681

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Idomu, Ilonas Maskas, kiek sykiu megino kosmini laiva pakelti, kad skristi i Marsa, bet kiekviena syk toks susprogdavo. Isvada viena, mes randames karantine, mums is cia neistrukti. Hmm, senai rase, Zemeje zmones serga ir labai sunkia psihine liga. Teisiangiausia butu viska sunaikinti ir atkurti givybe is naujo. Bet, del kazkokiu neaiskiu priezasciu mus dar cia laiko. Nejau vistik yra budas mus isgydyti?

Išgydyti geriau nei naikinti. Nesvarbu ką ir nuo ko. Kas liečia žmoniją, tai ji vedama į tobulėjimą

682

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Rugpjutis pagal iliuminatu zenklus, menuo, kai siuloma padegti visa pasauli. Toks variantas gaunasi su Afrikos valstybe Niger. Gali buti, ten teks sudalyvauti ir Rusijai. Va kaip gaunasi, is vienos puses Rusija sprendzia problema su Ukraina, bet is kitos, kitos salys taip pat siekia atsikratyti vakaru itakos, tad dabar Rusija negali atsakyti, reikes padeti.

Per žinias pranešė, kad nesikiš Rusija į Afrikos konfliktus.

683

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Man tiesiog idomu rasyti ir tiek, nesvarbu kas ka mano, diskutuokite, bet man reikia islieti tai kas galvoje. Atitinkamai, man svarbu seksualumas, todel rasau tokias fantazijas. Ta askeze, kurioje dabar esu, man pradeda patikti, pazinau sapnus, o tai jau visai kitokie isgyvenimai. Issivaizduoji, sapne patiri net daugiau nei realiai gyvenime su moterimi. Na tuomet renkuosi sapnus. Bet askeze turi buti tvirta, su tam tikra meditacija. Man tai gaunasi. O va su moterimi, cia dabar sudetinga. Tiesa sakant, vyliausi kad atvyksi. Hmm, mintis danguje, deje, adresato nepasieke.

Tu gali įtakoti savo sapnus? Sapnuoji ką nori , ar kaip?

684

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kaip su ta politika, dabar raso viena, o realiai, keiciasi kryptis ir viskas pasisuka kitu keliu. Kiek zinau, kazkokia dalis Vagneriu jau yra Afrikoje, tik nezinau kur jie dislokuojasi. Virs Afrikos jau paskelbta neskraidymo zona, padetis rimta, cia jau pries karine situacija. Jei taip, argi amerikonai patems du frontus, Ukraina ir Niger.

Nežinau, bet, kad Afrika nori atitrūkti nuo vakarų, nelabai tikėtina. Ką jie darys be vakarų visokeriopos pagalbos.

685

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Zmogaus genomas isgyvena iki 200 metu. Mes gyvename apie 70 metu. Nerealiai mes ekspluatuojame savo organizma. Masina kai turime, zinome kaip ja priziureti, o va savo kuno, ne velnio nesuprantame.

Čia sakoma, kad pirmą gyvenimo pusę męs viską darome, kad sugadinti sveikatą, o kitą pusę gyvenimo viską atiduodame, kad ją pataisyti.

686

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Man atrodo, kad tavo asketiškas gyvenimo būdas ir įtakoja sapnus. Ryte todėl, kad pilna pūslė spaudžia prostatą.
Tik man labai šiurpu skaityti apie seksą su vaikais, nors tai tik sapnai, bet čia man jau skamba visi aliarmo varpai.
Net bloga pasidarė.

687

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Na taip, kai raso, kad tvirkinami vaikai, man taip pat negera, kas ten su psihika ne taip. Vatikanas, ten gi istisai. Skaiciau iliuminatu gyvenima, ten trys su puse metuku, baisu. Mergaites kazkaip ne taip, bet berniukai patiria toki stresa, kad tenka trinti atminti, psihika neisnesa. O apie slapimo pusle ir prostata, na cia ir prifantazavai, gribiena kazkokia.

Visai logiška išvada. Aš irgi sapnuoju, kad man ranką nupjovė kai ji nepatogiai užmesta virš galvos ir užtirpusi. Arba kai pučia pilvą, sapnuoji jog tualeto ieškai ir vis nerandanti big_smile
Bendrai paėmus, tai vyras patira vidutiniškai po tris erekcijas naktimis ir todėl jo lytiniai organai prirūpinti deguonimi ir dar kai pūslė pilna ir dirgina prostatą, gali būti, kad tai skatina tokius sapnus ir netgi ejakuliaciją.

