781 (2014-08-19 14:39 отредактировано Andrius)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturai jom tai apie 190 realiai smile  pacios yra radiacios gave dylbos ir zirafos smile

782

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kažkas įžeidinėja aukštas moteris, Andriau? Jei taip, tai pasakysiu, kad mums nereikalingi termometrai po pažastimi.

783

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

faktai yra faktai smile juk sakot termometrai mes sakom zirafos  smile idomus poziuris su tuo aspektu izeidineja, cia taip iseina jog pasakai ant moteru kazka kas princesem nepatinka ir tai iskarto tampa izeidimu smile na jeigu tai izeidimas tai prasome priimti tai kaip izeidima, man absoliutiskai tai nesuteikia jokiu emociju ar jus esate isizeidusi ar ne smile jeigu isizeidete tai jusu rupestis, na ir visu kitu smile Egzsituoja normos, budingos homo sapiens rusiai, ar jus norite , kad as pasakyciau jog mergina budama 180 yra normalu homo sapiens patelems? Ne tai nera norma smile as suprantu jog jus moterys esat iprate jog vyrai jums pataikauja ir t.t isvis jus turite per daug teisiu ir laisviu, daznai isvis pamirstate savo vieta visuomeneje, tegul raso sociologai ar kiti mokslo zmones ka tik nori jog moteris yra lygiaverte vyrui, taip dabar mes gyvename istumti i tokias socialines normas. Bet egzistuoja kitos NORMOS, kurios teigia ,jog moteris yra vyro partnere, BET niekada nebus lygi jam, vyras yra visada auksciau uz moteri ir nesvarbu ar moteriai tai patinka ar ne bet ji PRIVALO paklusti vyrui. O apie vadovavima vyrui isvis negali buti jokios kalbos. Dabar atejo tokie laikai kai moteris drista kritikuoti vyro ugi, svori , isvaizda, na vyrai patys del to kalti nes ileidus tam tikra gyvuna i baznycia tasai uzlipa ant altoriaus smile taip, kad viskam yra tam tikros ribos ir nerasytos taisykles, kurios moderniame pasaulyje tapo tabu.  Moderniajame pasaulyje norma tapo isejimas is normu, o ne tai kas yra norma smile

784

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Andrius пишет:

Arturai jom tai apie 190 realiai smile  pacios yra radiacios gave dylbos ir zirafos smile

Man idomu ka jos pacios pasakys.

785

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Andrius пишет:

faktai yra faktai smile juk sakot termometrai mes sakom zirafos  smile idomus poziuris su tuo aspektu izeidineja, cia taip iseina jog pasakai ant moteru kazka kas princesem nepatinka ir tai iskarto tampa izeidimu smile na jeigu tai izeidimas tai prasome priimti tai kaip izeidima, man absoliutiskai tai nesuteikia jokiu emociju ar jus esate isizeidusi ar ne smile jeigu isizeidete tai jusu rupestis, na ir visu kitu smile Egzsituoja normos, budingos homo sapiens rusiai, ar jus norite , kad as pasakyciau jog mergina budama 180 yra normalu homo sapiens patelems? Ne tai nera norma smile as suprantu jog jus moterys esat iprate jog vyrai jums pataikauja ir t.t isvis jus turite per daug teisiu ir laisviu, daznai isvis pamirstate savo vieta visuomeneje, tegul raso sociologai ar kiti mokslo zmones ka tik nori jog moteris yra lygiaverte vyrui, taip dabar mes gyvename istumti i tokias socialines normas. Bet egzistuoja kitos NORMOS, kurios teigia ,jog moteris yra vyro partnere, BET niekada nebus lygi jam, vyras yra visada auksciau uz moteri ir nesvarbu ar moteriai tai patinka ar ne bet ji PRIVALO paklusti vyrui. O apie vadovavima vyrui isvis negali buti jokios kalbos. Dabar atejo tokie laikai kai moteris drista kritikuoti vyro ugi, svori , isvaizda, na vyrai patys del to kalti nes ileidus tam tikra gyvuna i baznycia tasai uzlipa ant altoriaus smile taip, kad viskam yra tam tikros ribos ir nerasytos taisykles, kurios moderniame pasaulyje tapo tabu.  Moderniajame pasaulyje norma tapo isejimas is normu, o ne tai kas yra norma smile

