261

Re: Mano svajoniu masina:)

nuo kada 5gti turi 278 ag?:D tu gal shneki apie r32 guoli?:) bet ir tai 250 smile ar 270 nebepamenu:D beje kas tau duos ihssimoketinai?:D as abejoju:D o beto be 5 guolio yra dawg geru auto:) guolizmas golfizmas pas mus lietuvius galvoi:)

262

Re: Mano svajoniu masina:)

man tai geriausia masina yra vw scirocco.pyzdavokit ar pritarkit bet man tai belekasscirocco klubas

263

Re: Mano svajoniu masina:)

nors ir su audine vazineju, bet visada  nismo Skyline GTR  naktimis sapnuoju big_smile

264

Re: Mano svajoniu masina:)

o siaip tai visos audi RS prie sirdies wink

265

Re: Mano svajoniu masina:)

Mano svajoniu masina Subaru Impreza

266

Re: Mano svajoniu masina:)

jei svajoniu tai 512 tr

267

Re: Mano svajoniu masina:)

jei is iperkamu tay audi rs smile o seip FERRARI power!! smile)

268

Re: Mano svajoniu masina:)

Vilius, 17 пишет:

jei is iperkamu tay audi rs smile o seip FERRARI power!! smile)


laikai RS lengvai iperkama? :V :V :V :V nu nu wink big_smile big_smile big_smile  paziureciau kaip is lietuvio algos tu ja nupirktum ir paskui dar islaikytum labai neverkdamas ; ) big_smile

269

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 пишет:
Ignas, 16 пишет:
Vitalijus, 19 пишет:

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

Audi 5000 yra ta pati Audi 100 , tik skirta amerikos rinkai ir ėjo tik zylinėm rankenom , tai yra iki 1988 metų... O Audi 200 20v turbo quattro ir amerikoje buvo ta pati 200 20v ir buvo gaminama lygiai taip pat kaip ir europai, tik amerikoje jos visada su geresne komplektacija , nes amerikiečiai mėgsta prabangą... smile
Na o litražas tai beveik nesiskiria wink

nu nu tjp tjp... tj ko 200 = 2.2, o 5000 = 3.6 arba 4.2 ?


iš kur tu čia šitą nesamonę ištraukei??????? :-O
3.6 ir 4.2 yra tik pas audi V8 jeigu kalbant apie typ44/typ4c Audi modelius...

270

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 16 пишет:
Vitalijus, 19 пишет:
Ignas, 16 пишет:
Vitalijus, 19 пишет:

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

Audi 5000 yra ta pati Audi 100 , tik skirta amerikos rinkai ir ėjo tik zylinėm rankenom , tai yra iki 1988 metų... O Audi 200 20v turbo quattro ir amerikoje buvo ta pati 200 20v ir buvo gaminama lygiai taip pat kaip ir europai, tik amerikoje jos visada su geresne komplektacija , nes amerikiečiai mėgsta prabangą... smile
Na o litražas tai beveik nesiskiria wink

nu nu tjp tjp... tj ko 200 = 2.2, o 5000 = 3.6 arba 4.2 ?


iš kur tu čia šitą nesamonę ištraukei??????? :-O
3.6 ir 4.2 yra tik pas audi V8 jeigu kalbant apie typ44/typ4c Audi modelius...

www.google.lt jei jau labai idomu ish kur tokias "nesamones" traukiu.

271

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 пишет:
Ignas, 16 пишет:
Vitalijus, 19 пишет:
Ignas, 16 пишет:
Vitalijus, 19 пишет:

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

Audi 5000 yra ta pati Audi 100 , tik skirta amerikos rinkai ir ėjo tik zylinėm rankenom , tai yra iki 1988 metų... O Audi 200 20v turbo quattro ir amerikoje buvo ta pati 200 20v ir buvo gaminama lygiai taip pat kaip ir europai, tik amerikoje jos visada su geresne komplektacija , nes amerikiečiai mėgsta prabangą... smile
Na o litražas tai beveik nesiskiria wink

nu nu tjp tjp... tj ko 200 = 2.2, o 5000 = 3.6 arba 4.2 ?


iš kur tu čia šitą nesamonę ištraukei??????? :-O
3.6 ir 4.2 yra tik pas audi V8 jeigu kalbant apie typ44/typ4c Audi modelius...

www.google.lt jei jau labai idomu ish kur tokias "nesamones" traukiu.

oi koks žinovas ;D ;D ;D ;D
Parodyk tiksliai kur radai ;D ;D
Nu ką man dar pasakysi apie c3/d11 audi? ;D

272

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu bet ir prajuokinai ;D

273

Re: Mano svajoniu masina:)

svarbu neverki ;]]]]   

Kaip ir visada vadovaujuos tuo principu,kad DUOK DURNIUI KELIA. tjp,kad stupai v scenu maladiozh ;]

274

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 пишет:

svarbu neverki ;]]]]   

Kaip ir visada vadovaujuos tuo principu,kad DUOK DURNIUI KELIA. tjp,kad stupai v scenu maladiozh ;]


tu ant to jaunuolio nevaryk wink man ir tau dar daug koses srebti, kol apie audzines tiek ismanysim kaip jis wink

275

Re: Mano svajoniu masina:)

nu cia tj jau tikrai... ex... 
(kliupiu ant keliu priesh jaunuoli ir meldzhiu atleidimo)  big_smile big_smile big_smile

276

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijau , vis dar laukiu tikslesnio linko , kur radai kad Audi 5000 ėjo su 3.6 ir 4.2 varikliais.
Egidijau , malonu smile

277

Re: Mano svajoniu masina:)

LIetuva stebuklu shalis, 2 metus KAIMYNO kieme stovejo AUDI 5000 su 3,6 Litro varikliu ir niekas man nesvaigo,kad tokiu mashinu nebuna,nu bet ka jau padarysi,tu gi zhinai viska smile
Plius: susiprask,kas tai yra ironija ir visiem uzh tai nedekok big_smile

278

Re: Mano svajoniu masina:)

Visu pirma , su 3.6 ir 4.2 varikliais iš Audi 100/200/5000/V8 ĖJO TIK V8 jeigu jau kalba eina apie c3 ir d11 Audi , todėl nujaučiu kad smarkiai maišai AUDI 5000 su AUDI V8.

279

Re: Mano svajoniu masina:)

matyt ant V8 buvo zmogelis 5000 uzsikliejines ;D ;D ;D
reiks ant savo B4 uzsimesti S2 zenkliuka wink turesiu oooo S2 su 2.3 mataru ir rodysiu visiems pypliams kieme ;D ;D ;D ;D ;D
na o tie aisku paskui forume paskelbs visiems big_smile big_smile big_smile

280

Re: Mano svajoniu masina:)

eisim mushtis big_smile