21

Re: Reikia patarimo

Best In The World пишет:

Vien tai kad tu čia esi nors berna turi jau jam reiktu nuo taves begt


big_smile big_smile big_smile

22 (2022-11-17 23:06 отредактировано Darius)

Re: Reikia patarimo

Best In The World пишет:

Vien tai kad tu čia esi nors berna turi jau jam reiktu nuo taves begt

toks jausmas kad beveik visos taip daro. Nu as zinau viena kuri nedaro taip big_smile

Tai va klausimas kur pabegt. O jei cia nesedi, tai dar darbe kolegos yra ir pan.

siaip googlinau biski apie santykius ir ismete toki idomu straipsni - kaip pasididint sansus geriausia varianta susirast, cia remiantis statistika smile

https://www.washingtonpost.com/news/won … g-to-math/

23 (2022-11-17 23:14 отредактировано Artūras)

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Sveiki,iškilo tokia dilema ir nežinau ką daryti.Su vaikinu jau beveik 2 metai draugaujam,važinėti tenka vienas pas kitą,nes gyvenam kitam mieste(Susipažinom per soc.tinklus).Jis ne kartą kvietė gyvent ,aš atsisakiau,nes gyvent susimetus kokia prasmė? Senamadiška esu,bet..Dabar vėl iš naujo kaip ir suartėjom,dabar jis pasiūlė mėnesį pagyvent tipo kaip seksis pažiūrėt.Sako nori su manim gyvent,bet stačia galva į santykius nerti nenori,vedybas tiksliau..Bet man va įdomu kam reikia to mėnesio?? Ar leistis į kalbas mėnesį pagyvent,ar tiesiog nesikankint,nes akivaizdu nieko nebus?Jam gi reikia pagyvent,pažiūrėt kažką

PIRMA.Tai vedybos nėra - santykiai. Tai reikia pagyventi bent pora metų kartu, tada galit ženytis. O ne kartu pradėti gyventi tik po vėstuvių. O jei pizda bus tiesiai po viestuvių? - gal nesigyvens ? - vėl tas popierizmas.

ANTRA. Vargšas tas baxuriukas bus, jei jo draugė patarimų ieško IEŠKOKE big_smile big_smile big_smile Žiauru

24

Re: Reikia patarimo

O koki sprendima priemei dovi? Ar bedraugajat is viso?

25

Re: Reikia patarimo

Bendraujam.Galvojau kurti bendrą ateitį,apsigyventi.Supratau,kad žmogus to nenori.Jam mano pastangos juokingos,stengtis nenusiteikęs.Išseko kantrybė tiesiog.Supratau,kad jausmų nebėra.Ir kai būnam kartu nuolat burba tai trukdau dantis valytis,tai teliką žiūrėti.Na,nusprendžiau kurti gyvenimą iš naujo,nes  tam žmogui visai pasidarė nebeįdomu,kai jau nereikėjo stengtis ;D Prasidėjo tokie dalykai,kurių anksčiau nebuvo.Jis dabar gyvena dėl savęs,t.y dirba,o po darbo ilsisi namie ir nieko neveikia.Nusprendžiau netrukdyti jam gyventi,nes toks žmogus tiesiog nenori santykių ir jam patinka būti vienam ;D

26

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Bendraujam.Galvojau kurti bendrą ateitį,apsigyventi.Supratau,kad žmogus to nenori.Jam mano pastangos juokingos,stengtis nenusiteikęs.Išseko kantrybė tiesiog.Supratau,kad jausmų nebėra.Ir kai būnam kartu nuolat burba tai trukdau dantis valytis,tai teliką žiūrėti.Na,nusprendžiau kurti gyvenimą iš naujo,nes  tam žmogui visai pasidarė nebeįdomu,kai jau nereikėjo stengtis ;D Prasidėjo tokie dalykai,kurių anksčiau nebuvo.Jis dabar gyvena dėl savęs,t.y dirba,o po darbo ilsisi namie ir nieko neveikia.Nusprendžiau netrukdyti jam gyventi,nes toks žmogus tiesiog nenori santykių ir jam patinka būti vienam ;D

o kaip tu dar sugebi dantis valytis trukdyt ? big_smile

27

Re: Reikia patarimo

Net ir taip būna.Nieko nedarydama sugebėjau dantis trukdyt išsivalyti.Jeigu iki tokio lygio daėjom tai nėra ką veikti su tokiu žmogum:DNet ir tuo sugebėjo skustis