688

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Apklausa Amerikoje parode, jog Baideno valdzia visai smuko savo populiarumu. Arteja rinkimai, tai rimtas ispejimas. Maza to, zmones oficialiai tarsi ir uz, bet tarpusavyje kalba priesingai. Vis daugiau zurnalistu pleso Baideno politika i skutus. Visu neissodins, susikompromitave galutinai.

Nuo kada Amerikoje sodina politikų ir prezidento priešininkus? Nepainiok su ruzzija big_smile.
O tai Lietuvoje ne tas pats prieš rinkimus? Visur, kur demokratiniai rinkimai vyksta yra ir bus politinių "muštynių". Normalus procesas. Tegul. Visada būna išrinktas stipriausias kandidatas.

689 (edited by Laimutė 2023-08-10 10:24)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Peru zmones skundziasi, kad juos puola ateiviai ir praso valdzios, kad jie i ju teritorija ivestu ginkluotas pajegas. Kas juos mate, pasakoja, jie aukstesni nei dvieju metru, didelemis galvomis ir geltonomis akimis. Kolkas nuketejo 15 metu mergaite, jai subraize kakla. Dar pasakoja, ju neima saunamasis ginklas ir jie gali jiems pageidaujant tiesiog isnykti. Todel visai neaisku kaip su tokiais kautis.

Tai kam ginkluotų pajėgų prašo jei jų neima šaunamasis ginklas? Gal užtektų papurkšti musių nuodais big_smile
Peru gyventojai kramto koca lapus, todėl nenuostabu, kad jie ateivius mato big_smile

690 (edited by Laimutė 2023-08-10 18:20)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Toks ispudis, jog Lai - Mute butu urologe. Iskele diagnoze vos is keliu eiluciu. Jug nei as tave zinau, nei tu mane pazysti ir taip paprastai paukst, nuosprendis, slapimo pusles issiliejimas i smegenis.

Nepažįstu tavęs, bet jei tu vyras, tai ir lytinė anatomija tavo vyriška.
O apie šlapimo pūslės išiliejimą į smegenis tu pasakei, ne aš big_smile
Jei taip atsitiks tai pirmiausia bus lova šlapia, ne smegenys big_smile

691

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Suaktyvejo NSO, kas vyksta, neaisku, bet Amerikoje fiksuoja NASA aviacija. Yra civiline, karine ir NASA aviacija. Butent paskutinioji ir uzsiima NSO tyrimais. Nuo ju gresme tokia, jog jie patys kencia nuo musu, Zemisku virusu ir tuo paciu mus uzkrecia savias, mums nebudingais. Dabar, kad patekti pas prezidenta, reikia praeiti karantina. Pasirodo, tai labai rimta. Mikropasaulis, jis gi gyvena tarsi savo atskira gyvenima. Jie nesuvokia ka daro, dauginasi, eda, naikina, nuzudo ir jiems visviena del politikos, sienus, civilizaciju, jiems visa visata be sienu. Mes turime savo, prijaukintus mikropadarelius, o va svetimi, mums agresyvus.

Nu tai karas vyksta ateiviams įdomu

692

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kas del taves, man nesueina galai, kaip moteris kuri istekejusi. Faktiskai cia tokiu, kogero, daug. Suprantu, ieskote bendraminciu, o tuomet kas vyras, jei ne bendramintis. Kas jus sieja, atmetus lova? Jug nesamone, kad vien del lovos susirasete, o visas kitas gyvenima kiekvieno asmeniskas. Tiesa, mano mamos drauge, ji istekejo uz vokiecio, na ir, gyveno viena. Vyras viename mieste, ji visai kitame. Tipo, kad meile neatvestu, toks vyro supratimas. Maza to, as gi ant taves gan grubiai uzvaziavau, patikek, geda. Bet tu visviena cia. As nesusigaudau moters psihikoje, bel su logika kertasi juodai. Yra kas tokio, ka as galeciau suprasti, taip sakant, nelendant i kelnaites.

