441

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mėtai akmenukus į savo daržą... nors jaučiu man ir tau pačiam mano nuomonė apie tavo daržą... nors po darbų kogero čia gali šitoj temoj emocionaliai išsikrauti...:D taip tai tokiems kurie suka galvą apie visokias prasmes ir nenuleidžia rankų, jų ieškodami, labai įdomu susidurti su priešingos nuomonės žmonėmis(tokiais kaip tu), ypač kantriais:D. Tam kad dar labiau aklai tikėtų susidūrus su piktąja dvasia... arba gal permastytų kažką išgirdus kitaip mastant...
mane priskiri Kriščioniškojo Dievo išpažinėjų pusei. gal ir gerai būtų jeigu tai būtų 100% tiesa, gyvenimas būtų aiškesnis... taip va dabar man patinka ir budistų vertybės ir induistų, indėnų, pagonių... visam šitam išsikeroti leido tai, kad turiu nuomonę- nesvarbu ka vadinsi Dievu, svarbu, kad jis turėtų Dievo savybes... iš kur aš dabar žinau apie Dievo savybes? didžiąją gyvenimo dalį mano idealas buvo Jėzus Kristus, todėl apie jo savybes kažkiek žinau, jisai prostitutę gal ne viena nuo mirties bausmės išgelbėjo, Galilėjui inkvizicijos tikrai nedarė... jeigu iš tikro tai dabar man norisi tave patį pasiūst ant kelių raidžių...

442

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
Vytautas parašė:

mėtai akmenukus į savo daržą... nors jaučiu man ir tau pačiam mano nuomonė apie tavo daržą... nors po darbų kogero čia gali šitoj temoj emocionaliai išsikrauti...:D taip tai tokiems kurie suka galvą apie visokias prasmes ir nenuleidžia rankų, jų ieškodami, labai įdomu susidurti su priešingos nuomonės žmonėmis(tokiais kaip tu), ypač kantriais:D. Tam kad dar labiau aklai tikėtų susidūrus su piktąja dvasia... arba gal permastytų kažką išgirdus kitaip mastant...
mane priskiri Kriščioniškojo Dievo išpažinėjų pusei. gal ir gerai būtų jeigu tai būtų 100% tiesa, gyvenimas būtų aiškesnis... taip va dabar man patinka ir budistų vertybės ir induistų, indėnų, pagonių... visam šitam išsikeroti leido tai, kad turiu nuomonę- nesvarbu ka vadinsi Dievu, svarbu, kad jis turėtų Dievo savybes... iš kur aš dabar žinau apie Dievo savybes? didžiąją gyvenimo dalį mano idealas buvo Jėzus Kristus, todėl apie jo savybes kažkiek žinau, jisai prostitutę gal ne viena nuo mirties bausmės išgelbėjo, Galilėjui inkvizicijos tikrai nedarė... jeigu iš tikro tai dabar man norisi tave patį pasiūst ant kelių raidžių...

Metau akmenis i savo darza? koki dar anekdota papasakosi? Ir ta inkvizicija isvis ne prie ko.
Dievas, Dievas, Dievas, Dievas bla bla bla bla bla BLA BLA.

Sakai tiki i Dieva o tada, kad tau patinka pagonybe. Bet pagonybej prikolas tas kad Dievu daug ir jie skirtingi. Tai kertasi su tavo paties logika visom imanomom prasmem. Nu as suprantu, kad silpniem tiketi reikia iracionaliais dalykais. Bet vieni is kaledu senelio isauga kitiem per 40 metu ir vis dar ne. Realiai tai kad tau patinka skirtingos religijos tiesiog parodo kad tu nifiga pats nezinai kas tas dievas, kaip pats sakei 'po.xuj kas tas dievas svarbu dievo savybes turi'. Viskas tuo pasakyta. Mokslo ziniu nulis, smegenys isplautos aukstu kalibru, vyras metuose ir velyku bobom tiki. Pasakyciau, kad jau blogiau buti nebegali, bet bijau, kad pasigailesiu, su jumis nevykeliais cia visko gali buti.

