341

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas пишет:

Egzistuoja smile

Nustok meluoti, kad Dievo nėra, negalėdamas to įrodyti smile

Tai ko nera irodyti nereikia, cia aksioma, o tu irodyk kad jis yra ir egzistuoja va cia jau tu visai susimausi iskarto big_smile

342

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Donatas пишет:
Vytautas пишет:
Donatas пишет:

Kita vertus, gyvieji organizmai formuojasi savaime. Kodel ir kaip? Idek aplesina i sandaru maiseli, ipils 2 saukstelius silto vandens ir palik ji ten porai metu. Per tuos pora metu sugalvok savo apelsinui varda, nes toks penicilino kiekis be vardo, bus tiesiog negrazu. Priedo, tau bus atsakymas, kaip mes per milijonus metu susiformavom (penicilinui, juk poros savaiciu uzteks, logiska manyti, kad esant didesniam laiko kiekiui, ivyksta ir idomesni dalykai). O siaip chebra, nustokit **** rukyt savo kojines, nes smegenys jusu jau prarado dali savo funkciju ir gebejimu.

Gyvi organizmai iki tam tikros ribos keičiasi savaime, o kai tai peržengiama tiesiog žūsta. Na dar prie visko modifikavimo ir gyvojoje gamtoje puikiai prisideda žmonės ir ne būtinai teigiama prasme. Visumoje gyvybės formų sparčiai mažėja, o pagal pačio logiką turėtų rastis vis kažkas naujo savaime. Bet taip nėra.  Tavo maišelyje taip pat jokių stebuklų neatsiras. Kažkas kažką suės ir galutiniam rezultate negyva pradinė materija. Visumoje gyvybė per sudėtinga techniškai kad atsirastų savaime. Jei molinis puodas nesugeba atsirasti savaime tai apie gyvybę nėra ir kalbos. Šiaip apie savaiminį gyvybės atsiradimą tik mokslinė hipotezė. Kai hipotezė pus patvirtinta praktiniu bandymu ir kažkas susintetins iš negyvų atomų pirmą gyvą vienaląstį organizmą tik tuomet skaitysis kad hipotezė patvirtinta.  Kol kas tai toks pats tikėjimas kaip ir bažnytiniu dievu. Bet yra naivuolių tuo tikinčių. :::a46

tai, kad 2004 metais tai buvo padaryta smile Matot, kas gaunasi, kai zmogus teigia nepasiskaites ir nepasirinkes informacijos pries tai. Uzdarame akvariume buvo "sukurta" organine chemija (t.y. gyvybes pradininke) is neorganines chemijos junginiu (t.y. is negyvosios mases, kaip tamsta sakote).


2004 metais man sita nesamone aiskino biologijos mokytoja ,ir galvojau b**** ka ji cia nusisneka ?Man snele sake maudykis kitaip atsiras uteles :::044 Cia tipo tas pats is kaszko atsiranda gyvybe ir ne siaip sau gyvybe o visas b***di banginis o jei pora ruksciu ir riebalu ten su elektra tipo bus zmogus :::639 O DNR  kur?Ta pacia tavo teorija jau senai atmesta kaip slamsta !Visi tavo tie cheminai junginiai tai  muilo max gausi .Ziurek jau beveik 2017 o vis dar mastai kaip  sovietinis partinis .BALTA JUODA .Is baltos spalbos visa palete istrauke o jioda spalvos neturi.Zmones neikerta kaip materija atsirado o jus cia apie gyvybe ir Dieva bazarinat .

343

Re: Ar egzistuoja Dievas?

juk sakiau, kad jis narkomanas...

344

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas пишет:

Aišku, egzistuoja smile Tik alki nęsamonių fantazuotojai to nežino smile

aisku, kad neegzistuoja, tik priedurniai narkomanai to nesuvokia (ir irodyt to negali).

345

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Teo пишет:
Donatas пишет:
Vytautas пишет:

Gyvi organizmai iki tam tikros ribos keičiasi savaime, o kai tai peržengiama tiesiog žūsta. Na dar prie visko modifikavimo ir gyvojoje gamtoje puikiai prisideda žmonės ir ne būtinai teigiama prasme. Visumoje gyvybės formų sparčiai mažėja, o pagal pačio logiką turėtų rastis vis kažkas naujo savaime. Bet taip nėra.  Tavo maišelyje taip pat jokių stebuklų neatsiras. Kažkas kažką suės ir galutiniam rezultate negyva pradinė materija. Visumoje gyvybė per sudėtinga techniškai kad atsirastų savaime. Jei molinis puodas nesugeba atsirasti savaime tai apie gyvybę nėra ir kalbos. Šiaip apie savaiminį gyvybės atsiradimą tik mokslinė hipotezė. Kai hipotezė pus patvirtinta praktiniu bandymu ir kažkas susintetins iš negyvų atomų pirmą gyvą vienaląstį organizmą tik tuomet skaitysis kad hipotezė patvirtinta.  Kol kas tai toks pats tikėjimas kaip ir bažnytiniu dievu. Bet yra naivuolių tuo tikinčių. :::a46

