421

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Lilit пишет:

Žmonėms reikalingas tikėjimas, kad jie nevirstų neaiškiais gyviais, bet išliktų žmonėmis.

Tai kad tikėjimai ir skatina žudyti kitatikius. Galų gale ir pats dievas pvz pasiuntė išžudyti angelą Egipto žmonių ir gyvūnų pirmagimius. Na žydai pasižymėjo savo namus jauno ožio ar avies krauju tai nenukentėjo. Bent egzistuoja tokia pasaka. Jei dievas vykdo teisingumą žudydamas tai ir dievo vardu žmonės tai gali vykdyti. Taip kad tikėjimas vienareikšmiškas blogis nes skatina žudyti ir nesvarbu ką ten formaliai rašo. Va mūsiškiai Afganistane žudo kitatikius o kapelionas Valkauskas jiems atleidžia nuodėmes ir laimina einant žudyti. Viskas dievo vardu ir jokių nuodėmių :::a17 Bet šitas šposas lapkričio 30 nepraeis. Nužudei ir gyveni tarp žudikų. Visiška laisvė pasireikšti. :::011

422

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Prie ko čia tikėjimas ir Dievas? Žmogaus prigimtis nėra balta ir pūkuota.

423

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Lilit пишет:

Žmonėms reikalingas tikėjimas, kad jie nevirstų neaiškiais gyviais, bet išliktų žmonėmis.

Tai kad tikėjimai ir skatina žudyti kitatikius. Galų gale ir pats dievas pvz pasiuntė išžudyti angelą Egipto žmonių ir gyvūnų pirmagimius. Na žydai pasižymėjo savo namus jauno ožio ar avies krauju tai nenukentėjo. Bent egzistuoja tokia pasaka. Jei dievas vykdo teisingumą žudydamas tai ir dievo vardu žmonės tai gali vykdyti. Taip kad tikėjimas vienareikšmiškas blogis nes skatina žudyti ir nesvarbu ką ten formaliai rašo. Va mūsiškiai Afganistane žudo kitatikius o kapelionas Valkauskas jiems atleidžia nuodėmes ir laimina einant žudyti. Viskas dievo vardu ir jokių nuodėmių :::a17 Bet šitas šposas lapkričio 30 nepraeis. Nužudei ir gyveni tarp žudikų. Visiška laisvė pasireikšti. :::011

Na as nezinau,kas cia daugiau kaltas-ar dievas ir religija,ar pastovus zmogaus troskimas pateisint savo poelgius.

424

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gytis пишет:
Vytautas пишет:
Lilit пишет:

Žmonėms reikalingas tikėjimas, kad jie nevirstų neaiškiais gyviais, bet išliktų žmonėmis.

Tai kad tikėjimai ir skatina žudyti kitatikius. Galų gale ir pats dievas pvz pasiuntė išžudyti angelą Egipto žmonių ir gyvūnų pirmagimius. Na žydai pasižymėjo savo namus jauno ožio ar avies krauju tai nenukentėjo. Bent egzistuoja tokia pasaka. Jei dievas vykdo teisingumą žudydamas tai ir dievo vardu žmonės tai gali vykdyti. Taip kad tikėjimas vienareikšmiškas blogis nes skatina žudyti ir nesvarbu ką ten formaliai rašo. Va mūsiškiai Afganistane žudo kitatikius o kapelionas Valkauskas jiems atleidžia nuodėmes ir laimina einant žudyti. Viskas dievo vardu ir jokių nuodėmių :::a17 Bet šitas šposas lapkričio 30 nepraeis. Nužudei ir gyveni tarp žudikų. Visiška laisvė pasireikšti. :::011

Na as nezinau,kas cia daugiau kaltas-ar dievas ir religija,ar pastovus zmogaus troskimas pateisint savo poelgius.

