561

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ne ir ne tik sako kad ira kad panikos nebutu

562

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Bezpredelas пишет:

sitoj diskusijoj matau tik keleta paziniu protu, deje mokslininkai gluspetris ir deivis nepatenka big_smile

Tu tik i invalidus isvis patenki, kaip ir tas mindaugas su savo pseudo mokslu, su 0 tiesos vertes suda sneki apie savo 'analines keliones' ir budizma pries 6k metu. Neapsisakites pysa prota kiaurai isilgai daro tokias ziaurias klaidas ir aiskina kas prie mokslo prisiskiria ir kas ne xD. Krv is kur tokiu daunu prisiveisia...

as mokslu tai nesiremiu visai, pasiskaitau nebent kaip grozine literatura, juk kartais idomu pasiskaityti ivairius svaigalus, kartais to norisi... smile koks skirtumas ar 6k metu ar 3k metu ar tai keicia esme? iskarto matosi tavo proto idos, tiesiog kaip juodu ant balto parasyta taves nedomina esme smile o tu beje pats sau priestarauji, kitose temose teko paskaityti kelis tavo postus, tai tik parodo kad visatos principu tu dar neperpratai, o jeigu negali paaiskint visko tai reiskia negali paaiskint nieko smile

563

Re: Ar egzistuoja Dievas?

manau kad jis is pokalbio pasitrauke del kitu priezasciu, bet tu spelioji su didesniu tikejimu, tokia tendencija vyrauja ir tavo moksliniuose pazaluose smile

564

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tokia diskusiju kultura lb.zemo lygio...

565

Re: Ar egzistuoja Dievas?

buna, viena diena sako kad tai vaistas, kita diena sako kad tai nuodas, mokslininkai patys pripazysta, kad mosklas nepajegus atsakyti i klausima ar yra dievas ir apie gyvenimo prasme, jie tiesiog gali pakalbeti apie struktura kas is ko sudaryta, kaip mazdaug kas veikia, bet tik tam tikruose remuose, kiek jie dar sudedauju daliu nemato, nes dar kiek neatrasta, o kai kas niekada nebus imanoma pamatyti smile man tai to proto nereikia, tegul buna protingesnis tas tavo suo, gal tu pilnavertiskesnis pasijausi, nes jauciasi kad esi pakankamai kompleksuotas smile

566 (2016-12-08 23:41 отредактировано Valdas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Jei neegzistuotų - 623 puslapių neprirašytų. smile

567

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Valdas пишет:

Jei neegzistuotų - 623 puslapių neprirašytų. smile

Visiškos fikcijos ir daugiau puslapių turi.

568

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Dievas yra išsigalvojimas žmonių kurie nemoka tikėt savimi arba bijo mirt. Jugi kiek daug žmonių lukiškese sėdintis iki gyvos galvos pradėjo tikėt Dievu dėl to nes bijo, kito racionalaus paaiškinimo nėra. Ir jeigu jums atrodo, kad tas išsigalvojimas jus išgelbės nuo mirties ar prailgins gyvenimas, su jūsų gyvenimo suvokimu yra kažkas ne taip. Visi mirsim, bent jau paskirkim gyvenima gyviesiems ir egzistuojantiems asmenims, o ne išgalvotom įdejom parašytom, dar suabejočiau ar sveiko proto žmonių, knygom. Geros dienos ;]

569 (2016-12-09 12:10 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

karoli, o kur argumentai? ko tu cia spelioji atsisedes? smile

570

Re: Ar egzistuoja Dievas?

