141

Re: vaikinu dovanos merginoms

Nedovanosiu gyvenime geliu daugiau. Matosi kad panenelei tai netiko. kiek matau paneliu tai visur ir instagrame ir facebook prisimetusios. O cia net panele supyko ant galo. Kartais merginu neina suprasti ko joms reikia. Gal atsiras mano gyvenime tokia panele kuriai geles bus netik grozio zenklas bet ir kazkas daugiau. smile

142

Re: vaikinu dovanos merginoms

Simonas пишет:

Nedovanosiu gyvenime geliu daugiau. Matosi kad panenelei tai netiko. kiek matau paneliu tai visur ir instagrame ir facebook prisimetusios. O cia net panele supyko ant galo. Kartais merginu neina suprasti ko joms reikia. Gal atsiras mano gyvenime tokia panele kuriai geles bus netik grozio zenklas bet ir kazkas daugiau. smile

Ne tais laikais gimei. Panom nebreikia nei geliu, nei eilerasciu.
Butum padovanojes iphone ir spakliaus butu ne is kart friendzoninus o tik po dvieju savaiciu su atmazu 'mum nelemta'.
Per tas dvi savaites dar butum galejes ispyst.

143

Re: vaikinu dovanos merginoms

Sergio пишет:
mrfake пишет:
Simonas пишет:

Nedovanosiu gyvenime geliu daugiau. Matosi kad panenelei tai netiko. kiek matau paneliu tai visur ir instagrame ir facebook prisimetusios. O cia net panele supyko ant galo. Kartais merginu neina suprasti ko joms reikia. Gal atsiras mano gyvenime tokia panele kuriai geles bus netik grozio zenklas bet ir kazkas daugiau. smile

Ne tais laikais gimei. Panom nebreikia nei geliu, nei eilerasciu.
Butum padovanojes iphone ir spakliaus butu ne is kart friendzoninus o tik po dvieju savaiciu su atmazu 'mum nelemta'.
Per tas dvi savaites dar butum galejes ispyst.

ir išlaižyt puteke, kai.joje jau puse miesto pabuvojo, poto pasidaryt selfiu, ir oppa, fb pamatai kad ji įdejo foto, kai ja jau kitas kepa big_smile

:DDD **** ziauriai jus cia .. hmm

144

Re: vaikinu dovanos merginoms

Gėlių moterims galima dovanoti ir be progos, per daug nebūna smile))

https://www.facebook.com/EgidijosGeles/

145

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaikas - rimta dovana. Visa kita - kaip žaidimai.

146

Re: vaikinu dovanos merginoms

Skorpionas пишет:

Vaikas - rimta dovana. Visa kita - kaip žaidimai.

bet tai merginos dovana vaikinui smile nes dovana tai yra tai, kas teikia vien malonumą, pasididžiavimą ir nekelia jokių rūpesčių, įsipareigojimų smile
nebent vaikinas pasiima kūdikį ir pats jį augina, o mergina po 20 metų apsireiškia kaip mamytė smile

147 (2017-12-14 02:54 отредактировано Skorpionas)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Šiuo atveju - tai vyro dovana moteriai - tiesiogine prasme.

O jei padovanoja šuniuką ar kitą gyvūnėlį - jis nekelia rūpesčių?

Žinoma, vaikas yra abiejų dovana - sau ir vienas kitam (bei kitiems).

148

Re: vaikinu dovanos merginoms

Skorpionas пишет:

Šiuo atveju - tai vyro dovana moteriai - tiesiogine prasme.

O jei padovanoja šuniuką ar kitą gyvūnėlį - jis nekelia rūpesčių?

Žinoma, vaikas yra abiejų dovana - sau ir vienas kitam (bei kitiems).

Visiškai pritariu.
Nuo savęs manau, kad vaikelis, naujas žmogus, yra aukščiausias gėris nuo Dievo mums žmonėms, tai mūsų buvimo esmė, kaip ir visų gyvų būtybių...:::008

149

Re: vaikinu dovanos merginoms

A6 tai savo draugei pagrinde dovanoju papuosalus. zinau kokia pamisusi ji del ju big_smile Aisku ne daznai tai darau, progomis tik. Bet jau tada atsigriebiu uz visa laika.
Paskutini karta padovanojau zieda. Toki nebloga. balto aukso ziedo su safyru kaina didele, bet kartais negaila juk big_smile
Na merginos ar tokia dovana geresne nei geles ? pripazinkite. taip.

150

Re: vaikinu dovanos merginoms

Dariuriu пишет:

A6 tai savo draugei pagrinde dovanoju papuosalus. zinau kokia pamisusi ji del ju big_smile Aisku ne daznai tai darau, progomis tik. Bet jau tada atsigriebiu uz visa laika.
Paskutini karta padovanojau zieda. Toki nebloga. balto aukso ziedo su safyru kaina didele, bet kartais negaila juk big_smile
Na merginos ar tokia dovana geresne nei geles ? pripazinkite. taip.

