381

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Nemanau, kad Dievas ir baznycios pastatas, ar religija yra tas pats. Jusu versija apie pinigus teisinga. Lietuviskas zodis ,,baznycia ,, yra slaviskos kilmes nuo ,,boze,, - dievas. Melstis, kontempliuoti , mastyti ,galima ir ne baznycioje.

Yra nuostabūs žodžiai.

Aš – viskas: viskas išėjo iš manęs ir viskas grįžo į mane. Perkirsk medį, aš – ten; pakelk akmenį, ir tu rasi mane ten.
~ Evangelija pagal Tomą, 81


O kas aš esu? smile Gali atrodyti keista klausti savęs tokio dalyko, bet kas aš esu? Na gerai, aš esu Kęstas... Bet šį vardą man davė tėvai, kai gimiau. O jeigu būčiau be vardo, ar manęs nebūtų? Kas yra vardas? Tai tik žinios apie save, kurias gavau iš tėvų. Ar šios žinios turi realų pagrindą? Akivaizdu, kad jos negali turėti jokio pagrindo, nes vardas tėra išgalvotas. Man jį pasakė, kad žinočiau, kaip save vadinti. Tai tėra žinios, kurias man davė. Tai ar aš esu Kęstas? Darosi akivaizdu, kad ne. big_smile Tiesiog aš kaip kūnas turiu etiketę, kad mane būtų galima atskirti tarp daugybės kitų kūnų. Jei dabar staiga mane kažkas pradėtų vadinti kitu vardu, ar tai reikštų, kad aš pasijusiu kitu žmogumi, kitokiu Aš? Ne. Aš esu Aš, kad ir kaip mane pavadintų. Jokie pavadinimai neturi man įtakos. Argi nėra įdomu save taip tyrinėti? smile

382

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas parašė:

Argi nėra įdomu save taip tyrinėti? smile

Na esi kas esi. Nieko ypatingo čia nerasi kai betyrinėtum. Bet gyvenime yra žmonės kuriems viskas tarsi padėta ant lėkštutės ir yra kurie paskęsta net šaukšte. Va čia ir glūdi esmė. Jų tikėjimas ar netikėjimas dievu nevaidina jokios rolės. :::219 Bet praktikoje taip yra.

383

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Nieko nera idomesnio uz saves tyrinejima, nes tai ir veda prie gelmes, prie pazinimo ir isminties...
Ypac idomu psichologija ir psichoanalize ir tuo paciu - savianalize...:::001

384

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Nieko nera idomesnio uz saves tyrinejima, nes tai ir veda prie gelmes, prie pazinimo ir isminties...
Ypac idomu psichologija ir psichoanalize ir tuo paciu - savianalize...:::001

Gal svarbiau yra santykių su kitais tobulinimas per konkrečius sprendimus. Tiesiog principo "mano laisvė negali būti prievarta niekam kitams" realus įgyvendinimas. Tame yra bent kažkoks veiksmas ir tobulėjimas. :::001

385

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Kęstas parašė:

Argi nėra įdomu save taip tyrinėti? smile

Na esi kas esi. Nieko ypatingo čia nerasi kai betyrinėtum. Bet gyvenime yra žmonės kuriems viskas tarsi padėta ant lėkštutės ir yra kurie paskęsta net šaukšte. Va čia ir glūdi esmė. Jų tikėjimas ar netikėjimas dievu nevaidina jokios rolės. :::219 Bet praktikoje taip yra.

Taip... viskas yra taip, kaip yra...