tai, kad 2004 metais tai buvo padaryta smile Matot, kas gaunasi, kai zmogus teigia nepasiskaites ir nepasirinkes informacijos pries tai. Uzdarame akvariume buvo "sukurta" organine chemija (t.y. gyvybes pradininke) is neorganines chemijos junginiu (t.y. is negyvosios mases, kaip tamsta sakote).


2004 metais man sita nesamone aiskino biologijos mokytoja ,ir galvojau b**** ka ji cia nusisneka ?Man snele sake maudykis kitaip atsiras uteles :::044 Cia tipo tas pats is kaszko atsiranda gyvybe ir ne siaip sau gyvybe o visas b***di banginis o jei pora ruksciu ir riebalu ten su elektra tipo bus zmogus :::639 O DNR  kur?Ta pacia tavo teorija jau senai atmesta kaip slamsta !Visi tavo tie cheminai junginiai tai  muilo max gausi .Ziurek jau beveik 2017 o vis dar mastai kaip  sovietinis partinis .BALTA JUODA .Is baltos spalbos visa palete istrauke o jioda spalvos neturi.Zmones neikerta kaip materija atsirado o jus cia apie gyvybe ir Dieva bazarinat .

2004 metais, tau sito biologijos mokytoja neaiskino. Tai buvo publikuota 2006 metais. Jeigu jau bandai meluot, tai bent jau pasirupink "back ground'u".

346

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jus tikrai zmones ant tiek atbuke?  tiek informacijos dabar yra, jus niekuom nesidomit,  tai jus nieko ir nesuprantat.  paziurekit kaip atrodo kosminiai reiskiniai, pvz  . krabo ukas.  buvusi supernova, kazkada sprogusi.  viduje dabar yra neutronine zvaigzde 20 kilometru skersmens.   paskui visoki kvazarai, juodosios skyles.  kas tai per reiskiniai.  kosmosas gyvas, kas cia dar gali but neaisku.   Musu galaktika arteja su andromedos galaktika, kas valandą po puse milijono kilometru.  kazkada tai ivyks susidurimas. .........  cia tokia jau gaunasi kvaila diskusija, teigti kad nera visaapimancios kosmines sąmones(dievo),  tai tas pats kaip sakyt kad pats neegzistuoji, ir zemes nera......................

347

Re: Ar egzistuoja Dievas?

visata- gyvas organizmas yra, jau nebe viduramziais gyvenam, atsibuskit zmones

348

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mindaugas пишет:

visata- gyvas organizmas yra, jau nebe viduramziais gyvenam, atsibuskit zmones

Apart mūsų šiam materialiam pasaulyje kol kas nieko gyvo neaptikta. Tiesiog toks faktas ir tokia realybė. Dėl tolimesnio kosmoso mokslas taip pat remiasi tik visokiomis hipotezėmis. Nueiti ir patikrinti gyvai truputi toloka. :::201 Kitas momentas iš viso ar mes matom tai kas tikrai egzistuoja ar tik pvz sferą-monitorių kuriame rodomas virtualus vaizdas o natūroje nieko nėra. Suprantama monitorius įmantrus lyginant su mūsiškais. Trečias momentas kažkas randasi tikrai ne materialiame pasaulyje. Ir kaip skruzdė būdama futbolo kamuolio viduje gali žinoti kas yra už jo ribų. Praktiškai niekaip. Tai ir to kažko įrodymas tiesiog niekaip neįmanomas. Vienintelis variantas jei tas kažkas sumąstytų keisti šį pasaulį iš esmės ir per poveikį tai būtų galima stebėti. Pagal mane 2016.11.30 tai ir turėtų įvykti. Pagyvensim pamatysim. Neko asmeniško. Net pačiam įdomu. Garantuot suprantama nieko negaliu. Turiu tokią info ir tiek. Ne veltui Donato klausiau kas jam įrodytų kažko egzistavimą. Tarp kito jokių žalingų įpročių neturiu, jokių religijų ar sektų nepraktikuoju, magijos saku kad ne egzistuoja. Na nevalgau mėsos išskyrus žuvį. Visą kitą valgau be problemų. Čia kad nebūčiau apkaltintas kojinių rūkimu. :::a37

349

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gal kas nors is cia diskutuojaciu pamegintu atgaivint anegdotu tema? Manau butu daug prasmingiau..

