461

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gal todel ir raginama i Dieva tiketi, o ne diskutuoti apie jo egzistavima, nes tai bergzdzias darbas...:::008

462

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Bezpredelas parašė:

tai va kad ji turi savo spektra, o tau gali atrodyt kad ji turi kitoki, bet ji turi ji toki koki turi istikruju o ne toki koki tau atrodo smile gluspetri o kai tu vairuoji masina tai tu esi masina ar tik vairuoji masina? smile

smile spektras vienintelis ir nei man nei dar kazkam jis kitoks negali atrodyti.jei as vairuoju masina tai as tik vairuoju masina jei kalbant logiskai.

463

Re: Ar egzistuoja Dievas?

X Y Z parašė:

Iš kur žinai, kad mes tik fizinės būtybės, jei tu nežinai, ko mes dar nežinom?

Ko žmonės dar nežino arba ko žmonėms neįmanoma žinoti dėl smegenų ribotumo arba daiktų.

To mes nežinom, todėl neteisinga teigti, kad nėra to, ko mes nežinom, yra ar nėra?

Akivaizdus faktas, kad viskas veikia tiek mumyse, tiek Žemės planetoje, tiek visatoje. Ar yra viena varomoji jėga ar yra kitaip - to galbūt žmonės niekada nesužinos, o gal ir sužinos. Faktas toks, kad čia viskas veikia (be darymo), ir tam veikimui pagal žmonių smegenų logiką, prigimtį - turi būti varomoji jėga, kuri sukelia tą vyksmą.

Iš to seka, kad galbūt yra varomoji jėga (ar kažkas kita), kas palaiko visko gyvybingumą.

Budistai tūkstančius metų teigia, kad viskas sudaryta iš tuštumos, kad viskas yra tuštuma.

Seniau skaičiau straipsnį, kad mokslininkai artino materiją iki mažiausių sudarančių dalelių, ir artinant toliau - pamatė, kad daugiau nieko nėra. Tuščia erdvė. Galutinė mažiausia dalelė baigėsi tuščia erdve.

Nežinau to straipsnio patikimumo, informaciją reiktų tikrinti.

is to kad turi buti varomoji jega,seka kad turi buti varomoji jega? ir taip kiekvienam sakinyje...

464

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Marina parašė:

Gal todel ir raginama i Dieva tiketi, o ne diskutuoti apie jo egzistavima, nes tai bergzdzias darbas...:::008

kam bergzdzias tie nediskutuoja.o diskusijos jau tukstanciai metu.

465

Re: Ar egzistuoja Dievas?

X Y Z parašė:

Iš kur žinai, kad mes tik fizinės būtybės, jei tu nežinai, ko mes dar nežinom?

Ko žmonės dar nežino arba ko žmonėms neįmanoma žinoti dėl smegenų ribotumo arba daiktų.

To mes nežinom, todėl neteisinga teigti, kad nėra to, ko mes nežinom, yra ar nėra?

Akivaizdus faktas, kad viskas veikia tiek mumyse, tiek Žemės planetoje, tiek visatoje. Ar yra viena varomoji jėga ar yra kitaip - to galbūt žmonės niekada nesužinos, o gal ir sužinos. Faktas toks, kad čia viskas veikia (be darymo), ir tam veikimui pagal žmonių smegenų logiką, prigimtį - turi būti varomoji jėga, kuri sukelia tą vyksmą.

Iš to seka, kad galbūt yra varomoji jėga (ar kažkas kita), kas palaiko visko gyvybingumą.

Budistai tūkstančius metų teigia, kad viskas sudaryta iš tuštumos, kad viskas yra tuštuma.

Seniau skaičiau straipsnį, kad mokslininkai artino materiją iki mažiausių sudarančių dalelių, ir artinant toliau - pamatė, kad daugiau nieko nėra. Tuščia erdvė. Galutinė mažiausia dalelė baigėsi tuščia erdve.

Nežinau to straipsnio patikimumo, informaciją reiktų tikrinti.

