101

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Rimokas, 35 пишет:
Sigitas, 24 пишет:
Rimokas, 35 пишет:

O as bandziau buciuotis su mergina,ir zinokit visai patiko!:::810

Na, daug patirties....
Geriau papasakok, ko nebandei... big_smile


Tai kad viskas isbandyta per tiek meteliu,tik neturiu omeni apie pedalizma,nes ne mano pasaulis.

Emmm.... Tai kaip ir galetum issipasakoti, gal atsirastu daug susidomejusiu, nes isdrystanciu bendrauti tokiomis temomis cia nera daug.... beveik visai nera...
Tik aisku gaila, kad tokias temas skaito ir jaunimas, nepilnameciai... sad

102

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Rimokas, 35 пишет:
Sigitas, 24 пишет:
Rimokas, 35 пишет:

O as bandziau buciuotis su mergina,ir zinokit visai patiko!:::810

Na, daug patirties....
Geriau papasakok, ko nebandei... big_smile


Tai kad viskas isbandyta per tiek meteliu,tik neturiu omeni apie pedalizma,nes ne mano pasaulis.

tai per greit viską išbandei... dar kurį laiką gyvensi, o jau viskas išbandyta... neįdomu... teliko "pedalizmas"... :::044

103

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ti nepilnameciai palaiko pokalbi (su kokiais klausimais ar komentarais ne i tema)...taigi tegu mokosi ;D

104

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

netoleruoju homoseksualiu santykiu, nei kai merginos buciuojasi viena su kita.Tokia mergina palikciau.

105

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Roma, 23 пишет:

:::127 na nea ir nesinori... gal kadanors noras atsiras, bet abejoju...

As irgi kazkada taip maniau...

106

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Birutele, 22 пишет:
Ana, 18 пишет:

Noreciau paklausti visu merginu ar jos noretu kada nors bent pasibuciuoti su mergina?IR kaip jus,mielosios toleruojate mergaitiskus zaidimus?(tikrai ne su lelem)

vyrai man labiau patinka, cia manau merginos paveiktos musu salyje ypac propoguojamo sexso  kulto.. tipo jos sustresnes, nes joms viskas be tabu... juokingos jos man

pritariu wink

107

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Nuli cia tame shustrumo matau. Patinka, tai ir buciuojasi ar dar kazka daro. Ir ka?.. Lai..

108

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ko nepadarysi del mados ir demesio

109

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Morales trukumas gal, o gal  filmu prisiziurejo vaikysteje, kai igaus proto, tada geda atsirast, uz padarytas nesamones, o gal ir vis prasikrus ir geda pames?

110

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Viktoras, 22 пишет:

ko nepadarysi del mados ir demesio

del mados ir demesio sakai? gal one.lt m+m del mados ir demesio, bet ka as darau su drauge miegodama vienoje lovoje manes madingesne kazkodel nedaro jei niekas to nemato...labai paprasta

111

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

nium teko karta buciuotis su panele, bet tikrai ne del mados... ir nieko cia nei ispudingo, nei labai iskrypusio

112

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

na,jei ne is mados tai tada is... meiles ? ;D

113

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

nea, norejau paziureti koks skirtumas buciuojantis, kai liezuvyje yra auskaras smile

114

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Lina, 19 пишет:

nea, norejau paziureti koks skirtumas buciuojantis, kai liezuvyje yra auskaras smile


Ar nenori su manimi pasibuciuoti, paziuretumei koks jausmas kai pas mane nera priekiniu dantu.

115

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 31 пишет:
Lina, 19 пишет:

nea, norejau paziureti koks skirtumas buciuojantis, kai liezuvyje yra auskaras smile


Ar nenori su manimi pasibuciuoti, paziuretumei koks jausmas kai pas mane nera priekiniu dantu.

ziauriai tu cia is pacio ryto :::044

116

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 31 пишет:
Lina, 19 пишет:

nea, norejau paziureti koks skirtumas buciuojantis, kai liezuvyje yra auskaras smile


Ar nenori su manimi pasibuciuoti, paziuretumei koks jausmas kai pas mane nera priekiniu dantu.


sita uzskaitau smile +++

117

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 31 пишет:
Lina, 19 пишет:

nea, norejau paziureti koks skirtumas buciuojantis, kai liezuvyje yra auskaras smile


Ar nenori su manimi pasibuciuoti, paziuretumei koks jausmas kai pas mane nera priekiniu dantu.

zinok nevilioja....

118

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Lina, 19 пишет:


zinok nevilioja....

nevilioja vien todel, kad as ne mergina?

119

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 31 пишет:
Lina, 19 пишет:


zinok nevilioja....

nevilioja vien todel, kad as ne mergina?

nemanyk, kad man patinka merginos, mane siaip vaikinai traukia, bet tavo tas pasakymas manes visai nevilioja

120

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

teko ne karta matyti kaip merginos susitikusios buciuojasi,,,drauges,, arba kai susitinka chebra o viena klausineja kitu kuri noretu su ja laiziakeli numest.. nu gal ir nieko,, bet jau labai issaukiantis elgesys... :::740