941

Re: Ar egzistuoja Dievas?

prie ko tie rusai?prie ko garbinimas?POPIEZIUS?! ir nuo kada Dievas suteike zmogui laisve? maldoje konkreciai ir aiskiai yra pasakyta(te bunie Tavo VALIA kaip danguje taip ir zemeje)...

942

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Beatričė vėl pokštauja smile

943

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Sargis пишет:
Vytautas пишет:

Mažoka - visata gerokai didesnė už tave smile

mazokas vyksmas? big_smile nelabai supratau ka norejai pasakyt smile

Tavo veiksmas per mažas, kad kalbėti apie visatą.

kaip jis gali buti per mazas kalbeti apie visata, jeigu jis vyksta visatoje? big_smile

944 (2017-11-14 11:15 отредактировано Sargis)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Sargis пишет:
Vytautas пишет:

Viskas - kačių maistas big_smile
Ir kas gi tas viskas yra? Iš kur žinote, kad jis tai, ką pasakėte?

taigi lietuvis esi smile visata, jau tau zodis sako kad visata - visa tai smile tame visame tame negali buti nieko ko nera paciam dieve, todel ir pasakyta yra kad mes sukurti pagal jo atvaizda smile plius mano patirtis asmenines tai paliudija dar stipriau smile tau paprasti dalykai labai sunkiai kvildenasi, kazkokias per sunkias formules sprendi, genialu tai kas paprasta, o viskas is tiesu ir yra paprasta smile

Tai, tame - kas do daiktai? Tiesiog kalbi tuščiomis frazėmis, dėl to ir sunku suprasti ką sakai. smile

Beje, vieni sukurti pagal jo atvaizdą, kiti - pagal Viešpats.

kas tame do daiktai? mano tusti zodziai bent suprantami kitiems, o tu kalbi netik tusciais zodziais bet dar ir nesuprantamais big_smile tai turbut, tu sukurtas pagal jo atvaizda ir mokaisi is kitu atvaizdu, o as is viespats, nes vešu pats is savo patirciu smile

945

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis пишет:
Vytautas пишет:
Sargis пишет:

mazokas vyksmas? big_smile nelabai supratau ka norejai pasakyt smile

Tavo veiksmas per mažas, kad kalbėti apie visatą.

kaip jis gali buti per mazas kalbeti apie visata, jeigu jis vyksta visatoje? big_smile

Tu per mažas, kad kalbėti apie visatą.

946

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis пишет:
Vytautas пишет:
Sargis пишет:

taigi lietuvis esi :) visata, jau tau zodis sako kad visata - visa tai :) tame visame tame negali buti nieko ko nera paciam dieve, todel ir pasakyta yra kad mes sukurti pagal jo atvaizda :) plius mano patirtis asmenines tai paliudija dar stipriau :) tau paprasti dalykai labai sunkiai kvildenasi, kazkokias per sunkias formules sprendi, genialu tai kas paprasta, o viskas is tiesu ir yra paprasta :)

Tai, tame - kas do daiktai? Tiesiog kalbi tuščiomis frazėmis, dėl to ir sunku suprasti ką sakai. :)

Beje, vieni sukurti pagal jo atvaizdą, kiti - pagal Viešpats.

kas tame do daiktai? mano tusti zodziai bent suprantami kitiems, o tu kalbi netik tusciais zodziais bet dar ir nesuprantamais :D tai turbut, tu sukurtas pagal jo atvaizda ir mokaisi is kitu atvaizdu, o as is viespats, nes vešu pats is savo patirciu :)

Kitiems tai kam? Vėl neaišku ką nusakantys žodžiai.
Iš kokio dar Viešpats mokaisi? Iš biblinio? :D

947

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Sargis пишет:
Vytautas пишет:

Tavo veiksmas per mažas, kad kalbėti apie visatą.

kaip jis gali buti per mazas kalbeti apie visata, jeigu jis vyksta visatoje? big_smile

Tu per mažas, kad kalbėti apie visatą.

o raudonasis kraujo kunelis mano kune per mazas kalbeti apie mano kuna? big_smile nuo kada dydis tampa samoningumo vienetu? big_smile

948

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Sargis пишет:
Vytautas пишет:

Tai, tame - kas do daiktai? Tiesiog kalbi tuščiomis frazėmis, dėl to ir sunku suprasti ką sakai. smile

Beje, vieni sukurti pagal jo atvaizdą, kiti - pagal Viešpats.

kas tame do daiktai? mano tusti zodziai bent suprantami kitiems, o tu kalbi netik tusciais zodziais bet dar ir nesuprantamais big_smile tai turbut, tu sukurtas pagal jo atvaizda ir mokaisi is kitu atvaizdu, o as is viespats, nes vešu pats is savo patirciu smile