425

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ką isvis cia bendro turi?  visaapimanti visos visatos kosmine sąmone ir tikejimas viena ar kita religija?  kapelionas laimina ainant zudyti? nu cia ar ne briedas.  net jei ir taip.  yra ezoterikoj vistiek desniai, kuriu laikytis reikia,  o kad religijos iskraipo siek tiek tiesą, cia nieko nepadarysi. reik vadovautis savo sviesiu mąstymu.   Bet koks veiksmas pries kitą gyva butybe (pries jos valia) yra nusikaltimas( energetinis pazeidimas).

426

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mindaugas пишет:

Bet koks veiksmas pries kitą gyva butybe (pries jos valia) yra nusikaltimas( energetinis pazeidimas).

Čia ir be ezoterikos bei religijų aišku. Tiesiog praktiškai nesinorėtų kad kas nors nuiminėtų galvą ar kitaip dusintų.:::001 Be to jokia ezoterika jau nuo 2012 metų neveikia. Gali pabandyt virgules jos taip pat neveikia.  Čia nesunku patikrinti praktiškai. Bendradarbis ukrainietis toje srityje turintis visai nemažą patirtį liko "sukrėstas" ir pasimetęs kai pabandė. Kaip čia taip veikė ir neveikia. :::001 Žaidimai vaikams baigėsi. :::001

427

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Lilit пишет:

Prie ko čia tikėjimas ir Dievas? Žmogaus prigimtis nėra balta ir pūkuota.

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

428

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas пишет:
Lilit пишет:

Prie ko čia tikėjimas ir Dievas? Žmogaus prigimtis nėra balta ir pūkuota.

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

429

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Visko nebuna... :::008

430

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gytis пишет:
Kęstas пишет:
Lilit пишет:

Prie ko čia tikėjimas ir Dievas? Žmogaus prigimtis nėra balta ir pūkuota.

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

431

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tokiu atveju yra klausimas "Ar pasaulis yra pažinus?". Ar įmanoma pažinti iki galo žmogų, pasaulį. Tai jei nuolat atrandame kažką vis naujo, vadinasi, iki galo pažinti ir atsakyti, kad taip, aš žinau kas aš esu, negalima. Žmogus nežino kas iš jo gali išlįsti pasikeitus sąlygoms. Ne veltui yra posakis "gyveni, mokaisi, ir durnas miršti". Manau, kad visata yra padidintas žmogaus vidaus ir išorės atspindys. Ir jei žmogus turi sielą, kuri yra neapčiuopiama, tai yra ir kažkas tokio kaip Dievas, Visatos protas, Praamžis ir koks skirtumas kaip tai pavadinsime - ai, kas visa tai valdo taip, kaip mąstymas valdo mūsų veiksmus

432

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
gytis пишет:
Kęstas пишет:

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Tokio kaip 'kurejo/dievo' nera. Gana gert.

Vienintelis dalykas kuri tu gali kaip ir vadinti 'dievu' tai gamta.

“Nature herself has imprinted on the minds of all the idea of God” - Marcus Tullius Cicero.

Isvertus:
'pati gamta visiem i galvas iskiepijo ideja apie dieva.'

Mes gimstam ir mirstam. Laikai keiciasi. Bet gamta islieka. Be jos mes niekas. Mes be jos zutume. Ji be musu dar geriau gyventu. Ir evoliucija, biologija, visas tas mosklas yra priskiriamas gamtai. Jei kas tave ir sukure tai gamta. Ne sventos dvasios, ne kaledu senelis, ne alahas, ne dar kas. Gamta. Bet gamta tai nera personifikacija. Tai ne zmogus ne gyvunas. Gamta – fizinis pasaulis, kurį sudaro įvairūs augalai, gyvūnai ir natūralūs kraštovaizdžiai. Gamta apima visa, kas egzistuoja – biotinę (gyvąją) ir abiotinę (fizinę) aplinką.

Kitaip tariant, gamta tai nera kazkas kas tave samoningai sukure. Tu atsiradai is vienalascio mikroorganizmo. Visi mes is jo atsiradom.