O ar egzistuoja Velnias? smile

Nes jei, galbūt, egzistuoja Dievas - tuomet be abejonės egzistuoja ir Velnias. smile

Kaip Vyras ir Moteris - jei teisinga eilės tvarka. smile

571

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Velniu daug yra

572

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Bezpredelas пишет:

buna, viena diena sako kad tai vaistas, kita diena sako kad tai nuodas, mokslininkai patys pripazysta, kad mosklas nepajegus atsakyti i klausima ar yra dievas ir apie gyvenimo prasme, jie tiesiog gali pakalbeti apie struktura kas is ko sudaryta, kaip mazdaug kas veikia, bet tik tam tikruose remuose, kiek jie dar sudedauju daliu nemato, nes dar kiek neatrasta, o kai kas niekada nebus imanoma pamatyti smile man tai to proto nereikia, tegul buna protingesnis tas tavo suo, gal tu pilnavertiskesnis pasijausi, nes jauciasi kad esi pakankamai kompleksuotas smile

Ne nu tu dauztas...

Mokslas niekada nepripazino kad neimanoma atsakyti i klausima ar dievas yra, nes mokslas pripazino kad jo near. God is dead - nyce. Toj eilutej yra aplamai mintis, kad dievas negalejo mirt, nes jo nebuvo isvis. Kai ko niekada nebus imanoma pamatyti ne todel, kad pamatyti neimanoma, paprasciausiai nepamatysim del per trumpo egzistavimo. Bet nebutinai tai ko pamatyti neimanoma yra neimanoma isgirsti, suvokti, pajausti etc. Ir svarbiausia dar tardai zmoniu irodymu bet tu isvis nei apie irodymus girdejes nesi. As ne kompleksuotas, kur irodymai? Paprasciausiai as ne pute kaip tu.

kaip tai nepripazino? pasiskaityk tu bent viena moksline knyga, nes is tavo nepateikiamu faktu kuriais mokslas remiasi susidaro ispudis kad as daugiau zinau apie ta moksla nei tu pats.... nors sakai besiremiantis mokslu bet Nyce yra filosofas, kurie sakai neturi jokiu faktu kuriu tu pats nepateiki. nu tu duodi dabar jau pradedi dar ir pripazinti kad imanoma suvokti tai ko pamatyti neimanoma? big_smile

573

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Darius пишет:

Aš galiu tiek pasakyt. Dievas yra tik tikėjimas.. Nes pvz žemė ne Dievas sukūrė, o kaip sakant iš dulke į dulke pavirto žemė.. Mes patys išsivystėme prieš daug daug daug metu iš beždžionių. Bet aišku kiekvienam savo tikėt tuo ar ne :)

Is "iš beždžionių" ? Hmm "prieš daug daug daug metu" patys tie zmones pavirto bezdzionem ir kiaulem .
<<<Siaip si tema ne apie bedziones , o apie Dieva nenuklysk nuo temos nes cia tik teorija nera jokio irodymo kad tai atsitiko istikro .Parodykit certifikatus ir primatu seka tukstantmecius ir miliuonus metu evoliucijos procesa .Viskas pagrista kazkokiu kazkada neisku kada isnykusiu  primatu kaulais kuriu dalis buvo netiksliai indentifikuota perijodas arba isvis buvo padirbti. Nuvaryk i pati paprasciausia kvaila wikipedija net ten sako kad tai teorija ir net yra tokia pat teorija kad zmogus gelejo isivistiti atskirai kaip kita rusis zmuogus paraleliskai su  bedzionem turedaami aisku ta pati genoma ,Bet genetiskai paprasta zole turi daugiau genu negu zmogus , zodziu ne genu kiekije ir panasume  o ju paskirtis ? Leonardo dare nuostabias zmogaus skulpruras ,bet jo skulpruros akmuo ne zmogus.

574 (2016-12-10 14:42 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kaip mokslas veikia  :DDD taigi mes sprendziam kaip ji veikia, be musu jis neveiktu ;D koks skirtumas ar paime virsu ar ne, svarbu ar teisinga, dabar iskrypeliai ima virsu, bet ar tai ok? big_smile tu kalbi tik apie krikscioniu dieva, dabar supratau kad tu visai nesupratai temos esmes ir diskusija su tavim buvo bergzdzia, pasimelsiu uz tave  vistiek mazyli smile o tai kai nebuvo prietaisu pamatyti ultravioletams tai irgi jeigu netikesi kad jie yra tai tau ju ir nebus big_smile nesuvedi galu tu kazkaip.... smile

