Jūs esate neprisijungęs. Prašome prisijungti arba registruotis.
Aktyvios temos Neatsakytos temos
→
10 praktiškų patarimų, kurie Jums gali praversti naudojantis ieskok.lt ←
→ Susipažinkite su atsinaujinusiomis
ieskok.lt forumo taisyklėmis ←
Euras (Puslapis 7 iš 9)
Puslapiai Ankstesnis 1 … 5 6 7 8 9 Sekantis
Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis
Temos RSS srautas
Žinutės: nuo 121 iki 140 iš 174

- epanomi
- Forumo Vanagas
- Neprisijungęs
Re: Euras
Konstantinas parašė:Jolanta parašė:Konstantinas parašė:o ka cia priprasti? eurocentai panasus i lietuviskus centus ir juos daznai zmones maiso vietoj litu duoda eurus
Aha, papasakok tai senjorams 
o ka cia pasakoti?) paimk viena lita ir viena eura jie labai panasus taip pat ir su eurocentais. kaip tik senjorams bus sunku jiems bus sunku atskirti litus nuo euru
per tv rode net seimo nariai neskiria euru.net masiulio ganijus neatskyre seno ir naujo pavyzdzio 10 euru banknoto.palaikydamas viena is ju padirbtu.
bus daug darbo sukciams ir kriminalistams

- Milana
- Forumo Aktyvistas
- Neprisijungęs
Re: Euras
epanomi parašė:Konstantinas parašė:Jolanta parašė:Aha, papasakok tai senjorams 
o ka cia pasakoti?) paimk viena lita ir viena eura jie labai panasus taip pat ir su eurocentais. kaip tik senjorams bus sunku jiems bus sunku atskirti litus nuo euru
per tv rode net seimo nariai neskiria euru.net masiulio ganijus neatskyre seno ir naujo pavyzdzio 10 euru banknoto.palaikydamas viena is ju padirbtu.
bus daug darbo sukciams ir kriminalistams
Ir prie ko čia euras? Lito padirbto irgi gal neatskirtų? Nes ne visada tai yra taip lengva 

- epanomi
- Forumo Vanagas
- Neprisijungęs
Re: Euras
galiu paaiskinti.bet zodziu,real.

- Milana
- Forumo Aktyvistas
- Neprisijungęs
Re: Euras
Nu ką, su euru! Biški paveluotai ;D

- OLA
- Forumo Karalius
- Neprisijungęs
Re: Euras
1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.
127 Atsakymas nuo GeraširdisSvolačius 2015-01-06 14:09

- epanomi
- Forumo Vanagas
- Neprisijungęs
Re: Euras
O tragedija pabrangime tiek psixologinio tiek priartejimo prie europos poveikio.manau nt visas pabrangs.del dideliu mokesciu maistas kazkiek.prisides ir prekybininku apgaule,jei iki siol sugebejo ant akiu mulkint prie euro tuo labiau.
129 Atsakymas nuo Aistė 2015-01-06 17:12 (redagavo Aistė 2015-01-06 17:13)

- Aistė
- Forumo Dalyvis
- Neprisijungęs
Re: Euras
Konstantinas parašė:OLA parašė:1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.
as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur
Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.

- Milana
- Forumo Aktyvistas
- Neprisijungęs
Re: Euras
Kas blogai gyveno prie lito, tas blogai gyvens ir prie euro. Nauja valiuta kažko smarkiai nepakeis.

- epanomi
- Forumo Vanagas
- Neprisijungęs
Re: Euras
Keis ir labai daug.Del gyvenimo kas zino....gal lengviau gal sunkiau. Jei zinotum 100% investuotum.

- Darius
- Forumo Liūtas
- Neprisijungęs
Re: Euras
nu imonese db turbut daug kas pasikele algas pasiapvalindami kad butu grazesnis skaicius. Tai sakyciau neblogai 

- Andrius
- Forumo Fantomas
- Neprisijungęs
Re: Euras
sake kainu nekels pakolkas:D

- Tomas
- Forumo Karalius
- Neprisijungęs
Re: Euras
merginos vis dar priima ir litus.. 