Bet ir vėl, viskas veda į Aš. Kas pastebi dalykus, kurie vyksta gyvenime? Aš. Kas bando juos suprasti? Aš. Kas nori gyventi savaip? Aš. Kas patiria visą šį gyvenimą? Aš. Kas mato teisybę ir neteisybę? Aš. Visada yra Aš. O kas esu aš? Ką savyje vadinu Aš? Sakykim, atsakymas į šį klausimą yra - žmogus. Atrodo gana pagrįstas atsakymas, nes jaučiuosi kaip žmogus. O kas yra žmogus? Na atrodo, kad tai mąstanti būtybė. Jeigu aš esu būtybė, tuomet aš esu turbūt kūnas? Nors pats žodis "būtybė" tarsi duoda užuominą apie "būtį", "buvimą". Bet man artimiau galbūt kūnas. O mano kūnas nuolat keičiasi. Kažkada jis buvo mažas, dabar didelis. Kažkada jis buvo ligotas, dabar sveikas. Kūnas nuolat keičiasi. Jam auga plaukai, barzda, nagai, jis nuolat keičiasi. Bet aš jaučiuosi visada toks pats. Nežiūrint į mano kūno pokyčius, viduje aš jaučiu save esantį visada taip pačiai. Tas jausmas, kad esu, visada jaučiasi be pokyčių. Taigi aš galiu būti tikras dėl vieno dalyko - Aš tikrai esu. Bet man gali kilti labai natūralus klausimas - kaip aš esu susijęs su savo kūnu? Kur aš esu šiame kūne? Kurioje vietoje šiame kūne yra tas jausmas, kuris jaučiasi kaip ESU? Iš kur atsiranda tas pojūtis, kad būtent Aš čia esu? Ir štai viso tokio savęs tyrinėjimo keliu, vis labiau ir labiau galim patys pamatyti ir įsitikinti, kad visos mūsų turimos žinios apie mus mažai ką bendro turi su mumis...

386 (redagavo Vytautas 2016-11-14 22:28)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Viskas pakankamai paprasta.

Tekę būti parą laiko komos būsenoje. Tiesiog buvo savaime atjungta kūno valdymo galimybė ir kai atėjo reikiamas momentas vėl grąžinta. Kas tas Aš? Tik mintys. Maža to tam laikui atsirado kitos mintys "ne mano". Taip parą laiko Aš ir Siela plepam kas čia ir kaip. Konstruktyviai šis kūnas kaip automobilis ir nieko daugiau. Vairuotojas Aš užrakintas jame iki mirties. Bet ne materialiame pasaulyje egzistuoja pvz vyriškam Aš čia mintys su moteriška logika. Moterims atvirkščiai mintys su vyriška logika. Kritiškais atvejais ta pvz mano atveju moteriška esybė kurią aš vadinu siela, nors tai neturi nieko bendro su religiniais reikalais, gali perimti šio kūno valdymą. Yra buvę praktiškai. 30 km 4 avarinės situacijos o koja išjungta ir fiksuotai laiko mažą greitį. Arba vienos avarijos atveju tarsi pakirstos rankos. Bet kai vėliau žiūriu tai buvo geriausias įmanomas variantas. Dar vienas iš būdų tiesiog formavimas palankių įvykių sekos. Viskas tarsi surežisuota iš anksto. Reziume. Vienas kūnas ir dvi jį galinčios valdyti esybės. Su rytietiškais reikalais tai taip pat neturi nieko bendro. Jokių karmų nėra. Čia visuomet įsikūnija ta pati esybė. Kita iš anapus ją prižiūri ir saugo. Bet didžioji problema kad ne visi kūnai valdomi taip tų dviejų esybių. Didžioji dauguma žmonių tiesiog neturi savo poros anapus. Todėl jie turi saugotis patys. Tai pakankamai sudėtinga.  O poros neturi todėl kad savo laiku mus kažkas paklonavo kaip ir mes gyvūnus. Atsiradęs tik šiame materialiame pasaulyje niekaip negali įgyti "pilnos" komplektacijos. Šiaip labai nemalonu ir gaila kai žinai kad tau artimi žmonės yra mirtingi. :::013 Ir nieko neįmanoma pakeisti.

387

Re: Ar egzistuoja Dievas?

"Gyvenimas ne silkine zole, i kuria koju nepasidursi "...Gal Sarojanas...Gal ir dieva kuriam kencianti, bet prisikelianti...

388

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:

Viskas pakankamai paprasta.

Tekę būti parą laiko komos būsenoje. Tiesiog buvo savaime atjungta kūno valdymo galimybė ir kai atėjo reikiamas momentas vėl grąžinta. Kas tas Aš? Tik mintys. Maža to tam laikui atsirado kitos mintys "ne mano". Taip parą laiko Aš ir Siela plepam kas čia ir kaip.

Vytautai, jeigu AŠ yra tik mintys, tai kas esat jūs? smile Ar jūs esat mintys?

389 (redagavo Vytautas 2016-11-15 08:33)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas parašė:

Vytautai, jeigu AŠ yra tik mintys, tai kas esat jūs? smile Ar jūs esat mintys?

