121

Re: Euras

Tai taip ir rašė, kad senjorams sunku. Jiems viskas sunku, todėl jie senjorai big_smile O priprast manau labai paprasta, pvz. atvykęs į Vokietiją iškart kita valiuta viskas, bet jokių nepatogumų nesukėlė, gal ten pradžioje biški vertinėji kainas, kad palygintum kiek litais čia gautųsi, kad žinot, ar neapsuks.. smile

122

Re: Euras

Konstantinas пишет:
Jolanta пишет:
Konstantinas пишет:

o ka cia priprasti? eurocentai panasus i lietuviskus centus ir juos daznai zmones maiso vietoj litu duoda eurus

Aha, papasakok tai senjorams smile

o ka cia pasakoti?) paimk viena lita ir viena eura jie labai panasus taip pat ir su eurocentais. kaip tik senjorams bus sunku jiems bus sunku atskirti litus nuo euru

per tv rode net seimo nariai neskiria euru.net masiulio ganijus neatskyre seno ir naujo pavyzdzio 10 euru banknoto.palaikydamas viena is ju padirbtu.
bus daug darbo sukciams ir kriminalistams

123

Re: Euras

epanomi пишет:
Konstantinas пишет:
Jolanta пишет:

Aha, papasakok tai senjorams smile

o ka cia pasakoti?) paimk viena lita ir viena eura jie labai panasus taip pat ir su eurocentais. kaip tik senjorams bus sunku jiems bus sunku atskirti litus nuo euru

per tv rode net seimo nariai neskiria euru.net masiulio ganijus neatskyre seno ir naujo pavyzdzio 10 euru banknoto.palaikydamas viena is ju padirbtu.
bus daug darbo sukciams ir kriminalistams

Ir prie ko čia euras? Lito padirbto irgi gal neatskirtų? Nes ne visada tai yra taip lengva wink

124

Re: Euras

galiu paaiskinti.bet zodziu,real.:::356

125

Re: Euras

Nu ką, su euru! Biški paveluotai ;D

126

Re: Euras

1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.

127

Re: Euras

Na galbūt keista,bet kita verte gaunasi,kainos atrodo mažesnes big_smile Einu apsipirk biski nesiesi na tarkim dešimt euru,jau ne 10litu juk big_smile įprasim ,su laiku,keitėsi valiuta ne pirma karta,rubliai,meškiukai  ar talonai kaip budavo .Nereik tragedijos daryti.

128

Re: Euras

O tragedija pabrangime tiek psixologinio tiek priartejimo prie europos poveikio.manau nt visas pabrangs.del dideliu mokesciu maistas kazkiek.prisides ir prekybininku apgaule,jei iki siol sugebejo ant akiu mulkint prie euro tuo labiau.

129 (2015-01-06 17:13 отредактировано Aistė)

Re: Euras

Konstantinas пишет:
OLA пишет:

1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.

as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur

Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.

130

Re: Euras

Kas blogai gyveno prie lito, tas blogai gyvens ir prie euro. Nauja valiuta kažko smarkiai nepakeis.

131

Re: Euras

Keis ir labai daug.Del gyvenimo kas zino....gal lengviau gal sunkiau. Jei zinotum 100% investuotum.

132

Re: Euras

nu imonese db turbut daug kas pasikele algas pasiapvalindami kad butu grazesnis skaicius. Tai sakyciau neblogai smile

133

Re: Euras

sake kainu nekels pakolkas:D

134

Re: Euras

merginos vis dar priima ir litus.. smile

135

Re: Euras

tinsanis пишет:

sake kainu nekels pakolkas:D

O koks tau skirtumas ciulpedra bedarbi:D

136

Re: Euras

Aš irgi kolkas nemąsčiau per daug apie eurą, tai tematau tik psichologinę pusę: kai alga būdavo 1000 pinigų (litų), tai būdavo ok. Dabar bus alga 300 pinigų (eurų), tai atrodys skaitine prasme mažai. Bet su laiku apsipras žmonės, kad atitinkamai kainų išraiška kelis kartus mažesnė. smile

Buvo rublis - atsirado litas. Buvo litas - atsirado euras. Yra euras - atsiras... nežinia, kas. big_smile

137

Re: Euras

Aistė пишет:
Konstantinas пишет:
OLA пишет:

1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.

as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur

Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.

Psichologiskai ar praktiskai pazvelgus kainos isaugo palyginus su gruodzio men. dabar suapvalinta pirkejo nenaudai arba padidinta gerokai, negi prekybininkai uzsimirso kokios cia algos mokamos, apie minimuma net nerasysiu tai spjusis i dirbanciojo oruma.

138

Re: Euras

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph … e=553E2391 big_smile

139 (2015-01-07 19:27 отредактировано Darius)

Re: Euras

OLA пишет:
Aistė пишет:
Konstantinas пишет:

as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur

Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.

Psichologiskai ar praktiskai pazvelgus kainos isaugo palyginus su gruodzio men. dabar suapvalinta pirkejo nenaudai arba padidinta gerokai, negi prekybininkai uzsimirso kokios cia algos mokamos, apie minimuma net nerasysiu tai spjusis i dirbanciojo oruma.

ne prekybininko problemos tos zmoniu algos. Pabandyk pati pabut ta prekybininke, kad ir kokiam turguj, paziuresim kiek tu galvosi apie kitu algas tongue galvosi tik kaip is tu paciu mazu algu kuo daugiau pasidaryt tongue

O del orumo - jei toks esi orus, tai susirask darba kur neminimuma moka, arba i uzsieni vaziuok, kame problema. Cia prievartos nera, jei toks atlyginimas sutartas, tai abi puses vadinas tenkina smile

140

Re: Euras

Darius пишет:

ne prekybininko problemos tos zmoniu algos. Pabandyk pati pabut ta prekybininke, kad ir kokiam turguj, paziuresim kiek tu galvosi apie kitu algas tongue galvosi tik kaip is tu paciu mazu algu kuo daugiau pasidaryt tongue

O del orumo - jei toks esi orus, tai susirask darba kur neminimuma moka, arba i uzsieni vaziuok, kame problema. Cia prievartos nera, jei toks atlyginimas sutartas, tai abi puses vadinas tenkina smile

nea cia kaip tik prekybininko problemos. per daug uzkels kainas niekas nepirks nes neturi pinigu. ar pastebejai kad provincijoje kai kuriu prekiu ir paslaugu kainos mazesnes negu sostineje? butent del to kad pirkejai neturi tiek pinigu ir prekybininkai stengiasi orientuotis i pirkeju galimybes) net prostitutes provincijoje pigiau kainuoja nes joms irgi galioja ekonomikos desniai) arba per daug uzkelsi kainas visada atsiras konkurentai kurie parduos ta preke pigiau) cia ekonomika..ilgai aiskinti