641

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

http://i47.tinypic.com/5wjbjm.jpg:::035

642

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nu nezinau pas mane 185cm ir teziuriu irgi TIK aukstesnes 175cm minimum mergaites smile) :PP  Man liliputes neisnesa manoji sirdele :DDD :PP

643

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

sweiki mano ugis 1.98, 17m...ir jei kas duotu pasirinkti tarp auksto ir  zemo geriau pasirinkciau zema nes tikrai paauglyste sunki kai esi aukstas pradedant nuo mokyklos baigiant sokiais ... galbut taip atrodo nes aplink mane  wien zemaugiai ,todel jauciuosi nepilnawertiskai... galiu pasakyti is sawo trumpos patirties kad buti aukstam tikrai nera pliusas . p.s cia mano nuomone...

644 (2010-03-06 18:55 отредактировано Sigita, 19)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Esu zema, tad man paciai yra nesmagu butu salia aukstu zmoniu ,tiesiog nejaukiai jauciuos smile...
Bet kartais,kad ir kaip nenoretum, tenka prisitaikyti smile

645

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Manau vaikinas už merginą turėtų būti aukštesnis bent jau 7-10cm.

646

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

" Lovoje vis lygus " :::036 =

647

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

True, 30 пишет:

Manau vaikinas už merginą turėtų būti aukštesnis bent jau 7-10cm.

Turi ,tikrai statistika .

648

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas, 19 пишет:

" Lovoje vis lygus " :::036 =

Ei ta pati ketinau pasakyti...

649

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

turi ir labai vaikinai turi buti aukstesni o ne zemesni uz merginas :::037

650

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Indre> zodelis turi bet ne visada yra ;D

651

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man tai patinka kai vaikinas lygus arba aukštesnis už mane  būna  ;D

652

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

gyvenime ugis neturi jokios reiksmes,aukstakulnius batelius galima nesioti,netgi jei vaikinas zemesnis,tik nereikia kompleksuoti:)bet kas liecia sexpartneri,tai geriau kad butu neaukstas,nes bus kaip tame anekdote apie voverio ir zirafos meile(myli apacioje, o buciuoti suoliuoja i virsu):D

653

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mano nuomone, kai esu aukšta tai turi reikšmės ūgis daug:) nors dauguma sako kad nėra ko kompleksuot, bet jausmas tikrai nėra lb smagus kai eini ir į visus žiūri iš viršaus..

654

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

seniau manydavau kad esu labai aukstas bet pagal jusu reikalavimus tai kaiptik big_smile

655

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kas iš to ūgio?

656

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ka esu pastebejusi, kad gazus vaikinai buna auksti. Seip esu as lb zema ir mane tai nervina...manau, kad man tai tapo lyg  kompleksu nes is bendraamziu nejutau palaikymo kad tai dzin ir tai tapo sirdies skausmeliu  nors yra ir zemesniu mano amziaus ir vyresniu merginu...ka daryt...

657

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as megstu aukstakulnius tad man ugis svarbu. bent jau pirminiu atzvilgiu... deja bet taip yra... smile

658

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Prisimasto cia visokiu ugio problemu!Aukstas grazu paziuret ir viskas.Jaunysteje buvau del vieno tokio pametus galva.Kiek yra puikiu bruozu;Jumoras,istverme,patikimumas...

659

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

manau, kad svarbu, nes nedraugaučiau už save mažesniu :::822

660

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nesubrendėliams ūgis svarbu neva jie taikosi į mados normas...