521

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kol galva pas tave ant peciu tol esi,o jei ir be jos esi,vadinas ir be jos gali gyventi.tai butu galima irodyti paguldzius tave ant begiu.ir nebeliks nei demesiu nei kliedesiu.isnyksi kaip dumas.taip ir neatsakai kaip zinai kad esi jei tu nesi tu.manau tau reiktu psichdispanseryje apslankyt pamatytum ligonius gryztum i materializma arba ten ir pasiliktum

522

Re: Ar egzistuoja Dievas?

matau kad nesupranti ka kalbu. tai kas kad tu mane paguldysi ant begiu ir neliks mano kuno, mano kuno gal ir neliks bet uztai liksiu as big_smile zinau kad esu nes patiriu ir nesvarbu kokia realybe ar sakysi iliuzine netikra, ar materialia, esme kad as tai patiriu, o jeigu patiriu vadinasi esu. manau kad tau reiktu ten apsilankyti, loginio mastymo nelabai pas tave yra, manau pradetum suprasti esme, bet aisku vaistai gal tik laikinai sugrazintu tave i realybe big_smile

523

Re: Ar egzistuoja Dievas?

as uzryjau lsd vakar ir daug patyriau.viskas teisybe ir visas pasaulis turi tai pripazinti.nekisk logino,ar tau loginiais simboliais sustaineti viska?vel sakysi remiesi mokslu.vartaisi kaip beimanydamas.laisvai moksliskai matematiskai tavo puse palaikyciau sava paneigciau,bet ar tau to reiktu ir ar suprastum,juk mokslu nesiremi,kai tau to nereikia.sesk 2 perestukinai

524 (2016-12-06 20:43 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris пишет:

as uzryjau lsd vakar ir daug patyriau.viskas teisybe ir visas pasaulis turi tai pripazinti.nekisk logino,ar tau loginiais simboliais sustaineti viska?vel sakysi remiesi mokslu.vartaisi kaip beimanydamas.laisvai moksliskai matematiskai tavo puse palaikyciau sava paneigciau,bet ar tau to reiktu ir ar suprastum,juk mokslu nesiremi,kai tau to nereikia.sesk 2 perestukinai

pripazint nereikia, reikia suprast, o jeigu nesupranti arba tam priestarauji paneigt smile tu man adekvaciais paaiskinimais viska sustatyk o ne kazkokiais neuronais, kurie neteikia jokios esmes o tik strukturinis elementas yra tos esmes apie kuria kalbam. pasiskaitau moksla kaip grozine literatura smile koks skirtumas ar 2 ar 10, vistiek tai bus vienas, vienu atveju du vienetai, kitu atveju desim vienetu, bet turesiu lygiai ta pati vieneta smile nu krc, gyvenk toliau gal suaugsi, subresi, pabusi ir pan, o narkotiku nevartok, paskuj realybes prades maisytis ir tapsi neadekvaciu sitoj reaybej, uzdarys i vasaros 5 smile

525

Re: Ar egzistuoja Dievas?

taburete turi siela,ja sudeginus lieka siela,as tai jauciu,patyriau.argumentas kad ji sudaryta is atomu nieko nereiskia.tau patogiau tiketi kazkokia patirtim,ekstremistai taip teroristus verbuoja.tave lengva butu pasukti kur reikia

526 (2016-12-06 21:45 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

taburete neturi sielos, ji turi samone, bet neturi savimones. argumentas kad ji sudaryta is atomu tai ir reiskia kad ji sudaryta is atomu bet nepaaiskina kam ji skirta, nejaugi taip sunku suprast big_smile man tik patirtis paaiskina kas yra pasaulis, kaip ir palietus ugni issiaiskinau kad ji degina, tokiu pat principu pazystu ir visa kita, viskas taip paprasta o tau sunku suvokti kaip patirtis padeda pazinti pasauli. pats pagalvok kaip lengviau suprasti kaip ugnis degina ar ja palietus ir patyrus ar rasant kazkokius mokslinius straipsnius ir speliojant kad gal deina taip o gal kitaip, paskuj kazkas raso kad paneigianti straipsni kad ji nedegina ir 100 metu taip zmonija galvoja ir kas paliecia ir nusidegina sako kad tu tiki nesamonem nes mokslas istyre straipsniais kad yra kitaip? big_smile nu nesamones kalbi ir pats tuo tiki big_smile mokslas tera spelione o patirtis yra reali. kaip verbuoja? kuo cia deti teroristai prie patirties ir mokslo? man atrodo kad tu uzverbuotas mokslo, paskuj tokie ir tampa liberalais nes nesupranta visatos principu, plaukia pries srove ir keikiasi kodel laivas neplaukia big_smile

