721

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:
Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

O ka daryt zemesnem vaikinam pasikart? Vien del to kad ugio nera? Idomu kuom tas zmogus del to kaltas?

Nu kam taip iš kart? Tiesiog susirasti žemą merginą ir suprasti, kad aukštesnėms - žemi nepatinka. Pilna yra nuo 160 iki 165cm wink

722

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Artiom пишет:

stebiuosi sia pirmos eiles vertibe,be kurios nu niekaip siame gyvenime....  laukiu nesulaukiu kai kazkas viesai paskelbs kad intelektas, gabumai, motriskumas (ne tas kur aukstakulniu ir vuzavos spalvos fanatizmas )  viriskumas  ( ne tas kur bmw ir kelniu 'abasrancu' turejimas ) atvirumas ,sveiko gyvenimo budas - yra vertibe

Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

niekur neparašiau, kad pirmos eilės. Bet ūgis irgi tikrai svarbus wink

723

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o snarglys panosej ar svarbu?:::m11

724

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:
Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

O ka daryt zemesnem vaikinam pasikart? Vien del to kad ugio nera? Idomu kuom tas zmogus del to kaltas?

Gali i pasikart vienu durnium maziau bus...

725

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:
OLA пишет:
Arturas пишет:

Na Asta teisi visi daktarai sako kad aukstakulniai yra nesveika. O is ko sprendi kad pykti buna tik zemaugiai, auksti pykti nebuna?

Kas tie visi, gal tokie kaip tu bemoksliai su nupirktais diplomais zemaugiai "profesoriai", pasidomek med. literatura tingiu tau ir tau prijauciantiems aiskint ir kas is to vieniems nedaeis o kiti nepatikes, didziaja dali gyvenimo strikineju su austakulniais i nieko. As ne sprendziu o konstatuoju faktus pats beja tik 170cm o tai kaip vyrui yra labai mazai tai nieko nuostabaus, kad esi piktas i pagiezingas, kiek man teko sutikti aukstaugiu t.y. nuo 190cm jie ramesnio budo, jiems visiskai vienodai kokio aukscio pakulne ir neisterikuoja...

Kai salia tokios daunes kaip tu tai neina nesinervinti, o ugis cia del to ne prie ko.

Tame ir beda, kad zemaugiams vien daunes vaidenasi, tu nesinervink isgerk uspakajonsu, kreipkis i nemokama jaunimo psichologine pagalba gal tau pades jai ka yra dar vasaros 5 psichologiskai sutrikusiems asminims pagyti, tu tik  nesinervink jai nepades del tokio reikalo galiu tau pastu atsiusti muila ir virve, nuo tilto ar pastato nesok labai nestetiskai atrodysi grabe:::010, be to kam varginti aplinkinius, pagalvok ne tik apie save bet ir apie aplinkinius, jai iseit is sio pasaulio tai tik su estetika, jai karsies tai namie i policijai maziau vargo ir artimiesiems aisku ku do polvonu laidot reiks, dar nepamirsk parasyti pries mirtini laiska-pasikoriau nes mano ugis 170cm, pimpio ilgis 1cm, plastakos 50cm, kojos pedos 38 dydis i t.t.
Pastaba: teisingai parasei ugis ne prie ko, kai galvoje tuscia.

726

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Arturas пишет:
OLA пишет:

Kas tie visi, gal tokie kaip tu bemoksliai su nupirktais diplomais zemaugiai "profesoriai", pasidomek med. literatura tingiu tau ir tau prijauciantiems aiskint ir kas is to vieniems nedaeis o kiti nepatikes, didziaja dali gyvenimo strikineju su austakulniais i nieko. As ne sprendziu o konstatuoju faktus pats beja tik 170cm o tai kaip vyrui yra labai mazai tai nieko nuostabaus, kad esi piktas i pagiezingas, kiek man teko sutikti aukstaugiu t.y. nuo 190cm jie ramesnio budo, jiems visiskai vienodai kokio aukscio pakulne ir neisterikuoja...

