81

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

niu ziurint kaip jus ji rodot:) jei jau labai agresyviai, tai...:P:)

82

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

vaikinas man tajp atrodo

83

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Laura, 18 parašė:

bet kad ir kokia liberali buciau, vis vien smagiau kai vaikinas parodo iniciatyva:)


o tau neatrodo, kad vaikinams smagiau jei jie sulaukia demesio? smile

84

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

smagiau tai gal jiems ir smagiau... o kur dingo princai, kovojantys del savo isrinktuju demsio, bandantys pavergti ju sirdis...?

85

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

tai situ principu imasi tie, kas nori ka nors pavergt. jei tau patiko vaikinas, negi nepasistengsi atkreipt jo demesio? wink be to, nepamirsk, kad vaikinams pasirinkimas zyyyymiai didesnis gera partija gaut....

86

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

niu taip, jei man patiks tai zeme apversiu, bet demesi patrauksiu:)

87

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

nesvarbu, svarbu, kad suprastu ko kas nori wink ir svarbu pasakyti, kad paskui gyventu ilgai ir laimingai wink

88

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

jei vienas kitam patinka tai nesvarbu wink

89

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

o jei dar neaisku ar vienas kitam patinka?:)

90

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

tai vis tiek verta bandyti... as karta bandziau, nepavyko sad bet nieko, kai reikes bandysiu vel....

91

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Niu o kokiu nuomoniu dar yra?;)

92

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

jei as susidomejes tai as ir pradedu ten demonstruotis koks ten as va.bet daugau visdelto demesio mano gyvenime buvo is moteru,merginu puses man atrodo kad jos greitesnes ir jau apie vedybas iekart apmasto,kodel taip ira nezinau:::041 tikriausiai del to kad laisvesni laikai atejo siuolaikine moteris daugiau laisva pasidare ir labiau nepriklausoma:::b56kaip manot?

93

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

hmm...niu apie vedybas gal ir ne iskart:::041 bet kad drasesnes ir laisvesnes tai visai sutinku;) smile

94

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Nu manau vaikinas tai visalaik,bet as tai gudrus :::a31 geriau laukti kol tave pasirinks tai zinai kad patinki ir nebus kad ten leisis mylima o miles istikro:::b32

95

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

o merginoms, tavo nuomone, nesinori tikrumo, kad jos patinka, o vaikinas nesiekia tiesiog pasismaginti?:)

96

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Laura, 19 parašė:

o merginoms, tavo nuomone, nesinori tikrumo, kad jos patinka, o vaikinas nesiekia tiesiog pasismaginti?:)

Ranka pridejes prie sirdiaes hmm sakau kad trokstu su mergina pasismaginti. Ir man rupi kad ir merginai butu smagu :::036.As tiesiog suinteresuotas kad ji zviegtu is laimes:::036

97

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Laura, 19 parašė:

hmm...niu apie vedybas gal ir ne iskart:::041 bet kad drasesnes ir laisvesnes tai visai sutinku;) smile

Nu bet ir vaikinu yra super smile Glazus ,plotingi,tultingi,galingi ir dar kitiku zodziu su galune -gi

98

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

taip taip, kur gi ne;D

99

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

Laura, 19 parašė:

taip taip, kur gi ne;D


ogi mogi taip :::036

100

Re: Kas turi pirmas parodyti dėmesį?

niu gerai gerai, nekas su tavim ir nesigincija;D