181

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

man taj wisokie patinka: ir sviesiaplaukiaj, ir tamsiaplaukiaj, ir beplaukiaj...:D) swarbiausia, kad susitvarke butu. na, vajkino pagl plaukus tikraj nesirenku;)

182

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

myliu blondinus wink))

183

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

nu man tai labiausei patinka svieseplaukei

184

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplauwkej

185

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

visi, koks skirtumas plaukų spalva. tik kad apsipešiojęs ir netvarkingas nebūtų:-D

186

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

nera skirtumo jei myli tj jo iswaizda nerupi juk ne iswaizdoj esme...

187

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

svarbu kad nedazytas blondinas butu..nieko slykciau negali buti

188

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Ieva, 17 wrote:

nera skirtumo jei myli tj jo iswaizda nerupi juk ne iswaizdoj esme...

cia gi klause kokia spalva o ne tai ar mylesi ar nemylesi wink
man tamsiaplaukiai bet retkarciais is svesiaplaukiai grazus pasitaiko

189

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

xe.... jei myli nera skirtumo ar tamsiaplaukis ar sviesiaplaukis ar raudonplaukis ir cia isviso mano nuomone o ne tawo o as atsakiau taip kaip man atrodo gerai ir prasau cia nesikabinet!!!!nes man tawo nuomone visai neidomi ir nerupi:():P

190

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Mmm.. Tie ir tie..:-D

191

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

aisku neimk i galva ka cia parasiau  ....:D):D):D):D):D):D) bet seip taip tamsiaplaukiai

192

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

o jie as buciau ryzas myletumet ? big_smile ir ar dab mylit kasnors ? big_smile

193

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

jap myleciau big_smile):D)

194

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

o as taves ne tongue tuu per jauna big_smile ir ner foto big_smile

195

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

bet man tuo bus 18 big_smile):D):D):D):D):D):D) o foto greitai bus tongue:P:P:p:V:V;)

196

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Kam isvis tie plaukai.... ;D ;D ;D ;D   Nors siaip..plauku spalva dzin..svarbu ilgi plaukai.. tongue o jei dar garbanoti.. ;D nu va..svarbu grazus plaukai..sutvarkyti..stilingi... o ne tokie .. nu.. beveik nuskusti...kaip pas karininkus... ;D

197

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Raminta, 16 wrote:

Kam isvis tie plaukai.... ;D ;D ;D ;D   Nors siaip..plauku spalva dzin..svarbu ilgi plaukai.. tongue o jei dar garbanoti.. ;D nu va..svarbu grazus plaukai..sutvarkyti..stilingi... o ne tokie .. nu.. beveik nuskusti...kaip pas karininkus... ;D

mano draugas karininkas su kaip tu sakai su beveik nuskustais plaukais ir labai myliu vat...

198

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Danguole, 20 wrote:
Raminta, 16 wrote:

Kam isvis tie plaukai.... ;D ;D ;D ;D   Nors siaip..plauku spalva dzin..svarbu ilgi plaukai.. tongue o jei dar garbanoti.. ;D nu va..svarbu grazus plaukai..sutvarkyti..stilingi... o ne tokie .. nu.. beveik nuskusti...kaip pas karininkus... ;D

mano draugas karininkas su kaip tu sakai su beveik nuskustais plaukais ir labai myliu vat...

Tigi skonio reikalas... mano tetis toks..ir mano mama ji myli... big_smile plius nemanau, kad meile priklauso nuo to kokie pa szmogu plaukai... zmogaus visgi sirdi pamilsti o ne plaukus... Norint pamilti plaukus uztektu peruka nusipirkt ir galima ji mylet.. ;D ir nevalgo...ir negeria..ir neisduos.. ;D ;D ;D Tik vat niekad myliu nepasakys.. ;( ;D ;D nu bet cia nusikalbejau.. ;D

O ten tai as tik pasakiau kas man grazu... bet tai nereiskia, kad negaleciau pamilti tokio..kaip karininkas.. tongue

199

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tai zinai man visada ir ilgaplaukiai patiko,o teko beplaukis ;D

200

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Danguole, 20 wrote:

tai zinai man visada ir ilgaplaukiai patiko,o teko beplaukis ;D

va va.. o jei butu beplaukiai patike..ti ir butu tekes ilgaplaukis.. ;D