Tustuma neegzistuoja vien delto nes mes apie ja kalbam, jeigu butu tustuma mes net nezinotumem kad ji yra smile arba paaiskink man kas yra tustuma, nes tustuma isivaizduojant ja kaip nieko nebuvima yra neimanoma, nes nieko nebut negali vien delto nes mes tai pastebim smile

466

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris parašė:
Bezpredelas parašė:

tai va kad ji turi savo spektra, o tau gali atrodyt kad ji turi kitoki, bet ji turi ji toki koki turi istikruju o ne toki koki tau atrodo smile gluspetri o kai tu vairuoji masina tai tu esi masina ar tik vairuoji masina? smile

smile spektras vienintelis ir nei man nei dar kazkam jis kitoks negali atrodyti.jei as vairuoju masina tai as tik vairuoju masina jei kalbant logiskai.

tai is to iseina kad tu tik vairuoji ir kuna, bet neesi kunas smile

467

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai iseina kad (((((((((((()))))))))))))))) niekada neprieisi iki "as".mane valdo elektriniai impulsai kurie kyla is cheminiu reakciju .parodyt tiksliau viska.uzims nemazai vietos.

468

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris parašė:

tai iseina kad (((((((((((()))))))))))))))) niekada neprieisi iki "as".mane valdo elektriniai impulsai kurie kyla is cheminiu reakciju .parodyt tiksliau viska.uzims nemazai vietos.

kaip tai neprieisi iki as, as vienintelis dalykas kuriam nereikia irodymu, pabandyk man irodyt kad manes nera, sakysi iliuzija ar su savo tustumom, koks skirtumas, bet faktas kad as esu smile o is kur tu zinai pagal ka tie cheminiai impulsai reaguoja? ta pati chemine reakcija tera mintis, o is kur zinai pagal ka tie elektriniai impulsai veikia? cia tas pats kas laikant magneta sakyt kad tave traukia traukimas tam kad trauktu, o istikro traukia nes magnetas uz medzio gabalo padetas kurio tu nematai smile

469

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o kaip priesi?kur jis yra.isoperuoju gabaliuka ir tu tampi visai kitas zmogus su kitokiu as.galiu isvis ispjauti as,arba padaryti du as.as tai smegenys,fizinis nei joks ne stebuklas o sudetinga struktura ir tiek

470

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Bezpredelas parašė:
Deivis parašė:
dalija parašė:

Tu seniai jau nuejes tuo klystkeliu ir kitiems siulai. Gydykis ligoni.

Seniai - subjektyvu.
klystkeliu - subjektyvu.
kitiems siulai - subjektyvu.
ligoni - subjektyvu.

0 tiesos vertes, pyzd.ink atgal i savo virtuve, gi kaledu senelis tuoj bus, reikia maisto padaryt.  xD

gali manyt kad saule melyna ir tai subjektyvu bet is tikro saule tai nera melyna, o tas kas galvos kad saule geltona irgu subjektyvu, bet jis bus teisus. Niekada nesupratau prie ko tas subjektyvu, jeigu nebutu subjektyvu tai ir diskusijos nebutu, cia tu mazdaug pasakei kad sviestas yra sviestas todel mes kalbam apie sviesta

Jei esi nuejes **** tai nesiulyk o gydykis!

471

Re: Ar egzistuoja Dievas?

zmogus gal ir tampu kitas, bet as neesu zmogus, as tik valdau zmogaus kuna, pasikeicia mano charakteris, bet as neesu charakteris, charakteris yra mano sukauptu patirciu produktas ir kazkiek tevu genu, o tevu genai irgi yra patirtis, bet as neesu patirtis, as esu as, as visa laika yra dabartyje. man patinka pavyzdziai su masinom.

masinai mes priskyrem reiskme kad ji yra masina, istikro ji tik gelezies ir plastiko gabalas, tu ji gali sutrint, sulamdyt kaip nori kad net nevaziuos, gal funkcijos neatliks, bet ji bus tas kas ir buvo tik gelezies ir plastmases gabalas. smegenys tera kompiuteris kuris tau padeda atlikti uzduotis reikalingas sitai tikrovei, o tu valdai savo smegenis, valdai savo instinktus, bet tu neesi kompiuteris tu tik ji valdai, galbut kompiuteris bus visiskai sudauzytas kad nieko nesugebes atlikti, bet tavo as nuo to nei kiek nepasikeis, tu tiesiog negalesi atlikti uzduociu su kompiuteriu (protu) smile

