1 (2018-06-06 14:42 отредактировано Ne tavo reikalas)

Тема: Santykuose normalu geisti kitu ?

Ar butu normalu ziureti i kitus ? Isimylejus suprantu kad nesinori ir neidomis kiti zmones pasidaro , bet daznausiai tai ne variantas , sakykit kai buvot santykuose ar jus traukia kiti ?

2

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Būnant santykiuose ir pasimato kiek mumyse civilizacijos ir kultūros ir tuo pačiu atsakomybės ir kiek instinktų ir gamtos. Duotybės nėra, tad tenka visko mokytis ir norėti išmokti, t. y.atsakomybės, ištikimybės ir pnš. Ne visi vienodai gabūs, tad visko ir būna...:::528

3

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Tapatipaslaptis пишет:

Būnant santykiuose ir pasimato kiek mumyse civilizacijos ir kultūros ir tuo pačiu atsakomybės ir kiek instinktų ir gamtos. Duotybės nėra, tad tenka visko mokytis ir norėti išmokti, t. y.atsakomybės, ištikimybės ir pnš. Ne visi vienodai gabūs, tad visko ir būna...:::528

Toks atsakymas tai neatsakymas , nu yra visokiu tokiu ir kitokiu , pasakei dalykus akivaidzius bet man norisi konkretaus atsakymo is tavo patirties

4

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Ne tavo reikalas пишет:
Tapatipaslaptis пишет:

Būnant santykiuose ir pasimato kiek mumyse civilizacijos ir kultūros ir tuo pačiu atsakomybės ir kiek instinktų ir gamtos. Duotybės nėra, tad tenka visko mokytis ir norėti išmokti, t. y.atsakomybės, ištikimybės ir pnš. Ne visi vienodai gabūs, tad visko ir būna...:::528

Toks atsakymas tai neatsakymas , nu yra visokiu tokiu ir kitokiu , pasakei dalykus akivaidzius bet man norisi konkretaus atsakymo is tavo patirties

Tai ir yra mano patirtis...Kaip klasikė pasakė : " O galinga pagunda, net šventieji suklumpa" . Kadangi nelaikau savęs šventąja, tai visą gyvenimą ir mokausi nesuklupti, kada tai prieštarauja mano moralės supratimui. Na, o kai niekam neįsipareigoji, tai kraujas liejasi laisvai...Bet nuo to irgi pavargstama...Tuomet užmeti sau apinasrį...:::008

5

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Ką reiškia "žiūrėti"? Einant gatve nužvelgti? Taip, normalu.

6

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Ne tavo reikalas пишет:

Ar butu normalu ziureti i kitus ? Isimylejus suprantu kad nesinori ir neidomis kiti zmones pasidaro , bet daznausiai tai ne variantas , sakykit kai buvot santykuose ar jus traukia kiti ?

Visada normalu ziureti i priesinga lyti, bet klausimas ar nori su tuo zmogum myletis, ir kiek gerbi, myli savo antraja puse, nes nuejimai i sona labai greitai islenda.

7

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Gytis пишет:

Ką reiškia "žiūrėti"? Einant gatve nužvelgti? Taip, normalu.

Labau sakyciau geisti

8

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

moterys visuomet dairosi geresnio vyro, nors ir pati turi nebloga. Tokia ju prigimtis

9

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

smile))))

10

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

))

11

Re: Santykuose normalu geisti kitu ?

Ko šypsotės vienas kitam kaip drovios mergaitės big_smile ?