Kitiems tai kam? Vėl neaišku ką nusakantys žodžiai.
Iš kokio dar Viešpats mokaisi? Iš biblinio? big_smile

su visais radau bendra kalba ir niekas nesake kad tusti zodziai, o jeigu kas ir pasako kad sakau neteisingai tai bent parodo kurioj vietoj kalbu neteisingai, o tu tik sakai kad neteisingai bet nepasakai kurioj vietoj big_smile

949

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis пишет:

nuo kada dydis tampa samoningumo vienetu? big_smile

puikus naujos diskusijos pavadinimas... galėtų būti, jei galėtų taip būti smile

950 (2017-11-14 17:12 отредактировано gedukas)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

banali tema butu.buko ir dar bukesnio diskusija.

951 (2017-11-14 17:37 отредактировано Anna)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gedukas пишет:

banali tema butu.buko ir dar bukesnio diskusija.

kodėl? labai gera tema būtų - pvz., kodėl didelio džipo vairuotojas manosi esąs daug protingesnis už golfuko savininką? kodėl JAV ir Rusija mano, kad geriau išmano apie pasaulio valdymą nei kad pvz. Butanas?
kodėl tas, kurio sąskaita didesnė, jaučiasi esąs protingesnis už žmogų su nuline sąskaita?

bet Gedukui, aišku, tai tik mažos moteriškutės klausimai, kuriuose sąmoningumo nedaug smile

952

Re: Ar egzistuoja Dievas?

as tai konkreciai visada sneku, o ne galetu buti jei galetu buti smile jus cia labiau megstat taip diskutuoti smile nereikia buko ir bukesniu smile

953 (2017-11-14 17:45 отредактировано Sargis)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna пишет:
gedukas пишет:

banali tema butu.buko ir dar bukesnio diskusija.

kodėl? labai gera tema būtų - pvz., kodėl didelio džipo vairuotojas manosi esąs daug protingesnis už golfuko savininką? kodėl JAV ir Rusija mano, kad geriau išmano apie pasaulio valdymą nei kad pvz. Butanas?
kodėl tas, kurio sąskaita didesnė, jaučiasi esąs protingesnis už žmogų su nuline sąskaita?

bet Gedukui, aišku, tai tik mažos moteriškutės klausimai, kuriuose sąmoningumo nedaug smile

cia gyvulinis pradas veikia, todel taip vyksta su dzipu vairuotojais smile paprasciausias sprendim budas nekreipti demesio smile man tai nuli emociju kelia isviso tokie zmones smile cia kada avarija padariau su dzipuku, tas pribega aiskint kad as kaltas, nors jis kaltas ir jis tai zino smile skambinau iskart mentam ir elgiausi taip lyg jis neegzistuotu, greiciau baigiam sita reikala kur jis kaltas ir skirstomes, sumokesi saibas oficialiais budais, jei nepripazysti to paprastai big_smile taip paprasciausia nekreipi demesio, o jei lenda toliau duodi i galva, kitu sprendimo budu nera, taip juk logiska smile o del Rusijos su JAV tai cia paprasta, isivaizduok tu turi galinga valstybe ir nejaugi leisi ja valdyt kazkokiam Butanui, mazytei valstybelei smile juk kiekviena valstybe savo interesus turi smile

954

Re: Ar egzistuoja Dievas?

sargi, mielasis, kad ir ką konkretaus čia berašytumei, tu man esi nekonkretus žmogus, net nežinau, vyras ar moteris, o gal koks mokinys pirmūnas, o gal pensininkas, tad ir tavo žodžiai, nors kokie gražūs pažiūrėti, tėra žodžiai smile ne, ne, nesakau, kad tušti, bet vis tiek - virtualumas ir yra virtualumas.
Iš kitos pusės yra ir privalumas - mūsų pačių kiekvieno svarbumas ir originalumas irgi tėra iliuzija smile

tad ką dar konkretaus pasiūlysi? kur ta konkrečioji riestainio skylė? smile

955 (2017-11-14 17:52 отредактировано Sargis)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna пишет:

sargi, mielasis, kad ir ką konkretaus čia berašytumei, tu man esi nekonkretus žmogus, net nežinau, vyras ar moteris, o gal koks mokinys pirmūnas, o gal pensininkas, tad ir tavo žodžiai, nors kokie gražūs pažiūrėti, tėra žodžiai smile ne, ne, nesakau, kad tušti, bet vis tiek - virtualumas ir yra virtualumas.
Iš kitos pusės yra ir privalumas - mūsų pačių kiekvieno svarbumas ir originalumas irgi tėra iliuzija smile

tad ką dar konkretaus pasiūlysi? kur ta konkrečioji riestainio skylė? smile

tu neziurek i mane kaip i zmogu, tu ziurek ka as sakau, koks skirtumas kas as esu, gi mes kalba ar yra dievas ar ne, o tu mano asmenybe domiesi big_smile tipo jei as inteligentas tada gal verta apmastyt ka pasakiau o jeigu bomzas tai net neanalizuosi? big_smile tu cia jau pati pagal ta skale vertini, del kurios cia skundeisi katik big_smile o ka as tau siulint turiu nelabai suprantu smile