472

Re: Ar egzistuoja Dievas?

taigi... tu ne zmogus.o kazkokia niekieno nezinoma neaptinkama energija.o gal ir koks rozinis dramblys,gal irgi juk teisinga butu.irodymai kur.as nieko nematau kaip tiktai tave eksperimentiskai irodyta kad nieko daugiau nera o tu tai tik smegenys ir nieko daugiau.sutraiskei ir nera taves.
is kur tu istraukei tas nesamones.sapnavai?

473

Re: Ar egzistuoja Dievas?

keistas tu, su kokiais prietaisais tu nori aptikti? tuo labiau jog auras jau pradeda aptikineti, bet to tikrojo as manau niekada jokie prietaisai neaptiks, nes cia tas pat kas su antena bandyti pagauti bluetooth rysi ir bandyti su antena isilauzti i telefona, nesukursi tu fizinei plotmej tokio prietaiso kuris tau ismatuos visiskai kitos realybes matmenis. aura dar kazkiek surista su sia plotme todel prietaisai dar kazkiek pagauna. O mokslu siulau perdaug nesiremti jis perdaug kinta, o pvz budistines zinios nekinta visiskai ir mokslas dar tik dabar pradeda suprasti tai ka budistu vienuoliai suprato pries keleta tukstanciu metu smile kuno gal ir nebus bet as busiu, nes as neesu kunas smile o kokie eksperimentai tai irode? gal gai apsviesti? big_smile zinau kad to irodyti negalejo arba irode savo susikurtoj fantazinu savoku moksle, kur kazkas kazka nuskaite ir tie kurie nuskaite paraso knyga kur irgi kazkas kazka nuskaito big_smile as remiuosi patirtim, o ne kazkokiais nuskaitymais, tu man neirodysi kazkokiais mokslais kur parasyta kazkokia kompo klaviatura, nes patitis yra patirtis, cia tas pat kas patyrus gravitacija, man aiskintum kad jos nera ir galima skraidyti, tipo moksliskai irodinetum, koks man skirtumas ka tas mokslas sako, as zinau kaip yra istikruju big_smile

474 (redagavo gluspetris 2016-12-04 00:42)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

visas yrodymas daugybe smegenu operaciju,o tavo teiginiai kaip dumas.auros kazkokios aptiko su kazkuo.cia jau remiesi mokslu poto teigi kad remiesi tik tuo ka tu zinai.o tu gal zinai kad tu esi napoleonas?ir man tiketi tavim?parodyk mechanizma atlik eksperimenta pateik skaiciavimus isvadas tada ir tvirtink.kolkas tai tik pseudopaistalai zmogaus kuris tiki kas jam patogu.

475

Re: Ar egzistuoja Dievas?

yra tik vienas skaicius vienetas, visa kita yra tik vieneto atkartojimas, pvz skaicius du yra du vienetai ir pan smile tikrai nesiruosiu skaiciuodamas vienetus ieskoti kazkokios prasmes, prasme yra patiriama, o ne isaiskinama kazkaip moksliskai smile tiketi niekada nereikia, reikia zinoti, o remdamasis mokslu tu turi tiketi, nes jis nuolat keiciasi smile viena diena sako kad viena liga isgydo vienas vaistas, kita diena sako kad tai tik dar labiau pakenkia, vaiku zaidimas smile pateik bent viena ta neurologine operacija, plius tos operacijos iskarto daromos su isankstiniu nusistatymu, kad viskas yra materialu, todel ir isvadas daro tuose paciuose materialumo remuose, ne viskas mums yra apciuopiama, tarkim spinduliai, kuriuos galime pamatyti tik su rentgenu, kiek spinduliu mes dar nematom? nera prietaisu jiems pamatyti ir niekada nebus, tu esi pasmerktas laukti kazkokiu mokslo laimejimu, kurie dar nuneigs tai, kuo tu pries tai tikejai, tai yra mokslo religija, o zodis tikiu reiskia nezinau smile o dabar laukiu tavo kazkokiu neurologiniu operaciju irodimu smile bet as iskarto pasakau kad nesuprantu tokiu tyrimu prasmes, nes jie nesupranta iskur atsiranda nerviniai impulsai, o tiria juos, kaip jie nezinodami pradzios gali nustatyti kas tai yra? big_smile