527

Re: Ar egzistuoja Dievas?

taburete turi samone!!!! ))) .smagu.kad netektu samones gal ir narkoze galima jai atlikt?ji gali but skirta ir proto kazkam ikresti.mokslas yra arba eksperimentas kuri bent jau statistiskai galima atkratoti arba abstrakcija prieartinta prie realybes.modelis.o potyriu tavo kvailu gali buti milijonas.jei nebutu mokslo net nezinotum kad visata yra ir kliedesiai butu kitos formos siektiek.ir nekalbek ka zmonija 100 metu galvoja,nei zinai nei isvis tau spresti.

528

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kede kaupia atminti vaikiuk smile pabandyk gal kaip nors gausis, bet jei ir isjungsi nezinosi nes savimones nera smile o kas yra realybe tada paaiskink, man atrodo tu jak azkaip netaip supranti. kaip galima nezinot kad yra visa tai kas yra? big_smile juk zodis visata tau tai ir sako viskas kas yra ir yra visata, ko cia nezinot? be mokslo budistai tau apie visata jau pries 6 tukst metu pasake, o mokslas dar tik dabar atranda tai ka budistai patyre pries tukstancius metu. viskas ka jie sake pasitvirtina, o mokslas vistiek to ko dar nepripazino vadina kliedesiais, nors viskas pasitvirtina, tai bent savigarbos turetu big_smile

529

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ir kas kad jei ir kauptu atminti.tai samone turi tureti?is tavo pezalu iseina kad gausis tik nesuzinosi nes kazkokios savimones nera,taippat galima teigti kad tavo sielos nera nes neimanoma aptikt kaip ir pas taburete samones nes nera savimones kurios neimanoma aptikti,niekur nieko neimanoma bet yra ir viskas.zodis visata kitose kalbose visai ikitaip skamba,science pvz nera visa ta.vydune tu.budistai ka sake del raudonojo poslinkio?arba kokio higso bozono?gal ismest vadovelius o atomines stato tegul budistai?taves paklausius tikrai matos kad kliedesiai,

530 (2016-12-07 00:14 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jeigu neturi samones kaip tu kaupsi patirti didysis logike? jeigu tu saves nesuvoki tai kaip tu suvoksi reiskinius? tu fanatikas... smile kaip tai neimanoma aptikt sielos? kas taip sake? kitose kalbose skamba kitaip nes jos naujos, o lietuviu kalba viena seniausiu ir turi daug rysiu su seniausiom pasaulio kalbom, kurios daugiausiai demesio skyre esmei, jeigu mokslininkas tai galejai tuo pasidometi smile tai pasidomek ka sake, tada pasakysi man smile atominiu tai jie niekada nestatys nes turi pakankamai proto ir neters gamtos, kuri yra ju pratesimas smile

531

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ir kompiuteriu nekurs.sedesite miske kelma apsikabine ir galvosite apie "esme"pagal tave zmonija eina zemyn o ne aukstyn.mokslas nieko neatranda o meluoja viska.vadinasi taburete turi samone ir kaupia patirti atminti.kai atsirado lietuviu kalba net nezinojo kad zeme aplink saule sukasi,kame ta visata ir esme?musu zinios ir mokslas ar ten kokia tavo filosofija yra geresne negu ta kur bus uz milijono metu  jei  sekmingai vystysis.parodyk siela,kaip ja aptikt?kaip ir taburetes.gerai uzteks tabureciu medziotojau.mano menkam lygiui tu perprastas.

532

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai ir dabar sedi indijoj ir dar laimingesni zmones nei tie kur prie kompu, cia tipo **** kad zmones ne gamtoj krykstauja, o prie kompu kirmija? big_smile tai aisku kad zemyn eina, paziurek kiek geju priviso, iskrypeliu. nu tu dabar pats pagalvok ar tai esminis dalykas kad zeme aplink saule sukasi? ka tai paaiskina? sakau tu aiskiniesi is ko kas sudaryta bet ne pacia esme. koks skirtumas ar as sukuosi aplink masina ar masina aplink mane sukasi? ka tai gali pasakyti apie gyvenimo prasme? siela aptinkama isejus is kuno nes ji nera fizines realybes dalis, ji tik atspindi tave.