Vyras bendramintis, bendrakeleivis, visokeriopas bendrininkas ir geras, patikimas draugas. Męs visur kartu. Keliaujame, šokame, dirbame ir gyvename kartu. Tačiau kiekvienam būtina kažkokia tai atsvara. Todėl aš čia plepu, o jis skaito knygas vakarais. Kartais aš jam išverčiu apie ką rašau ir pasiklausau jo nuomonės į tai. Jis gana plačių pažiūrų, bet jam sunku išsireikšti tinkamais žodžiais. Na, šiaip daugiau tylus žmogus, neįpratęs veltis į dideles diskusijas. Ko gero vien dėl savo intravertiškumo.
Nesu ir aš labai daug kalbanti, kas būtina ir trumpai ir aiškiai.
Antra vertus , mums jau labai seniai ne po 20.

693

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kokie ten visatos įstatymai? Kaip jie skamba ir kiek jų yra?

694

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Įdomu kaip būtų jei Amerika su Rusija susidraugautu . Galėtų, juk priešingybės traukia viena kitą.

695

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Dėl skiepų, tai aš čia įžvelgiu konkurenciją. Rusai, juk irgi pagamino savo serumą. Man tai visai nieko tokios lenktynės. Tai skatina dirbti ir stengtis būti pirmais. Bet kokiu atveju, geriau nei karas.

696

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Rusija su Amerika, cia skirtingi keliai. Gal meginti ta tema paliesti. Ji kazkiek jau pradeta, tai vaiku seksas, todel gal butu pravartu ja placiau pateikti. Problema tame, tai morale, kurioje mas uzaugome. Tai kaip savotiskas klishe, kurios negalime iveikti. Ta tema meginau ir seksualinese fantazijose parodyti, bet kazkaip jus nematote. Turiu pradejes nauja apysaka, bet po to, kokia buvo reakcija, jau nedrystu jos iskloti, tiesiog busiu nesuprastas.

Parašyk, pabandysim suprasti. Pas mus tai daug kas tą temą gvildeno kai buvo aptiktas labai didelis pedofilų tinklas. Tai labai skirtingų nuomonių buvo galima paskaityti ir internete ir policijos publikacijose.

697

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Tarp kitko, pamenate filma “avataras”, ten pradzioje rodo transportini laiva kuris gabena igula i Jupiterio palydova. Tiesa, pagal ideja, turejo buti Saturno palydovas, bet kazkas nesigavo su Saturno ziedu atvaizdavimu. Tai va, Rusu laivas identiskas laivui i avataras, tik gabaritai mazesni.

Mačiau aš, bet neatkreipiau dėmesio į palydovą. Ten sunku atsirinkti kas tikra atributika, o kas kompiuterio animacijos.

698

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ukrainos prezidentas remia kovą prieš korupciją savo šalyje. Išaiškinta labai daug atvejų, kai už 20t eurų nusiperka pažymas atleidžiančias nuo tarnybos ir panašiai.
Tokius veiksmus prezidentas sulygino su tėvynės išdavimu.

699

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:

Ukrainos prezidentas remia kovą prieš korupciją savo šalyje. Išaiškinta labai daug atvejų, kai už 20t eurų nusiperka pažymas atleidžiančias nuo tarnybos ir panašiai.
Tokius veiksmus prezidentas sulygino su tėvynės išdavimu.

Per vėlu) visi kurie turėjo pinigų ir galėjo nusipirkti jau visi pabėgo į vakarus kartu su pinigais. Beje kodėl pradėjo kovoti tik dabar kodėl anksčiau nekovojo? O būtent todėl kad su tokia korupcija jo nepriimtu i Eurosajunga tai ir rodo kad tvarkosi

700

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Ukrainos prezidentas remia kovą prieš korupciją savo šalyje. Išaiškinta labai daug atvejų, kai už 20t eurų nusiperka pažymas atleidžiančias nuo tarnybos ir panašiai.
Tokius veiksmus prezidentas sulygino su tėvynės išdavimu.

Per vėlu) visi kurie turėjo pinigų ir galėjo nusipirkti jau visi pabėgo į vakarus kartu su pinigais. Beje kodėl pradėjo kovoti tik dabar kodėl anksčiau nekovojo? O būtent todėl kad su tokia korupcija jo nepriimtu i Eurosajunga tai ir rodo kad tvarkosi

Bus sunku ten korupciją išgyvendinti. Per daug įpratę visi ir imti ir duoti kyšį.
Tai, kad anksčiau ir pats prezidentas buvo gerokai įsivėlęs į korupciją.
Va, gal prieš tris savaites atvažiavo vienas jaunas Ukrainos pilietis iš Kijevo pas savo į čia pabėgusią nuo karo motiną su nauja Tesla. Ir dar su Ukrainos numeriais. Sakė dirbo kažkokiu ten prie valdžios.