O ir savo paskirti suprasti gali labai lengvai. Tokios paprasciausiai nera. Visos tos vaiku pasakos apie tai kaip kiekvienam zmogui yra lemta kazka daryti sitoj zemej, misija, chujisija - idiotizmas. Nera pagrindinio tikslo visiem. Nera dangaus, nera pragaro, nera blogu ar geru zmoniu, nera gyvenimo tikslo ar prasmes, todel ja pats sau susigalvoji. Kaip nyce pasake - Dievas mire. Viskas.

433

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mes gyvename 3 dimenciju pasaulyje.  Po mirties mes keliaujame i 4 dimenciju, pats grubiausias pomirtinis pasaulis, astralinis pasaulis, ten visi papuola, vieni saltiniai teigia kad yra 6 berods lygmenys. nuo 4 iki 10 mazdaug. nu cia lygiai tas pats tokiu pat principu kaip zemej, baigei pradides klases, 12kl, stoji kazkur auksciau ir t.t.  ir  taip iki prezidento ar kokio kieto NASA mokslininko. kas tu cia bebutum zemej, i ta 4 dimencija( cia pragaras- baznytiniu terminu) papuola visi.  nes nera tokiu zemej zmoniu, kad per visa gyvenima nieko nebutu blogo padare, minciu energija cia taip pat skaitosi. mintis yra energijos forma.  mintis pasiusta kazkam su blogio palinkejimu. jau kazkoki darba daro, kad ir minimalu, bet energetiniam lygmeni tai vyksta.  zmogus jei buvo neblogas, ten ilgai neuzsibuna, po to 5 dimencija, gal 6 estoji.  ziurint koks  jo sielos evoliucijos pazengimo yra indeksas. po to vel siela reinkarnuoja i zeme, atgimsta tam tikroj seimoj( tikrai ne bet kurioj ),  pagal tavo padarytu geru ar blogu darbu eiga,  buvai ten koks cmo paskutinis , zudei pvz  zmones pries 300 metu,  tai siame gyvenime atgimes,  atgimsi gal kokioj pijoku seimoj, ar siaip kazkas gyvenime nesiseks, paskui daug prireikia reinkarnaciju  tokiai sielai isitiest, sustipret, kad ait i sviesą.  Siaip visi ezoterikai ta pripazysta pomirtini gyvenima,  seniausiai cia viskas yra zinoma. is kur ta informacija, is kur tos zinios?  neatsakysiu , jus pasigalvokit patys, juk mes skaitomes tokia protinga civilizacija zemes !!!  tai jei toki protingi tai bent kazką turetumet zinot.

434

Re: Ar egzistuoja Dievas?

cia toks butu palyginimas, kaip kad paklaust turginio (patikimo turginio masinu), ar sukami skaitliukai parvarytu masinu.  nu cia i kaniu jasna.  tai cia lygiai tas pats kaip klaust ar yra pomirtinis gyvenimas, reinkarnacijos sielu?

435

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas пишет:
gytis пишет:
Kęstas пишет:

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

Atmetus visas religines nuostatas patys psichologai teigia,kad dalis asmenybes tam paciam asmeniui lieka nezinoma.Taigi tiksliai  ir konkreciai atsakyti i klausima-kas as esu-negaliu.Galiu tik ivardinti busena konkre ciu laiko momentu-cia ir dabar.Dalis musu asmenybes yra jau susiformavusi-dalis kinta reguodama i gyvenimo pokycius.Taigi galima vos ne kasdien uzdavineti ta pati klausima ir kaskart  rasti vis kitoki atsakyma.