- RS
- Forumo Liūtas
- Neprisijungęs
Re: Euras
tinsanis parašė:sake kainu nekels pakolkas:D
O koks tau skirtumas ciulpedra bedarbi:D

- Ignas
- Forumo Aktyvistas
- Neprisijungęs
Re: Euras
Aš irgi kolkas nemąsčiau per daug apie eurą, tai tematau tik psichologinę pusę: kai alga būdavo 1000 pinigų (litų), tai būdavo ok. Dabar bus alga 300 pinigų (eurų), tai atrodys skaitine prasme mažai. Bet su laiku apsipras žmonės, kad atitinkamai kainų išraiška kelis kartus mažesnė. 
Buvo rublis - atsirado litas. Buvo litas - atsirado euras. Yra euras - atsiras... nežinia, kas. 

- OLA
- Forumo Karalius
- Neprisijungęs
Re: Euras
Aistė parašė:Konstantinas parašė:OLA parašė:1000lt tai didele praktiskai net ant maisto neuztenka koks skirtumas EUR ar LT vis tiek nieko gero tik streso gyventojams ir pardavejoms daugiau ir tiek.
as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur
Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.
Psichologiskai ar praktiskai pazvelgus kainos isaugo palyginus su gruodzio men. dabar suapvalinta pirkejo nenaudai arba padidinta gerokai, negi prekybininkai uzsimirso kokios cia algos mokamos, apie minimuma net nerasysiu tai spjusis i dirbanciojo oruma.
138 Atsakymas nuo GeraširdisSvolačius 2015-01-07 15:39

- GeraširdisSvolačius
- Forumo Vijurkas
- Neprisijungęs
139 Atsakymas nuo Darius 2015-01-07 19:22 (redagavo Darius 2015-01-07 19:27)

- Darius
- Forumo Liūtas
- Neprisijungęs
Re: Euras
OLA parašė:Aistė parašė:Konstantinas parašė:as kalbu ne apie perkamaja verte o apie zmogaus psichologini suvokima. keturzenkle suma zmogui atrodo didesne negu trizenkle. o milijonas baltarusisku rubliu zmogui atrodys dar didesne suma. todel labai liudna ziureti i tas mazas algas po 280 eur
Emigruos ir irgi gaus mažesnį ''skaičių'' algos... Kaip, kad tarkim 1000litų yra apie 230 svarų.... Nieko čia keisto ar neįprasto... Kainos irgi mažesnės psichologiškai atrodo pažvelgus į skaičiuką.
Psichologiskai ar praktiskai pazvelgus kainos isaugo palyginus su gruodzio men. dabar suapvalinta pirkejo nenaudai arba padidinta gerokai, negi prekybininkai uzsimirso kokios cia algos mokamos, apie minimuma net nerasysiu tai spjusis i dirbanciojo oruma.
ne prekybininko problemos tos zmoniu algos. Pabandyk pati pabut ta prekybininke, kad ir kokiam turguj, paziuresim kiek tu galvosi apie kitu algas
galvosi tik kaip is tu paciu mazu algu kuo daugiau pasidaryt 
O del orumo - jei toks esi orus, tai susirask darba kur neminimuma moka, arba i uzsieni vaziuok, kame problema. Cia prievartos nera, jei toks atlyginimas sutartas, tai abi puses vadinas tenkina 

- Konstantinas
- Forumo Legenda
- Neprisijungęs
Re: Euras
Darius parašė:ne prekybininko problemos tos zmoniu algos. Pabandyk pati pabut ta prekybininke, kad ir kokiam turguj, paziuresim kiek tu galvosi apie kitu algas
galvosi tik kaip is tu paciu mazu algu kuo daugiau pasidaryt 
O del orumo - jei toks esi orus, tai susirask darba kur neminimuma moka, arba i uzsieni vaziuok, kame problema. Cia prievartos nera, jei toks atlyginimas sutartas, tai abi puses vadinas tenkina 
nea cia kaip tik prekybininko problemos. per daug uzkels kainas niekas nepirks nes neturi pinigu. ar pastebejai kad provincijoje kai kuriu prekiu ir paslaugu kainos mazesnes negu sostineje? butent del to kad pirkejai neturi tiek pinigu ir prekybininkai stengiasi orientuotis i pirkeju galimybes) net prostitutes provincijoje pigiau kainuoja nes joms irgi galioja ekonomikos desniai) arba per daug uzkelsi kainas visada atsiras konkurentai kurie parduos ta preke pigiau) cia ekonomika..ilgai aiskinti
Žinutės: nuo 121 iki 140 iš 174
Puslapiai Ankstesnis 1 … 5 6 7 8 9 Sekantis
Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis
Sukurta PunBB, palaikoma Informer Technologies, Inc.
The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.