701

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Ukrainos prezidentas remia kovą prieš korupciją savo šalyje. Išaiškinta labai daug atvejų, kai už 20t eurų nusiperka pažymas atleidžiančias nuo tarnybos ir panašiai.
Tokius veiksmus prezidentas sulygino su tėvynės išdavimu.

Per vėlu) visi kurie turėjo pinigų ir galėjo nusipirkti jau visi pabėgo į vakarus kartu su pinigais. Beje kodėl pradėjo kovoti tik dabar kodėl anksčiau nekovojo? O būtent todėl kad su tokia korupcija jo nepriimtu i Eurosajunga tai ir rodo kad tvarkosi

Bus sunku ten korupciją išgyvendinti. Per daug įpratę visi ir imti ir duoti kyšį.
Tai, kad anksčiau ir pats prezidentas buvo gerokai įsivėlęs į korupciją.
Va, gal prieš tris savaites atvažiavo vienas jaunas Ukrainos pilietis iš Kijevo pas savo į čia pabėgusią nuo karo motiną su nauja Tesla. Ir dar su Ukrainos numeriais. Sakė dirbo kažkokiu ten prie valdžios.

Vasario 24 d kai prasidėjo karas pagal flightradar duomenimis buvo didziulis kiekis privačių lėktuvų skraidinanciu turcius is Rusijos ir iš Ukrainos į vakarus . Taip kad kas norėjo tie pabėgo. O kas pinigų neturi tie slapstosi nuo mobilizacijos sėdi namuose ir neišlenda.
Mane labiausiai stebina kad miestuose vyksta iprastas gyvenimas. Žmonės po kavines po klubus tusina

702

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Net skaiciuojant matematiškai: ukrainiečių 40 mln rusų 140 mln tai dalinant per pusę ukru 20 mln vyrų rusų 70 mln vyrų čia jeigu visi vyrai varys kariauti. Vis tiek bus santykis 1 prie 3

703

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Ukrainos prezidentas remia kovą prieš korupciją savo šalyje. Išaiškinta labai daug atvejų, kai už 20t eurų nusiperka pažymas atleidžiančias nuo tarnybos ir panašiai.
Tokius veiksmus prezidentas sulygino su tėvynės išdavimu.

Per vėlu) visi kurie turėjo pinigų ir galėjo nusipirkti jau visi pabėgo į vakarus kartu su pinigais. Beje kodėl pradėjo kovoti tik dabar kodėl anksčiau nekovojo? O būtent todėl kad su tokia korupcija jo nepriimtu i Eurosajunga tai ir rodo kad tvarkosi

Bus sunku ten korupciją išgyvendinti. Per daug įpratę visi ir imti ir duoti kyšį.
Tai, kad anksčiau ir pats prezidentas buvo gerokai įsivėlęs į korupciją.
Va, gal prieš tris savaites atvažiavo vienas jaunas Ukrainos pilietis iš Kijevo pas savo į čia pabėgusią nuo karo motiną su nauja Tesla. Ir dar su Ukrainos numeriais. Sakė dirbo kažkokiu ten prie valdžios.

Tu čia rašai kad jaunas pilietis atvažiavo iš Kijevo? Ir jo nemobilizavo? Juk sienos uždarytos ir vyrų neisleidzia. Reikia turėti kažkokį popierių tik tada išleis

704 (edited by Konstantinas 2023-08-11 18:40)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:
Parantu wrote:

Kas del taves, man nesueina galai, kaip moteris kuri istekejusi. Faktiskai cia tokiu, kogero, daug. Suprantu, ieskote bendraminciu, o tuomet kas vyras, jei ne bendramintis. Kas jus sieja, atmetus lova? Jug nesamone, kad vien del lovos susirasete, o visas kitas gyvenima kiekvieno asmeniskas. Tiesa, mano mamos drauge, ji istekejo uz vokiecio, na ir, gyveno viena. Vyras viename mieste, ji visai kitame. Tipo, kad meile neatvestu, toks vyro supratimas. Maza to, as gi ant taves gan grubiai uzvaziavau, patikek, geda. Bet tu visviena cia. As nesusigaudau moters psihikoje, bel su logika kertasi juodai. Yra kas tokio, ka as galeciau suprasti, taip sakant, nelendant i kelnaites.

