41

Re: Dainuojamoji poezija

dainuojamoji poezija yra kazkas nuostabaus nepaprasto ir neatsiklausomo smile.....

42

Re: Dainuojamoji poezija

kas nors turi pajausk_is naujo ??? nes va klausau jau 2 diena.. bet nerandu dainos..atsibodo ten replay spaudinet :::818
>> bet siaip ir klipukas vertas demesio :::920

43

Re: Dainuojamoji poezija

Nijolė, 21 пишет:

kas nors turi pajausk_is naujo ??? nes va klausau jau 2 diena.. bet nerandu dainos..atsibodo ten replay spaudinet :::818
>> bet siaip ir klipukas vertas demesio :::920

Nijole... as gi jau taves ne karta prasiau kai nori parodyti ka nors is youtubes butinai issilogink tongue

44

Re: Dainuojamoji poezija

na, as jau turiu ta daina :::b49 parsisiunciau... va dbr ieskok tos dainos savo paste, kuri vaikai pavadino gmaile ir ant manes nerek :::b49

45

Re: Dainuojamoji poezija

man patinka poezija... paciai patinka naktimis rasliavoti kazka sasiuvinyj... ir visad domejaus muzika... gitaromis... nuo mazens... ir tebunie palaimintas Vytautas Kernagis, kuris visa tai sugalvojo sujungti (: dainuojamaja poezija uzsikreciau mazdaug pries du metus.. klausiaus vien jievos, alinos, caramel members, kernagio... na ir t.t.... dabar taip stipriai nesiklausau jos... nezinau.. ne atsibodo, bet vieta uzleidau foje, audioslave, gyvai.. klausaus visko pagal nuotaikas.. manau d.p. yra nekomercine muzika...bent jau kol kas.. o tai ir zavi... pranoksta visas yvas, 69, tipo... dainas kurios tik isikala i galva..nieko jomis nenorima pasakyti..tik kaip mergaite isimylejo berniuka.. arba atvirksciai...

46

Re: Dainuojamoji poezija

Nijolė, 21 пишет:

na, as jau turiu ta daina :::b49 parsisiunciau... va dbr ieskok tos dainos savo paste, kuri vaikai pavadino gmaile ir ant manes nerek :::b49

ei, ei ir man pasiusti nepamirsk... :? :? :::051

47

Re: Dainuojamoji poezija

pasirodo, ta mergaite kur dainuoja ta daina "is naujo" yra domante urmonaite big_smile) atsikapsciau si savaitgali big_smile ir dar nauja dainuska uzgirdejau - ar zinai :H
>>> dar viena naujiena, jei kam jau idomu :V birzelio 1 diena 17 val. atika gros kaune... 15 lt :? turbut pasigirsiu po savaites, kad nuejau tongue

48

Re: Dainuojamoji poezija

Linas, 19 пишет:
Mantas, 21 пишет:

man labai patinka smile
Jieva veža, Alinos gabalėliai veža... turiu nemažai visokios smile

ievos dainos grazios ir vokalas nusotabus.. bet Alinos vokalas silpnokas.. labai ji per ausktai dainuoja big_smile bent man taip atrodo :-)

butu suzinoti kas Ieva? nes pati megstu dainuojamoja poezija megstu.. o kaskas kalbeto apie Alina, manau kad jos dainos tokios sokiruojancios ir visose jos dainose toks pats vokalas... (kaip mano mama sako greit isprotesi jei jos dainu kalsusyi,nes jose vie tik apie mirti..) visu pasisakymus persakaiciau ir pasigeda Jurgos,bent man atrodo kad jos kuryba dainojamoji aisku ne visa...

Redeguota.
Suzinojau pati tai ko klausiau,bet taip ir neradau kaip jos parsisiusti dainu..

49

Re: Dainuojamoji poezija

neturi Ievos? ...ar as cia ne taip supratau. :?

50

Re: Dainuojamoji poezija

Auri>taip neturiu ne vienos jos dainos..gal tu turi?ir noretum man atsiusti?(galiu ir graziai paprasyt taves) smile (sypsenele)

51

Re: Dainuojamoji poezija

zinoma turiu ir kadangi taip graziai prasai tai mielai atsiusciau smile

52

Re: Dainuojamoji poezija

jegyte cia tai bent man nuskilo...

53

Re: Dainuojamoji poezija

kokiu budu tau atsiust? (bylos nebeveikia)

54

Re: Dainuojamoji poezija

aciu uz  dainas..
O ta Jieva kaskokia monotoniska,nors yra dainu kurios man patinka...

55

Re: Dainuojamoji poezija

na va matai :] as tau sakiau kad ji monotoniska big_smile

56

Re: Dainuojamoji poezija

taip va kas gerai joje tai pijaninas

57

Re: Dainuojamoji poezija

Mmmm patinka dainuojamoji poezija.

58

Re: Dainuojamoji poezija

mums taip pat ji patinka smile

59

Re: Dainuojamoji poezija

tai ptaip taip taip :] geris ir sveikata dp big_smile

60

Re: Dainuojamoji poezija

man labai patinka nakti kalusytis,kai visi miega....ir aplink tamsa..tada taip fainiai:::742