41

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Ievutia, 16 пишет:

jop mane yra uzklupe darant TAI, net dabar geda kad is savo mociutes nusvilpiau sokoladinius saldainius ;D

ajajaji... nukirst tau pirstus uz tokia blogybe !! big_smile

42

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

ne tik pirstus..........

43

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Priklauso kur uzkluptu....ir kokie zmones ir ka jie sakytu....jai rektu kokie senyvo amziaus zmones tai kitas reikalas jai jaunimas dar kitas......tai vat

44

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

nu man dar taip nebuvo,o tai esu dariusi ,net bendrabucio laiptinej,bet uzklupta nebuvau ir pati kazkaip nieko neuzklupau:)

45

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

ka darant

46

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Katinas uzklupo.susigedo ir pasisalino

47

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

kazkokioj negyvenamoj vietoj vidury lauku nukritom gyvenimu pasidziaugti, ir lemiamu momentu atvaziavo kazkokia bobute su dviraciu.. kodel butent ten ir tuo metu, velniai zino, paziurejo kokia minute, tada mandagiai apvaziavo metro atstumu, tik toldama dar keleta kartu tuo dviratiniu signalu paskalambijo.. buvo visai linksma

48

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

dar istorija, nors ir ne mano.. ne pacios geriausios reputacijos rajone uzaugau, nematau kompleksu su tu laiku pazystamais susitikes pabendrauti. tai va, tokia reali prostitute narkomane pasakojo, pasigavau, sako, klijenta, nuejom i krumus, darau as jam oralini.. jauciu, tipo, kazkas negerai.. atsigreziu, o ten stovi uz rankuciu susieme tevas, motina ir jaunesnis brolis.. brolis uz pavadelio suniuka laiko, o tas irgi sedi ir ziuri, priekaistingu zvilgsniu.. knygas jai reiktu rasyti

49

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Taip yra

50

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Mamos draugė buvo užklupusi besimasturbuojant prie kompo...čia gal ir užsiskaito wink

51

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Vilius пишет:

Mamos draugė buvo užklupusi besimasturbuojant prie kompo...čia gal ir užsiskaito wink

uoj tu mazas anoniuga big_smile

52

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Vilius пишет:

Mamos draugė buvo užklupusi besimasturbuojant prie kompo...čia gal ir užsiskaito wink

Padejo pabaigt?:D

53

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Taip..., yra užklupe mane jaunystėje,kai dar su ziguliuku("žaibu") miške,keliukyje sustoje...,dziaugemes...,staiga smūgiai su kumščiu į stogą ir balsas..."patraukit mašiną"... Tiesiog tuo metu ir nubaigem... Ir daugiau gamtos nesirinkom... wink  O vat symet per zoline...,einu pro stotele.., žiūriu...,jaunimo pristoje... Stoteleje ant suoliuko vyksta veiksmas(tiksliau gal pauzeje)...,ir girdisi vyriškas balselis "talkos nerei?","krutek,-netingek",toliau merginos balselis kaip ficebooke "nepamirškit,dalintis reikia"..,o jau komentarų,juoko,laikinimu,- tai nesuskaiciuojamai... wink Bet visi laikėsi atstumo,kad matyt, kad neaptaskytu... wink

54

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

paskaičiau ir tiek prižvengiau big_smile big_smile

55

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Daugelius manau uzklupia yra

56

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Mane per plauką neužklupo, kai aš masturbavausi.

57

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Marina matyt noretu kad ja uztiktu

58 (2021-12-30 22:47 отредактировано Rolandas)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Marina пишет:
Best in The World пишет:

Marina matyt noretu kad ja uztiktu

Nesprssk palei save.:::d98

.. ir pamaskatavo papais big_smile big_smile big_smile

59

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Rolandas пишет:
Marina пишет:
Best in The World пишет:

Marina matyt noretu kad ja uztiktu

Nesprssk palei save.:::d98

.. ir pamaskatavo papais big_smile big_smile big_smile

:::044:::044

60

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Taip. 18 metė dukra užklupo, kai aš jos mamą... Sakė, ar galėsi po to ir mane? Sakau, taip, bet pirma eisim mokytis, kad visi po 100 balų iš valstybinių egzaminų būtų. O tada tai atšvęsim.