436

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Lilit пишет:

Tokiu atveju yra klausimas "Ar pasaulis yra pažinus?". Ar įmanoma pažinti iki galo žmogų, pasaulį. Tai jei nuolat atrandame kažką vis naujo, vadinasi, iki galo pažinti ir atsakyti, kad taip, aš žinau kas aš esu, negalima. Žmogus nežino kas iš jo gali išlįsti pasikeitus sąlygoms. Ne veltui yra posakis "gyveni, mokaisi, ir durnas miršti". Manau, kad visata yra padidintas žmogaus vidaus ir išorės atspindys. Ir jei žmogus turi sielą, kuri yra neapčiuopiama, tai yra ir kažkas tokio kaip Dievas, Visatos protas, Praamžis ir koks skirtumas kaip tai pavadinsime - ai, kas visa tai valdo taip, kaip mąstymas valdo mūsų veiksmus

Būkime nuoširdūs... smile Bent kartą nieko nemanykim... Manyti - spėlioti. Kas čia mano tokius dalykus? Jūsų Aš, taip? O kas yra jūsų Aš? Niekas nebando atsakyti į šį klausimą. Niekas nežino, kas jie yra, ir niekas neatsako į klausimą. big_smile Štai čia didžiausias paradoksas. Mūsų pačių egzistavimas mums toks akivaizdus, kad mes net nesusimąstom, kas mes tokie, kaip mes čia taip viską patiriam, iš kur tiksliai šiame kūne mes save jaučiam, kodėl mes esam apriboti tik savo pačių kūnais ir negalim jausti kitų kaip savęs, iš kur tos mintys mumyse, iš kur tie jausmai, iš kur tos svajonės, tikslai, iš kur tie norai gyventi savitą gyvenimą, iš kur tas troškimas nebūti vienišu, iš kur tas vienatvės jausmas, iš kur tos baimės, iš kur tas pasitikėjimas, iš kur tas nuovargis, iš kur džiaugsmas, iš kur prisiminimai, iš kur skausmingos/džiaugsmingos akimirkos, iš kur ta viltis, iš kur meilė...? Viskas iš kažkur ateina. Iš kur? Iš Aš? Tai kas yra tas Aš? big_smile

437

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gytis пишет:
Kęstas пишет:
gytis пишет:

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

Atmetus visas religines nuostatas patys psichologai teigia,kad dalis asmenybes tam paciam asmeniui lieka nezinoma.Taigi tiksliai  ir konkreciai atsakyti i klausima-kas as esu-negaliu.Galiu tik ivardinti busena konkre ciu laiko momentu-cia ir dabar.Dalis musu asmenybes yra jau susiformavusi-dalis kinta reguodama i gyvenimo pokycius.Taigi galima vos ne kasdien uzdavineti ta pati klausima ir kaskart  rasti vis kitoki atsakyma.

Gyti, o dabar nuo savęs pasakykit, kas jūs esat šią akimirką? Kaip jūs save jaučiat? Ar jūs esat visa tai, ką apie save žinot?

438

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kęstas пишет:
gytis пишет:
Kęstas пишет:

Gyti, šioje temoje aš bandau nuoširdžiai pasakyti, kad užuot kalbėjus apie Kūrėją, geriau kalbėti apie save. Ir tokiu atveju reikia klausti ne ar Dievas egzistuoja, o ar Aš egzistuoju? Nes viskas šiame pasaulyje sukasi apie tai, ką vadinu savimi, sukasi aplink mane. Ir nors mes savęs nepažįstam, labiau domimės pasauliu ir jo tvarka, negu savimi. Ši tema turėtų daug didesnę išliekamąją vertę, jeigu mes daugiau dėmesio skirtume tam, kas mes patys esame. smile Deivis kartoja, kad Dievo nėra. Ir galbūt jis teisus, mes nežinom... Jūs sakot, kad Kūrėjui apskritai neįdomu, ką mes apie save manom. Galbūt ir jūs esate teisus, mes nežinom... Esmė tame, kad mes turime žinoti, o ne aklai tvirtinti. Jeigu mes turėsime tik aklą nuomonę, ji mūsų niekur nenuves. O daugybė žmonių gyvena aklomis nuomonėmis. Dėl aklų įsitikinimų net konfliktai vyksta. Visos problemos kyla tik dėl mūsų aklumo. Visas nepasitenkinimas savimi ir kitais kyla tik dėl mūsų aklumo. Todėl gyvybiškai svarbu žinoti "Kas Aš esu?", nes kiek gi mes galim kentėti patys ir skaudinti kitus. Ar susimąstėt, kas jūs esate?

