101

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

:::305

102

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

o as pasakysiu tai kad man paciai kazkaip nelabai kuriasi tie eilerasciai,bet va turiu drauge,kuri budama prislegta ar tiesiog labai liudna raso labai grazius eilerastukus,tokius trumpucius bet labai grazius... smile na ir paskutini karta kai ji kure,tai nzn,mane labai nustebino  is kur tiek graziu minciu ir zodziu ji rado...? atrodo nera didziulio proto zmogus,bet stai tokiose gyvenimo momentuose virsta tikra poete... smile
bet kad vaikinas kurtu tai tikrai labai keista... taciau juk visi neturi buti vienodi...turi but ir isskirtiniu zmoguciu... wink

103

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

audriau grazu:::920 kuo toliau tuo dar graziau bus man tep atrodo:)saunuolis

104

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

oi kaip fainiai sirdziai gauti tokius laiskus,zinutes kai jame yra to zmogaus mintys patalpintos i eilerasti

105

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Aleksandras, 21 пишет:

mes su draugu, kaip ir visi normalus zmones nemegom lietuviu kalbos ir ivairiu tekstu analiziu. zodziu laikas ejo, draugas susirado pana, isimylejo. ziuriu sedi jis per lietuviu pamoka ir raso eilerascius big_smile sunkiai, bet kartais issiprasydavau kad ir man parodytu. dar gaudavo eilerasciu nuo savo panos, jei neatrodydavo jam per daug asmeniski, tai parodydavo ir man, tada mes juos analizuodavom, ka kiekvienas zodis galetu reiksti, kokia prasme paslepta smile sededavom lietuviu kalboj ir analizuodavom eilerascius big_smile tada as pamaciau ka meile gali padaryti su zmogum smile


wow, kaip miela!! smile tai jau tikrai, kad meilė skatina kurti eilėraščius... wink

106

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Audrius, 15, tas tavo eilėraštis, tikrai tavo? kažkur tokį pat skaičiau =DDDDDDDDDD 

107

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nu nepasakyciau kad daug vaikinu bet ju yra :::305

108

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

man tai taip miela kai vaikinas raso eiles... :::858

109

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Judita, 18 пишет:

man tai taip miela kai vaikinas raso eiles... :::858

o koks skirtumas tarp vaikyno rasancio eiles ir merginos?

110

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nzn kai mergina man parasys eiles, tada galesiu atsakyt... big_smile cia as turejau omeny kai man raso vaikinas, o tau savaime suprantama turetu mergina buti:D

111

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

aj tu ta prasme... as siaip apie rasyma pagalvojau... nes raso nebutinai skyrdami kam nors o kartais siaip isilieja siela..
o tau buvo kas paskyres elerasti?

112

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

aga..:) del to ir sakau kad miela kai vaikina ima kurti eiles..

113

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

o pati nebandei kurt?  bet namo manimu rasymas merginai ir rasymas siaip skirtingi dalykai.. tai idomu ka manai jei vaikynas siaip raso?..

114

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

niu kai seip raso apie toki vaikina galvoju, kad turi talenta ir jei eiles man tokios patinka tai zaviuosi..:)o jei raso vaikinas man ir zinau kad jis tikrai nera poetas koks, tai visai kas kita..:)is manes kureja nlb kokia, tik paskaityt graziai galiu, nzn nedomina manes tai..:D

115

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

ajsku ajsku... o tai daug eiliu tau yra sukure?

116

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nedaug sad pirmus tris menesius kure, o db tai jau galvoja kad viskas gerai ir nebereikia man jau nieko... big_smile

117

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

eiles nezavi mane...kazkaip neidomu beto nezinia ar vaikinukas tu paciu eiliu i kitai nekure

118

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

yep, yra da tokiu,, wink

119

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Judita, 18 пишет:

nedaug sad pirmus tris menesius kure, o db tai jau galvoja kad viskas gerai ir nebereikia man jau nieko... big_smile

nu zinai pastoviai kurt tai temos isisenka...

120

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nu ziurint kas tame eilerastyje parasyta... smile o siaip aiqu dar tokiu yra smile man tai lb fainas vaikinas kuris moka tai daryti..bet kazkodel pati nlb tokio noreciau nzn kodel...gal tik drauga toki.. smile