101

Re: Kas yra meilė?

leisiu sau pacituoti labai gero Lapinienės straipsnio ištrauką:

" Nes pastebėjau, kad visą žmoniją pradedame mylėti tada, kai nebesugebame mylėti artimiausio rato žmonių, kada ne itin gerai klostosi santykiai. Juk nėra paprasta mylėti žmoną, kuri ne visada yra patenkinta, draugę, kuri dažnai turi priešingą nuomonę, vyrą, kuris kartais užsiplieskia kaip degtukas ir ne visada yra pasiruošęs išklausyti, savo paauglį vaiką, kuris gyvena pagal mums nesuprantamus standartus, nuo kurių mums plaukai piestu stojasi. Nekalbu jau apie mamą ir tėtį. Ne visada paprasta kurti ir palaikyti artimus santykius...

Ir tada lieka lengvesnis variantas - mylėti visą žmoniją. Vaikščioti su gražiai nupieštomis šypsenomis. Skelbti apie savo meilę žmonėms socialiniuose tinkluose (anoniminiai komentarai skirti kitam reikalui - ten niekas nerašo, kad myli visus žmones - o gaila!). O viešai - "Aš taip jus visus myliu. Galbūt kam nors reikia meilės? Niekam? Ach, kaip gaila... Nes aš turiu tiek daug meilės. Aš - vaikščiojantis meilės šaltinis. Galėčiau tau nemokamai pasakyti, kaip teisingai gyventi..." Kad tai būtų labiau įtikinama, pastipriname savo žodžius dvidešimt šešiomis širdelėmis ir šimtas aštuoniomis šypsenėlėmis.

Tai taip paprasta - mylėti nepažįstamuosius, tuos, kurie toli nuo tavęs. Apgauti save, kad ši graži tavo fantazija apie meilę - tai ir yra meilė. Ir maitinti save iliuzijomis, kad "na dar truputėlį patobulėsiu, o tada, laikykitės - visus ištirpdysiu ir nuskandinsiu savosios besąlygiškos meilės vandenyne". Tada išvengsime susidūrimo su savuoju skausmu ir nesugebėjimu mylėti. "

102

Re: Kas yra meilė?

viesojo sektoriaus prigimties zmoniu kontrole:kur cia turetu buti kablelis ar kitas sakinio skyrybos zenklas?Ar viesasis sektorius turi kazkokia prigimti,kuria kiti,neviesieji,bando kontroliuoti,ypac,reikalus,susijusius,su vadinamaja meile.???????blyn,,,,,ir idomu,ar as tas viesasis asmuo,nes daugeliu atveju isstoju viesai: salese....::::::209

103

Re: Kas yra meilė?

DoReMi, tai vadinama nuomoniu pluralizmu...:::008