241

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 16 wrote:
Vitalijus, 19 wrote:

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

Audi 5000 yra ta pati Audi 100 , tik skirta amerikos rinkai ir ėjo tik zylinėm rankenom , tai yra iki 1988 metų... O Audi 200 20v turbo quattro ir amerikoje buvo ta pati 200 20v ir buvo gaminama lygiai taip pat kaip ir europai, tik amerikoje jos visada su geresne komplektacija , nes amerikiečiai mėgsta prabangą... smile
Na o litražas tai beveik nesiskiria wink

nu nu tjp tjp... tj ko 200 = 2.2, o 5000 = 3.6 arba 4.2 ?

242

Re: Mano svajoniu masina:)

Visai smagu roverio modeli - 220 - atradau, savotiskai kampuotas kebulas ir smagus top performance 2litru turbo varikliukas iki simto per ~7 sek, o kainos - tiesiog juokingos. Daug daliu tinka nuo hondos civic ir kitu modelio. Kitaip sakant mielas funcar uz nedidele suma. Manau reik pasitaupyt ir rudeni atsivezt, o po siokiu tokiu modifikaciju paziuret ar is tikro pavyks su juo "killint" TypeR us ;]

243

Re: Mano svajoniu masina:)

gintaras jo tas auto yra smagus ir kampumas jo smagumas grazus labai automobilis wink tai beje type-r 180 ag o 220 turbo 200 qag wink  RESPECT TAU wink

244

Re: Mano svajoniu masina:)

audi rs3 arba rs6

245

Re: Mano svajoniu masina:)

o cia foto tai a3 sad gaila

246

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 21 wrote:

gintaras jo tas auto yra smagus ir kampumas jo smagumas grazus labai automobilis wink tai beje type-r 180 ag o 220 turbo 200 qag wink  RESPECT TAU wink

alonu, kad ir tau paciam patinka tas zaisliuskas, bet nsuprantu is kur istraukei tuos TypeR arklius?

247

Re: Mano svajoniu masina:)

gintaras is zinojimo:) civic type-r 180 ag tongue bent jau taip:PP tik del acordu nzn smile ir lygtais integra type-r dc5 yra apie 180 o gal 220 nzn daba tiksliai smile pasimetes esu ;p

248

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 21 wrote:

gintaras is zinojimo:) civic type-r 180 ag tongue bent jau taip:PP tik del acordu nzn smile ir lygtais integra type-r dc5 yra apie 180 o gal 220 nzn daba tiksliai smile pasimetes esu ;p

kiek mano atmintis nesa tiek TypeRai ejo 100 ag is vieno litro duomenimis. Isskyrus deforsuota USA versija (aka Si). 200 arkliu TypeRuose buvo visada. Dar kart paziurek kituose saltiniuose

249

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 21 wrote:

gintaras is zinojimo:) civic type-r 180 ag tongue bent jau taip:PP tik del acordu nzn smile ir lygtais integra type-r dc5 yra apie 180 o gal 220 nzn daba tiksliai smile pasimetes esu ;p

Civikas type-R senesnis ir naujausio modelio tikrai 200Ag turi

250

Re: Mano svajoniu masina:)

as savo svajoniu masinos geriau nesakysiu smile

251

Re: Mano svajoniu masina:)

ai jo smile atsikrapstau:) 200ag wink
o naujam civic typeR jei jis bus tai bus 197 wink

252

Re: Mano svajoniu masina:)

paskysit bmw nepatinka?

253

Re: Mano svajoniu masina:)

man tai jega audi S8 ir konfortas ir lb jau greita ir reta.. na bet kur jau as toks ubagenijus ja pamaitinsiu ;D

254

Re: Mano svajoniu masina:)

linas smile jo:) 4.2 quattro ir da turbo big_smile

255

Re: Mano svajoniu masina:)

nu tu bet rimta tokiais greiciaiss skraido o ne wazineja ;D ;D

256

Re: Mano svajoniu masina:)

nu neskraido nes ten blokatorius iki 250km/h sad kai jis gali suktis tai tikrai 270-280 man atrodo wink bet islaikyti ant detaliu big_smile uj uj big_smile kai tau vien stabdzius pakeisti litu n plius juos tik uzshakineja:) nes ant audi a8 keite kazkas stabdzius 500lt kaladeles vienam diskui wink

257

Re: Mano svajoniu masina:)

tai kas jau tie  litai jei su tokia karwe vazineji big_smile na bet as kai Ubagenijus tai tyliu.. ;D bet man tai dideles masinos patinka (aisku ne gazikai ;D ;D)

258

Re: Mano svajoniu masina:)

Audi 5000 kaip pirma rashiau ir tashkas.

Genialios mintys kyla Beshikant...

259

Re: Mano svajoniu masina:)

A man tai svarbu kad vaziuotu, butu talpi ir ekonomiska smile

260

Re: Mano svajoniu masina:)

Albinas, 20 wrote:

geriausias masiniukas bent man yra 5 golfas:) pasivazinejau keleta kartu tai db uzsikepiau airijoj issimoketinai pasiimti, vat tik 100 euru savitei tekainuoja issimoketinai imant:) pasiimsiu gti golfeli kur 278 arkliukai ir desiu visiems per sonus:)

golfas V gti 200 Ag