Vyras bendramintis, bendrakeleivis, visokeriopas bendrininkas ir geras, patikimas draugas. Męs visur kartu. Keliaujame, šokame, dirbame ir gyvename kartu. Tačiau kiekvienam būtina kažkokia tai atsvara. Todėl aš čia plepu, o jis skaito knygas vakarais. Kartais aš jam išverčiu apie ką rašau ir pasiklausau jo nuomonės į tai. Jis gana plačių pažiūrų, bet jam sunku išsireikšti tinkamais žodžiais. Na, šiaip daugiau tylus žmogus, neįpratęs veltis į dideles diskusijas. Ko gero vien dėl savo intravertiškumo.
Nesu ir aš labai daug kalbanti, kas būtina ir trumpai ir aiškiai.
Antra vertus , mums jau labai seniai ne po 20.

Kaip galima išversti užsienio vyrui bendravimo lietuviskam forume subtilybes? Aš pvz tik po 10 metų pradėjau suprasti vokišką humorą ir mentalitetą lygiai taip pat ir vokietukui suprasti mus prireiks kokių 10 metų o dar reikės gero ekskurso į virtualią subkultūra  nes forumai atsirado du tukstantuju pradžioje ir daug ką paveldėjo iš ten. Nu kaip tu išversi vyrui kad čia savaitgalį visi nori prisigerti kad čia Begedis girtas klausosi repo ir šneka pats su savimi ir kad čia vienas kitą suckomis išvadina ir ant trijų raidžių siunčia ir kad Parantu nori su tavimi pasimylėti o gal ir dar daugiau vyrų nori ir kad tu turi čia nesantuokinį vaiką Konstantiną. Įdomu kaip tu čia vokiečiui viską isversi?

705

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kiek daug NAUJuu big_smile kaip Visad Sudddinuu Politikuu tongue big_smile big_smile

706 (edited by Laimutė 2023-08-11 20:21)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:
Parantu wrote:

Kas del taves, man nesueina galai, kaip moteris kuri istekejusi. Faktiskai cia tokiu, kogero, daug. Suprantu, ieskote bendraminciu, o tuomet kas vyras, jei ne bendramintis. Kas jus sieja, atmetus lova? Jug nesamone, kad vien del lovos susirasete, o visas kitas gyvenima kiekvieno asmeniskas. Tiesa, mano mamos drauge, ji istekejo uz vokiecio, na ir, gyveno viena. Vyras viename mieste, ji visai kitame. Tipo, kad meile neatvestu, toks vyro supratimas. Maza to, as gi ant taves gan grubiai uzvaziavau, patikek, geda. Bet tu visviena cia. As nesusigaudau moters psihikoje, bel su logika kertasi juodai. Yra kas tokio, ka as galeciau suprasti, taip sakant, nelendant i kelnaites.

Vyras bendramintis, bendrakeleivis, visokeriopas bendrininkas ir geras, patikimas draugas. Męs visur kartu. Keliaujame, šokame, dirbame ir gyvename kartu. Tačiau kiekvienam būtina kažkokia tai atsvara. Todėl aš čia plepu, o jis skaito knygas vakarais. Kartais aš jam išverčiu apie ką rašau ir pasiklausau jo nuomonės į tai. Jis gana plačių pažiūrų, bet jam sunku išsireikšti tinkamais žodžiais. Na, šiaip daugiau tylus žmogus, neįpratęs veltis į dideles diskusijas. Ko gero vien dėl savo intravertiškumo.
Nesu ir aš labai daug kalbanti, kas būtina ir trumpai ir aiškiai.
Antra vertus , mums jau labai seniai ne po 20.