575

Re: Ar egzistuoja Dievas?

musu regejimas nemato visko, kas yra musu pasaulyje.  yra gyvunai mato ultrafioletinius spindulius,  ten pvz bites mato polerizuota sviesą, ir t.t.....  sugebejimu visokiausiu. tai ir zmogus, neislavines savo cakru,  nemato nei auros, nei kokiu tai cia sielu uzstrigusiu zemej.   speju , deivis turbut nezino !  kad pvz.  po mirties, savizudybes, ar narkomanas koks nuo cheminiu ilgalaikiu vartojimu, tokiu siela cia zemej lieka kuri laika. sudroze buna energetika visa,   siela neturi energiniu resursu patekt i pomirtini pasauli.   Ir  aplamai tiek alkoholis, tiek narkotikai, jei sedima ant ilgalaikiu,  silpnina energetini lauka,  energetinis laukas  tai yra zmogaus apsauga nuo nematomo pasaulio, butybiu...........

576

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Bezpredelas пишет:

kaip mokslas veikia  :DDD taigi mes sprendziam kaip ji veikia, be musu jis neveiktu ;D koks skirtumas ar paime virsu ar ne, svarbu ar teisinga, dabar iskrypeliai ima virsu, bet ar tai ok? big_smile tu kalbi tik apie krikscioniu dieva, dabar supratau kad tu visai nesupratai temos esmes ir diskusija su tavim buvo bergzdzia, pasimelsiu uz tave  vistiek mazyli smile o tai kai nebuvo prietaisu pamatyti ultravioletams tai irgi jeigu netikesi kad jie yra tai tau ju ir nebus big_smile nesuvedi galu tu kazkaip.... smile

xD pzda sakau tavo tevai gere kai pisos xD

'taigi mes sprendziam kaip ji veikia, be musu jis neveiktu'
Visiskai ne i tema nusisnekejimas auksciausiu lygiu.

Mokslas turi aiskia savoka ir principus. Tai yra zmoniu veikla tirianti tikrove. Moksle negali buti subjektyvumo ( to sudo kur tavo visose zinutese pilna)

'koks skirtumas ar paime virsu ar ne, svarbu ar teisinga'
Didelis skirtumas
Mokslas paime virsu, nes jis teisingas zasine tu. Is visu imanomu veiklu zemeje mokslas labiausiai orientuotas i tiesa ir objektyvuma.


'tu visai nesupratai temos esmes ir diskusija su tavim buvo bergzdzia, pasimelsiu uz tave  vistiek mazyli smile'

Melskis, parodyk pasauliui koks su savim besikalbantis daunas tikintis i kaledu seneli esi. Tai tik provina my point tai kogero aciu uz lengva pergale

'ultravioletams tai irgi jeigu netikesi kad jie yra tai tau ju ir nebus big_smile nesuvedi galu tu kazkaip.... smile'
Viskas, as I'm done. As galvojau cia forumas pasirodo cia tv laida 'klausimelis'. Pasakyk sita kokiam universiteto profesoriui ir paziurek ka jis tau pasakys, as pazvengsiu tuo tarpu kai jis tave daunu isvadins xD Nevykelis pakeltas treciuoju laipsniu tu **** xD

mokslas ir yra todel mokslas nes mokslas yra tyrimas, kas tirtu jeigu nebutu zmogaus didysis logike? big_smile

tai kad mokslas visada subjektyvus, tas zmogus kuris tiria jis pasirenka tyrimo buda, tiksla ir tiriamus objektus, kaip objektyviai jis tai gali padaryti?

oho koks mokslas teisingas, viena diena sako rukyti sveika, kita diena nerukykit mirsit.

su kuo tu kauniesi as nesuprantu big_smile as tai diskutuoju, jei pasikaut atejai galim susitikt, isausiu pora suktuku ir grysi namo galva nuleides big_smile

tai kad destytojas nekompetetingas i tokius klausimus atsakinet kam man jo klaust? jis uzsiima mokslo religija, o man aktuali tiesa smile