Atmetus visas religines nuostatas patys psichologai teigia,kad dalis asmenybes tam paciam asmeniui lieka nezinoma.Taigi tiksliai  ir konkreciai atsakyti i klausima-kas as esu-negaliu.Galiu tik ivardinti busena konkre ciu laiko momentu-cia ir dabar.Dalis musu asmenybes yra jau susiformavusi-dalis kinta reguodama i gyvenimo pokycius.Taigi galima vos ne kasdien uzdavineti ta pati klausima ir kaskart  rasti vis kitoki atsakyma.

Gyti, o dabar nuo savęs pasakykit, kas jūs esat šią akimirką? Kaip jūs save jaučiat? Ar jūs esat visa tai, ką apie save žinot?

Siuo metu esu beveik darnoja tiek su savim,tiek su aplinkiniu pasauliu.Ir manau,kad sito pilnai uztenka.

439

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivi, mokslas kuriuo remiesi gal menkas, bet abejones kelia visada apie savo kai kurias tiesas. žymiai naudingiau būtų jeigu kuris nors nuomonės atstovas pasisakytų kodėl tikėti ar netikėti Dievą yra naudinga visai visuomenei:D, nes vieniems jis yra, o kitiems nea. faktus pateiksiu mokslinius kurie kogero leidžia egzistuoti viskam- E=mc^2. mintis yra energija, taip galkima tikėti, kad mintimis įmanoma materializuoti, visata yra begalinė, tai paaiškina Jėzaus Kristaus, Saibabos gebėjimus matearilzuoti kažką mintimis. mano galimybės tam labai menkos, tai mano samprotavmai gali pasirodyt kaip kažkokie sapnai, taičiau mokslas vis kažką naujo atranda ir visko kritiškai vertinti vien iš mokslo pusės nevisada galima, dar yra meilė, dėkingumas-emocinės, jausmų energijos, kurias mokslas uždaro tik žmonių galvose ir jausmus paiškina kaip chemikalų sąveikas smegenyse. aš asmeniškai nzn ar Dievas egzistuoja, tačiau tikiu. įrodymų galima rasti abiejų šalių pusėse, nelabai malonu kai kuri pusė durnina kitą, tai veikiau būtų akmenys į durinančiosios pusės daržą, nors tiesa nuo to ir nesikeičia...

Deivis пишет:
gytis пишет:
Kęstas пишет:

Lilit, būkite sąžininga ir nuoširdi... Jūs nieko nežinote apie žmogaus prigimtį... Kaip taip galima kalbėti apie tai, ko nežinai... Ar žinote, kas esate? smile

As gaiu pasakyti kas tu esi-kurinys.Ir nemanau,kad Kurejui labai skauda galva,ka tu apie save manai ar su kuo bandai susitapatinti.Tikrosios savo paskirties pats tikrai nesuprasi...

Tokio kaip 'kurejo/dievo' nera. Gana gert.

Vienintelis dalykas kuri tu gali kaip ir vadinti 'dievu' tai gamta.

“Nature herself has imprinted on the minds of all the idea of God” - Marcus Tullius Cicero.

Isvertus:
'pati gamta visiem i galvas iskiepijo ideja apie dieva.'