Na tos normos dar nuo daugelio dalyku priklauso, pvz vakaru Europoje zmones tikrai zemesnio ugio negu Lietuvoje, kinijoje ten norma isvis 160. Tad sunku pasakyti. Bet siaip lietuves cia sako ugis labai turi didele reiksme, bet tada nesupranto kodel dauguma nori uzsieniecio kurie zemi? Kur pas jus logika merginos? Tai jei uzsienietis tai gerai ir termometras?

786

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

smile tas uzsienietis paprastai buna ir gan pasiturintis.... Jos yra rublio verges, ir tegul kalba ir sako ka tik nori. moterys gal ir teikia kazkokius prioritetus kitom savybem, sako suzavejo isvaizda ir t.t - bet cia tik atmaskes Motery domina pinigai...ju akys situ klausimu blizga labiausiai smile)  paziurek ka raso visokie zurnalai, kaip lietuvaites randa laime visokiu uzsenieciu glebiuose, ir kokios  ten buna nuostabios seimos, na tikra pasaka lietuvaite yra princese, o uzjuriu princas yra tikras princas, na ir zinoma jis ja suzavejo butent tuo jog yra nuostabus zmogus o jo pingai jai visai nerupejo smile
Merginu logika yra paprasta, maksimali nauda is tokio vyro kuri bus galima valdyti ir juo manipuliuoti smile o jei dar trumpiau tikslas kuo geriau prasisukti svetimo saskaita smile

787

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

pas moteri logikos ir diena su zibintuveliu nerasi,o va ironijos nors vezimais vezk.:::034

788

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Artūrai, aukštas vyras būtų nuo 185 cm

789

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Andrius пишет:

dabar merginos yra daug aukstesnes - tad ir vaikinu ugis prasidare svarbus 180-182  gerokai jau vidutinis ugis, pagal gatves vertinima, turint omeny, jog paziurekit i jaunima, nesuprasi kuo juos ten seria ar cia nuo radiacijos kokios, bet daugelis siekia 185-187 dar velyvoj pauglystei. Na, o kadangi merginos dabar irgi apie 170 tai tikrai svarbu tas ugis wink bet nereikia nusimint, pats irgi neesu is dylbu. Reikia ziureti kokia yra vadoveline norma ir zmogaus kuno proporcija, tai daug svarbiau nei tik ugis. Tarkim mergina yra 175 bet ilgakune trumpakoje smile arba atvirksciai. As manau jog geriausiai yra tada kai atitinki vadovelio normas smile pernelyg aukstu buti nera gerai, didesnis svoris ir amen sanariam, dar esi letas ir nepaslankus, o jeigu ir karas bus tai bus lengva nusauti toki pluga smile))) na siaip tiem kas kompleksuoja del savo ugio pasakysiu kai ka smile taip ugis labai svarbu, paziurekite i vyrukus is spec pajegu, aro ir t.t  jus manot, kad ten vyrai yra apie ~190 :]]]  TIKRAI NE. 185 maximali riba.  pats idealiausias ugis vyrui yra 180-182 , tai pats atletiskiausias zmogaus kunas jeigu kuno tipas yra mesomorfas smile pagalvokime kodel... tarkim paimkime zmones kurie turi buti patys istvermingiausi, judriausi ir greiciausi paciomis sunkiausiomis salygomis, imam parasiutininkus, kuno svoris turi nevirsyti 80kg nes parasiutas laiko max 125kg, tad 40kg ekipuote plius grynas svoris. jeigu esate 180cm+ tai esate idealus zmogus pagal biomechanikos ir atletiskumo principa, gal but nebusite olimpinis cempionas, bet gamtos esate sukurtas kaip grobuonis,  180-182 ir mesomorfas yra lygus plesrunams. Tai ir greitas ir istvermingas kunas , su gamtos duotais naturaliais isivysciusiais raumenimis, ne ispustais, o sukurtais dirbti sunkiomis salygomis, o tai  reiskia jog tiek jusu sanariai tiek raumenine sistema yra idealiausia, is gamtos duotu , ne grozine, bet praktine puse smile paziurekite i gamtoje esancius plesrunus tarkim i didziasias ar mazasias kates , nerasite plesruno kuris butu istyses virs normos plesrunai yra tobulos gamtos biomechnikos masinos atletiskumo ir sveikatos etalonai- liutai , tigrai, jagurai, vilkai jie visi nera jei auksti nei zemi jie yra ten kur yra norma. kaip gyvunas taip ir zmogus, tarp zirafu zinoma busite mazas, tarp begemotu ir drambliu busite perdziuves....;]
Na o jeigu ten papuole jums kokia mergina kuri sako jog esate zemas ir t.t tai nenusiminkite, jeigu mergina yra 175+ tai ji jau nera normos ribose, kaip tarkim  smile gamta turi normas ir nukrypimus nuo normu. tiek zemas tiek aukstas ugis nera norma. Norma yra idealumas smile

