241

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Šiuo metu skaitau P.Coelo "Prie Piedros upės-ten aš sedėjau verkdama"

242

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Simon Mawer "Evangelija pagal Juda"

243

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

A. Kamiu "Maras" , skaitau vien del to, kad reikia.

244

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Umberto Eko "Rozes vardas"

245

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Mergelinos, nu kokia nauda iš to, kad parašot pavadinimą? Tai bent sakinuką nuo savęs pridėt galėtumėt, niekas neprašo anotacijų rašyt, bet iš pliko kūrinio vardo jokio džiaugsmo nėra (bent jau man). Viena tokia smagi tema ir tai reta išsamesnių pasisakymų ;(
Aaaš tai dabar Raimundo Lopatos "Lopatologija: apie politinį popsą" skaitinėju. Nelabai yra ką apie ją pasakyt, net žanrui jokiam nepriskirsi :::041 Na čia surinkti gerb. prof. R.Lopatos interviu, kalbos, pasisakymai, politinės prognozės ir pan. dalykai. Labai užsinešusiems ant politikos gal ir reikia perskaityt, bet šiaip, manau, galima ir smagesnės politinės literatūros rast.

246

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

C. Achebe "A Man of the People". Politinis romanas apie korupcija vakaru Afrikoje po nepriklausomybes. Nebloga knyga.

247

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Freya North "Meiles Taisykles" ai mama parneshe;p

248

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Angela Carter „Stebuklinga žaislų krautuvėlė“ ir
Nicholas Sparks "Laiškai iš jūros"

249

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Siandien baigiau dar viena E.M.Remarko knyga - "Laikas gyventi ir laikas mirti". Nenusivyliau kaip ir kitomis jo knygomis.

250

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

aš skaitau "Geišos išpažintį". mačiau filmą, tai nutariau ir knygą perskaityti, kuri gal porą metų gulėjo lentynoje ir jai vis nerasdavau laiko smile įdomu, kad skiriasi filmo ir knygos stilistika. skaniai skaitosi... smile

251

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Michel Houellebecq"platforma"

252

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau Margaret Mitchell "Vėjo nublokšti" big_smile
Jau, rodos, tapusi vos ne banalia knyga iš to savo nesvietiško populiarumo, bet kad nei aš ją skaičiau, nei filmą žiūrėjau, tai reikia būtinai sukramtyt smile Tik kad dar viso labo pirma dalis...
"Šis romanas iki 9 – ojo dešimtmečio vidurio buvo labiausiai perkama (įrišta) knyga po Biblijos. <...> Iki šių dienų romane pateiktas aprašymas turi didelę įtaką žmonėms susidarant Pilietinio karo vaizdą."
Kur jau čia neperskaitysi...
P.S. kol kas nesužavėjo, bet dar ne vakaras (o tik 52 puslapis)!

253

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Augūna, 16 пишет:

Sveiki, mielieji.
Nors tema yra apie knygas, bet norėčiau, kad čia parašytumėt ne mėgstamiausią, bet šiuo metu skaitomą knygą ir, jei nesunku, parašykit savo nuomonę apie ją wink

Skaitom big_smile originalo kalba big_smile

Jean-Paul Sartre "Les Mots" ( filosofija big_smile )

Rolf Krohn "Die Begegnung im Nebel" (vokiečių scifi pastatytas ant humanizmo principų smile )

Abi rekomenduoju smile

254

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 19 пишет:

Skaitau Margaret Mitchell "Vėjo nublokšti" big_smile
Jau, rodos, tapusi vos ne banalia knyga iš to savo nesvietiško populiarumo, bet kad nei aš ją skaičiau, nei filmą žiūrėjau, tai reikia būtinai sukramtyt smile Tik kad dar viso labo pirma dalis...
"Šis romanas iki 9 – ojo dešimtmečio vidurio buvo labiausiai perkama (įrišta) knyga po Biblijos. <...> Iki šių dienų romane pateiktas aprašymas turi didelę įtaką žmonėms susidarant Pilietinio karo vaizdą."
Kur jau čia neperskaitysi...
P.S. kol kas nesužavėjo, bet dar ne vakaras (o tik 52 puslapis)!

Pirma Vejo nubloksti knyga man nereali tongue
vadinasi kiekvienam pagal skoni smile noreciau dar panasiu paskaityt big_smile

255

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Šiuo metu skaitau Eckhart Tolle "Šios akimirkos jėgos praktika: mokymai, meditacijos pratimai". smile

256

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skemos "balta drobule"
idomus ir savitas pats rasymo stilius,bet kazkodel per daug dar nesuzavejo ir neprikauste...paprastai buna,kad jei gera knyga tai vos ne per diena perskaitau...na jei didesnes apimties pvz altoriu sesely,tai savaite,o sita jau dvi skaitau ir dar net neipusejau...na bet turbut daznai buna,kad knygos verte ir itaka suvoki ir pajauti tik pabaiges...tikiuosi,kad ir man taip bus big_smile

257

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

O, aš kaip tik ruošiuosi skaityti "Balta drobulė" tik niekaip neprisiruošiu... Kažkaip noriu perskaityti vienu įkvėpimu, kadangi mama sakė, jog ten dažnai reik verst puslapius atgal, kad prisimintum, kas ten kaip... O vat aš nenoriu vartyt puslapių, tad žadu perskaityt per dieną... Nors nežinau, ar man pavyks big_smile. Aš tam ruošiuosi jau kelias savaites...

258

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aiste, sėkmės skaitant big_smile šiaip ten įmanoma turbut perskaityt per diena, jei nuo ryto iki vakaro skaitai smile o kad suprastum ką rašo, reik dar būt ir nusiteikus tokią knygą skaityt.. bent aš tos knygos iš pradžių nesupratau, todėl buvo nelabai įdomu skaityt, vėliau patraukė ir greitai pabaigiau skaityt smile
dabar skaitau Kevin Brooks "Kendė". tai knyga apie narkomanę merginą, kuria bando iš viso to mėšlo ištraukt vienas vaikinas. knyga parašyta lengvu stilium, todėl smagu ir lengva ją skaityti, o turinys viliojantis, todėl nesinori knygos padėt į šalį smile

259

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kodėl "Balta drobulė" nuo ryto iki vakaro? yikes Mama sakė, per 2val perskaitė... Ten tik ~150psl...

260

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aldous Huxley "Puikus naujas pasaulis" :::305 jau perskaiciau...  patiko...