Mes gimstam ir mirstam. Laikai keiciasi. Bet gamta islieka. Be jos mes niekas. Mes be jos zutume. Ji be musu dar geriau gyventu. Ir evoliucija, biologija, visas tas mosklas yra priskiriamas gamtai. Jei kas tave ir sukure tai gamta. Ne sventos dvasios, ne kaledu senelis, ne alahas, ne dar kas. Gamta. Bet gamta tai nera personifikacija. Tai ne zmogus ne gyvunas. Gamta – fizinis pasaulis, kurį sudaro įvairūs augalai, gyvūnai ir natūralūs kraštovaizdžiai. Gamta apima visa, kas egzistuoja – biotinę (gyvąją) ir abiotinę (fizinę) aplinką.

Kitaip tariant, gamta tai nera kazkas kas tave samoningai sukure. Tu atsiradai is vienalascio mikroorganizmo. Visi mes is jo atsiradom.

O ir savo paskirti suprasti gali labai lengvai. Tokios paprasciausiai nera. Visos tos vaiku pasakos apie tai kaip kiekvienam zmogui yra lemta kazka daryti sitoj zemej, misija, chujisija - idiotizmas. Nera pagrindinio tikslo visiem. Nera dangaus, nera pragaro, nera blogu ar geru zmoniu, nera gyvenimo tikslo ar prasmes, todel ja pats sau susigalvoji. Kaip nyce pasake - Dievas mire. Viskas.

440

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Vytautas пишет:

Deivi, mokslas kuriuo remiesi gal menkas, bet abejones kelia visada apie savo kai kurias tiesas. žymiai naudingiau būtų jeigu kuris nors nuomonės atstovas pasisakytų kodėl tikėti ar netikėti Dievą yra naudinga visai visuomenei:D, nes vieniems jis yra, o kitiems nea. faktus pateiksiu mokslinius kurie kogero leidžia egzistuoti viskam- E=mc^2. mintis yra energija, taip galkima tikėti, kad mintimis įmanoma materializuoti, visata yra begalinė, tai paaiškina Jėzaus Kristaus, Saibabos gebėjimus matearilzuoti kažką mintimis. mano galimybės tam labai menkos, tai mano samprotavmai gali pasirodyt kaip kažkokie sapnai, taičiau mokslas vis kažką naujo atranda ir visko kritiškai vertinti vien iš mokslo pusės nevisada galima, dar yra meilė, dėkingumas-emocinės, jausmų energijos, kurias mokslas uždaro tik žmonių galvose ir jausmus paiškina kaip chemikalų sąveikas smegenyse. aš asmeniškai nzn ar Dievas egzistuoja, tačiau tikiu. įrodymų galima rasti abiejų šalių pusėse, nelabai malonu kai kuri pusė durnina kitą, tai veikiau būtų akmenys į durinančiosios pusės daržą, nors tiesa nuo to ir nesikeičia...

Deivis пишет:

Tokio kaip 'kurejo/dievo' nera. Gana gert.

Vienintelis dalykas kuri tu gali kaip ir vadinti 'dievu' tai gamta.

“Nature herself has imprinted on the minds of all the idea of God” - Marcus Tullius Cicero.

Isvertus:
'pati gamta visiem i galvas iskiepijo ideja apie dieva.'

Mes gimstam ir mirstam. Laikai keiciasi. Bet gamta islieka. Be jos mes niekas. Mes be jos zutume. Ji be musu dar geriau gyventu. Ir evoliucija, biologija, visas tas mosklas yra priskiriamas gamtai. Jei kas tave ir sukure tai gamta. Ne sventos dvasios, ne kaledu senelis, ne alahas, ne dar kas. Gamta. Bet gamta tai nera personifikacija. Tai ne zmogus ne gyvunas. Gamta – fizinis pasaulis, kurį sudaro įvairūs augalai, gyvūnai ir natūralūs kraštovaizdžiai. Gamta apima visa, kas egzistuoja – biotinę (gyvąją) ir abiotinę (fizinę) aplinką.

Kitaip tariant, gamta tai nera kazkas kas tave samoningai sukure. Tu atsiradai is vienalascio mikroorganizmo. Visi mes is jo atsiradom.