Kaip galima išversti užsienio vyrui bendravimo lietuviskam forume subtilybes? Aš pvz tik po 10 metų pradėjau suprasti vokišką humorą ir mentalitetą lygiai taip pat ir vokietukui suprasti mus prireiks kokių 10 metų o dar reikės gero ekskurso į virtualią subkultūra  nes forumai atsirado du tukstantuju pradžioje ir daug ką paveldėjo iš ten. Nu kaip tu išversi vyrui kad čia savaitgalį visi nori prisigerti kad čia Begedis girtas klausosi repo ir šneka pats su savimi ir kad čia vienas kitą suckomis išvadina ir ant trijų raidžių siunčia ir kad Parantu nori su tavimi pasimylėti o gal ir dar daugiau vyrų nori ir kad tu turi čia nesantuokinį vaiką Konstantiną. Įdomu kaip tu čia vokiečiui viską isversi?

Labai paprasta. Aš išverčiu kaip yra ir viskas. Juk tai nuo manęs priklauso, kaip aš įvaldžiusi vokiečių kalbą, o ne kaip jis supranta mūsų jumorą ir visas subtilybes. Vokiečių jumoras mažai kuo skiriasi nuo mūsų.
Čia bandai kažkokių kabliukų surasti  ar kaip? Mokykis vokiečių kalbos, nes tai pagrindas. Tačiau to mažai. Reikia išmokti vokiškai mąstyti. Va čia ir visa paslaptis.

707

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Rusija ruosia ekspedicija i Menuli. O kaip gi su Apolonu. Kai amerikieciu astronomo paklause, kodel baige Apolono misija Menulyje, jis pasake, kad amerika niekuomet nera buvusi Menulyje. Tad, lieka tiketis, kad rusija cia bus saziningesne. Man idomu, jie ten ruosiasi paleisti transpotini laiva, kosmini buksira su branduoline energetika. Ar jiems tai gausis. Amerikonai prognozuoja, kad jie nesugebes, o tuo tarpu patys nesugeba pasigaminti savo raketoms varikliu, perka is Rusijos. Putinas dar pabreze, - jei nesugebate savo varikliu pasigaminti, pasokinekite ant batuto, gal daskrisite.

Ne tik ekspedicija o ten bazę statys

708

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:
Konstantinas wrote:

Per vėlu) visi kurie turėjo pinigų ir galėjo nusipirkti jau visi pabėgo į vakarus kartu su pinigais. Beje kodėl pradėjo kovoti tik dabar kodėl anksčiau nekovojo? O būtent todėl kad su tokia korupcija jo nepriimtu i Eurosajunga tai ir rodo kad tvarkosi

Bus sunku ten korupciją išgyvendinti. Per daug įpratę visi ir imti ir duoti kyšį.
Tai, kad anksčiau ir pats prezidentas buvo gerokai įsivėlęs į korupciją.
Va, gal prieš tris savaites atvažiavo vienas jaunas Ukrainos pilietis iš Kijevo pas savo į čia pabėgusią nuo karo motiną su nauja Tesla. Ir dar su Ukrainos numeriais. Sakė dirbo kažkokiu ten prie valdžios.

Tu čia rašai kad jaunas pilietis atvažiavo iš Kijevo? Ir jo nemobilizavo? Juk sienos uždarytos ir vyrų neisleidzia. Reikia turėti kažkokį popierių tik tada išleis

Konstantinas šiandien išsiblaškęs. Tai gi papirko visus ką reikėjo.

709

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Shameless wrote:

Kiek daug NAUJuu big_smile kaip Visad Sudddinuu Politikuu tongue big_smile big_smile

Nedaug. Vienas

710

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Amerikonai atvirai raso, i Europos sajungos vadovaujancias vietas stato darbinius idiotus. Svarbu tai, tie idijotai tuom ir laimingi, kad juos isrinko.

