21

Re: Kunilingas

Tai tada taip iseina, kad bijancios bakteriju ir t t, kaip cia kalba, ir vyru oraliniu netenkina. O jiems juk to reikia, uztat ir bega pas kitas, kurioms priimtinos oralines glamones.

22

Re: Kunilingas

išvemiau

23

Re: Kunilingas

Sergio пишет:

išvemiau

Sergio, baik...batus apsitaskysi big_smile

24

Re: Kunilingas

Laimute пишет:
Sergio пишет:

išvemiau

Sergio, baik...batus apsitaskysi big_smile

ne!

25

Re: Kunilingas

..dabar as bijau batu apsitaskyt :::b53

26

Re: Kunilingas

Laila пишет:

Tai tada taip iseina, kad bijancios bakteriju ir t t, kaip cia kalba, ir vyru oraliniu netenkina. O jiems juk to reikia, uztat ir bega pas kitas, kurioms priimtinos oralines glamones.

Tikrai ne visi vyrai to nori...

27

Re: Kunilingas

noriu moters kakla, ir kuna laižyt. Bet ne putke!

28

Re: Kunilingas

Laila пишет:

Tai tada taip iseina, kad bijancios bakteriju ir t t, kaip cia kalba, ir vyru oraliniu netenkina. O jiems juk to reikia, uztat ir bega pas kitas, kurioms priimtinos oralines glamones.

gal jus atidziau paskaitykit apie ka ten kalba eina.?

29

Re: Kunilingas

Sergio пишет:

noriu moters kakla, ir kuna laižyt. Bet ne putke!

o man patinka smilkinius laizyt smile

30

Re: Kunilingas

Girdėjau, kad nuo smilkinių laižymo anksčiau pražyla plaukai ties smilkiniais...:::008

31 (2018-03-05 20:03 отредактировано Erikas)

Re: Kunilingas

Raimondas пишет:

Sveiki,

Turiu nenomaldomą norą tai daryti ir vis neapleidžia tos mintys...Ir man tai patinka tai daryti, jeigu yra proga, tačiau jų būna laaabai retai... Bet neturiu žmogaus kuriam tai galėčiau suteikti.
O gal tai liga kažkokia, kaip manote?

Esu šventai įsitikinęs, kad daryti moteriai kunilingą, suteikti gerą ir malonumą. smile

na ir minty isreiskiai big_smile

32

Re: Kunilingas

tuoj aš pabaigsiu į.ją, ir tau.nusiusiu, galesi iškunilingint

33

Re: Kunilingas

Sergio пишет:

tuoj aš pabaigsiu į.ją, ir tau.nusiusiu, galesi iškunilingint

:::745

34

Re: Kunilingas

Tai juk gyvybės užuomazga, spermatozoidai...Kaip taip galima žemai pulti...:::201

35

Re: Kunilingas

Marina пишет:

Tai juk gyvybės užuomazga, spermatozoidai...Kaip taip galima žemai pulti...:::201

Marina, Jus cia rimtai? nelabai suprantu Jusu pozicijos?

36

Re: Kunilingas

Kažkokie labai visi jautrūs... smile

37

Re: Kunilingas

Laimute пишет:
Marina пишет:

Tai juk gyvybės užuomazga, spermatozoidai...Kaip taip galima žemai pulti...:::201

Marina, Jus cia rimtai? nelabai suprantu Jusu pozicijos?

Mano pozicija tokia, kad, jeigu žmogaus burnoje spermatozoidai, tai jis kanibalas...

38

Re: Kunilingas

Marina пишет:
Laimute пишет:
Marina пишет:

Tai juk gyvybės užuomazga, spermatozoidai...Kaip taip galima žemai pulti...:::201

Marina, Jus cia rimtai? nelabai suprantu Jusu pozicijos?

Mano pozicija tokia, kad, jeigu žmogaus burnoje spermatozoidai, tai jis kanibalas...

Galima ištraukt ir ant veido ar pilvo, nugaros baigt smile

39

Re: Kunilingas

Marina пишет:
Laimute пишет:
Marina пишет:

Tai juk gyvybės užuomazga, spermatozoidai...Kaip taip galima žemai pulti...:::201

Marina, Jus cia rimtai? nelabai suprantu Jusu pozicijos?

Mano pozicija tokia, kad, jeigu žmogaus burnoje spermatozoidai, tai jis kanibalas...

Gaila kad ne visi turi bendrą išsilavinimą kad suprast žmonių biologiją...

40

Re: Kunilingas

Na ir jei kalbėt apie gyvybės pradžia tai moters kiaušialąstės yra gyvybės pradžia kuriai reikia spermatozoido informacijos kad pradėtų vystytis. Tai per kitas menstruacijas gali pagalvot kiek nužudei gyvybės pradmenų, o per gyvenimą... žudikė....