O ir savo paskirti suprasti gali labai lengvai. Tokios paprasciausiai nera. Visos tos vaiku pasakos apie tai kaip kiekvienam zmogui yra lemta kazka daryti sitoj zemej, misija, chujisija - idiotizmas. Nera pagrindinio tikslo visiem. Nera dangaus, nera pragaro, nera blogu ar geru zmoniu, nera gyvenimo tikslo ar prasmes, todel ja pats sau susigalvoji. Kaip nyce pasake - Dievas mire. Viskas.

Nesupranti kaip mokslas veikia.

Nera nei vieno irodymo jog dievas yra, bet nera ir nei vieno irodymo kuris irodytu jog dievo nera.
Bet tai nepadaro dievo egzistavima 50% ant 50%. Apie vienaragius mes lygiai taip pat neturim nei vieno mokslinio irodymo jog jo nera. Irodymu apie dievo ir vienaragio neegzistavima mes neturime todel kad nei dievas nei vienaragis neegzistuoja. Tu negali kazka is nieko gauti. Kaip vienas mokslininkas yra rases savo veikale 'teiginys kurio tu negali patikrinti yra blogas teiginys'. Butent todel klausimas 'ar dievas, vienaragis, sniego zmogus, loxneso pabaisa egzistuoja?' yra neteisingas, nes mes neturime jokio pagrindo teigti isvis, kad jie egzistuoja. As galiu dabar issiglavoti kad mano kambaryje gyvena rozine pantera ir tu neturesi lygiai taip pat jokiu irodymu, kad tokia neegzistuoja. Todel cia yra zymiai svarbiau irodymai kurie irodo egzistavima. Mokslas siekiantis irodyti kazko egzistavima niekada neiesko irodymu kurie patvirtintu neegzistavima, nes tai nelogiska. Mokslas noredamas irodyti kazkieno egzistavima iesko irodymu kurie patvirtintu jo egzistavima. Butent todel mokslas klysta. Pvz ten gorilos man rodos buvo laikomis mitinem butybem. Bet jas atrado ir pasirodo jog egzistuoja tokios. Bet tai vistiek neirodo kad 'dievas gali egzistuoti'. Ir jei nukeliautum i praeiti ir pasakytum kad gorilos egzistuoja (nepaisant to jog jos tikrai egzistuoja) tavo teiginys butu neteisingas, nes neturetum jokio pagrindo (apart legend) tiketi, kad egzistuoja. Dabar, siandien, mokslas sita klaida apie gorilu egzistavima yra uzregistraves kaip fakta ir tuo remiasi ieskant nauju gyvunu rusiu. Mokslas paprasciausiai perzvelges rasliavas kurios atrodo kaip mitas nenumoja i tai ranka, nes prisimena, kad gorilos irgi buvo laikomos mitu. Bet viena yra lyginti zinduoli pasislepusi nezinia kur, o kitas dalykas yra apie ciuva danguje, pasaulio bei visatos sukureja trijose asmenyse ir panasiai. Ir zinant kaip biblija pati sau priestarauja ir daug kas ten parasyta kertasi su moksliniais atradimais, butent todel juk Galilejas susilauke priestaravimo nes pasak baznycia zeme yra visatos centras. Jo moksliniai atradimai kirtosi su religija. Ta prasme.... Mokslas visas tas religines tiesas sugriauna be gailescio metai is metu. Ir tu sakai tipo tiki i Dieva. Ir tiki i zydiska dieva net ne i pagoniu dievus kas yra musu dievai. Tai tik parodo nesusivokima. Tavo tikejimas visuomenei nieko gero realiai neatnesa irgi. Be to geris yra subjektyvi savoka, vienam gerai kitam blogai. Uz visus kalbeti yra sunku. Nu krc **** tas tavo Dievas, ir tiketi i ji durna mazu maziausiai.

Isipagiriok jau gal...