476

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kodel rentgeninai o ne 50hz?rentgeno spinduliu nera nes tai mokslas juos aptiko,o mokslu tiket nereikia.impulsai atsiranda del jonu koncentraciju skirtumo.viskas remiasi metabolizmu.chemija supainiota ir tiek.pasiimk neurologijos vadoveli ir pasiziurek kaip perduodami impulsai viskas yra apciuopiama.su tam skirta aparatura.

477

Re: Ar egzistuoja Dievas?

as ir nesakiau rentgeno spinduliai, o kad spinduliai aptinkami rentgenu smile o kas yra jonai? juk pats zinai juk tos savokos tavo fizines ir chemines daeis iki to kad tu nezinai kas tai yra, suprasi jog tai tera pavadinimai kuriu prasmemis zaidzia mokslas smile tai tu man pasakyk, juk tu zinai, o gal tik manai kad zinai? ne viskas apciupiama ir tai pripazysta pats mokslas, pasiskaityk naujesnes literaturos o ne sovietines, kur viskas tapatinama su materija smile

478

Re: Ar egzistuoja Dievas?

rentgeno spinduliai aptinkami ne rentgenu.rentgenas spinduliuoja.jei nezinai kas yra elektrinis laukas tai dar nereiskia kad tu esi kazkokia mistine  energija.jei remtis tavo metodais.jonas tai atomas su kruviu.kiek beskaldysi materija niekada neprieisi iki galo.tai reiskia npagal tave kad tu ten kazkur ir mokslu tiket nereikia.kad visi makro desniai yra nesamone o tik tavo ir tavo poziuri ir patirtis.pas kita ligoni ji gali but visai kitokia ir jis sakys reikia juo remtis.tai kuo remtis?

479

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris parašė:

rentgeno spinduliai aptinkami ne rentgenu.rentgenas spinduliuoja.jei nezinai kas yra elektrinis laukas tai dar nereiskia kad tu esi kazkokia mistine  energija.jei remtis tavo metodais.jonas tai atomas su kruviu.kiek beskaldysi materija niekada neprieisi iki galo.tai reiskia npagal tave kad tu ten kazkur ir mokslu tiket nereikia.kad visi makro desniai yra nesamone o tik tavo ir tavo poziuri ir patirtis.pas kita ligoni ji gali but visai kitokia ir jis sakys reikia juo remtis.tai kuo remtis?

esmes tai nekecia, be sio prietaiso plika akim nepamatysi, to ka jis parodo smile tame esme ir yra kad mokslas domisi ne esme, o smulkmenom, o mane domina tik esme, o ne atskiros puzles detales. Mokslas pasiima viena puzles detale is visos puzles ir aiskina ta pacia detale simtus metu galvodami kad sita viena dalis yra visa puzle big_smile o kas yra atomas ir kas yra kruvis? niekas nesako niekuo remtis, yra diskusija, kaip matai as diskutuot bandau o tu pyktis smile kai diskutuoja du isminciai gimsta tiesa, kai diskutuoja du kvailiai gimsta gincas, nebuk kvailys smile

480

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jei nematai akimi matai prietaisu.aptinki.o ko neaptinki?galima sakyt yra nematoma kiaule as tikrai zinau kad yra ir visi turite tiketi.nes ne viskas aptinkama.man gerai ir kvailiu but.mokslas domisi viskuo ka galima atrasti ir suprasti,apibrezti.o tu kuo?ir kur irodymaikad tu esi kazkoks vaiduoklis iklijuotas i lavona?