, nes isdave seu kitu. Jei sutuoktinis pasisveikino su uosviene, toks vyras nuo pazeminimo gali issigelbeti tik mirtimi. Jei uosviene uzlipo ant vyro seselio, toks vyras menesio begyje mirsta. Jei nori pritraukti sau patinkancia moteris, tai reikia daryti per pilnati. Yra malda, ja issakius, moteris bus tavo. Jei zmogus serga, tai jo siela kazkur ant medzio sakos sedi. Reikia surasti toki medi, nulauzti saka, parnesti pas ligoni, uzmaloninti dovanomis ir ligonis pasveiks. O mes tuoj i ligonine.

Ir tu tuo tiki ar čia anekdotai tokie?
Beje, kodėl tu nemėgsti būti kritikuojamas?

435

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:

Mane tai baugina Lt geografija. Is vienos puses jura is kitos Rusija o per Suvalkų koridorių tik 5 sienos kirtimo punktai jeigu neklistu. Tai uždarius Lt-Pl sieną tu iš šalies nuekur nepabegsi

Bėk, kol neuždarė. big_smile

436 (edited by Laimutė 2023-07-26 00:25)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Taip, kas kaip ir ką laiko namais yra individualu, bet pagrindinis dalykas juk tai, kad namus saugome, juos prižiūrime, tvarkom, remontuojam, palaikom švarą. Mylim savo namus. Mintis aiški ir paprasta.

437

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:

Taip, kas kaip ir ką laiko namais yra individualu, bet pagrindinis dalykas juk tai, kad namus saugome, juos prižiūrime, tvarkom, remontuojam, palaikom švarą. Mylim savo namus. Mintis aiški ir paprasta.

Aš pasaulio pilietis mano namai po atviru dangumi

438

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Taip, kas kaip ir ką laiko namais yra individualu, bet pagrindinis dalykas juk tai, kad namus saugome, juos prižiūrime, tvarkom, remontuojam, palaikom švarą. Mylim savo namus. Mintis aiški ir paprasta.

Aš pasaulio pilietis mano namai po atviru dangumi

Ir pase taip įrašyta, pilietybė - pasaulietis? big_smile

439

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Įdomu, kodėl Parantu tik negatyvu domisi. (?) Vis politiką tik iš neigiamos pusės, karas, blogi žmonės, blogas klimatas, baisūs daktarai, kvaili mokytojai, blogos moterys, netgi dievai pikti... Tiek daug gėrio ir gerų naujienų aplink, o jis mato ir pateikia vien tik blogį. Tuo tarpu pats beveik nepaliečiamas. Neranda bendraminčių niekur ir jaučiasi toks vienišas šioje negyvenamoje saloje. Nera jam čia lygių. Vergeli tu mano.

440

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Labai įdomi Karaimų istorija. Pasirodo, jų karių šeimos buvo pasikviestos nuo juodosios jūros žemių į Vilniaus sritį. Juos atsiverbavo/pasamdė Vytauto didžiojo kariuomenė trylikto amžiaus pabaigoje ir apgyvendino Trakuose. Deja dabar jų, gyvenančių Lietuvoje, tik 2%. Daugiausia jų gyvena Izraelyje.