Kai salia tokios daunes kaip tu tai neina nesinervinti, o ugis cia del to ne prie ko.

Tame ir beda, kad zemaugiams vien daunes vaidenasi, tu nesinervink isgerk uspakajonsu, kreipkis i nemokama jaunimo psichologine pagalba gal tau pades jai ka yra dar vasaros 5 psichologiskai sutrikusiems asminims pagyti, tu tik  nesinervink jai nepades del tokio reikalo galiu tau pastu atsiusti muila ir virve, nuo tilto ar pastato nesok labai nestetiskai atrodysi grabe:::010, be to kam varginti aplinkinius, pagalvok ne tik apie save bet ir apie aplinkinius, jai iseit is sio pasaulio tai tik su estetika, jai karsies tai namie i policijai maziau vargo ir artimiesiems aisku ku do polvonu laidot reiks, dar nepamirsk parasyti pries mirtini laiska-pasikoriau nes mano ugis 170cm, pimpio ilgis 1cm, plastakos 50cm, kojos pedos 38 dydis i t.t.
Pastaba: teisingai parasei ugis ne prie ko, kai galvoje tuscia.

kai ziauriai jus cia big_smile

727

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nesąmonė, šudini stereotipai ir tiek, problema tik ta, jog žmonės negali atsikratyti minties: "o ką kiti pagalvos"? mačiau tikrai nemažai porų, kur merginos yra aukštesnės, visa galva aukštesnės, yra atrodė gan laimingos poros... smile apmaudu, kad dabar ieškant porą sau, žmonės ieškosi papuošalo, arba naudos smile aš manau, jog ūgis niekaip negali trukdyti santykiams, o jei jums rūpi ką kiti pagalvos, na, tada sėkmės šokant pagal kitų dudelę smile reik gyvent dėl savęs smile

728

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ka cia bekalbet itakos turi viskas.ir net aplinkos spalva.ir taskas.

729

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Arturas пишет:
OLA пишет:

Kas tie visi, gal tokie kaip tu bemoksliai su nupirktais diplomais zemaugiai "profesoriai", pasidomek med. literatura tingiu tau ir tau prijauciantiems aiskint ir kas is to vieniems nedaeis o kiti nepatikes, didziaja dali gyvenimo strikineju su austakulniais i nieko. As ne sprendziu o konstatuoju faktus pats beja tik 170cm o tai kaip vyrui yra labai mazai tai nieko nuostabaus, kad esi piktas i pagiezingas, kiek man teko sutikti aukstaugiu t.y. nuo 190cm jie ramesnio budo, jiems visiskai vienodai kokio aukscio pakulne ir neisterikuoja...

Kai salia tokios daunes kaip tu tai neina nesinervinti, o ugis cia del to ne prie ko.

Tame ir beda, kad zemaugiams vien daunes vaidenasi, tu nesinervink isgerk uspakajonsu, kreipkis i nemokama jaunimo psichologine pagalba gal tau pades jai ka yra dar vasaros 5 psichologiskai sutrikusiems asminims pagyti, tu tik  nesinervink jai nepades del tokio reikalo galiu tau pastu atsiusti muila ir virve, nuo tilto ar pastato nesok labai nestetiskai atrodysi grabe:::010, be to kam varginti aplinkinius, pagalvok ne tik apie save bet ir apie aplinkinius, jai iseit is sio pasaulio tai tik su estetika, jai karsies tai namie i policijai maziau vargo ir artimiesiems aisku ku do polvonu laidot reiks, dar nepamirsk parasyti pries mirtini laiska-pasikoriau nes mano ugis 170cm, pimpio ilgis 1cm, plastakos 50cm, kojos pedos 38 dydis i t.t.
Pastaba: teisingai parasei ugis ne prie ko, kai galvoje tuscia.

o koks skirtumas ta estetika gi ne man paciam reiks lavona tvarkyti

730

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Draugystei zmogaus ugis neturetu nieko reiksti, svarbiause ,kad myletu vuenas kita, ir suprastu, ir visada rastu bendra kalba ir susikalbetu, o visa kita nera taip svarbu

731

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Net neatkreipiu dėmesio į tokio ūgio kaip aš vyrus... Turi būti aukštesnis.

