761

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Labai svarbu .

762

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as tai manau, kad vyras turi but uz mane aukstesnis kai deviu aukstakulnius.. kitaip tai-nenene big_smile banas

763

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas пишет:

as tai suprantu OLA,jis ta situacija forumu zino ir teisingai kalba...nu man pasakykit,koks normalus bernas,kuris gyvenime pasieke kazka ir turi viska,cia rasines ir rasines ir taip metu metais big_smile as cia prisijungiu tam kad paskaitinet karsta linija ir foruma,nu bet zmones nesikeiscia jau keli metai,ira koki 4 zmones ir vis ta pati raso big_smile klausimas-ka gyvenime tie zmones turi ir pasieke?

Ola siaip tai ji o nejis.
Taip as nesu normalus.

764

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Rytis пишет:
OLA пишет:

Vejus cia rasot, jai nesupratai tai cia mano toks aplua:::010 varyt ant vyriskos lyties beja cia lankosi vien vede, apkiauteliai ir seksomanai tai, kad cia nieko naujo neparasau...is gyvenimiskos patirties zemaugiai neturi tu charakterio savybiu kuriuos yra ivalde aukstaugiai, kaip atrodai is salies su vaikinu nelabai ten i rupi jai esi laiminga sale jo, aktualu tai tampa kai bahuras pradeda uzknisti. O galvot man net nereikia tokiu vaizdu kur stora-as draugauja su kudu-da as matau kasdien, atrodo taip lyg vienas nustekentu kita, zodziu juokingai. Bet kai kokioje Maxim matau storuliu pora tai net abejoniu nekyla kas juos jungia kai ju abieju zvigsniai nukreipti i lasinius.:::010 As nepretenduoju i valstybine premija ar movzaleju todel nepradesiu rasyneti cia naudingumo traktata o pabambet juk visi pabamba juk ir pats rasineji persmektas pykcio i pavydo, kad bet kazkas i tavo niekinga persona atkreiptu demesi:::012

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

  Beje jei galvoji,kad mane nuskriaude gamta,tai labai klysti smile Man mano ugis yra idealus,neturiu traumu,esu sveikas ir del to nekompleksuoju.Toms kam netinka mano ugis gali susidraskyt,tikrai nepulsiu bandyt kazka keist ar daryt del bobu kurios ispizdejusios.Buvau,esu ir busiu savimi ! smile

765

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis пишет:
OLA пишет:
Rytis пишет:

   Niekinga cia esi tu,o demesio man tikrai nereikia cia patikek smile

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

  Beje jei galvoji,kad mane nuskriaude gamta,tai labai klysti smile Man mano ugis yra idealus,neturiu traumu,esu sveikas ir del to nekompleksuoju.Toms kam netinka mano ugis gali susidraskyt,tikrai nepulsiu bandyt kazka keist ar daryt del bobu kurios ispizdejusios.Buvau,esu ir busiu savimi ! smile

Zodziu senbernyste tau garantuota:::010

766

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas пишет:

as tai suprantu OLA,jis ta situacija forumu zino ir teisingai kalba...nu man pasakykit,koks normalus bernas,kuris gyvenime pasieke kazka ir turi viska,cia rasines ir rasines ir taip metu metais big_smile as cia prisijungiu tam kad paskaitinet karsta linija ir foruma,nu bet zmones nesikeiscia jau keli metai,ira koki 4 zmones ir vis ta pati raso big_smile klausimas-ka gyvenime tie zmones turi ir pasieke?