Esu ne materiali esybė kol kas iki mirties užrakinta šiame materialiame kūne - automobilyje. Kai mirsiu išsilaisvinsiu iš šio kūno ir, padedamas kitos ne materialios esybės iš ne materialaus pasaulio, keliausiu namo į ne materialų pasaulį. Maždaug kas 500 metų vėl įsikūniju į pasirinktą materialų kūną. Bet didžiąją laiko dalį su savo amžina dieviška pora egzistuoju ne materialiame pasaulyje sielų lygyje (ne religinių). Na o kai užaugsim, o gal ir užaugau jei tai žinau, pereisim į kūrėjų lygį ir daugiau neįsikūnysim žemėje. Tam kad tapti kūrėju kaip pirmapradžiai kūrėjai reikia suvokti esmę, išmokti gyventi vadovaujantis laisvos valios principu "mano laisvė negali būti niekam prievarta" ir išlaikyti egzaminą pagal saulės simbolius. Ir viskas. Misija čia baigta. Viskas labai paprasta. Žemėje šiuo metu galinčių tapti kūrėjais yra apie 8 milijonai žmonių. Kiti deja gyvena tik vieną kartą ir viskas tuo pasibaigia. Čia paplepėjimo su savo siela informacija apmąstymui.  Beja egzaminą su saulės simboliais jau išlaikiau. Esmę supratau, misija kaip ir baigta. :::856 Atėjus laikui sužinosiu praktiškai ar viskas taip. Tas laikas man  2017.06.30 Tą dieną turėčiau palikti šį pasaulį. Visai neilgai laukti. :::035

Visokios religinės informacijos vakarietiškos ar rytietiškos čia visiškai ne prie ko. Visokia mokslinė informacija taip pat ne prie ko. Nereikia nei medituoti, nei melstis, nei ką garbinti ar kam ką aukoti. Visa tai absurdiški dalykai. Gyveni taip kaip gyveni. To ir pakanka. Bet jokių žalingų įpročių, jokio valgymo į save panašių t.y. mėsos, jokios religijos ir gyvenimo principas "mano laisvė negali būti niekam prievarta".

390

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautai,  patarciau neuzsirakinti jokiuose remuose. Te kraujas liejasi laisvai ir nieko nebijokit...

391

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Vytautai,  patarciau neuzsirakinti jokiuose remuose. Te kraujas liejasi laisvai ir nieko nebijokit...

Kad žmonės nieko daugiau nebijo kaip mirties. Bet jei jos nėra tai ir bijot nėra ko. Net žinant kad po mirties nieko nėra taip pat labai geras ir aiškus variantas. Jokių beprasmių pasakų.
Na užsirakint nėra nuo ko. Atvirkščiai labai įdomios perspektyvos.

392

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tai ir puiku :::008

393

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Tai ir puiku :::008

Tik per mane ir jums gali būti truputi "linksma" ar "keista". Bet nieko įprasit, apsiprasit. :::a50

394

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Kęstas parašė:

Vytautai, jeigu AŠ yra tik mintys, tai kas esat jūs? smile Ar jūs esat mintys?

Esu ne materiali esybė kol kas iki mirties užrakinta šiame materialiame kūne - automobilyje. ...

Ar galite pajausti tos esybės ribas?

395

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Prisijungsiu, jeigu nieko pries neturit. Esu pajutus savo esybes riba ir ne karta, kokius 6 kartus. Kodel taip klausiat ? :::001

396

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas parašė:

Ar galite pajausti tos esybės ribas?

Kūnas yra ta riba. Platesnei informacijai parašiau žinutę kad neterštume forumo. :::b18

397

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Prisijungsiu, jeigu nieko pries neturit. Esu pajutus savo esybes riba ir ne karta, kokius 6 kartus. Kodel taip klausiat ? :::001

O kaip save jaučiat dabar? Tik sakykit taip, kaip yra. Jeigu yra minčių, sakykit, kad yra minčių. Jeigu yra jausmų, sakykit, kad yra jausmų. Sakykit, kad ir kas tai būtų. smile

398

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Norit uzburti...:::008. Visa puokste visko....

399

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate parašė:

Norit uzburti...:::008. Visa puokste visko....

Gerai... Jūs sakote, kad yra visa puokštė. Kad taip pasakytumėt, jūs turite ją pastebėti, suvokti, pajausti, patirti. O jūs tai galite, nes pastebėjot ir pasakėt. Ar jaučiat ramybės foną? smile

400

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Taip, yra toks...