577

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:
Bezpredelas пишет:

kaip mokslas veikia  :DDD taigi mes sprendziam kaip ji veikia, be musu jis neveiktu ;D koks skirtumas ar paime virsu ar ne, svarbu ar teisinga, dabar iskrypeliai ima virsu, bet ar tai ok? big_smile tu kalbi tik apie krikscioniu dieva, dabar supratau kad tu visai nesupratai temos esmes ir diskusija su tavim buvo bergzdzia, pasimelsiu uz tave  vistiek mazyli smile o tai kai nebuvo prietaisu pamatyti ultravioletams tai irgi jeigu netikesi kad jie yra tai tau ju ir nebus big_smile nesuvedi galu tu kazkaip.... smile

xD pzda sakau tavo tevai gere kai pisos xD

'taigi mes sprendziam kaip ji veikia, be musu jis neveiktu'
Visiskai ne i tema nusisnekejimas auksciausiu lygiu.

Mokslas turi aiskia savoka ir principus. Tai yra zmoniu veikla tirianti tikrove. Moksle negali buti subjektyvumo ( to sudo kur tavo visose zinutese pilna)

'koks skirtumas ar paime virsu ar ne, svarbu ar teisinga'
Didelis skirtumas
Mokslas paime virsu, nes jis teisingas zasine tu. Is visu imanomu veiklu zemeje mokslas labiausiai orientuotas i tiesa ir objektyvuma.


'tu visai nesupratai temos esmes ir diskusija su tavim buvo bergzdzia, pasimelsiu uz tave  vistiek mazyli smile'

Melskis, parodyk pasauliui koks su savim besikalbantis daunas tikintis i kaledu seneli esi. Tai tik provina my point tai kogero aciu uz lengva pergale

'ultravioletams tai irgi jeigu netikesi kad jie yra tai tau ju ir nebus big_smile nesuvedi galu tu kazkaip.... smile'
Viskas, as I'm done. As galvojau cia forumas pasirodo cia tv laida 'klausimelis'. Pasakyk sita kokiam universiteto profesoriui ir paziurek ka jis tau pasakys, as pazvengsiu tuo tarpu kai jis tave daunu isvadins xD Nevykelis pakeltas treciuoju laipsniu tu **** xD

Kaip visada diskusija pavirto asmeniniais pasikoliojimais.Jau nesuprasi kas cia apie ka ir kas cia koki dieva propaguoja.Kazkas jau ir is mokslo daro religija.Kagi,kiekvienam savas dievas...Jau imama diskutuoti apie moksla,kaip apie apstraktu,savaime egzistuojanti reiskini,kas yra visiskai nelogiska.Moksla kuria zmones,kiekvienas su savo daugiau ar maziau subjektyve nuomone.Zmogiskasis subjektyvumas yra vienas is mokslo vystymosi varikliu-tai skatina nuomoniu ivairove,leidzia atsirasti naujoms idejom ir teorijom,kurios arba vystomos arba paneigiamos.

578

Re: Ar egzistuoja Dievas?

mokslas, tiesa ir objektyvumas,  nu graziai skamba. zmones nuodijami chemijom, kaip tau taip patinka?  vaikai dabar jau serga cukralige, ko seniau nebuvo.  cia kaip straipsnis buvo delfije neperseniausiai apie tas chemijas, pasipiktine zmones kodel mes esam nuodijami, tai  turi kazkas nutraukt, vyriausybes pacios !  viens zmogus gerai parase,  zmonija arteja link 8 milijardu ribos, tai mokslininkai dar galvoja, ne kaip chemijos atsisakyt, bet ka dar sugalvojus, kaip cia ta zmonija pamazint.  Tarp kitko  labai ir smegenis veikia tie visi koncervantai, chemija.   viduramziu laikais dar turbut nervuotu zmoniu nebuvo kiek dabar yra,  laikykis deivi  !