Tomai tu ziuriu irgi nesikeiti vis tos pacios akis badancios gramatines klaidos,  as ne lituaniste bet ir tai pastebiu, ir dar nesiorentuoji lyties klausimu, as irgi Tomai nesuprantu kaip per tiek metu neismokti skaityti, rasyti ir dar lyties atskirti, klausimas ka tu nuveikei per tiek metu, kad nieko nepasiekiai i taip aisku.:::021

767

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Rytis пишет:
OLA пишет:

As ant taves nepykstu kaip galiu pykti ant zmogaus kuri nuskriaude gamta 176cm trauma visam gyvenimui, dar ir smegenu pasykstejo, kas tokiam belieka tik sukaliot: niekinga, tu niekinga!!!!!:::024

  Beje jei galvoji,kad mane nuskriaude gamta,tai labai klysti smile Man mano ugis yra idealus,neturiu traumu,esu sveikas ir del to nekompleksuoju.Toms kam netinka mano ugis gali susidraskyt,tikrai nepulsiu bandyt kazka keist ar daryt del bobu kurios ispizdejusios.Buvau,esu ir busiu savimi ! smile

Zodziu senbernyste tau garantuota:::010

  Kas prabilo :DDD kiek paciai meteliu kazin? Tavo vietoi patyleciau ties tuo reikalu big_smile

768

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis пишет:
OLA пишет:
Rytis пишет:

  Beje jei galvoji,kad mane nuskriaude gamta,tai labai klysti smile Man mano ugis yra idealus,neturiu traumu,esu sveikas ir del to nekompleksuoju.Toms kam netinka mano ugis gali susidraskyt,tikrai nepulsiu bandyt kazka keist ar daryt del bobu kurios ispizdejusios.Buvau,esu ir busiu savimi ! smile

Zodziu senbernyste tau garantuota:::010

  Kas prabilo :DDD kiek paciai meteliu kazin? Tavo vietoi patyleciau ties tuo reikalu big_smile

Cha, cha, cha  neturejai prie ko prikipt tai metai uzkliuvo:::010

769

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Rytis пишет:
OLA пишет:

Zodziu senbernyste tau garantuota:::010

  Kas prabilo :DDD kiek paciai meteliu kazin? Tavo vietoi patyleciau ties tuo reikalu big_smile

Cha, cha, cha  neturejai prie ko prikipt tai metai uzkliuvo:::010

  Tai kad pati senmerge esi ,o metu daugiau nei man,tai kam metai akmenis i mano darza? smile

770

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis пишет:
OLA пишет:
Rytis пишет:

  Kas prabilo :DDD kiek paciai meteliu kazin? Tavo vietoi patyleciau ties tuo reikalu big_smile

Cha, cha, cha  neturejai prie ko prikipt tai metai uzkliuvo:::010

  Tai kad pati senmerge esi ,o metu daugiau nei man,tai kam metai akmenis i mano darza? smile

o koks skirtums perzengei 30-meti reiskias senbernis:::010

771

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tai bent pati tokia nebutum ,tai galetum sakyt,galbut isizeisciau smile Bet siuo atveju tai nelabai smile

772

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Liaudiška patarlė "Svarbu ne ūgis, o smūgis". Interpretuot įvairiai galima smile

773

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis пишет:

Tai bent pati tokia nebutum ,tai galetum sakyt,galbut isizeisciau smile Bet siuo atveju tai nelabai smile

Mano tikslas nera izeist, mano tikslas yra tik primint, kad per daug is saves isvaizdini, kam netinki tie pasirenka kitus arba istoja i senberniu-mergiu gretas:::008

774

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Rytis пишет:

Tai bent pati tokia nebutum ,tai galetum sakyt,galbut isizeisciau smile Bet siuo atveju tai nelabai smile

Mano tikslas nera izeist, mano tikslas yra tik primint, kad per daug is saves isvaizdini, kam netinki tie pasirenka kitus arba istoja i senberniu-mergiu gretas:::008

  Kiek teko skaityt tavo pasisakymus ,tai gaunas izeidimai ir vyriskos gimines sumenkinimai smile

775

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Rytis пишет:
OLA пишет:
Rytis пишет:

Tai bent pati tokia nebutum ,tai galetum sakyt,galbut isizeisciau smile Bet siuo atveju tai nelabai smile

Mano tikslas nera izeist, mano tikslas yra tik primint, kad per daug is saves isvaizdini, kam netinki tie pasirenka kitus arba istoja i senberniu-mergiu gretas:::008

  Kiek teko skaityt tavo pasisakymus ,tai gaunas izeidimai ir vyriskos gimines sumenkinimai smile

Na kai kurie tai patys save zemina savo pasisakymais, bet as parasau tik savo nuomone ir poziuri kai kuriems ji yra neprimtina todel ir iszeidzia. Vat ir cia manes netraukia mazaugiai jauciu silpnybia aukstaugias ir jokie kometarai to nepakeis bet matyt yra zmoniu kurie man sipatizuoja taciau neatintinka tam tikru kriteriju tai ir isizeidzia.