732

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Šarūnė пишет:

Net neatkreipiu dėmesio į tokio ūgio kaip aš vyrus... Turi būti aukštesnis.

būtent wink

733

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tadas пишет:

nesąmonė, šudini stereotipai ir tiek, problema tik ta, jog žmonės negali atsikratyti minties: "o ką kiti pagalvos"? mačiau tikrai nemažai porų, kur merginos yra aukštesnės, visa galva aukštesnės, yra atrodė gan laimingos poros... smile apmaudu, kad dabar ieškant porą sau, žmonės ieškosi papuošalo, arba naudos smile aš manau, jog ūgis niekaip negali trukdyti santykiams, o jei jums rūpi ką kiti pagalvos, na, tada sėkmės šokant pagal kitų dudelę smile reik gyvent dėl savęs smile

galbut ir tiesa kazkiek, kodel as, bei mano vaikinas/vyras turetumem klausyt uzgauliojimus, jei ju galima neklausyt susiradus aukstesni vaikina uz save? o ir siaip man asmeniskai ne kaip ziurisi kai vaikinas uz mane zemesnis.

734

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

O man pvz storos merginos nesiziuri, jos nevertos tureti vaikinu.

735

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:

O man pvz storos merginos nesiziuri, jos nevertos tureti vaikinu.

o cia gera sovei ! smile  uzskaitau smile

736

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nu, jūs kompleksuoti,ar ką, dėl to savo ūgio, kad būtinai "užstumt" turit?
Niekas nesako, kad žemas vyras nevertas turėti merginos. smile  juk neegzistuoja vien tik aukštos merginos ir žemi vyrai. Nebent jūs, mažaūgiai, tik aukštesnes įsižiūrit smile

737

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:

O man pvz storos merginos nesiziuri, jos nevertos tureti vaikinu.

Tai gerai, storos sulieknės, o žemaūgiai nepaaugs wink Beje, žemi tegul ir ieško žemų, o aukštas tegul palieka ramybėj.
Beje, jei į temą, tai taip. Vaikino ūgis svarbus.

738

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mazas, aukstas, kudas, storas ir t.t ir pan is esmes rupi tik jaunysteje, o veliau atsiranda kiti kriterijai- durnas/protingas, patikimas, istikimas ir taip toliau.
visi vyrai iesko sex bombu, o veliau ir toliau ju iesko, bet pradeda vertinti tas pacias savybes kaip ir moterys. Jeigu norite sutaupyti laiko, vertinkite zmogiskasais savybes, o ne aklai vaikykites fiziniu.

739

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jonas пишет:

mazas, aukstas, kudas, storas ir t.t ir pan is esmes rupi tik jaunysteje, o veliau atsiranda kiti kriterijai- durnas/protingas, patikimas, istikimas ir taip toliau.
visi vyrai iesko sex bombu, o veliau ir toliau ju iesko, bet pradeda vertinti tas pacias savybes kaip ir moterys. Jeigu norite sutaupyti laiko, vertinkite zmogiskasais savybes, o ne aklai vaikykites fiziniu.

......Jonai , gali nemokyti ...vis tiek neklausys smile ...kol patys nepatirs ir nesupras smile ..kiekvienas  turi praeiti tą gyvenimo mokyklą  ,pats nudegti , pats atkąsti dantis -tik tada daeina smile

740

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Marija пишет:
Arturas пишет:

O man pvz storos merginos nesiziuri, jos nevertos tureti vaikinu.

Tai gerai, storos sulieknės, o žemaūgiai nepaaugs wink Beje, žemi tegul ir ieško žemų, o aukštas tegul palieka ramybėj.
Beje, jei į temą, tai taip. Vaikino ūgis svarbus.

Storos sulieknes, cia greiciau Rusija i Europos sajunga istos big_smile