Tik kad nevykelis su isplautomis smegenimis esi tu. Daug rasai ir toks ispudis susidaro ,kad tiesiog arteji masais zingsniukais prie dievo.
Juk taip ir yra dievas nenusisuka nuo taves net tada,kai esi uzsikimses ausis ir uzsidarinejes visus plysius . Ir vos tik atmerki viena aki dievas tau rodo kelia pirmyn. Sekmes tau ieskojime,tikiu dievo palaima taves neaplenks. Turi potencialo.

443

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

Metau akmenis i savo darza? koki dar anekdota papasakosi? Ir ta inkvizicija isvis ne prie ko.
Dievas, Dievas, Dievas, Dievas bla bla bla bla bla BLA BLA.

Sakai tiki i Dieva o tada, kad tau patinka pagonybe. Bet pagonybej prikolas tas kad Dievu daug ir jie skirtingi. Tai kertasi su tavo paties logika visom imanomom prasmem. Nu as suprantu, kad silpniem tiketi reikia iracionaliais dalykais. Bet vieni is kaledu senelio isauga kitiem per 40 metu ir vis dar ne. Realiai tai kad tau patinka skirtingos religijos tiesiog parodo kad tu nifiga pats nezinai kas tas dievas, kaip pats sakei 'po.xuj kas tas dievas svarbu dievo savybes turi'. Viskas tuo pasakyta. Mokslo ziniu nulis, smegenys isplautos aukstu kalibru, vyras metuose ir velyku bobom tiki. Pasakyciau, kad jau blogiau buti nebegali, bet bijau, kad pasigailesiu, su jumis nevykeliais cia visko gali buti.

Tik kad nevykelis su isplautomis smegenimis esi tu. Daug rasai ir toks ispudis susidaro ,kad tiesiog arteji masais zingsniukais prie dievo.
Juk taip ir yra dievas nenusisuka nuo taves net tada,kai esi uzsikimses ausis ir uzsidarinejes visus plysius . Ir vos tik atmerki viena aki dievas tau rodo kelia pirmyn. Sekmes tau ieskojime,tikiu dievo palaima taves neaplenks. Turi potencialo.

xD zvengiu.

Juokis is sveikata tik juokiasi tas ,kas juokiasi paskutinis.

444

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Taip, bet, ko gero, ne taip, kaip tu jį supranti.

445

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivi,
ar Einšteinas, kaip mokslininkas, tau autoritetas?

446

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kas egzistuoja.....?kas toks yra dievas?

447

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jus vel painiojat visa visata, su musu pomirtinio pasaulio hierarchijos sistema.  jezus kristus tik toli pazengus energetine butybe, nu galios jo, pazengimo evoliucinis lygmuo, su paprastu jei zemes zmogum lyginti, tai taip jis gal pusdievis.........  bet dievas visos visatos, jam sita sąvoka netinka.  toli grazu.....

448

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ar buvai tam pomirtiniam kad tvirtini lyg buves.as galiu pasakyt viska priesingai.kaip suprasti energetine butybe?pomirtinis tai ne visata?

449 (redagavo X Y Z 2016-12-02 20:56)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Šventoji Trejybė. smile

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/78/2c/e2/782ce271fe5f5e25fd7b5cd42098e8f7.jpg

Egzistuoja. smile

450

Re: Ar egzistuoja Dievas?

didelis klausimas ar egzistuoja

451 (redagavo dalija 2016-12-03 07:28)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

xD zvengiu.

Juokis is sveikata tik juokiasi tas ,kas juokiasi paskutinis.

aik tu ****

Tu seniai jau nuejes tuo klystkeliu ir kitiems siulai. Gydykis ligoni.

452

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Nėra tokio ir nebus smile

453

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ko nera?kad teigti arba neigti reikia bent kazkiek apibrezti ka teigi

454

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

aik tu ****

Tu seniai jau nuejes tuo klystkeliu ir kitiems siulai. Gydykis ligoni.

Seniai - subjektyvu.
klystkeliu - subjektyvu.
kitiems siulai - subjektyvu.
ligoni - subjektyvu.

