321

Re: Mano svajoniu masina:)

man taip pat patinka mitsubishi eclipse ir dar 70 arba 80 jaguaras:)

322

Re: Mano svajoniu masina:)

Rūta, 15 wrote:

man taip pat patinka mitsubishi eclipse ir dar 70 arba 80 jaguaras:)

kurios kartos eclipse patinka? :V
kaikurios visiskai niekam tikusios tongue

323

Re: Mano svajoniu masina:)

dabar jei buciau 20metu taj pirkciau arba bmw e 30 arba skery (vw scirroco) o labiausiau bet reiktu pataupyti taj lada 112 1.5 16v o jei i lietuva atvestu taj lada 112 tms 1.6

324

Re: Mano svajoniu masina:)

Vytautas, 13 wrote:

dabar jei buciau 20metu taj pirkciau arba bmw e 30 arba skery (vw scirroco) o labiausiau bet reiktu pataupyti taj lada 112 1.5 16v o jei i lietuva atvestu taj lada 112 tms 1.6

ir kiek ilgai tu ta Lada dziaugtumeis? wink big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

325

Re: Mano svajoniu masina:)

Ford Probe.

326

Re: Mano svajoniu masina:)

Benas, 23 wrote:

Ford Probe.

Ford Probe = Mazda Mx6 wink big_smile

327

Re: Mano svajoniu masina:)

egidijus nevisai;) probe barshkalas palyginus su mx6 wink ten tyk vaziuokle ir motoras wink o ihsore tai mx6 geriau ir tyliau vazioja;) ir egidijau nevisos eklipses sh. tik viena buvo nivalytas smile 3g lygtais kazkuri;) o visos kitos unbelivibal:D

328

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 21 wrote:

egidijus nevisai;) probe barshkalas palyginus su mx6 wink ten tyk vaziuokle ir motoras wink o ihsore tai mx6 geriau ir tyliau vazioja;) ir egidijau nevisos eklipses sh. tik viena buvo nivalytas smile 3g lygtais kazkuri;) o visos kitos unbelivibal:D

na Mx isores dizainas istikro daug mielesnis akiai, bet agregatai kiek zinau tie patys po kapotu wink
o del eclipse :V taip, tikrai ne visos jos sh... vertos wink

329

Re: Mano svajoniu masina:)

svajoju kada nors pirma golfa isigyti big_smile

330

Re: Mano svajoniu masina:)

Renata, 22 wrote:

svajoju kada nors pirma golfa isigyti big_smile

Gera svajone tavo..:D

331

Re: Mano svajoniu masina:)

bet uztat igyvendinama, jei ilgai nedelsiu big_smile

332

Re: Mano svajoniu masina:)

Renata, 22 wrote:

bet uztat igyvendinama, jei ilgai nedelsiu big_smile

tokia svajone is vienos algos igyvendinciau big_smile big_smile big_smile

333

Re: Mano svajoniu masina:)

ojjo... as noreciau rozines masinos, su pukuotu roziniu salonu, pilna blizguciu ir daug puku, uoje,,:DDD jooo, ce ruozines svajones,,;D

334

Re: Mano svajoniu masina:)

Agne, 16 wrote:

ojjo... as noreciau rozines masinos, su pukuotu roziniu salonu, pilna blizguciu ir daug puku, uoje,,:DDD jooo, ce ruozines svajones,,;D

Neziurek rozines panteros ;D

335

Re: Mano svajoniu masina:)

mano svajoniu masina butu    Lancia  Delta Integrale  ta visa svajone kainuoja apie ~20tukst. litu... paskolinsit gal kas wink  Ce jos foto, jei kas neisivaizduoja kaip atrodo http://www.arcesezone.it/home.htm

336

Re: Mano svajoniu masina:)

ghm.... atrodo tai kai golfas smile ta delta... a ka ji gero turi tai tingiu skaityt smile
a sheip ner svajonesnes mashinos uzh 740 bumuvu smile

337

Re: Mano svajoniu masina:)

Justas, 16 wrote:
Agne, 16 wrote:

ojjo... as noreciau rozines masinos, su pukuotu roziniu salonu, pilna blizguciu ir daug puku, uoje,,:DDD jooo, ce ruozines svajones,,;D

Neziurek rozines panteros ;D

gerai, pasakei ir sventa! :DD

338

Re: Mano svajoniu masina:)

Gediminas, 18 wrote:

mano svajoniu masina butu    Lancia  Delta Integrale  ta visa svajone kainuoja apie ~20tukst. litu... paskolinsit gal kas wink  Ce jos foto, jei kas neisivaizduoja kaip atrodo http://www.arcesezone.it/home.htm

mobile.de kainos prasideda nuo 4k Euru wink

339

Re: Mano svajoniu masina:)

Aušrine, 24 wrote:

ghm.... atrodo tai kai golfas smile ta delta... a ka ji gero turi tai tingiu skaityt smile
a sheip ner svajonesnes mashinos uzh 740 bumuvu smile


o tu bent dar pora tos pacios klases auto zinai? :V
gal isbandzius kitas nesakytum, kad BNW 740 pati svjoniskiausia masina wink big_smile big_smile big_smile
man bent jau Audi S8 uz ta BNW visa galva auksciau big_smile big_smile

340

Re: Mano svajoniu masina:)

jp Lanncia Delta HF i gofla tai nebent to laikmecio linijomis panasus smile Inzinieriniai sprendimai ten pasakiski. Ne veltui kai kas imta is b grupes