621

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Gimsta gi, kas tokias isnesioja.baisu.

O kas tave išnešiojo? Bet tu neišnešiotas. Ko gero, placentą užaugino, o nečėsėlį išmetė į klozetą big_smile

622

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Suka, tu nieko nenusimanai apie zodziu konfu. Pizdink naxui, baisi suka, tau salia manes ne vieta.

Žąsine, čiaupkis

623

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Vot nesuprantu. Turi savo griauciu spintoje ispista griauciu kompolekta, bet lenda cia, tar gyvu.

Kaip banaliai...ha ha

624

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Kas yra kloaka?suka tu baisi. Tokia turi vista, kai pizda nuo sinos neatskirta. Vot isgama, baisuoklis, kosmaras. Uzuojauta vyrui.

:::044:::044:::044

625 (2023-08-08 21:42 отредактировано Laimutė)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Laimute, tau ka, sudo maza, nusprendei jio cia prisiesri iki valaiai?

Aaaa... tai tu čia tas kakutis būsi?

626 (2023-08-08 21:47 отредактировано Laimutė)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Slykstu gi, zema, nepadoru. Tu gi moteris, taip elgtis nepridera.

Aš tik kartoju tave. Jei tau kaip "žmogui" negėda, tai man, močiutei tikrai ne, aš galiu sau leisti būti visokia. Nesusireikšminu.

627

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Ispisciau, apsiramintum. Matyt nuobodziauji. Suda susiradai, o ne vyra.

Tau labai labai toli iki jo.

628

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Atsiknisk, knisk smegenis savo vyrui. Tikrai, isprotejusi.

Taigi neskaityk, praeik

629 (2023-08-08 22:07 отредактировано Laimutė)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Baisi boba. Ir gimdo kas tokias. Tokias tik granmdinemis pririsai ir nei zingsnio laisves. Kosmaras, umusti tokia, arba, lai uzmusa mane.

Eik tu... trečias broli , nebeturi argumentų tai ir išvaizda ir vardas užkliūna. Slabakas visiškas.

630

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Mute suka, numirk.

Neskaityk zaraza

631

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Nenorėk, kad mirčiau, nes tada tai tikrai tau vamzdiec bus

632

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Dar neteko matyti seno diedo sitaip psichuojancio smile tuo labiau internete smile
Parantulka, tau geda? smile

633

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Tu nesveika, tikrai. As ligonis, cia neisvengiama, bet tu boba. Kas tau smegenis susuko``/ lai - mute, pros. Titute. Uzknisai.

Ligonis? Bet išmokęs maskuoti nepadorius žodžius. Manęs tavo marazmai neįžeidžia, juokas ima kai taip draskaisi. Save gi sudirbi dar labiau. Minkštakūni big_smile jokio tvirtumo nei viršutinėje nei apatinėje

634

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle пишет:

Dar neteko matyti seno diedo sitaip psichuojancio smile tuo labiau internete smile
Parantulka, tau geda? smile

Čia gal Valdo tėvas? Nu to, taukų veislių genų, kiaušinių šaldymo experto big_smile

635

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė пишет:
Elle пишет:

Dar neteko matyti seno diedo sitaip psichuojancio smile tuo labiau internete smile
Parantulka, tau geda? smile

Čia gal Valdo tėvas? Nu to, taukų veislių genų, kiaušinių šaldymo experto big_smile

Man Valdas buvo juokingas smile as manau, Valdo tevas irgi galetu butu juokingas... sitas kazkoks.... per grazus big_smile

636

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu пишет:

Vot prisokniso, nu tikrai sega kazkuom. Nieko nemate, nieko negirdejo, zodziu, sukos apvalios.

Nurimk, nabage tu pagaliau. Žiniuonis susidirbęs big_smile

637

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu, tau jau nepraeis, busi amzinai nuneshtas psichavotas diedukas big_smile

638

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle пишет:
Laimutė пишет:
Elle пишет:

Dar neteko matyti seno diedo sitaip psichuojancio smile tuo labiau internete smile
Parantulka, tau geda? smile

Čia gal Valdo tėvas? Nu to, taukų veislių genų, kiaušinių šaldymo experto big_smile

Man Valdas buvo juokingas smile as manau, Valdo tevas irgi galetu butu juokingas... sitas kazkoks.... per grazus big_smile

Juokingas, taip, bet kai supykdavo tai toks pat žodžių rinkinys kaip ir šito exemplioriaus būdavo big_smile

639

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle пишет:

Parantu, tau jau nepraeis, busi amzinai nuneshtas psichavotas diedukas big_smile

Net pagailo kažkaip :::003:::003

640

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė пишет:
Elle пишет:
Laimutė пишет:

Čia gal Valdo tėvas? Nu to, taukų veislių genų, kiaušinių šaldymo experto big_smile

Man Valdas buvo juokingas smile as manau, Valdo tevas irgi galetu butu juokingas... sitas kazkoks.... per grazus big_smile

Juokingas, taip, bet kai supykdavo tai toks pat žodžių rinkinys kaip ir šito exemplioriaus būdavo big_smile

Maciau kelis kartus smile bet kazkaip pas ji sklandziai gaudavosi keiktis, kartais labai taikliai, nors ir pikrai ir jau nelabai padoriai pwrzengdavo ribas, bet tikrai ne sitaip bukai ta pati per ta pati smile