0 tiesos vertes, pyzd.ink atgal i savo virtuve, gi kaledu senelis tuoj bus, reikia maisto padaryt.  xD

gali manyt kad saule melyna ir tai subjektyvu bet is tikro saule tai nera melyna, o tas kas galvos kad saule geltona irgu subjektyvu, bet jis bus teisus. Niekada nesupratau prie ko tas subjektyvu, jeigu nebutu subjektyvu tai ir diskusijos nebutu, cia tu mazdaug pasakei kad sviestas yra sviestas todel mes kalbam apie sviesta

455

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris parašė:

ar buvai tam pomirtiniam kad tvirtini lyg buves.as galiu pasakyt viska priesingai.kaip suprasti energetine butybe?pomirtinis tai ne visata?

tau gi zodis visata jau iskarto sako kad visata yra viskas kas yra, tame tarpe ir pomirtinis, pasukit gi jus smegenis viena karta, siaip realiai lietuviu kalba viena geriausiai tinkanciu analizuoti gyvenimo prasmei, zinoma analizes nepakaks, reikia ir patirciu, artimi mirciai potyriai, klinikines mirtys ir pan smile o ka tu priesingai gali pasakyt? mes esam energetines butybes, nebutu energijos nebutu nieko smile

456

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mes fizines butybes ir tiktai fizines,stai priesingai.jei nebutu vandens nebutu zmogaus,isvada...suk smegenis.todel ir rasoma visa analize tik ir tik lietuviu kalba.tai nuomone isvada ar tikrove?

457

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Bezpredelas parašė:
gluspetris parašė:

ar buvai tam pomirtiniam kad tvirtini lyg buves.as galiu pasakyt viska priesingai.kaip suprasti energetine butybe?pomirtinis tai ne visata?

tau gi zodis visata jau iskarto sako kad visata yra viskas kas yra, tame tarpe ir pomirtinis, pasukit gi jus smegenis viena karta, siaip realiai lietuviu kalba viena geriausiai tinkanciu analizuoti gyvenimo prasmei, zinoma analizes nepakaks, reikia ir patirciu, artimi mirciai potyriai, klinikines mirtys ir pan smile o ka tu priesingai gali pasakyt? mes esam energetines butybes, nebutu energijos nebutu nieko smile


saule objektyviai turi savo spektra o ne  subjektyvius spalvu pavadinimus

458

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai va kad ji turi savo spektra, o tau gali atrodyt kad ji turi kitoki, bet ji turi ji toki koki turi istikruju o ne toki koki tau atrodo smile gluspetri o kai tu vairuoji masina tai tu esi masina ar tik vairuoji masina? smile

459

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ir vietoj zodzio subjektyvu gal geriau vartokim zodzius nezinau arba nesuprantu smile

460 (redagavo X Y Z 2016-12-03 16:36)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Iš kur žinai, kad mes tik fizinės būtybės, jei tu nežinai, ko mes dar nežinom?

Ko žmonės dar nežino arba ko žmonėms neįmanoma žinoti dėl smegenų ribotumo arba daiktų.

To mes nežinom, todėl neteisinga teigti, kad nėra to, ko mes nežinom, yra ar nėra?

Akivaizdus faktas, kad viskas veikia tiek mumyse, tiek Žemės planetoje, tiek visatoje. Ar yra viena varomoji jėga ar yra kitaip - to galbūt žmonės niekada nesužinos, o gal ir sužinos. Faktas toks, kad čia viskas veikia (be darymo), ir tam veikimui pagal žmonių smegenų logiką, prigimtį - turi būti varomoji jėga, kuri sukelia tą vyksmą.

Iš to seka, kad galbūt yra varomoji jėga (ar kažkas kita), kas palaiko visko gyvybingumą.

Budistai tūkstančius metų teigia, kad viskas sudaryta iš tuštumos, kad viskas yra tuštuma.

Seniau skaičiau straipsnį, kad mokslininkai artino materiją iki mažiausių sudarančių dalelių, ir artinant toliau - pamatė, kad daugiau nieko nėra. Tuščia erdvė. Galutinė mažiausia dalelė baigėsi tuščia erdve.

Nežinau to straipsnio patikimumo, informaciją reiktų tikrinti.