350

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Gera mintis dėl anekdotų. Prisiminiau susijusi su dievu. Aišku tiksliai neatsimenu bet esmė tokia. Atsiduria pas dievą 3 mirštantys vyrai. Dievas klausia ar dar norit truputi pagyventi. Aišku visi nori. Gerai sako dievas bet žemėje turėsit važinėti su atitinkamom transporto priemonėm pagal savo nuodėmių lygį. Vienas buvo stipriai neištikimas - gauna zaporožieti. Kitas tik keletą kartų sugriešijo gauna audinę. Na o trečias šventuolis gauna net mersą. Po kiek laiko visi sugrįžta patenkinti tik šventuolis kažko liūdnas. Klausia kas yra. Tai va žmoną sutikau tai ta su paspirtuku važinėja.

351

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Paprastas žmogus į klausimą "Ar egzistuoja Dievas?" gali atsakyti paprastai - nežinau. Tai bus nuoširdus, paprastas ir tikras atsakymas iš jo lūpų. Nes jis nežino. Jeigu tau kyla toks klausimas, tada tu nežinai. Čia ne vieta mūsų įsitikinimams ar knyginėms žinioms. Arba žinai, arba ne. Jeigu tu nežinai, tuomet esi tiesoje su savimi ir tiesiog sakai - nežinau. Jeigu tu sakai "egzistuoja" arba "neegzistuoja", tai tu kalbi savo įsitikinimais. Įsitikinimas atsiranda iš idėjos/hipotezės tavo galvoje. Tiesa ta, kad tu nežinai, todėl atsakymas "egzistuoja" arba "neegzistuoja" nėra tavo tikras atsakymas. Tuomet tavo toks atsakymas yra netiesos sakymas sau pačiam, negana to, kad tu dar verti tuo tikėti kitus. wink

Apie Dievą mes žinome tiek pat, kiek ir apie save - nieko. Kai tu sakai "Aš žinau, kad nieko nėra", kas yra tas AŠ, kuris žino, kad nieko nėra..? Ar gali parodyti tą vietą, kur yra tai, ką tu vadini AŠ? Jeigu tu netektum rankos arba kojos, ar tavo AŠ sumažėtų? Ar žinai, kas esi? smile Ne, nežinai. Ar žinai, kad esi? smile Taip, žinai. O nuo čia galima pradėti kelionę į savęs pažinimą. smile

352

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas пишет:

Apie Dievą mes žinome tiek pat, kiek ir apie save - nieko. Kai tu sakai "Aš žinau, kad nieko nėra", kas yra tas AŠ, kuris žino, kad nieko nėra..? Ar gali parodyti tą vietą, kur yra tai, ką tu vadini AŠ? Jeigu tu netektum rankos arba kojos, ar tavo AŠ sumažėtų? Ar žinai, kas esi? smile Ne, nežinai. Ar žinai, kad esi? smile Taip, žinai. O nuo čia galima pradėti kelionę į savęs pažinimą. smile

laukiau laukiau ir sulaukiau budistams būdingo išvedžiojimo smile

353

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas пишет:

Paprastas žmogus į klausimą "Ar egzistuoja Dievas?" gali atsakyti paprastai - nežinau.

Siam atsakymui zodyne nera zodziu kad ji i atsakyti!O atsiradus zmogaus smegenys negaletu suformuluoti atsakyma.

Donatas пишет:
Teo пишет:
Donatas пишет:

tai, kad 2004 metais tai buvo padaryta smile Matot, kas gaunasi, kai zmogus teigia nepasiskaites ir nepasirinkes informacijos pries tai. Uzdarame akvariume buvo "sukurta" organine chemija (t.y. gyvybes pradininke) is neorganines chemijos junginiu (t.y. is negyvosios mases, kaip tamsta sakote).


2004 metais man sita nesamone aiskino biologijos mokytoja ,ir galvojau b**** ka ji cia nusisneka ?Man snele sake maudykis kitaip atsiras uteles :::044 Cia tipo tas pats is kaszko atsiranda gyvybe ir ne siaip sau gyvybe o visas b***di banginis o jei pora ruksciu ir riebalu ten su elektra tipo bus zmogus :::639 O DNR  kur?Ta pacia tavo teorija jau senai atmesta kaip slamsta !Visi tavo tie cheminai junginiai tai  muilo max gausi .Ziurek jau beveik 2017 o vis dar mastai kaip  sovietinis partinis .BALTA JUODA .Is baltos spalbos visa palete istrauke o jioda spalvos neturi.Zmones neikerta kaip materija atsirado o jus cia apie gyvybe ir Dieva bazarinat .