776

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

vaikino ugis labai svarbus,ypac jei jis krepsininkas...

777 (2014-08-18 14:45 отредактировано Andrius)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

dabar merginos yra daug aukstesnes - tad ir vaikinu ugis prasidare svarbus 180-182  gerokai jau vidutinis ugis, pagal gatves vertinima, turint omeny, jog paziurekit i jaunima, nesuprasi kuo juos ten seria ar cia nuo radiacijos kokios, bet daugelis siekia 185-187 dar velyvoj pauglystei. Na, o kadangi merginos dabar irgi apie 170 tai tikrai svarbu tas ugis wink bet nereikia nusimint, pats irgi neesu is dylbu. Reikia ziureti kokia yra vadoveline norma ir zmogaus kuno proporcija, tai daug svarbiau nei tik ugis. Tarkim mergina yra 175 bet ilgakune trumpakoje smile arba atvirksciai. As manau jog geriausiai yra tada kai atitinki vadovelio normas smile pernelyg aukstu buti nera gerai, didesnis svoris ir amen sanariam, dar esi letas ir nepaslankus, o jeigu ir karas bus tai bus lengva nusauti toki pluga smile))) na siaip tiem kas kompleksuoja del savo ugio pasakysiu kai ka smile taip ugis labai svarbu, paziurekite i vyrukus is spec pajegu, aro ir t.t  jus manot, kad ten vyrai yra apie ~190 :]]]  TIKRAI NE. 185 maximali riba.  pats idealiausias ugis vyrui yra 180-182 , tai pats atletiskiausias zmogaus kunas jeigu kuno tipas yra mesomorfas smile pagalvokime kodel... tarkim paimkime zmones kurie turi buti patys istvermingiausi, judriausi ir greiciausi paciomis sunkiausiomis salygomis, imam parasiutininkus, kuno svoris turi nevirsyti 80kg nes parasiutas laiko max 125kg, tad 40kg ekipuote plius grynas svoris. jeigu esate 180cm+ tai esate idealus zmogus pagal biomechanikos ir atletiskumo principa, gal but nebusite olimpinis cempionas, bet gamtos esate sukurtas kaip grobuonis,  180-182 ir mesomorfas yra lygus plesrunams. Tai ir greitas ir istvermingas kunas , su gamtos duotais naturaliais isivysciusiais raumenimis, ne ispustais, o sukurtais dirbti sunkiomis salygomis, o tai  reiskia jog tiek jusu sanariai tiek raumenine sistema yra idealiausia, is gamtos duotu , ne grozine, bet praktine puse smile paziurekite i gamtoje esancius plesrunus tarkim i didziasias ar mazasias kates , nerasite plesruno kuris butu istyses virs normos plesrunai yra tobulos gamtos biomechnikos masinos atletiskumo ir sveikatos etalonai- liutai , tigrai, jagurai, vilkai jie visi nera jei auksti nei zemi jie yra ten kur yra norma. kaip gyvunas taip ir zmogus, tarp zirafu zinoma busite mazas, tarp begemotu ir drambliu busite perdziuves....;]
Na o jeigu ten papuole jums kokia mergina kuri sako jog esate zemas ir t.t tai nenusiminkite, jeigu mergina yra 175+ tai ji jau nera normos ribose, kaip tarkim  smile gamta turi normas ir nukrypimus nuo normu. tiek zemas tiek aukstas ugis nera norma. Norma yra idealumas smile

778

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na merginoms gal ne tiek, kiek patiems vaikinams. jie pradeda prastai prie aukštesnės jaustis wink

779

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Turi smile Tik aukstesni smile

780

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aistė пишет:

Turi smile Tik aukstesni smile

o koks ugis skaitosi aukstas?