O tu nenorėtum, nebūtum laimingas išrinktas smile daug uždirbtum.

711

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Amerikonai atvirai raso, i Europos sajungos vadovaujancias vietas stato darbinius idiotus. Svarbu tai, tie idijotai tuom ir laimingi, kad juos isrinko.

Mokėk man visą kadenciją europarlamentaro alga ir aš pabusiu idiotu dar ir prabalsuosiu už ką reikia tik mokėk

712

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Gal jus Baigsit Jommajoo Tiesos Ieskot Uzknisott Negyvaii Suckss

713

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Shameless wrote:

Gal jus Baigsit Jommajoo Tiesos Ieskot Uzknisott Negyvaii Suckss

Tiesa - šviesa big_smile

714

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė wrote:
Shameless wrote:

Gal jus Baigsit Jommajoo Tiesos Ieskot Uzknisott Negyvaii Suckss

Tiesa - šviesa big_smile

As renkuosi Tamsą

715

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kas atsitinka kai bamba (centras) perkeliama į kitą vietą?

716

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

O gal galaktikos su planetomis tai ląstelės su  branduoliais kažkokio didžiulio organizmo kaip žmogaus (?) Pabanyk dabar įsivaizduoti tokio gyvio didumą.

717

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Laimute, tai taip vadinamas demesio centra, cia pagal Kastoneda. Kai perkeli savo demesio centra i kita vieta, tokiu metu keiti savo egzistencini kuna. Siuo metu esi zmogumi, o gali tapti varna. Tai butent aprasyta ten. Mes esame tuom, ties kuom uzfiksuotas musu demesys. Realiai, mes esame viskuom, kas tik yra visatoje, tai priklauso, kuom mes esame, nuo musu demesio centro. Gali pasiversti skruzdele, yra toks romanas, gali pauksciu, muse, nesvarbu. Bet turi sugebeti visa tai grazinti. Jei to nesigaus, siame pasaulyje busi dingusi kaip neaiskiomis aplinkybemis. Mus fiksuoja zmonemis musu demesio centras, o jis yra ties musu bamba.

Aš  bambą turiu omeny. Būtent žmonių kūno centrą. Kiek jis svarbus organizmui? Kiniečių medicina, atrodo, labai sureikšmina tą vietą.

718

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Taip, tam mūsų smegenėlės per mažos. Tęsiantis žmonių evoliucijai jos ir toliau didės smile

719

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Na, o kolkas...stebėti, stebėtis, spėlioti ir svajoti irgi neblogas prasiblaškymas nuo rutinos smile

720 (edited by Laimutė 2023-08-12 11:21)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Musu smegenys, kur jos? Jos juodoje tamsybeje, musu kaukoles kiaute. Ka jos is ten gali pamatyti, o gi nieko. Jos daro isvada apie viska, per i jas patenkancius impulsus is isoriniu davikliu. Mes tiesiog kiborgai, tiesa, biologiniai. Tam, kad tapti zmogumi kosminiu, kogero turime prarasti kuna ir musu energetinis kunas kuretu suslieti su visatos visuma. Jei turi stikline vandens, ji tave mazai domina. Jei i ja deti arbatu, tuomet tave vilioja aromatas. Jei dar ideti medaus, skonis taip pat pritraukia. Dar prie viso to temperatuta, ir jus jau megaujates skania arbata, kurioje i viena susilieja keli elementa auksciau pamineti. Dabar visata ir joje vyraujantys elemtai, ju begale. Jus istirpstate juose, susiliejate, pasiekiate nirvanos busena. Jus ir visata, nedalomi. Stai musu augimo vektosius.

Čia iš paskaitos pradedantiesiems ištrauką pateikei? Taip jūs moko ten tie gurai,  vaikiškų metaforų pagalba? big_smile fantastiška big_smile big_smile