nezinau kur cia matei aukstesnes paneles, bet kad dauguma nesiekia net 170(ypac cia), bet vaikinai paauglysteje tikrai kaip radiacijos paveikti isdyge kaip bokstai iki lubu. siaip ar taip, idomi tavo filosofija apie ugius. Merginos ugis mano manymu idealus yra 170-175, bet cia kiekvienam savaip, zemaugiams 175 milzine atrodo, aukstesniems tai idealus ugis smile)

790

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Andriui.
Mūsų visuomenėje vyrai paliko silpni ir ištižę, nepriklausomai nuo ūgio. Taip, mes esame skirtingi - vyrai ir moterys. Bet jai kalbėsime apie fiziologiją, tai moterys neturėtų už vyrus dirbti sunkių darbų, ką daro dabar. Tada galėtum kalbėti apie vyrą, kuris yra ,,aukščiau moters", nes jis duondirbys ir rūpintojas. O dabar daugelis, pabrėžiu, kad dar ne visi, inkščia ir taikosi pasiguosti moteriai apie savo silpnumą. Būkit dideli ne ūgiu, o siela.

791

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Andriui.
P.S. Priėjau išvados, kad tau nesiseka su merginomis, tai ir,,varai" ant jų.

792

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Marija пишет:

Andriui.
Mūsų visuomenėje vyrai paliko silpni ir ištižę, nepriklausomai nuo ūgio. Taip, mes esame skirtingi - vyrai ir moterys. Bet jai kalbėsime apie fiziologiją, tai moterys neturėtų už vyrus dirbti sunkių darbų, ką daro dabar. Tada galėtum kalbėti apie vyrą, kuris yra ,,aukščiau moters", nes jis duondirbys ir rūpintojas. O dabar daugelis, pabrėžiu, kad dar ne visi, inkščia ir taikosi pasiguosti moteriai apie savo silpnumą. Būkit dideli ne ūgiu, o siela.

Musu visuomeneje vyrai labai stiprus, istvermingi, protingi. Uzsieni visi dirba neskubedami ir gauna didelius pinigus. Del to kad musu zmones ir ne tik vyrai, bet ir moterys uzdirba centus kalta yra viriausibe ir jei kysius mokantis verslininkai. Todel lietuvoje dirbi turi ne tik vyrai bet ir moterys. Ko nereikia uzsienyje. Ten vidutine alga gaunantis vyras lengvai gali visa seima islaikyti. O cia ka tu uz 2000 islaikysi?