28

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Net ir taip būna.Nieko nedarydama sugebėjau dantis trukdyt išsivalyti.Jeigu iki tokio lygio daėjom tai nėra ką veikti su tokiu žmogum:DNet ir tuo sugebėjo skustis

big_smile tai gal tiesiog nedriso pasakyt kad nori skirtis ir tokiais budais bande big_smile

29

Re: Reikia patarimo

Dar šiandien pasakė pati spręsk savo problemas.Ne bajeris persikelt į kitą miestą.Tai po šito viskas,nusibodo.Tegu tas žmogelis gyvena savo gyvenimą ;D

30 (2022-11-30 23:02 отредактировано Laimutė)

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Dar šiandien pasakė pati spręsk savo problemas.Ne bajeris persikelt į kitą miestą.Tai po šito viskas,nusibodo.Tegu tas žmogelis gyvena savo gyvenimą ;D

Kaip manai, Dovi, kada visa tai prasidėjo?
Aš visada galvojau, kad išsiskyrimas tęsiasi ilgiau nei pažinties fazė ir prasideda jis dar jam ( pažinties laikotarpiui ) nesibaigus.

31

Re: Reikia patarimo

Laimutė пишет:
dovi пишет:

Dar šiandien pasakė pati spręsk savo problemas.Ne bajeris persikelt į kitą miestą.Tai po šito viskas,nusibodo.Tegu tas žmogelis gyvena savo gyvenimą ;D

Kaip manai, Dovi, kada visa tai prasidėjo?
Aš visada galvojau, kad išsiskyrimas tęsiasi ilgiau nei pažinties fazė ir prasideda jis dar jam ( pažinties laikotarpiui ) nesibaigus.

Na pastebėjau,kad atšalo,nebesiskaito ir nebegerbia.Kai jau pamatė užkibau ir pasidaviau jam.Daugiau nebekartosiu.

32

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:
Laimutė пишет:
dovi пишет:

Dar šiandien pasakė pati spręsk savo problemas.Ne bajeris persikelt į kitą miestą.Tai po šito viskas,nusibodo.Tegu tas žmogelis gyvena savo gyvenimą ;D

Kaip manai, Dovi, kada visa tai prasidėjo?
Aš visada galvojau, kad išsiskyrimas tęsiasi ilgiau nei pažinties fazė ir prasideda jis dar jam ( pažinties laikotarpiui ) nesibaigus.

Na pastebėjau,kad atšalo,nebesiskaito ir nebegerbia.Kai jau pamatė užkibau ir pasidaviau jam.Daugiau nebekartosiu.

Pažaidė jausmais, pasinaudojo ir neturi net drąsos tiesiai pasakyti, kad viskas baigta... Kuo toliau nuo tokio,  neatsisukant atgal ir nė sekundės nedvejojant.

33

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Net ir taip būna.Nieko nedarydama sugebėjau dantis trukdyt išsivalyti.Jeigu iki tokio lygio daėjom tai nėra ką veikti su tokiu žmogum:DNet ir tuo sugebėjo skustis

ne į temą, bet... labai nemėgstu, jei kas nors šalia būna, o ypač žiūri, kaip valausi dantis, prausiuosi, bando kalbinti... Na, o jeigu dar savaip sutvarko mano dantų šepetuką ar dantų pastą.

o jei rimtai - dažniausiai tai reiškia, kad susižavėjimas praėjo, žmogų erzina tas faktas, kad praėjo, kad kitas kažko nori, o dar bendra buitis, pareigos.... kol nėra bendrų svarbių reikalų, tuo greičiau nutraukti santykius. dar per anksti drauge gyventi.

34 (2022-12-01 02:09 отредактировано Laimutė)

Re: Reikia patarimo

....oh... Neduok Dieve,  kad kas nors stebėtų, kaip dantis valau... veju iš vonios kambario nespėjus net užeiti big_smile. Nemato nei kaip dažausi, nei kaip rengiuosi. Išeinu iš drabužinės jau susitvarkiusi.  Nebent ką nors užsegti nugaroje reikia, tai paprašau.