151

Re: vaikinu dovanos merginoms

Asmeniškai vis dažniau dovanoju merginai pramogas ir pateikiu kuo įdomiau. Paskutinį kartą dovanojau skrydį balionu, kuponą pakabinau prie mėgstamiausios suknelės ir parašiau "apsirenk kažką gražaus, išskrendam šiandien". Liko labai patenkinta, tad artimai šventei dairaus kažko ekstremalesnio. Nusižiūrėjau šuolį virvę, dovana manau įsimins ilgam (radau laisvalaikiodovanos siūlo šuolį iš 38 metro aukščio, keli draugai yra bandę, vien teigiami atsiliepimai. Aišku būtina sąlygas pasiskaityt ir svarbiausia patogiai apsirenkt. Galima ir dviems šokt, šiaip visas detales galit pasiskaityti čia https://www.laisvalaikiodovanos.lt/skrydziu-dovanos/suolis-su-virve-nuo-tilto).

152

Re: vaikinu dovanos merginoms

Manau, kad ir merginos ar moterys irgi nustebina vaikinus dovanėlėmis. Tai taip miela, dovanoti ar gauti dovanėlę...:::008

153

Re: vaikinu dovanos merginoms

Rudenė пишет:

Manau, kad ir merginos ar moterys irgi nustebina vaikinus dovanėlėmis. Tai taip miela, dovanoti ar gauti dovanėlę...:::008

dabar tokiu merginu beveik neliko) jos tik nori kad jas lepintu ir bet kokias dovaneles net nepriima) tik prabangius daiktus ima) o jeigu padovanosi nuosirdziai pagaminta savo ranku darbo dovanele tai net neims)

154

Re: vaikinu dovanos merginoms

Gal reikia mokėti įteikti, pakomentuoti...Vertybės, vertybės...jos turi būti panašios, norint ilgiau bendrauti...

155

Re: vaikinu dovanos merginoms

Mergelei buvau konpiuterio pagalba nupieses piesini kuriame ruduo ir mes abu apsikabine. Dar sukuriau su savo muzikinės kompozicijos minimaliom ziniom melodija ramia. Ir dar eilerasti. Padariau toki skaitmenini projekta kaip video kuri ijungus viskas juoda ir girdisi medziu osimas bei pauksciu ciulbejimas, tada viskas pradeda svieseti ir pasigirsta melodija ir pilnai atsiskleidžia piešinys ant kurio užrašytas eilerastis. Kai pasibaigia melodija vėl viskas uztemsta ir osimas nustoja ir baigiasi video.

Ale patiko jai bet durna ji buvo, nebedraugaujam, paskiau piesini ikeliau i internetą dabar maciau privoge visokie zydai ir indai pilnas youtube ir kiti tinklalapiai nenurode autoriaus. Neapsimoka stengtis nebent ta moteris tavo zmona xD

156

Re: vaikinu dovanos merginoms

Mano vaikinukas gimtadienio proga man nupirko kvepalus, kurių taip norėjau iš Kristiana.lt. Prie jo apie tuos kvepalus užsiminiau tik vieną kartą prieš kokius 10 mėnesių ir įsivaizduokit, įsiminė vos ne visiems metams ir, kai atėjo mano šventė, gavau tai, ko norėjau. Labiau nustebino gal ne pati dovana, o tai, kad jis taip atidžiai manęs visada klausosi ir atsimena ką sakau.

157

Re: vaikinu dovanos merginoms

GrazinaKat пишет:

Mano vaikinukas gimtadienio proga man nupirko kvepalus, kurių taip norėjau iš Kristiana.lt. Prie jo apie tuos kvepalus užsiminiau tik vieną kartą prieš kokius 10 mėnesių ir įsivaizduokit, įsiminė vos ne visiems metams ir, kai atėjo mano šventė, gavau tai, ko norėjau. Labiau nustebino gal ne pati dovana, o tai, kad jis taip atidžiai manęs visada klausosi ir atsimena ką sakau.

reklama

158

Re: vaikinu dovanos merginoms

Kartą padovanojau gėlių ir pasakė "WTF"...tai įtariai žiūriu į gėles.

159

Re: vaikinu dovanos merginoms

geriausia dovana kaktusas.

160

Re: vaikinu dovanos merginoms

Manau, kad ne visada svarbu yra tai, kas dovanojama. Intencija ir tai, kaip dovanojama kartais gali būt daug prasmingiau. Net mielai pateikta smulkmenėlė gali atstot vėrinius. Ne visoms, žinoma smile