533

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Manau, kad kazkas paslaptingo slypi zmogaus esybeje, jo prigimtyje,  gebejime pazinti pasauli, atskleisti jo desnius ir pritaikyti zmonijai... Tukstantmeciais vyksta paslaptingas pazinimas. Gal tai ir yra Dievo, kaip kad zmones ta paslapti vadina, vedimas saves link...

534 (2016-12-07 01:55 отредактировано gluspetris)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kam man dabar pagalvot seniai zinau kad esminis dalykas daug paaiskina ir pasekmes isvados jaucias iki dabar.ir dar ilgai jausis,jei nezinai kaip sukas gali i marsa niekad nepatekt du skirtingi budai nuskrist ir neimanoma sugrizt,nesuprantama tau nes patogiau but issisiepus ant kelmo.maniau religijoms nesvarbu kokos orientacijos zmogus. kaip siela aptinkama isejus is kuno?klausiau juk kokiu budu o ne kokiu atveju.konkretu buda sakyk

535

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Labai subjektyvi, nekurybiska ir banali pozicija...Jedem das Seine...:::008

536

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris пишет:

kam man dabar pagalvot seniai zinau kad esminis dalykas daug paaiskina ir pasekmes isvados jaucias iki dabar.ir dar ilgai jausis,jei nezinai kaip sukas gali i marsa niekad nepatekt du skirtingi budai nuskrist ir neimanoma sugrizt,nesuprantama tau nes patogiau but issisiepus ant kelmo.maniau religijoms nesvarbu kokos orientacijos zmogus. kaip siela aptinkama isejus is kuno?klausiau juk kokiu budu o ne kokiu atveju.konkretu buda sakyk

meditacija gi tam skirta, astralines projekcijos, pasidomek, pasibandyk, o tada pabandyk daryti isvadas, jeigu nebandei ir kalbesi, tai yra tik spelione is tavo puses ir neduodanti jokios vertes smile patogiau sedet issisiepus ant kelmo nes pazinimas teikia dziaugsma, kai zinai kaip viskas veikia, tada zinai kaip ir suvaldyt smile prie ko cia religijos?

537 (2016-12-07 11:21 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:

Kas cia per pliotkai... viskas labai paprasta, tu gimsti nugyveni gyvenima kuris neturi jokios paskirties ar tikslo nei misijos nei vieninteles meiles ar dar kokio by.bio galo ir mirsti beprasme mirtim kaip ir pats gyvenimas po 80 metu (plius/minus). Tas pats bus ir tavo vaikam, tas pats istiks sita planeta, saules sistema ir kadanors visa galaktika, toliau nedristu fantazuot. Per mazos zinios musu apie visata. Bet posakis yra - nieko nera amzina. Kas jum neaisku?

nieko nera amzino nes viskas kinta, viskas keiciasi kas sekunde ir po akimirkos tai jau netaspats daiktas koks buvo anksciau nors nepaziniam protui tai atrodo jog tai tas pats daiktas, o ir tu kas akimirka keitiesi ir taves jau tokio nera koks buvai pries akimirka, truputi giliau reikia isanalizuoti tuos posakius, nes pazodziui gali labai suklaidinti, kaip tavo atveju smile imesk televizoriu i lauza, tai jo tokio kaip televizoriaus funkcijos nebus, bet jis persikeis i kitokias formas, bet tau atrodys kad televizoriaus nera, tipo isnyko... niekur jis neisnyko, o persikeite i kitas formas wink

538

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris пишет:

jeigu negali paaiskinti vaikui apie nanotechnologijas aiskiai, vadinas arba nesupranti arba blogas mokytojas.

Pirma reikia isgirsti vaiko klausimus tau ir atsakyti vaikui suprantamakalba taip,kad jis nebeieskotu atsakymo ,nes jam jau viskas aisku. O prie ko cia nanotechnologiniu ziniu kursas vaikui tai ir nebeaisku.

539

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gluspetris пишет:

taburete turi siela,ja sudeginus lieka siela,as tai jauciu,patyriau.argumentas kad ji sudaryta is atomu nieko nereiskia.tau patogiau tiketi kazkokia patirtim,ekstremistai taip teroristus verbuoja.tave lengva butu pasukti kur reikia

540

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jei toks protingas, ar bent supranti kad taburete atsirado saules deka?