2004 metais, tau sito biologijos mokytoja neaiskino. Tai buvo publikuota 2006 metais. Jeigu jau bandai meluot, tai bent jau pasirupink "back ground'u".

Tu sakiai kad 2004 tai as ir galvoju kad man aiskino 2004 ketvirtais .As tai neprisimenu kada ir kokiais metais! As neprisimenu net kokioj klasei biologijos mokytoja mums tai sake .Ir koks skirtumas kada tai sake ?Kad tau kazka idodyciau b*B* dejau !!!.Vadovaujuosi mano prisiminimais ir tavo tekstu nes jis identiskas , tiksliau jo mintis identiska tavajai .Ner ko cia meluoti ir kam man meluoti ? Idieja ir teorija vistiek meslo kruva, meluociau as ar ne !Taip kaip sakiau kad teorija paremta fantastika ji atkrenta .

354

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tai ir yra Dievas, ko nera, nes jis nepazinus...

355

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jurate пишет:

Tai ir yra Dievas, ko nera, nes jis nepazinus...

Jūrate, o kas esi tu? smile Dabar palikime klausimą apie Dievą, tiesiog jį pamirškime, ir pamėginkime sužinoti, kas Aš esu?

356

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:

As zinau, kad nera dievo lygiai taip pat kaip vienaragiu su sparnais. Nera, nes nera pagrindo iskelti toki klausima. Niekas jo nemate, niekas negali irodyt, kad mate, nera jokiu jo zenklu, nera to dievo.

O tu esi?

357

Re: Ar egzistuoja Dievas?

"Siam atsakymui zodyne nera zodziu kad ji i atsakyti!O atsiradus zmogaus smegenys negaletu suformuluoti atsakyma."  nice try...
But yes . Nes  nauju zodziu kuriuos neimanoma tarti ,biologiniam individui naudojant ne burna dar nemaciau! Galimas variantas lool :::035

358

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Kęstas пишет:
Deivis пишет:

As zinau, kad nera dievo lygiai taip pat kaip vienaragiu su sparnais. Nera, nes nera pagrindo iskelti toki klausima. Niekas jo nemate, niekas negali irodyt, kad mate, nera jokiu jo zenklu, nera to dievo.

O tu esi?

Jap, esu... liudna, bet esu xD

Kas tu esi?

359

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Kęstas пишет:

Paprastas žmogus į klausimą "Ar egzistuoja Dievas?" gali atsakyti paprastai - nežinau. Tai bus nuoširdus, paprastas ir tikras atsakymas iš jo lūpų. Nes jis nežino. Jeigu tau kyla toks klausimas, tada tu nežinai. Čia ne vieta mūsų įsitikinimams ar knyginėms žinioms. Arba žinai, arba ne. Jeigu tu nežinai, tuomet esi tiesoje su savimi ir tiesiog sakai - nežinau. Jeigu tu sakai "egzistuoja" arba "neegzistuoja", tai tu kalbi savo įsitikinimais. Įsitikinimas atsiranda iš idėjos/hipotezės tavo galvoje. Tiesa ta, kad tu nežinai, todėl atsakymas "egzistuoja" arba "neegzistuoja" nėra tavo tikras atsakymas. Tuomet tavo toks atsakymas yra netiesos sakymas sau pačiam, negana to, kad tu dar verti tuo tikėti kitus. wink

Apie Dievą mes žinome tiek pat, kiek ir apie save - nieko. Kai tu sakai "Aš žinau, kad nieko nėra", kas yra tas AŠ, kuris žino, kad nieko nėra..? Ar gali parodyti tą vietą, kur yra tai, ką tu vadini AŠ? Jeigu tu netektum rankos arba kojos, ar tavo AŠ sumažėtų? Ar žinai, kas esi? smile Ne, nežinai. Ar žinai, kad esi? smile Taip, žinai. O nuo čia galima pradėti kelionę į savęs pažinimą. smile

As zinau, kad nera dievo lygiai taip pat kaip vienaragiu su sparnais. Nera, nes nera pagrindo iskelti toki klausima. Niekas jo nemate, niekas negali irodyt, kad mate, nera jokiu jo zenklu, nera to dievo.

360

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jeigu egzistuoja kvazarai, neutronines zvaigzdes, juodosios skyles visatoj.  visi kiti dariniai.   tai tikrai nera tokio dalyko kas neegzistuotu per visas gyvenamas planetas paemus. bus ir TRIRAGIU , ir penkiakoju begemotu ......  tavo sąmone per mazai yra isivyscius kad primt tokia informaciją.  nuo  6 , 7 cakros pas zmogu priklauso, tas visas poziuris i visatą ir kitus reiskinius.   pas dideli procentu zmoniu , sios cakros galima sakyt yra pusiau snaudziancios...............