793

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Marijai.
O as priejau isvados jog pernelyg manim domiesi. Jokiu budu nevarau ant moteru, cia tiesiog forumas kuriame kiekvienas isdesto savo poziuri ir mintis. As ir sakau , kad dabar tokia epocha , moterys verziasi i vyriskas profesijas kariuomene, policija ir t.t nes tai buvo leista smile kazkur kazkas padare klaida ir dave per daug laisves ir viskas. Ir viskas tiesiog prarado balansa. O kai nera pusiausvyros isivyrauja chaosas ir anarachija. 
  Ziurint ka tu skaitai sekimusi su merginomis, jeigu kalbesi apie skaiciu tai taip man nesiseka nes as nesiekiu sekmes tame. Yra zmoniu kurie kiekviena diena geria pigu alu ir dideliais kiekiais yra zmoniu kurie karta i menesy geria gera konjaka. Kiekis manes niekada nedomino, nei pinigu, nei daigtu, nei moteru. Esme yra kokybe, geriau tureti viena daigta ,bet kokybiska nei 10 prastu smile Ka mano gyvenime pakeis tai, kad as turesiu 100 moteru savo saskaitoje? kuo pasikeis mano gyvenimas apart patenkinto ego? NIEKUO. Man uztenka vienos - bet TOS. Arba randi savo lygio zmogu arba ne wink deje aukso reikia paieskoti nes jis nesimeto ant zemes.

794

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man asmeniškai vyro ūgis turi reikšmės, nes pati esu manau gan aukšta 170, tad tiesiog jausčiausi nejaukiai dėvėdama aukštakulnius.  Bet vėlgi čia kaip ir klausimas dėl krūtinės turbūt, kiekvienam savas skonis. Tai turūt praranda prasmę kai įsimyli žmogų. Tad žemi vaikinai neturėtų manau panikuoti, nes tikrai yra merginų kurioms arba visiškai nesvarbus vaikino ūgis arba kaip tik patinka žemi:)

795

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Melisa пишет:

Man asmeniškai vyro ūgis turi reikšmės, nes pati esu manau gan aukšta 170, tad tiesiog jausčiausi nejaukiai dėvėdama aukštakulnius.  Bet vėlgi čia kaip ir klausimas dėl krūtinės turbūt, kiekvienam savas skonis. Tai turūt praranda prasmę kai įsimyli žmogų. Tad žemi vaikinai neturėtų manau panikuoti, nes tikrai yra merginų kurioms arba visiškai nesvarbus vaikino ūgis arba kaip tik patinka žemi:)

Na dar neteko girdet merginos kuri sakytu jai patinka zemi.

796

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aukštas ūgis- nukrypimas nuo normos? Gal pats neūžauga, Andriau, esate, kad tokia nuomonė apie merginas? Žmonės yra skirtingi, ir niekad nebus taip, kad visi žmonės bus vienodo ūgio. Mano ūgis 185, ir kažki kodėl tos coliukės merginos, pamačiusios mane, sako, kad norėtų būti mano ūgio?... Taip aš žirafa, bet žinai, visai smagu užsidėt 10 cm aukštakulnius ir pastovėt prie žemesnio vyro...:)
Kiekvienam yra savo- jūs būkit su tom idealiom 170- 175,o yra tų, kurie bus su 180+ smile

ir taip, pasikartosiu, vaikino ūgis svarbus, nes kiek teko susidurti, kuo aukštesnis vaikinas, tuo jis taikesnis ir besidžiaugiantis gyvenimu. :)O tie maži kompleksuoti neūžaugos labai agresyvūs. Kaip pinčeriai- loja, nors bet kada gali tokį su koja paspirt. big_smile

797

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

beabejo,kad ugis svarbus...juk geriau draugaut su aukstu maximos darbuotoju,nei su zemesniu verslininku big_smile cia seip,pamastymui

798 (2014-09-09 00:58 отредактировано Goda)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas пишет:

beabejo,kad ugis svarbus...juk geriau draugaut su aukstu maximos darbuotoju,nei su zemesniu verslininku big_smile cia seip,pamastymui

 

seip tai seip ce nerasynek kasynynke

799

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mano ugis tik 170cm, bet patinka vaikinai nuo 185cm. Zinoma buna isimciu, tiesiog visa gyvenima atkreipdavau demsi i aukstus vyrus smile

800

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man reiksmes neturi