579 (2016-12-11 16:42 отредактировано Bezpredelas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Deivis пишет:

Zinot, man tai jau pradeda darytis juokinga, karta gyvenime nusprendes mastyti savo galva atsisakiau sekti banda ir va prie ko tai mane privede - visus pradedant jaunesniais baigiant vyresniais uz save vartymu kaip mazus vaikus. Toks jausmas lyg mano zodis sitam forume tapo jau isakymas. Tariu savo zodi, kazkas pradeda mykti, nueinu i interneta nukopijuoju faktus, imetu cia ir graziai uzsciaupiu. O juokingiausia tai, kad jus vistiek nesuprantat del ko taip yra. Jus visi gyvenat savo 'teisybese' ir jusu visu 'teisybes' remiamos pagarba kitai isivaizduojamai 'teisybei' ir jus galvojat, kad as lygiai toks pat kaip jus tik tiek, kad as negerbiu jusu 'teisybiu' todel nenusipelnau buti gerbiamas. Problema ta, kad per visa sita laika kiek as esu situose forumuose dar nei karto nebuvau pareiskes SAVO 'teisybes', nes as jos neturiu. As paprasciausiai priimiau tiesa, kuri yra ne mano, su kuria as lygiai taip pat turejau susitaikyti nepaisant kiek ji man patiko ar nepatiko, nes jei teisybe gali tureti kiekvienas skirtinga vadinasi teisybes nera, taciau tai nelogiska, nes vis delto 2+2 vistiek 4. O dar juokingiau yra tai, kad visi kas cia bando man priesintis ir man ikasti istikruju, negali laimeti, nes teisybe nera mano puseje ir man jus priesintis negalit. Kam jus priesinates is tikruju tai yra paciai tiesai. Bet teisybe netaps individuali, nesvarbu ko jus norit. Taip kad galit likt amzinai nevykeliais, arba priimti tiesa, saldzia ar karcia, nustot pliurpt tai ko nezinot ir pirma karta gyvenime isigyti smegenis, jus emociju varomos, fantaziju apsirukusios bezdziones.

kad tu jokio fakto neimetei apie dievo nebuvima ir absoliuciai tu jokiu faktu neimeti big_smile perdaug isigyvenai i savo susikurta iliuzini vaidmeni, pradedi atrodyt kaip juokdarys smile perdaug anglisku citatu pas tave plius, matosi nori kazka bandai protingai pasakyti kad kiti nesuprastu ir sudarytum teisingumo iliuzija, bet nelabai gaunasi, atgyvene jau tai, dabar rusu kalba reikia citatas kalbet nes jie tuoj valdys pasauli. o kalbant apie tema tai as taves visai nevertinu kaip zmogaus, as tik ziurau ka kalbi, man kaip asmenybe cia nei vienas neidomus, manes isviso asmenybe nedomina, o pats zmogus. O kadangi tu nieko absoliutaus nepasakei tai negali ir pretenduoti i objektyvuma, taip kad islikai subjektas, tokia ta tiesa, tavo teise tai priimti arba ne smile o kuris cia is musu mykia ir kur cia mane uzsciaupei? big_smile kad tu pats kalbejai kad diskusija nori baigti. Pasakau ka nors i ka tu neturi atsakymo ir tada keiktis pradedi, nieko pasveiksi, subresi, proto atsiras, linkiu tau sekmes, visokeriopos smile siek tiesos, jeigu jos ir nepasieksi tai bent priartesi smile

580

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Perskaičiau kelias forumo temas ir supratau, ar pastebėjau, kad galiausia  diskusijos virsta į įžeidinėjumus /nurodinėjimus/ aiškiaregystes ir t.t. Man rodos, kad aš turiu Savo Tiesą, kitas Savo. Aš sutinku, arba nesutinku su kito Tiesa/ Išvadomis/Mintimis. Esu dvejojantis Dievo klausimu. Gal ne tiek Dievu, kiek religinėmis istorijomis. Kartais manau, kad Tikiu, kartais abejoju. Suprantu, kad Tikėjimas yra paremtas neloginiu mąstymu. Tad, jei yra Dievas juo TIkiu.