35

Re: Reikia patarimo

Andre пишет:
dovi пишет:

Net ir taip būna.Nieko nedarydama sugebėjau dantis trukdyt išsivalyti.Jeigu iki tokio lygio daėjom tai nėra ką veikti su tokiu žmogum:DNet ir tuo sugebėjo skustis

ne į temą, bet... labai nemėgstu, jei kas nors šalia būna, o ypač žiūri, kaip valausi dantis, prausiuosi, bando kalbinti... Na, o jeigu dar savaip sutvarko mano dantų šepetuką ar dantų pastą.

o jei rimtai - dažniausiai tai reiškia, kad susižavėjimas praėjo, žmogų erzina tas faktas, kad praėjo, kad kitas kažko nori, o dar bendra buitis, pareigos.... kol nėra bendrų svarbių reikalų, tuo greičiau nutraukti santykius. dar per anksti drauge gyventi.

Na mes dar kartu neapsigyvenom ;D Ketinau tai padaryt,buvau pas jį nuvažius porai dienų,o jis net dėl to sugebėjo supykti.Dabar atrodo kad ir kas ką bepasakyčiau jį erzina.Paklausiau tiesiai ar erzinu,atsakė ne,tik erzina,kai sh kartais sneki.Ar čia ne išsidirbinėjimas??

36

Re: Reikia patarimo

Tai gal is tikrųjų tu jam trukdai? Palik žmogų ramybėje

37

Re: Reikia patarimo

Palikau.Nenori gyvent kartu tai nereikia.;D

38

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Bendraujam.Galvojau kurti bendrą ateitį,apsigyventi.Supratau,kad žmogus to nenori.Jam mano pastangos juokingos,stengtis nenusiteikęs.Išseko kantrybė tiesiog.Supratau,kad jausmų nebėra.Ir kai būnam kartu nuolat burba tai trukdau dantis valytis,tai teliką žiūrėti.Na,nusprendžiau kurti gyvenimą iš naujo,nes  tam žmogui visai pasidarė nebeįdomu,kai jau nereikėjo stengtis ;D Prasidėjo tokie dalykai,kurių anksčiau nebuvo.Jis dabar gyvena dėl savęs,t.y dirba,o po darbo ilsisi namie ir nieko neveikia.Nusprendžiau netrukdyti jam gyventi,nes toks žmogus tiesiog nenori santykių ir jam patinka būti vienam ;D

O tai kas čia blogo kad vyras dirba o po darbo ilsisi? Kaip kitaip reikia gyventi? Nedirbti o gal nesiilseti? Man atrodo čia boba pati prisikniso prie vyruko

39

Re: Reikia patarimo

Konstantinas пишет:
dovi пишет:

Bendraujam.Galvojau kurti bendrą ateitį,apsigyventi.Supratau,kad žmogus to nenori.Jam mano pastangos juokingos,stengtis nenusiteikęs.Išseko kantrybė tiesiog.Supratau,kad jausmų nebėra.Ir kai būnam kartu nuolat burba tai trukdau dantis valytis,tai teliką žiūrėti.Na,nusprendžiau kurti gyvenimą iš naujo,nes  tam žmogui visai pasidarė nebeįdomu,kai jau nereikėjo stengtis ;D Prasidėjo tokie dalykai,kurių anksčiau nebuvo.Jis dabar gyvena dėl savęs,t.y dirba,o po darbo ilsisi namie ir nieko neveikia.Nusprendžiau netrukdyti jam gyventi,nes toks žmogus tiesiog nenori santykių ir jam patinka būti vienam ;D

O tai kas čia blogo kad vyras dirba o po darbo ilsisi? Kaip kitaip reikia gyventi? Nedirbti o gal nesiilseti? Man atrodo čia boba pati prisikniso prie vyruko

Na visų pirma ne boba
;D Vyrukas pats pasiūlė kartu pagyvent,o po to prasidėjo tokie dalykai.Tai jei nori tenorėjo gyvent toliau vienas reikėjo,tik pasakyt,o šito jis nesugebėjo padaryti.Būčiau iškart palikus ramybėj.

40

Re: Reikia patarimo

dovi пишет:

Palikau.Nenori gyvent kartu tai nereikia.;D

Dar klausimas kas ten norėjo su kuo gyventi. Ar tik Dovi norėjo ar abu norėjo? Nes dažniausiai būna taip kad vienas labai stipriai nori o kitas visiškai nenori. Ir dar atkreipiau dėmesį kad Dovi atvare pas vyrą gyventi o ne atvirkščiai reiškia atvažiavo į svetimus namus kur galioja svetimos taisyklės