956

Re: Ar egzistuoja Dievas?

oj oj, Sargi, nereikia susireikšminti. Kadangi atsakiau tau, tai kaip pvz. pateikiau savo požiūrį į tave. ta spats galioja visiems. O tai reiškia, kad į visus žiūriu tik kaip į rašančias iliuzijas smile
jei tu čia rasi kitą forumo dalyvį, kuris taip gilintųsi į KIEKVIENO parašytus žodžius, kaip kad aš - pasakyk smile net mrfake'o komentarus visus skaitydavau itin atidžiai, nes ten irgi buvo perliukų smile
ir nereikia priminti temos pavadinimo, seniai atsakiau, kad "taip, yra". o dabar galima ir šiaip padiskutuoti ar... papokštauti.
gerai, nežiūrėsiu į tave kaip į žmogų smile tik kaip į videoknygą smile

957

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna пишет:

oj oj, Sargi, nereikia susireikšminti. Kadangi atsakiau tau, tai kaip pvz. pateikiau savo požiūrį į tave. ta spats galioja visiems. O tai reiškia, kad į visus žiūriu tik kaip į rašančias iliuzijas smile
jei tu čia rasi kitą forumo dalyvį, kuris taip gilintųsi į KIEKVIENO parašytus žodžius, kaip kad aš - pasakyk smile net mrfake'o komentarus visus skaitydavau itin atidžiai, nes ten irgi buvo perliukų smile
ir nereikia priminti temos pavadinimo, seniai atsakiau, kad "taip, yra". o dabar galima ir šiaip padiskutuoti ar... papokštauti.
gerai, nežiūrėsiu į tave kaip į žmogų smile tik kaip į videoknygą smile

bet tai turbut nesigilini i mano zodzius, nes as gi ir prasau paskutinese dviejose zinutese kad ziuretum ka kalbu o ne kas esu, as gi ir prasau ziuret kaip i iliuzija, bet ar buna nerealiu iliuziju? tos mintys vistiek realios smile  nezinau kas tas mrfake.

958

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis пишет:
Vytautas пишет:
Sargis пишет:

kaip jis gali buti per mazas kalbeti apie visata, jeigu jis vyksta visatoje? big_smile

Tu per mažas, kad kalbėti apie visatą.

o raudonasis kraujo kunelis mano kune per mazas kalbeti apie mano kuna? big_smile nuo kada dydis tampa samoningumo vienetu? big_smile

Tai kad ne apie kūną kalba. Žinau, bent, kas darosi už sienos, kitame name, mieste, šalyje?

959

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis пишет:
Anna пишет:

sargi, mielasis, kad ir ką konkretaus čia berašytumei, tu man esi nekonkretus žmogus, net nežinau, vyras ar moteris, o gal koks mokinys pirmūnas, o gal pensininkas, tad ir tavo žodžiai, nors kokie gražūs pažiūrėti, tėra žodžiai smile ne, ne, nesakau, kad tušti, bet vis tiek - virtualumas ir yra virtualumas.
Iš kitos pusės yra ir privalumas - mūsų pačių kiekvieno svarbumas ir originalumas irgi tėra iliuzija smile

tad ką dar konkretaus pasiūlysi? kur ta konkrečioji riestainio skylė? smile

tu neziurek i mane kaip i zmogu, tu ziurek ka as sakau, koks skirtumas kas as esu, gi mes kalba ar yra dievas ar ne, o tu mano asmenybe domiesi big_smile tipo jei as inteligentas tada gal verta apmastyt ka pasakiau o jeigu bomzas tai net neanalizuosi? big_smile tu cia jau pati pagal ta skale vertini, del kurios cia skundeisi katik big_smile o ka as tau siulint turiu nelabai suprantu smile

Nesvarbu ką sakai, svarbu ką darai. Tauškalių pilnas internetas, todėl žodis, šiais laikais, mažai ką reiškia.
Iš kur ištraukei, kad esi žmogus? Kūnas panašus?

960

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas пишет:
Sargis пишет:
Vytautas пишет:

Tu per mažas, kad kalbėti apie visatą.

o raudonasis kraujo kunelis mano kune per mazas kalbeti apie mano kuna? big_smile nuo kada dydis tampa samoningumo vienetu? big_smile

Tai kad ne apie kūną kalba. Žinau, bent, kas darosi už sienos, kitame name, mieste, šalyje?

kaip danguje taip ir zemeje,amen smile